Jeden z nich, tylko jedno: jak szkolić się i osiągnięcie wyników

Zawartość

Pewnego dnia przyjdzie. Tego samego dnia, gdy użytkownik zdecyduje się zostawić wszystkich swoich koleżanek treningu, ponieważ mają różne interesy, różne prędkości, i rzeczywiście, kompletne niedopasowanie priorytetów w życiu, wartościach i celach. A Ty zdecydujesz się przestać chodzić do ogona męża lub chłopaka, tylko dlatego, że nie ma szkolenia i inne działania społeczne. Tak więc będzie to konieczne zaczepienie się. Ale w jaki sposób? Ubezpieczający, którzy sprawiają, który w końcu pozwoli przezwyciężyć zmęczenie? Tylko ty sam. Kiedy odpowiedni poziom motywacji, nie ma problemu, nie będzie. A jeśli nie ma odpowiedniego poziomu motywacji i tak będzie prawdopodobnie udać się do jakiejś grupy RPT-klasy i nie trzeba tego szkolenia do wyniku jeszcze więcej pieniędzy.

load...

[Powrót do spisu treści]

Cardio czy strata czasu?

Poziom kunktatorstwo i cardio odstępach, nawiasem mówiąc, są w czołówce. Dziwne, ale najprostszym sposobem, aby „kosić dół” jest po prostu chodzić na bieżni i obejrzeć film. Te mistrzowie samooszukiwania nawet uda zrobić interwał-bezużyteczne trenirovochki:

  • Na przykład, trzeba uruchomić 10 wierszy, 30 sekund przy pełnym obciążeniu, 30 sekund ożywienia. Co sprawia, że ​​prawdziwy mistrz samooszukiwania? Więc on uruchomiony w tempie pierwszego segmentu 3, a następnie coś w stylu „osiągnie wartość” wszystko inne w tej samej prędkości, który jest zwykle używany normalnie, bez przerwy szkolenia, a nawet długich przebiegach 10-12 km;
  • Następnie zaczyna, „Dlaczego nie jestem utraty wagi, każdy kłamie, przedziały nie pracuje, niech wyciąć kalorii do 1500 i poniżej, a inne objawy majaczenia mentalnych siłowni typowego odwiedzającego

Co należy zrobić, aby” to tutaj „nie był już Tak po prostu wziąć i wyznaczyć sobie cel w metrach dla tych samych 30 sekund, lub w wielu etapach, jeśli sprintach ty – .. Na schodach, stepper lub maszynie eliptycznej i spróbować tego celu kija, co się stało

.. Przez długi gładki cardio nadal działa idealnie cardiomonitors. I nie myśleć, że „nie jest dziś dzień, monitor pasa tyłu ciała”, i tak dalej. Czujnik żel Smear podstawie aloesu (najtańsza nawilżający fabryki kremem „Freedom”, aby pomóc .), aby nie ulec pokusie, aby odnieść się do jego „glyuchnost” teraz dodaj na tempo chodzenia, do czasu wprowadzenia „strefy” lub uruchomić już wreszcie, jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, a jeśli istnieje – .. Wybrać bez wpływu ćwiczeń maszyna, wioślarstwo czy eliptyczny, na przykład.

load...

Prosta sztuczka ekspertów – stop Oglądaj filmy, słuchaj muzyki. Jakie są albumy lubisz tak bardzo, że jesteś gotów, aby przejść bez zatrzymywania? Te i słuchać, nie trzeba pobierać kolejny „umtsa-umtsa” playlistę do biegania, które nadal zasnąć do 4 minut. Ale podgląd wideo jest dobra tylko dla tych, którzy mogą zarówno wygląd i uruchomić.

Co jakiś czas zmieniaj cardio na coś zupełnie innego od kategorii, który nigdy nie próbował. I nie od lat ten sam trening interwałowy na stepper, absolutorium z presetu. Dostosowujemy się do takiej rutyny przez 3 tygodnie w ciągłej wydajności, należy pamiętać.

[Powrót do spisu treści]

Moc, która nie zawsze jest potęgą

Co ty tam robisz w hali? Och, wciąż próbuje podkręcić i schudnąć w tym samym czasie? Jeśli jesteś sam, to lepiej postawić jakiś cel. W przeciwnym razie treningu szybko przekształcić bałagan mnogopovtorki i próbach pomiędzy jej wybrać coś (i nie daj się skrzywdzić). Zrozumiałe jest, że ryzyko zwiększa nawiasach w czasach, jeśli spieszyć, drgać, a ty nie bać się i nie wykonuj swoją technikę.

Jeśli więc arbitralnie utraty wagi, celem powinno być sformułowane jako „zachowania ich normalnych masach pracujących w swoich regularnych podstawowych ćwiczeń.” Kalorii w treningu możemy uaktualnić stosując przedział cardio, a nie izolowanie prac nad mięśniami. To jest to, co ja – nawet jeśli wygięte kończyny 20 razy w jednym stawie o średniej wadze, spędzają mniej energii niż sprint, ale ryzyko urazu będzie jakościowo wzrastać, szczególnie na początku było bardzo ciężkich.

Jeśli staramy się zwiększyć masę mięśniową, lub po prostu zachować formę – konieczne jest skoncentrowanie się na wzroście masach robotniczych, przy jednoczesnym zachowaniu prawidłowych technik. I dodać trochę głośność pracy. Na przykład, ten sam izolacji. Przed rozpoczęciem upewnij się, że po prostu nie jeść jako deficyt kalorii, nie raz jeszcze pogorszyć stosunki z własnej szkieletowe i stawów i więzadeł.

Ale jeśli pracujesz na sile, trzeba mieć duże doświadczenie i bardzo dobre na stojaku bar. A co najlepsze – jeszcze partnera treningowego lub autokar. Z całą moją wielką miłością do czysto mocnym stylu pracy, nie jest stworzony dla początkujących singli.

[Powrót do spisu treści]

Programy trzymać końcu

Gdy grupa ludzi robi ten sam program Smolova jest tylko jedną wadę – trzeba stale „przewyższać”, jako grupa zwykle ludzie o różnych wysokościach. Ale kiedy robisz to na jedną, istnieje inna wada – nogi są obolałe, ogon odpada, a czasami po prostu chcesz kosić całą tę siłę okupacyjną na rzecz działającego spadochronu do -10, tej samej zabawy. So. Jeśli trenujesz sam, i nie zobaczyć wyniki, najprawdopodobniej masz tam nie jest program, a ukształtowana chaos z gantelkami i gumy zespołów. Albo zmienić ćwiczenia nie działają zgodnie z zasadą i zasady, jak chcesz, to znaczy, jak chcesz i jak. Albo po prostu nie trzymać się programu, który został kupiony, lub napisać, czy też trener napisał.

Nie ma innego remedium, ale zebrać wolę w pięść i zacząć trzymać się programu. Tak, jeśli jesteś z pomieszczenia dla odwiedzających ideologiczne 5-7 razy w tygodniu, po prostu znajdź program, który będzie rozszerzony w ten sposób i nie powtórzy cykl 3-dniowy na co dzień, a które znamy.

Ogólnie rzecz biorąc, można wykonać jedną, jeśli chcesz. I nie ma to żadnych przeszkód. A za ubezpieczenie zawsze można złapać kogoś duże, ponieważ kobieta z sztangą da się odmówić, prawda?

Elena Selivanova

load...