Jeden reticulation – inny ty! Jak stworzyć magiczną metamorfozę kilka uderzeń?

Każda dziewczyna ma swój ulubiony kolor i ulubione win-win modelu sukienki, podkreśla figurę korzyści. Wiemy, czym jesteśmy, i unikać obrazów, w których czujemy się nieswojo i niepewnie. Styl – to nasze terytorium, i bezpieczny sposób wyrazić siebie. Ale nie ograniczają się do tego, czy na własny obraz nas?

load...

Co jeśli zignorujemy wszystko, co wiedzieliśmy wcześniej i eksperymentować? Nie, nie wystarczy, aby zmienić zwykły różowy blask na wiśniowego szminki. Lub dodać jakieś cienie do naturalnego makijażu. Top artystów makijażu dzisiaj eksperymentują dużo bardziej śmiałe – jak gdyby zasady nigdy nie istniał.

Obraz amerykańskiego artysty makijażu Roshar.

Francuski artysta makijaż Violette dla Vogue Japan.

Obrazy fantazji

Zacznijmy od najbardziej znanych eksperymentów. Fantastycznie inspirujące wizażystka Urban Decay Amanda Rodriguez.

Amanda Rodriguez po prawej stronie.

Do przekształcenia uroczystej jednorożca można używać palety cieni Vice LTD Reloaded z Urban Decay i bardziej płynny podvodok i oczu kredki. Cień palety kolorów zapewniają podstawowe wiek i kolor liliowy (Freakshow koloru).

load...

Uzupełnia on purpurowe ołówek GLIDE-ON 24/7 brwi oka. Kremowa konsystencja umożliwia ołówka cieniu równomiernie, ale odcień powinien niezwłocznie – ołówek wodoodporny, niemal natychmiast zamarza.

Jasnozielony farbują Freak Amanda robi skok z długimi strzałkami. I wszystkie łzy i gwiazd z ręki wyciągnąć wodoodpornej ciekłego eyeliner ostre jak brzytwa, której centrum jest wypełniona genialny eyeliner heavy metal dla dodatkowego połysku. A wszystko to splendor barw dopełnia matowej szminki pomarańczowo-czerwony Revolution Matte Tilt.

Sekret zapisać taki sposób kompleksowy – spray do mocowania wszystkich nighter. On ustala makijaż na wiele godzin, i zapisuje osoby z tłustej połysk.

Kluczowe Secrets Amanda – wielofunkcyjny Zastosowanie: cienie mogą być rouge i eyeliner – szczotki do rysowania

Obraz Mermaid od Sheri Vegas

Słynny australijski artysta Sheri Vegas makijaż, tworząc obrazy z serii syreny makijażu też eksperymentować z kolorami i blaskiem.

Powtarzać zdjęć Sheri potrzebuje podkładu na powiekach, na przykład, Potion Antiaging, duża reticulation cieni, dobry pędzel do cieniowania i ciekłego eyeliner z brokatem. Primer jest po prostu niezbędny do makijażu z jasnych odcieni. On będzie wygładzają skórę przed aplikacją, aby kolory bardzo zajęty i zachować je od toczenia. Dalej – reticulation.

Seria syrena przez Sheri Vegas.

Jedno dobre cienie związane z siecią daje pole do eksperymentowania i mieszania. Cegła cień przechodzi w mozaice magenta Vice LTD Reaktywacja (odcienie i Gash Freakshow). I podkreślić kontrast cieni nad eyeliner zarys zrobić z cekinami cieniu ACDC Heavy Metalu. I znowu, wszystko to możemy naprawić Spray do utrwalania makijażu.

Ona śmiało wypełnia nasycone kolory całą powiekę, wychodząc poza linię brwi, a także w kilku warstwach podkreśla dolną powiekę. Kolor, Sherry nalega, nie zdarza się znacznie.

Seria syrena przez Sheri Vegas.

Podsumowując?

Magiczny makijaż nie zawsze oznacza mieszanie kontrastujące kolory. To może być dość chwytliwy akcent. Mono-eyeliner – nowy trend w modzie.

Wizażystka Amanda Rodriguez.

Ale istnieją pewne sztuczki. To nie wystarczy na pokrycie cienie ruchomej powiece. Najnowsze trendy zmuszają nas do poszukiwania nowych linii podvodok oczy i kolor wypełnienia. I tu otwiera się szerokie pole dla próbek: bezpośredni szeroka strzałka lub strzałki „kocie oko”, z dwoma liniami konturinga – kolor czarny i szeroki; napełnianie jeden ostry kolor całą górną powiekę lub stosując cienie dwóch lub trzech podobnych odcieniach o szerokiej dolnej okładziny.

A jeśli dopiero zaczynasz szukać swoich ulubionych opcji podvodok oczy – wybierz uniwersalne palety cieni i kilka jasnych genialny podvodok.

Brytyjski wizażystka Lisa Houghton dla Vogue China.

Teraz powtórzyć znakomity makijaż amerkianskoy wizażystka Lottie. Więc stawiamy wys podkład lakier bazowy Oil Slick mozaika cień Vice LTD Reloaded. Zastosuj cienie, wykraczających poza toczenia wieku, a także szerokie pasmo na dolnej powiece.

Amerykańska wizażystka Lottie.

W tym samym cieni SPOSÓB przekazywać ciecz eyeliner ostre jak brzytwa barwy elastan. Pozostałą przestrzeń wieku aż do brwi cienie kolor wypełnienia Dwa razy pieczony z tej samej mozaiki. Na kości policzkowe i świątynie dodać kilku dotknięć Naga Illumunated proszek z efektem światła. Usta szminka matowa farba Revolution Tilt.

I tak – reguła „akcent albo przed, albo w usta” również zostawić w przeszłości. Akcenty może być tyle, ile jest to konieczne.

Żółty ekstrawagancja

Żółty jest coraz częściej znajdują się w obrazach czołowych wizażystów. To może być jasnożółty, nieprzezroczysty żółty, jasny żółty eyeliner, cytryna i wszystkie odcienie złota.

Lili Kollinz.

Makijaż aktorka i modelka Lili Kollinz – matowy tonalny podstawa, takie jak naga skóra Ultra Foundation proszku i płynu konturu eyeliner z cekinami, na przykład, Heavy Metal Urban Decay.

Molly R.Stern makijaż tworzy wiele gwiazd. Jego „żółty” obraz – podstawowy żółty, na przykład, palety kolorów Goldmine Vice LTD Reloaded.

Molly R. Stern.

Cieni są stosowane trzy fragmenty – narożnik wewnętrzny oka, od środka do brwi tyni, napełnianie zewnętrznej powieki i dolną krawędzią zewnętrznej.

Tropikalny wizażystka Kristen Ling łatwe do powtórzenia, o cegły i kolor liliowy odcieni w swoich palet, takich jak Gash i Freakshow (Vice LTD Reaktywacja), genialny liniowej płynny, na przykład odcień AMP Heavy Metalu, dwie eyeliner – Goldmine i Woodstock odcienie jeśli używasz przesuwaj na 24/7 ołówki.

0

Kristen Ling.

Punkty na wewnętrznym kąciku oka łatwo zastosować płynne odcienie eyeliner ostre jak brzytwa Fireball. Neat praca ze szczotką – i egzotyczny makijaż gotowy.

Lisa Houghton, wizażystka z Wielkiej Brytanii, dodaje żółty matowy odcień akwamaryn eyeliner na dolnej powiece – na przykład, odcienie eyeliner Chaos ostre jak brzytwa.

1

Obraz z Lizy Houton.

Fit żółty ostrości może być w innych kombinacjach kolorystycznych. Spójrz własne soczyste opcji!

Dwusuwowy

Jeśli czas na gruntowną metamorfozę kolorowych owoców tropikalnych jest absolutnie nie można stworzyć magiczną metamorfozę w dwóch dotknięć.

Na przykład złoty eyeliner Heavy Metal zamiast cienie i matowa pomadka Revolution Urban Decay.

2

Wizażystka Bo Nelson (Beau Nelson).

3

Obraz Violetta.

Lub podkreślać neutralny beżowy odcień niebieski eyeliner na dolnej powiece idei makijażu francuskiego artysty Violette. Na przykład, 501 odcieni mozaiki Vice LTD Reloaded. Że obraz okazał miękkie i delikatne, dobre połączenie niebieskie cienie w kierunku świątyni, a następnie wybierz z szminek matowych Revolution z Urban Decay. Na przykład, naturalny odcień matowy Spark Naga.

Lub nieoczekiwane wariant szybkiego jasnego obrazu – łączenie nasycony zielony odcień na dolnej powiece i blado magenta na górze. Oba kolory są mozaiki Vice LTD Reaktywacja. Można zrobić krok dalej i podkreślić kolor Brow jasny eyeliner. Ale upewnij się, że brwi wszelkich eksperymentów kolorystycznych pojawiają się naturalne. Plisowany jasne brwi będzie wyglądać sztucznie.

4

Więc dobrze skomponowana reticulation jakość cieni – to połowa sukcesu makijażu. Druga połowa – lot do wyobraźni. Nie jest konieczne, by zamieszkać tylko w sprawie proponowanych opcji. Śmiało i wymieszać więcej kolorów nieoczekiwane kombinacje faery.

5

Wyrzuć wszystkie zasady i makijaż teoria, eksperymenty inspirowane światowej sławy wizażystów, polegać na wysokiej jakości kosmetykach i szczotki rastushevok iz powrotem. Zaskocz siebie i innych – to jest teraz w trend!

load...