Jęczmień Dieta: niedrogi sposób, aby szybko schudnąć

Co absolutnie dowolny znany żywności i mogę powiedzieć z absolutną pewnością, że nie jest to dieta oparta na nim. Ale na milion różnych opcji dla dietetyków, za pośrednictwem licznych prób, przydzielić pewne faworytów. To najlepsi liderzy i dostaje dietę jęczmienia. Nie jest to idealne narzędzie do natychmiastowej utraty tłuszczu. Dzięki dodatkowym ciężarem równomiernie i nie niebotyczne, ale w rozsądnych granicach. Jego najważniejszą zaletą jest ukryte w kosztach budżetowych. Po tym wszystkim, co można powiedzieć, ale aby schudnąć używając jęczmień może sobie pozwolić na jeden, ale nie tak na zagranicznych specjałów.

load...

Zawartość:

Co jest zawarte w diecie osoby siedzącej na tej diecie

Istnieją trzy różne zmiany w diecie, który jest podstawą jęczmienia. Różnią się one od siebie sztywności dieta i czas jego trwania: bardzo ścisłe i krótki (pięć dni), mniej poważnych i trwalszy (dziesięć dni), łagodny i długi (do jednego miesiąca).

Pięciodniowy dieta

Wygląda na skromne menu diety jęczmienia przeznaczonego do pięciu dni. Przez cały ten okres odchudzania człowiek spożywa tylko owsiankę i picia. Jeśli chodzi o jedzenie zwróciły uwagę na następujące zasady:

load...
 • Przygotowuje tylko dla zwykłej wody pitnej (bez mleka);
 • Albo podczas gotowania lub gotowych potraw nie można dodać przyprawy (dotyczy to nie tylko do różnych przypraw, ale także zwykłej soli);
 • Olejek aromatyczny

 • Jedzenie jest zabronione (jak masło i olej słonecznikowy, i nawet oliwek).

Jeśli chodzi o picie można zidentyfikować tylko jedna zasada – jest dozwolone wyłącznie czystej wody. Pożądane jest oczyszczona i oczywiście w każdym przypadku nie musujących.

Dieta na dziesięć dni

Opcje menu straszenie dziesięć mniej, ponieważ jest bardziej elastyczna. Takie dodatki są wprowadzane do diety:

 • Śniadanie składa się zawsze tylko jedno zboże;
 • Obiad można dodać 100 g wysokiej kaloryczności owocu (np jabłka);
 • Na kolację można zjeść, lub 250 gramów warzyw lub 200 g mięsa z kurczaka (dopuszczalnej surówka, oliwą z oliwek i mięsa muszą być gotowane).

Pijąc i nie narzuca takie rygorystyczne wymagania. W tym przypadku można użyć i zieloną herbatę, soki i jogurty. Najważniejsze – brak cukru i niski procent tłuszczu.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Dieta dla miesięcy

Ale ta ostatnia opcja menu podoba jej obfitość. To może być spożywane przez niemal wszystkich produktów, z wyjątkiem oczywistych zagrożeń (mąki, ciasta, potrawy smażone i tym podobne). Zasada, co przyczyni się do zmniejszenia masy – zmniejszenie wielkości porcji do minimum.

Musisz starać się jeść w czasie nie więcej niż 250 g gotowych potraw. Dzień powinien być dokładnie cztery posiłki. Kwota dziennie należy spożywać nie więcej niż 1 kg produktu (nie tylko zboża, ale wszystkie inne).

Schemat tego odchudzania lepiej niż inne

Wybór jednej lub inny typ układu zasilania dla utraty wagi, powinny koncentrować się nie tylko na wynikach, które obiecują nam, ale także od tego, jak są one zrównoważone. Kwestia przed nami dotyczy przykładzie grupy mono-diety, a oni grzeszyć bardzo niską zawartość niezbędnych witamin i pierwiastków śladowych. Dlatego w tej grupie to tylko kilka typów diet długości. Ale w naszym przypadku, ilość składników odżywczych, jest bardzo duża.

 • Produkt zawiera aminokwas o nazwie lizyny. To sprzyja bardziej aktywny opracowanie takiego użytecznego składnika, takiego jak kolagen. Większość kobiet wie, że dzięki niemu można tak długo jak to możliwe, aby uniknąć tworzenia się zmarszczek.
 • Ponadto produkt zawiera bardzo duże ilości potasu i wapnia. Oni z kolei pozytywnie wpływa na stan układu sercowo-naczyniowego i układu kostnego.
 • Dodanie części różnych ilościach jeszcze szereg innych minerałów. Przede wszystkim, są jod, kobalt, żelazo, cynk i selen.
 • Wśród obecnych w kompozycji witamin w zakresie prowadzi witaminy B. Wpływ szybkości i jakości przepływu powstawania krwinek.
 • Niezbędną rolę w poprawie przewodu pokarmowego odgrywa włókna. W naszym produkcie jest zawarty w nadmiarze. Jego numer w kolejności wielkości większe niż w przypadku innych istniejących zbóż.

Niektóre niuanse

W ciągu pierwszych kilku dni, wyniki są bardzo obiecujące. Ale nie dostroić się do łatwo pozbyć się pół tuzina kilogramów. Początkowo organizm straci na dłuższą metę tylko woda. Wynika to z tego, że dieta wyłączonego sól, która jest opóźnione. Pewnego dnia pozostawi nie więcej niż 1 kg (przy ścisłej diecie).

Dostępny w produkcie substancje przeciwbakteryjne mogą zwiększyć odporność człowieka. Ryzyko zachorowania na grypę lub przeziębienie w ciągu najbliższych kilku miesięcy następujących po takiej diecie jest zmniejszona o kilka razy.

Podczas odchudzania stosując osobę jęczmień nie będą występować brak energii i ciągłe zmęczenie. Produkt zawiera dużą ilość węglowodanów, którego korpus pobiera energię niezbędną do życia.

Wiele osób doświadczyło tej metody odchudzania, znaczącą poprawę ich włosów i paznokci. Można to wytłumaczyć faktem, w obecności dużej liczby wyżej wymienionych potasu, wapnia i kolagenu.

W opinii lekarzy o dobroczynnych właściwościach

Jęczmień

Bez względu na to, jak dobrze się czujesz i jak myślisz nieszkodliwy program żywności dla utraty wagi, zanim konieczne jest przetestowanie konsultacji z lekarzem. Chociaż dieta jęczmień do utraty wagi i nie ma ścisłych przeciwwskazań, podczas użytkowania nie może zachowywać się niedbale i arbitralnie zmienić harmonogram zakończenia. Może to mieć negatywny wpływ na zdrowie.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...