Jarosława Naumenko i historia jej ciało

Zawartość

Osobiście nie znam Jarosława Naumenko. Ale jako fan wszystkich połysku sportowego w pewnym okresie swojego życia, zwrócił uwagę na jasnym dziewczyny z ognistym rudymi włosami. Obraz jest oszałamiające, wiesz. Dziś Jarosław nie działa albo w bikini czy w fitness sylwetkowym. A to niesie wiedzę do mas we własnym studio fitness. Jak zwykle w naszym kraju zdobył przekonań a kobiety liczyć tylko na swój wygląd, Jaroslav szybko stał się przedmiotem krytyki na forach kobiecych pewnym sensie. Jak to jest, tłuszcz nie jest 10%, a śmiesz kogoś uczyć przydatności do tego? Trawa jest trawa! Czekaj, drodzy fani estetykę bikini w języku polskim. Olga Korczak się urodzić. A kto nie wierzy, czytać książki Jarosława. Istnieje klarownie napisane. Z własnego doświadczenia.

load...

[Powrót do spisu treści]

Tłuszcz Giroux i dlaczego nie każdy suszenia – nie „obwarzanek”

Osobiście, jestem w książce szoku jedną prostą myśl. Nie masz szans w kulturystyce, jeśli jesteś kobietą, skłonność do akumulacji tłuszczu normalne i nie chcą brać sterydy. Nie dlatego, że byłem naiwny puszyste kapcie, ale tutaj fani, ponieważ nie jest akceptowana, aby o tym mówić. I muszę powiedzieć. Ponad połowa kont, które podpisały się na portalach społecznościowych po prostu nie wiem jak liczyć kalorii, a więc siedzieć na każdej diety w magazynie pereinachenny według „bez słodkiego ziemniaka. – Odbędzie ziemniaki”

Większość dziewcząt, którzy przychodzą, aby umieścić przysiad i oporowe z pierwszym treningu zaczynają mówić o pompujących pośladków, a także o to, czego potrzebujemy cięższy. Mając jakiś czas temu, nie jest gotowa na boom i zamordowany rodzimych biurowy vhlam układ nerwowy. I nie szukają niczego, ale tworząc Michel Levin, który nie jest wyraźnie zrobić jeden cykl masy i suszenia, bez względu na to, co ktoś ma wspomnianego celu zwiększenia sprzedaży cud poroshochkov. Ponadto chcą, aby okres pięcioletni okres sześciu miesięcy, a do osiągnięcia tego formularza do sezonu aksamitu.

Jarosław mamy – uczciwą dziewczynę. I uczciwie powiedzieć o piersi i ogórkiem, a około odprowadzania wody i innych tajemnic o konkurencyjnych sportowców. Ci, którzy wierzą, że bikinistkoy może być dowolny wyraźnie powinien siedzieć na piersi i ogórków w tygodniu. Myślę, że zapał zmniejszyło odsetek od 70%. Szczególnie po wykryciu 1 kg pionu i całkowitej niezdolności do pracy w produktywny dzień.

load...

Ale co, jeśli nie „sztuka chory” i jesteś fanem? Tak jasne, jak nie do wyschnięcia i zachować zdrowie. Zresetować dodatkowy ciężar, że szkody dla zdrowia i bezpiecznie pracować w trybie zasilania. Czy pewną aktywność przyjemność. Wszystko. Naprawdę nie trzeba iść tam, gdzie nie ma co miesiąc, w którym dana osoba starzeje się w ciągu 5 lat z każdym cyklu suszenia, a następnie konieczne jest ukłucie wszelkiego rodzaju niesmaczne kawałek i gdzie kłótni z mężem tylko ze względu na fakt, że ośmielił się mieć na śniadanie cukierniczych i nie białko omlet niskotłuszczowe włóknem, którego davites.

Że nie każdy może być wielcy matematycy, nawet trochę zdolne doskonałych nauczycieli i udanych biznesmenów. Dlaczego na ziemi jesteśmy powiedział, że chuda i ulga może być bez trudu każdy, a kto nie – ona po prostu leniwy, lenistwo? Tak, z tym, że ktoś powinien kupić kremy antycellulitowe, palniki tłuszczu oraz „techniki” innemu „metabolizmu destylacji”? Dlaczego mamy się modne umieścić nieosiągalne cele?

Pracujesz stałą pracę? Wszystko przegrany. Mieć zdrowe tkanki tłuszczowej, nie masz ból, nie wiszą w korytarzu o 3:00 każdego dnia i nie robi selfie? Loser dwa razy! Odważ się bronić prawa do jedzenia sera na diecie owoców i jeśli trener twierdzi, „gryka, kurczak, ogórek”? Nie masz żadnej wymówki! Uspokój się już, że nie zabraknie tam napisać nowy „Wojna i pokój”, prawda?

[Powrót do spisu treści]

Universe huśtawki pośladkowe czyli jak być, gdy nie ma czasu, a to jest konieczne, aby trenować

Podejście Jarosława Naumenko w czymś przypominającym to, co ja wierzę. Ale mam coraz mniej, powiedzmy, krytyczny zestaw. Naprawdę widziałem ludzi, którzy są w stanie podzielić bez niego dziwne narkotyki, a prawdziwą miłość bieg. I do diabła z nimi, z tymi fałdów nosowo-wargowych (w tym artykule w „ZOZhnike” Nigdy nie podejrzewałem, że powinienem się martwić o jakiekolwiek nie pasuje, odwraca – muszą), a fakt, że „osoba będzie poślizgu”. Kiedy biegnę, jestem zadowolony. Skończyłem.

I nie będę cię zmuszać do pracy, jeśli przekroczymy w tym samym pomieszczeniu, w którym będę trenerem, a ci – klient. Więc Jarosława technika jest prosta, ponieważ wszystkie uruchomione. Musisz zrobić bazę. A nie można zrobić wspaniałe postępy wariacje na pośladkach, z których wszystkie są tak lubiący uważane głównym ćwiczeniem dla pompy.

Musisz być przywrócone. A ponieważ nie jest konieczne, aby umieścić 6 treningów tygodniowo, jeśli jesteś początkującym. Należy jeść normalną zdrową dietę, a nie starać się swoje życie na pobyt w hali. Trzeba w końcu musi istnieć inne interesy.

Dla tych, którzy jeszcze nie rozumieją, w książce są programy dla początkujących, jak i pośredniego. Aby zrozumieć, jest ona podzielona „na płaszczyźnie” i wykonywania w trybie zasilania. Więc fani dziwny zeszycie nie jest tak. Ale to ciekawy rozdział o dziwnej ćwiczeń w siłowni i ich wpływ na raczkujący miłośników tylnych i kolana.

[Powrót do spisu treści]

Żywność i wszystko inne

Moim zdaniem, z kontrowersyjnej książki – rozdział o żywieniu. Jest jednak napisany przez dietetyka i ekspert od makrobiotyki i niezbyt Jaroslava, ale … Osobiście trudno jest zgodne z eliminacji diety gdybym po prostu postanowił schudnąć i właśnie rozpoczęła swoją drogę do zdrowia. Ale z etycznego punktu widzenia, nie krytykować pracę ekspertów w dziedzinie żywienia, jako że nie jest specjalistą od żywienia

A w „wszystkich innych” przekazanie informacji o implantach, plastiku, kosmetologii i wszystko wszystko wszystko, co pomaga nam poprawić wygląd pieniądze. Ogólnie rzecz biorąc, książka polecić lekturę, jak w wale any „nie można przestać” – jest to normalny głos rozsądku.

load...