Japoński masaż twarzy

Zawartość:

Słowiańskich dziewcząt, oczywiście, najbardziej piękne, ale z biegiem lat są podstawą do uśmiechnięta twarzy (i nie tylko) zmarszczek. Czy biznesowych japońskim. Przedstawiciele porcelana skórę tego obywatelstwa pozostaje gładka i jedwabista, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w nadchodzących latach. A jeśli kobieta jest na domiar wszystkiego, i smukłe, a następnie określić jego wiek po 30 jest problematyczne. Oczywiście, brak zmarszczek może być uzasadnione faktem, że japońskie kobiety są bardzo zarezerwowanym w manifestacji uczuć, ale sekret orientalne kobiety młodzieży nie leży w tym, proszę mi wierzyć. Gładka skóra uzyskuje się przez wiele lat masażu twarzy.

load...

Być może teraz wielu czytelników będzie wzdychać z rezygnacją i odwiedzenia tej codziennej rutyny – jest to luksus, i co zrobić, masować je tylko raz, bo mają dużo pracy, dzieci potrzebują uwagi, a mąż nie należy zapominać. Oczywiście, masz rację. Ale pomyśl o tym: Czy wszystkie japońskie kobiety bezdzietne? Lub gospodyni domowa? Lub żonaty? Ale mają tak wiele problemów, jak masz. Ale na co dzień japoński masaż twarz kobiety jakoś znaleźć czas. Przypomnijmy, że w Japonii w tym samym dniu do 24 godzin, tak jak w Polsce, więc nie starają się ukryć za brak czasu.

Zrozumieć cel tego artykułu – nie do wstydu czytelnicy na jego niezdolność do dbania o siebie. Chcemy cię nauczyć, że każdy Japończyk wie niemal od urodzenia. Lub nie chcesz stać się właścicielem porcelanowej skórze? Zgadza się. Dlatego odłożyć na bok wszystkie swoje prace. Dowiemy się, aby japoński masaż shiatsu twarzy.

Zalety japońskiego masażu

W najlepszych tradycji nowoczesnego marketingu rozpocznie nasz artykuł z obietnic. Który przyniesie ze sobą codzienne przyzwyczajenia do stworzenia własnej japoński masaż? Pod warunkiem, że cała procedura będzie spędzać w sprawie zasad, a nie „luzu” w ciągu kilku miesięcy czekasz na te wyniki:

 • Poprawia krążenie krwi;
 • Opuchlizna znika;
 • Normalny metabolizm;
 • Zmarszczki (dodatkowo masaż zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek, co jest bardziej wartościowe dla starszych kobiet);
 • Przywrócić elastyczność skóry;
 • Poprawy cery.

load...

Masażu shiatsu twarzy: Przeciwwskazania

Dodaj łyżkę smoły. Mianowicie – opowiedzieć o przeciwwskazań, aby nie szkodzić naszym czytelnikom. Mimo wszystko, wiele z nich zacząć masować osoba nie skończył czytać artykuł do końca. Tak, shiatsu nie można stosować:

 • Gdy nowotwory;
 • Hemofilii (naruszenie krzepnięcia);
 • Podczas złamania;
 • Jeśli jakiekolwiek choroby zakaźne;
 • W ciężkim nerki, serca, wątroby, płuca;
 • Jeśli czujesz ból nieznanego pochodzenia.

Japoński masaż: procedura

Zacznijmy od tego, że masaż twarzy w japońskim zasadniczo różni się od klasycznego, gdzie masażysta z siłą ściska z tyłu lub na barki pacjenta. Nie będzie minimum oddziaływania fizycznego. Ale wiedza jest brane pod uwagę niektóre punkty, klikając na które można poprawić krążenie w organizmie energii życiowej. Akupresura nie leczy choroby, a nie eliminuje zmarszczki z pomocą wpływów zewnętrznych. On mobilizuje wewnętrznych zasobów ciała (układ odpornościowy) do walki z chorobą. Jeśli chodzi o odmłodzenie, ówczesne japońskie oferują bardzo wymowne porównanie. W podobny młodej skóry rozciągnięta na ramie. Z biegiem lat, jego elastyczność jest zmniejszona, a to zwisa. Masaż Shiatsu zadanie – odzyskać tonu i nie pozwalają na skórę do wyginania się w symbolicznej ramy. Jeśli okaże się, 15 darmowych minut dziennie i będzie regularnie akupresury, można przywrócić młodość bez zastrzyków i szelki.


Coraz masażu

 1. Pocierać twarz w dłoniach tak, że skóra pod pachami spalone.
 2. Potrząsając głową dźwięk „aaa-aaa”. Zatem policzki powinny wstrząsnąć.
 3. Zakasać usta jakby zamierzasz pocałować. Szeroko otwarte usta. Kilka razy powtórzyć procedurę.
 4. Masować czoło ręki. Ruch powinien być spiralny, Push. Nie poruszaj skórę!
 5. Znajdź kości policzkowe punkt (w środku) wystające policzki, zejść do poniżej centymetra (pod nią), uzyskać otwór kości. Wcisnąć. Jeśli czujesz ból, to trafisz we właściwym miejscu. Kilka razy stymulować go z obu stron (prawo i lewo policzka).
 6. Grope kciuki żuchwy i rozpocząć lekko nacisnąć wkładki wzdłuż krawędzi. Nie rozciągaj skóry. Ruch powinien być pod wrażeniem, a nie tarcie. Należy zwrócić szczególną uwagę na podstawy okolicy podbródka (gdzie jest głównym językiem).
 7. Trenować mięśnie szyi. Aby to zrobić, należy podnieść podbródek, zaprokinte głowę i zacisnąć mięśnie. Niewiele pobyt w takim położeniu. Proszę się odprężyć. Opuść głowę, ściskając szyjkę brodą. Powtórz ten ruch 10 razy.
 8. Zacier w dłonie do uszu, przytrzymać je przez 30 sekund do głowy.
 9. Delikatnie masować podkładki trzech palców górnych krawędziach oczodołów, począwszy od wewnętrznej krawędzi. Wzmocnić trochę dotyk palcem, dopóki czujesz tępy ból w dłoni.
 10. Znajdź punkt ściśle między brwiami. Wcisnąć kciukiem na jej temat.
 11. Wyczuć wgłębień kości po obu stronach nosa (nozdrzy powyżej). Delikatnie dociśnij je kilka razy.
 12. Powiedzieć dźwięk „a-aa” z wystającym językiem tak dalece, jak to możliwe.

Jest tak wiele technik japońskiego masaż twarzy. Ale główna zasada nie jest liczba punktów objętych. I nawet w czasie trwania procedury, aw prawidłowości masażu. Robię to codziennie? Zachować zdrowie i urodę. Wydać te piętnaście minut na coś innego? Zaoszczędzić czas. Ale w tym samym czasie, to będzie działać przeciwko tobie.

load...