Japoński masaż twarzy: Nauka masażu Asahi, Tsogan i kobido

Czy czujesz, że skóra na twarzy stracił swoją świeżość? Boisz się zmarszczek? Oni już się pojawiły, a ty myślisz, że jedynym sposobem, aby powrócić piękno – iść pod nóż? Wcześniej „rzucać swoje ręce”, ponieważ mogą one zdziałać cuda! Nie wiedziałeś? Ze względu na fakt, że kraj wschodzącego słońca ze światem wspólnym swoje tajemnice odmłodzenie bolesnych operacji może być zapomniane. Nabiera tempa popularność japońskiego masażu twarzy – rodzaj urody „skalpel”, która pozwala na regenerację skóry na 5-10 lat.

load...

Zawartość:

Jaki jest sekret masażu kraju wschodzącego słońca

Czy zauważyliście, że japońskie kobiety są bardzo trudne do określenia wieku? Nawet po 50 latach, wyglądają świetnie, ma młodą twarz z elastycznej skóry i zdrowy koloryt. Przez wieki kobiety w innych krajach, że tajemnica dozgonną mieszkańców młodzieży wschodzącego słońca jest w genach. Jednak, gdy japońskie kosmetologów zaczął dzielić się ze światem swoje tajemnice, stało się jasne, że nie było żadnych tajemnic, a to nie ma. To wszystko o właściwym podejściu do pielęgnacji skóry, z receptur opartych na „chemii” naturalnego i nie drogie najlepszego butiku kosmetycznym. Dla japońskich kobiet wygląda dobrze – to sprawa honoru, więc są z pokolenia na pokolenie, ostrożnie przenieść cudowny oszczędność recepty młodzieńczego ciała i twarzy.

Te techniki nie można znaleźć w książkach lub na World Wide Web. I dopiero niedawno stała się dostępna na całym świecie technologii i wideo japońskiego masażu twarzy, które mogą teraz skorzystać z was. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz czy japoński masaż twarzy Asahi, kobido lub Shiatsu, wynik jest zawsze doskonała, a twoja twarz – olśniewająco piękne. Najważniejsze – uważnie technikę i ostrożnie powtórzyć ruch, który pokazuje autor, lub doświadczonego użytkownika.

load...

A co jest tajemnicą magicznego działania pozornie ruchy nawykowe? W trakcie zabiegu, istnieje wpływ nie tylko na mięśni twarzy, a także układu limfatycznego, tkance tłuszczowej, tkance łącznej i kości czaszki, która zwraca określony charakter, w prawidłowej pozycji. Stąd procedura cudem. Dlatego, japoński masaż twarzy, przeglądy, które są określone każdego dnia, aby podziękować wszystkim naszym klientom sieci – prawdziwie „skalpel” nowej generacji, który odmładza twarz bez operacji i bólu, bez szalonych inwestycji.

Robisz wszystko, co można użyć Procedura

Idealny face – to w porządku, ale należy wziąć pod uwagę stan całego organizmu. Jak spoczywać odmłodzony i piękną twarz w szpitalnym łóżku, cierpiących na pogarszający się stan zdrowia – „zabawy”, widzisz, nie jest najbardziej przyjemny. Dlatego też, jeśli cierpią z powodu jakichkolwiek dolegliwości, należy skontaktować się z lekarzem, jeśli masz jakiekolwiek przeciwwskazania do procedury, lub (jeśli zdecydujesz się zrobić masaż w salonie), należy niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą, którego wybrałeś dla przekształcenia osoby.

Ogólnie rzecz biorąc, można przejść do następujących Przeciwwskazania:

 • Chorobę związaną z układem limfatycznym;
 • Zapalenie

 • Nosa, w tym elementarnej katar;
 • Chorób skóry;
 • Obecność

 • Guza; Rany
 • Lli_1, otarcia i inne urazy skórne; Choroby

 • ENT (zwłaszcza zapalenie migdałków);
 • Wysokie ciśnienie krwi;
 • Choroby dróg oddechowych;
 • Nieprawidłowości

 • W nerkach, płucach, sercu i wątrobie;
 • Chorób

 • Wirusowych;
 • Ból lli_1;

  Zakażenia lli_1;

 • Krytyczne dni.

To ważne, aby wiedzieć! Japońskie kosmetologów Nie zaleca się wykonywania masażu, kiedy czujesz się źle, ale nie znam przyczyny tego stanu.

Przygotowanie do masażu: najważniejsze – prawo do rozpoczęcia

Od poprawności procesu przygotowawczego zależy, masaż i czy będzie to miało oczekiwany rezultat być przeprowadzone poprawnie. Dlatego bardzo ważne jest właściwe podejście do biznesu. Więc przygotować proces masażu składa się z następujących etapów:

 • Krok numer 1. Sprawdzenie procedur bezpieczeństwa dla organizmu. Pierwszą rzeczą, aby pamiętać o wszystkich chorobach przewlekłych, aby podnieść kartę medyczną, a także upewnić się, że nie ma nowych chorób, w tym „sezonowych” wirusów. Jeżeli jesteś pewien, że nie ma żadnych przeciwwskazań, można przystąpić do pracy na odmłodzenie twarzy.
 • Krok numer 2. Procedura wyboru. Kiedy zaczynasz szukać informacji na temat japońskiego masażu, zdasz sobie sprawę, że technika nie jest jeden cud. Ty, oczywiście, mogą swobodnie wybrać taki, który będzie miał swój smak. Teraz najpopularniejszy masaż Asahi twarzy. Dlaczego? Być może ze względu na wysoką wydajność i względną łatwością wdrożenia, a może dlatego, że film japońskiego masażu Asahi twarzy pojawił się w sieci jednego z pierwszych i udało się złapać do gustu wielu kobiet, które dbają o swój wygląd. Jednak jego „bracia” – Shiatsu do masażu twarzy i kobido – jest również bardzo interesująca technika. Można jednak zacząć od najprostszych technik dla Ciebie, a następnie uchwycić siebie i na przemian między nimi, aby poprawić urodę twarzy.
 • Krok 3. Numer Video Search. Aby działać w sposób profesjonalny, trzeba wysokiej jakości techniką wideo, z którym można zapoznać się z podstawowymi ruchami masażu. Na szczęście w internecie teraz można znaleźć wiele rekordów, z obu autorów metodologii i słynnych kosmetyczek i doświadczonych użytkowników. Przed rozpoczęciem procesu odmładzania twarzy pewnością dokona przeglądu wideo kilka razy, pamiętając podstawy.
 • Krok numer 4. Pociąg. Kosmetologów polecam począwszy od prostych pojedynczych ruchów, zapamiętywania i powtarzając je stopniowo wnioski. Jest to ważne nie dlatego, że sam proces, jak poprawność jego wykonania. Jeśli nie masować prawidłowo, tracić czas i nerwy. Numer
 • Etap 5. Otrzymywanie skóry. Znaleziono technikę Asahi wideo lub masaż twarzy, ruch, ruch nauczyć? Następnie można przystąpić do sesji próbnej, ale wcześniej trzeba odpowiednio przygotować „pole działania” – osoba. Jak to zrobić? Po pierwsze, umyć ręce. Po drugie, należy oczyścić skórę z makijażu i zanieczyszczeń. Można to zrobić za pomocą ulubionym tonikiem lub innych środków, a skóra przez skrobanie. Skoncentruj się na swojej zdolności do czasu i pieniędzy. Po trzecie, zanim zaczniesz robić masaż, stosuje się do skóry suchej specjalnego kremu lub oleju. Okazały się skuteczne w tej dziedzinie, takich jak oleje migdałowy, lnu i bawełny, jednak i prosty oliwek jest także miły.

Nie należy stosować procedurę nieznanym narzędziem do masażu bez uprzedniego badania. Jak spędzić go tak? Zastosuj krem ​​lub olejek o delikatnej skóry w okolicy łokcia i opuścić pojazd przez 10 minut. Po wygaśnięciu, kontrolę składowiska. Jeśli nie widać czerwone plamy, podrażnienie lub inne nietypowe zmiany, a następnie można pozwolić pojazd „w branży”.

Tsogan Technology – flagowy w świecie japońskiego masażu

Jeden z liderów widokiem na YouTube – japoński masaż twarzy Tsogan, więc zasługuje na szczegółowe oświetlenie. Technika ta jest już od ponad wieku, ale został przeniesiony w postaci wiedzy tajemnej od matki do córki ulubionym i tak dalej. Ale kosmetolog Hiroshi Hisashi ożywić i niech „mas” Technika Tsogan ogóle przyjął metodologię w swojej urody babci. Następnie metoda cud, znany w Japonii podniósł stylista i znawca piękna – Yukuko Tanaka. Nie tylko, że ona nawet napisał i opublikował książkę „Masaż twarzy”, która stała się bestsellerem w wielu zakątkach świata. Autor dzieli się nie tylko technikę postępowania, ale również specyfikę jego realizacji, biorąc pod uwagę wiek i typ osoby (chubby, cienkie, płaskie, kwadratowe, okrągłe, i tak dalej). Dzięki lekkiej ręki specjalisty w dziedzinie masażu mody Tsogan nie tylko reaktywowana ponownie, ale otrzymał drugie imię – Asahi. Dlatego, japoński masaż twarzy Yukoku Tanaka tak często znaleźć w internecie pod różnymi nazwami, i wszystkie są prawdziwe.

Główną techniką „układ” jest to, że masaż odbywa się zasadniczo z dwoma palcami: środkowym i pierścienia lub indeksem i środku, w zależności, która opcja jest bardziej wygodne dla Ciebie. Wpływ ten jest szczególnie węzły chłonne. Ćwiczenia powtórzono trzy razy. Sesja trwa około 10 minut. Jak często można powtarzać ten proces? Ile chcesz, nie ma żadnych ograniczeń, jesteś wolny, aby zrobić sobie Tsogan masaż prawie codziennie – nie zaszkodzi skóry. Cały ruch będzie można sobie wyobrazić po kilku widokiem na filmie szkoleniowym. Jeśli jednak użytkownik będzie trudno wiedzieć Asahi masaż na twarz, informacje zwrotne od użytkowników, którzy studiowali technikę w tym samym filmie, jak ty, pomoże Ci przezwyciężyć trudności. Zgadzam się, gdy coś nie działa, najlepszym rozwiązaniem jest, aby zapytać, co masz racji w rzeczywistości, kto zna całą mądrość i sukces w biznesie?

Jak przygotować się do masażu może już wiedzą, i jakie funkcje mają technologię Tsogan? Podczas zabiegu należy zachować prawidłową postawę – Plecy powinny być idealnie proste. Pozwolenie jest, jak siedzą i stoją. Tymczasem szef nie może oprzeć lub do ściany lub do zagłówka. Ostatnio jednak pozwolono przeprowadzić procedurę Estheticians i leżącej, podobno w takich okolicznościach, mięśnie twarzy odpocząć w jak największym stopniu, co zwiększa efekt zmarszczki, fałdy i zmarszczki na skórze. Jak widać, w tej pozycji, głowica może leżeć na kanapie. Więc wybrać pozycję dla swojego smaku, ćwiczeń wideo i „stworzyć twarz”, brzmi to jak to w japońskim słowo „Tsogan”.

Warto zwrócić uwagę! W masażu oznacza Yukuko Tanaka zaleca stosowanie specjalnego składu – mleko owsiane. Jednak nie jest to konieczne, aby uruchomić sklep kosmetyczny dla niego, można przygotowywać własne mleko, i bez wysiłku. Weź czystą nylonową pończochę, wlać do niego Zhmenya płatki owsiane i moczyć je w wodzie przez całe pół godziny. Wyjąć pończochę z pojemnika i nacisnąć mleka cud w słoiku. Wszystko – idealny do masażu Tsogan oznacza skończysz!

Instrukcje do masażu Tsogan

Wyniki wideo masować Tsogan

Masaż kobido – Imperial przyjemność

Kobido teraz – powracają z bywalcy salonów, a po nim jest jednym z sekretów urody japońskich cesarzowych. Kobido – stary mądry człowiek, a urodził się w odległym 1472 roku, ale nadal jest popyt iw modzie. Jaki jest sekret Cesarskiego masażu? W pracy przez najgłębszych mięśniach zmienny ruch udarową i tarcie, tak, że krew płynie do każdej komórki twarzy, odmłodzenia go od wewnątrz. Ponadto, w procesie zaangażowana i szyi i głowy, a po sesji czujesz pasuje i pokój w tym samym czasie. Wyślij słowa inspirujące uczucia, że ​​kobiety doświadczenie, dzięki czemu japoński masaż twarzy kobido niemożliwe. To tylko musi spróbować! A potem z zachwytem podziwiać jego twarz w lustrze.

Istnieje jednak jedno „ale”: kobido niezwykle trudne do przeprowadzenia we własnym zakresie. Najlepiej jest szukać profesjonalnej pomocy w gabinecie masażu. Co do zasady, kosmetyczki polecam zrobić około dziesięć zabiegów w odstępach co kilka dni, a następnie przyjść do procedury konserwacji raz w miesiącu.

Fragment filmu masażu kobido

Znajomość techniki Shiatsu Wschodniej – pod punktem Beauty pistolet tajemnicą

Jeśli japoński Shiatsu masaż twarzy, który jest często nazywany również punkt, w porównaniu z innymi technikami wschodzącego słońca, jest jeszcze dzieckiem, a urodziła się w ubiegłym wieku, podczas gdy reszta jego „braci” pochodzi od średniowiecza. Autor techniki – Takyuiro Namikoshi wierzy, że jego „dziełem” nie tylko przywraca młodość i zapobiega starzeniu się, ale także przywraca witalność eliminując zmęczenie i normalizuje czynności organizmu jako całości. Dlatego Shiatsu zrobić lepiej pod koniec dnia pracy, w tym samym czasie i rozweselić. Ponadto korzyści wynikające z technologii Namikoshi jest jego prostota i możliwość siebie. To sobie pozwolić każdy, nawet dziecko.

Technika wideo shiatsu

Uruchamianie akupresury z dwoma lub trzema palcami. Każdy czas trwania nie powinien przekraczać 10 sekund. Jednak w tym czasie siła zwiększa się stopniowo ciśnienie, wpływa na głębokie tkanki. Procedura trwa około 5-6 minut. Powtórz sesje można co najmniej raz dziennie. Japońskich kobiet nie tylko, że dla nich, Shiatsu – to codzienne w kategorii „Myj zęby”. Przydzielony do tajemnic kosmetycznych i ciebie!

Wybierz metodę do smaku lub zastępca różnych technik i przygotować się do faktu, że setki entuzjastycznych widokiem stonowane piękno waszych mężczyzn zostanie szybko przekształcany do ciebie.

load...