Japoński makijaż – to świetny sposób, aby wyrazić

Zawartość:

Każdy z nich wyposażony jest Japonka zdumiewającą cechę – jej makijaż. Biała porcelanowa cera, czarne oczy i czerwone usta – są to trzy „wieloryby”, na której spoczywa japoński makijaż. Japońskie kobiety są tak atrakcyjne, że pogląd ten nie zmienił się od ponad stu lat. Istnieje kilka odmian japońskiego Makijaż: w stylu gejszy – makeover dopasowanie stroju na imprezę w stylu an_3 – najbardziej nadaje się dla młodych dziewcząt (14-17 lat) i codzienności. Aby dowiedzieć się, jak zastosować makijaż japoński, trzeba znać podstawowe trzy kroki.

load...

Wybrać dźwięk 

Makijaż w stylu japońskim jest główną „atrakcją” – an_0u skóry światło. Ponadto, ponieważ Japończycy nie różnią się od jasnej karnacji natury – są, w większości, śniady. Niemniej jednak, jest to śnieżnobiały twarz jest miarą piękna w japońskich kobiet – starają się osiągnąć we wszystkich możliwych sposobów. Dlatego trzeba najpierw osiągnąć ten sam efekt. Jak to zrobić? Zastosuj Foundation – fundacji i lekkie proszek odcienie. Przed tym, można odświeżyć twarz z lodu. Wystarczy postępować zgodnie z zasadą: podstawa nie powinna być lżejsza niż własnej skórze ponad dwóch kolorach. W przeciwnym razie, twarz będzie wyglądać nienaturalnie.

Makijaż oczu

Charakterystyczną cechą japońskich kobiet – to skośne oczy. Tutaj, oczywiście, nic nie można zrobić – dobrze, nie poszło dobrze dla chirurgii plastycznej! Ale o to, aby imitacje japońskich oczy makijaż jest możliwe. Aby to zrobić, użyj płynnego eyelinera. I na pierwszy odcień światła zastosowano lub kolory perłowe, a następnie na górnej powiece odbyło eyeliner cienką linię. Cecha: w wewnętrznym kąciku oka linii powinna spaść prosto do nosa, a na zewnętrznym narożniku, nieco spadł gwałtownie idą w górę.

Teraz przejdź do dolnej powieki. Tutaj powinno być szare lub brązowe ołówek (w każdym razie, nie czarny!) Aby narysować linię wzdłuż granicy surowo rzęsy. Potem jej trochę piór miękką szczotką – oczy staną się bardziej wąskie. Teraz możesz malować rzęsy – tusz do rzęs nanosi się tylko na górnych rzęs, nie dużo, ale tak, jakby po prostu je przedstawiające. Gdy więcej tuszu na rzęsy, oko staje się optycznie większe.

load...

Róż

Teraz jest kolej na usta – muszą wyróżniać się na tle osoba przyciąga wzrok. Koniecznie sporządzony kontur (może to być specjalny ołówek kosmetyczny), zwłaszcza dla właścicieli pełnych wargach. Szminka zastosowano szkarłat, czerwony, fioletowy lub brązowy. To właśnie te kolory makijażu w stylu japońskim najbardziej „lubi”. Ale to powinno być brane pod pań wieku konto. Dla młodych dziewcząt są doskonałymi jasne kolory, ale dla bardzo młodych dziewcząt, które narzuca się makijaż w stylu an_3 – fioletowy lub ciemnobrązowe.

Najnowszy dotykowy – jest zastosowanie rumieńcem. Używać tylko tego dla jasnoróżowego an_0u i używać szerokiego pędzla. Ponadto Blush nie powinny stać plama na twarzy – ledwo zauważalny cień wystarczy. Ruch podłoża: ręka pochodzi od kości policzkowych aż do podbródka, a ruchy zamiatanie rozprzestrzeniać rumieniec na policzkach.

Cechy makijażu w stylu „an_3”

Tylko ten rodzaj japońskiego makijażu najlepiej jest wykonywać w Europejskiej twarzy. Potrzebne będą: czarny eyeliner, lekkie cienie, tusz do rzęs i biały ołówek. Z tego zbioru, a nawet najmniejszego pomysłu na makijaż an_3, każda kobieta może być jak bohaterów japońskich kreskówek. Dokonaj czarne strzałki na górnej i dolnej powiece, koncentrują się na wewnętrznej rogu białym ołówkiem, lekkie kolory optycznie powiększają oczy. Wszystko w stylu an_3 makijaż gotowy! Tak, szminka – tylko różowe odcienie należy zużyć natychmiast.

Co sprawi, że zdecydujesz się zrobić – codzienne, an_3 lub Geisha, trzymać się klasycznego zastosowania narzędzi kosmetycznych oraz zasad będzie zadowolony z wyniku. Najważniejsze – nie przesadzaj, aby nie wyglądać nienaturalnie.

load...