Japońska dieta na 7 dni: szczegółowy menu

Japońskie naród uważa się za najbardziej spójnego na świecie. Życie w kraju Kwitnącej Wiśni wiedzą wiele tajemnic, które pozwalają być wesoły, zdrowy i nie przytyć. Ale do „likwidacji” tłuszcz zalecany specjalny system zasilania. Zaprojektowany japońskiej diety przez 7 dni, ale z dobrą wytrzymałością może zostać przedłużona na kolejny tydzień. Dużą zaletą zabiegu jest nie tylko utrata masy ciała, ale również zachowanie wyniku osiągniętego w ciągu kilku lat. Zawartość:

load...

Japońskie sekrety urody i wigor

Na zrozumienia wszystkich sakramentów długowieczności, piękna i niewiędnącego mieszkańców młodzieży Wschodu może trwać całe życie. Jest to nauka, która wymaga staranności i wysiłku. Ale główne tajemnice harmonii jest bardzo prosta.

 • Nie całkowicie wypełnić żołądek. Następnie w czasie, nasycenie przyjdzie czas, kiedy zużywa znacznie mniejsze porcje. Jest to około 250 g lub 1 szklanka.
 • Picie zielonej herbaty i cukru białego (do 2 litrów dziennie). Napoje można wymienić lub naprzemiennie z czystej wody, minerałów, bez gazu, wywar z ziół, dzika róża. Pamiętaj, aby pić 1 szklankę płynu na czczo (na 0,5 godziny przed śniadaniem), reszta – między posiłkami.
 • ładnie służyć stół rozpocząć posiłek w dobrym nastroju.
 • Sałaty

 • Dish dopełniacza i inne zielenie do wielkości porcji nie wydają się bardzo małe.
 • Powoli żuć jedzenie. Poczucie sytości, nie jest od razu, ale po upływie 15-20 minut po rozpoczęciu posiłku. W związku z tym, przyrost masy ciała jest zwykle ludzie, którzy dosłownie połykać jedzenie bez żucia go. Ponadto takie wchłanianie niekorzystnie wpływa nie tylko kształt, ale również na układ pokarmowy. Żołądek odbiera duże obciążenie, podczas gdy kawałki żywności zarysować jego wewnętrzną ścianę.

Wszystkie te zalecenia powinny być przestrzegane, aby utrzymać prawidłową masę ciała. Dobrze, jeśli jest nadmiar, to dlaczego nie siedzą na japońskiej diety, dzięki której możliwe jest, aby w tygodniu, aby stracić do 7 kg.

load...

Dobrze wiedzieć! U otyłych ludzi, wynik będzie bardziej namacalna.

Menu na tydzień do odchudzania

Japońska dieta trwa 7 dni, menu zawiera mięso i nabiał, warzywa, owoce, soki. Pozytywnym aspektem jest brak zakazu różnych sposobów gotowania, dzięki czemu można pieścić się z grillowanych ryb i pieczonego mięsa z chrupiącą skórką. Ale braki – małe porcje i tylko trzy posiłki dziennie. Ponadto, przed obiadem można ją pić, z wyjątkiem jednego dnia.

To jest ważne! Jest to konieczne, aby całkowicie wyeliminować sól i cukier. Soki przygotowuje się tylko.

 • 1.dzień
 1. śniadanie – naturalna czarna kawa.
 2. Obiad – świeże sałatki i dwa jajka na twardo, z siemienia lnianego lub przyprawione oliwą z oliwek, szklanka soku pomidorowego.
 3. Obiad – porcja ryby (200 g). Można użyć dowolnej odmiany. Udekoruj danie może być liści sałaty i zieleni.
 • 2.dzień
 1. Śniadanie – kubek kawy i cienki plasterek sera.
 2. Kolacja – 150 g ugotowanego kurczaka z zupy, grzanki.
 3. Kolacja – 200 gramów ryb, sałatki ze świeżych warzyw (marchew, kapusta, ogórek, zielonych).
 • 3 dzień
 1. śniadanie – czarna kawa.
 2. Kolacja – 200 gramów wołowiny, świeże sałatki i dwa jajka na twardo, przyprawiona olejem roślinnym.
 3. Obiad – smażone cukinia, posypać ziołami. Warzywa można pokroić w plasterki i piec w piekarniku.
 • 4 dzień
 1. śniadanie – czarna kawa, kawałek suszonego chleba.
 2. Lunch – gotowana marchew (3 sztuki), jajko, plasterek sera. Żywność może być spożywany samodzielnie lub przygotować sałatkę, ubierać go z oliwą z oliwek.
 3. Kolacja – grejpfrutowego lub pomarańczowego.
 • 5. Dzień
 1. Śniadanie – sałatka ze świeżych marchewek i zieleni, przyprawiona sokiem z cytryny. „Ciszej” wersja pracy, jeżeli są stosowane jako niskotłuszczowej kwaśnej śmietany napełniania (1 łyżeczka).
 2. Lunch – porcja ryby, pieczone z pomidorami, ½ szklanki soku pomidorowego.
 3. Obiad – 2 jabłka (najlepiej zielone odmiany) lub pomarańczowy.
 • 6. Dzień
 1. śniadanie – kubek czarnej kawy i cienki plasterek sera.
 2. Lunch – ½ tuszy kurczaka, gotowane bez skóry, świeże sałatki (można zastąpić marchewki lub gotować razem).
 3. Obiad – 2 jajka na twardo, szklanka soku z marchwi i sałatką ze świeżych marchwi z kwaśną śmietaną.
 • 7 dzień
 1. śniadanie – Zielona herbata, tosty.
 2. Obiad – 200 g cielęciny, sałatki owocowe (jabłko, pomarańcza, gruszka), ubrany z jogurt o niskiej zawartości tłuszczu.
 3. Obiad – 2 jajka na twardo, świeże kapusta i zielenie.

Jeżeli system zasilania nie jest niewygodne, ale pożądany rezultat nie został osiągnięty, procedura może zostać przedłużona na kolejną sesję (ale nie tylko!). Menu powinno być łatwe do powielenia.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Z diety zgodnie z zasadami

Zaraz po wyjęciu z diety nie jest mniej ważna niż ścisłe przestrzeganie zalecanej menu w trakcie procedury. Przez tydzień organizm rozwinął się zwyczaj małą ilość pokarmu, więc musimy starać się ją uratować. Ale częstotliwość posiłków należy zwiększyć do 5-6. Zakazane w diecie pokarmów powinny być wprowadzane stopniowo w ciągu jednego dnia. W pierwszym tygodniu nie jest konieczne do spożywania mięsa, słodyczy i wypieków. Lepiej ograniczyć zbóż, zupy, sałatki, owoce morza, warzywa, owoce i soki.

Pamiętaj! Ilość zużytego płynu musi pozostać niezmienione.

Japońska dieta – ścisła niskokaloryczne i dlatego nie zaleca się powtarzać więcej niż 1 raz w ciągu sześciu miesięcy na okres 7 dni i 1 razy w roku na dwutygodniowym kursie.

Przeciwwskazania do

Procedurę

Układ zasilania jest zbudowany na codziennym korzystaniu z kawą i ścisłego ograniczenia większości produktów, a więc ma szereg zgodności Przeciwwskazania:

 • Serca i chorób naczyniowych;
 • Problemy

 • Z przewodu żołądkowo-jelitowego;
 • Okresie ciąży i laktacji;
 • Często depresja.

Recenzji wentylatory o utracie wagi na diecie japońskiej

Lekarz może rozszerzyć listę zakazując prowadzenia postępowania i ludzi bez wyraźnego przeciwwskazań. To byłoby mądre, aby wziąć pod uwagę jego zalecenia, a także zrezygnować z japońskiej diety, przy użyciu innego systemu zasilania. Do utraty wagi, może zaistnieć potrzeba długiego czasu, ale bez szkody dla zdrowia. I czy nie jest to najważniejsza rzecz dla urody?

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...