Japońska dieta dla 13 dni – minus 8 kg: zasady podaży i menu

Jesteś zawsze w trendzie, masz doskonały smak, modne ubrania, nieskazitelny makijaż i fryzura stylowy? Ale jest problem – zdradliwe fałdy na pasie, „uszy” na biodrach i jest o pojawia się podwójny podbródek. Niestety, wysiłki te są znane wielu, ale także sposobów przezwyciężenia tych trudności, na szczęście – masa. Jednym z najlepszych rozwiązań w tej sytuacji to popularna japońska dieta dla 13 dni, który został specjalnie zaprojektowany dla nowoczesnych, modne i stylowe damy. Witamy w świecie piękna prawom wschodzącego słońca!

load...

Zawartość:

Jak doszło do technika

Historia japońskiego systemu korekcji wagi jest tajemnicza, ponieważ powstał w Europie, ale zajęło jako podstawa tajemnice potęgi mieszkańców wschodzącego słońca. „Jak to się stało, że 13-dniowa dieta japońska -” dziełem „europejskich ekspertów?” – Naturalnie jesteś ciekawy. To proste: Japońskie dietetycy nie istnieje potrzeba opracowania takich technik jak liczba ludności tego kraju od dzieciństwa przyzwyczajony do zdrowej diety i życia w zgodzie z podstawami prawidłowego odżywiania.

Myśląc? Nic dziwnego: myślę o tym, jak często widzieliście japońska otyłych? To prawda, nie możesz o tym pamiętać, i nie bez powodu, ponieważ ofiarami otyłości w Japonii po prostu nie robi. W związku z tym nie ma powodu, aby wymyślić każdej diety.

load...

Jednakże, zasady prawidłowego odżywiania i zdrowego stylu życia tajemnic japońskim hojnie podzielić się ze wszystkimi. Dlatego europejskie dietetycy dołączył do jednego potrzebującego wielu milionów ludzi, którzy, niestety, nie mieszkają w Japonii, ale marzenie, aby znaleźć idealny kształt i tajną wiedzę, urodzony w Kraju Wschodzącego Słońca!

Aby dopasować japońskiej diety

Jeśli nie ma przeciwwskazań do diety, ale jest dodatkowy ciężar bezpiecznie kontynuować. Poznaj menu, zrobić listę zakupów, iść do sklepu i szukać motywacji, która jest zdolna do japońskiej diecie przez 13 dni – zdjęcia, opinie i wrażenia z odważnych i zdecydowanych piękności, który z powodzeniem pokonał wszystkie trudności i wrócił do idealnej formy.

A skąd wiesz o przeciwwskazaniach? Wystarczy sprawdzić tę listę:

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

 • pojawiających się nowe życie pod sercem;
 • Laktację;
 • Problemy

 • Serca;
 • Wrzód żołądka;
 • Choroby

 • Nerek;
 • Nieprawidłowości w układzie moczowym;
 • Cukrzycy lli_1;

 • Stan pooperacyjny.

Nie znaleźliśmy żadnych przeciwwskazań co? Cudem, nadszedł czas, aby rozpocząć!

Zasady żywności

System Japoński – wierny, pozwala cieszyć się w godzinach porannych ulubione dla wielu napój – kawa, że ​​będzie pozytywna, to wspaniała wiadomość? Ponadto, nie trzeba ograniczać się do jednego produktu, który, niestety, często znajdują się w zasadach metod alternatywnych. Plus dużo – najważniejsze, aby je zrealizować. Równie ważne jest, aby stosować się do podstawowych zasad systemu japońskiego, ponieważ nawet najmniejsze odstępstwo od instrukcji może doprowadzić do awarii.

Więc zapoznać się z zasadami:

 1. Tune w pozytywne. Po poprawnej instalacji pewnego rodzaju „programów” Cię do sukcesu a potem, co oznacza, że ​​wszystko można dostać. Uwierz, co będzie się łatwiejsze do 8 funtów, można pokonać tłuszczu. Nabycia nowego sprzętu, trochę mniejsze talerze, najlepiej ozdobione motywami japońskimi, kupić różdżki i nauczyć się z nich korzystać. Wszystko to stworzy iluzję pewnej gry, tajemniczej działanie, więc łatwiej będzie przenieść obciążenia.
 2. Sprawnie rozpocząć i dobrze się z diety, aby utrzymać organizm przed stresem. Rozpocząć przygotowania do zmiany diety na kilka tygodni, stopniowo wykluczyć z diety słodyczy, tłustych potraw i mąki.
 3. ściśle przestrzegać kolejności dni i menu każdego z nich, ponieważ technika ta ma na celu odbudowę swój metabolizm, dzięki czemu nie tylko pozbyć się balastu tłuszczu, ale także zdobyć rodzaj dwuletnich „odporność” ze zwrotu utraconych funtów.
 4. Nie zapominaj o piciu reżimu. Półtora litra wody (bez gazu, można po prostu gotowane) każdy dzień – jeden z zasadami japońskiej systemu elektroenergetycznego.
 5. Każdym posiłku – wakacje! Nie jeść w podróży, zagubiony w telewizji lub w Internecie, nie spiesz się i nie sprawiają, że posiłek „tankowania”. Japończycy – urodzeni mędrcy, aby odnosić się do wszystkiego, co dzieje się w swoim życiu z powagą, bez utraty odsetek w przypadku. Weźmy z nich przykład! Każdy posiłek – rodzaj „date” z żywnością – prezenty podane nam przez Matkę Naturę. Ale do tej pory nie tworzył się spieszyć do przełknięcia danie jak „odkurzacza”, to z prostych dań, choć to samo?
 6. Skupić się na głównym! Często ofiarą nadwagi w pragnieniu, aby pozbyć się tłuszczu balastu pośpiechu w skrajności. W jaki sposób? Oni nie tylko przycinać dietę (jeśli nie – głodny), ale także zaczynają angażować się w sportowych fanatyka, są rejestrowane w godzinach wieczornych aerobik grupy i torturowanie rano uruchomiony zegar. Nie wszyscy na raz! Po pierwsze, pozbyć się tłuszczu, a następnie doskonałości formy. Podczas japońskiej diety jest w pobliskim parku wystarczy i powolne spacery.

Warto zwrócić uwagę! Po raz pierwszy japoński część diety nie będzie w pełni nasycić. Jednak nie jest to „trick”, że nie wstanie od stołu głodny. Wystarczy jeść pałeczkami, posiłek zmniejszy szybkość procesu, po 20 minutach, mózg sygnalizuje, że zaspokoić głód, więc nie będzie cierpieć z niepohamowanym apetytem.

Kontrola w kuchnia

Że nie realizować się pokusie, aby coś zjeść zakazane czy nie wystąpiły problemy z brakiem przepisów dozwolonych w domu, trzeba przygotować się do eliminacji niektórych pokarmów z diety. Nie martw się, czas – zaledwie 13 dni. Zamiast stać się szczupła, piękna i szczęśliwa z ich wyglądu. Gra jest warta świeczki, jak mówi.

Tak więc, w imię piękna zapomnieć o takich produktach:

 • cukier i wszystkie produkty, w których produkt może być obecny, to on – głównym sprawcą pojawienia się rezerw tłuszczu w organizmie; Sól
 • Lli_1, ponieważ powoduje zatrzymanie wody w tkankach, a więc utrudnia proces utraty wagi;

 • Napojów alkoholowych, które nie tylko bardzo dużo kalorii i uniemożliwiają usunięcie z organizmu toksyn, ale także w stanie zabrać swoją kontrolę nad sobą, tak że plany naruszone, a nie schudnąć;
 • Białej mąki, co oznacza, że ​​trzeba zrezygnować nie tylko biały chleb i babeczki, ale także na ravioli, makarony, a nawet niektóre z ulubionych sosów.

To ważne, aby wiedzieć! Technika Japoński – dość trudne, więc lekarzy odradza się korzystanie z systemu więcej niż raz w roku.

Szczegółowe menu

Jeśli wszystko pójdzie dobrze wam, że nadszedł czas na zapoznanie się z techniką lepiej. Więc, japońska dieta dla 13 dni – menu w szczegółach (numer pozycji odpowiada dnia mocą układu rachunku):

 1. Ranka rozpoczyna się z kawą, choć niesamowite? Naturalnie, napój powinien być wykonany z naturalnej kawy nie zawiera szkodliwego cukru lub krem. W godzinach popołudniowych zapraszamy na białej kapusty, co jest dozwolone, aby dodać trochę oliwy z oliwek, kilka jaj na twardo. Posiłki popijając filiżanką soku pomidorowego. Wieczorem uczta: ulubione ryby, a można nawet smażone i sałatki na lunch menu.
 2. śniadanie drugiego dnia pierwsza demokratyczna, ponieważ tradycyjna kawa jest dozwolone, aby dodać kawałek chleba, ale widać, że nie był wykonany z ograniczonym posiłku. Co powiesz na kolację, jest to dokładnie taka sama kolację poprzedniego dnia. Ale kolacja – białko, jednak może być tylko 200 g gotowana wołowina, ale można sobie na kubek jogurtu.
 3. W godzinach porannych – kawa. Dzień zrobić sałatkę z marchwi 3 gotowanych warzyw korzeniowych i oleju roślinnego, a także napój jajko (domowej roboty, świeże, które można znaleźć na rynku). Obiad – słodki, pozwoliło na jabłoniach, cieszyć się nimi, dopóki oni będą nasyceni.
 4. Zacznij 4 dzień z tradycyjnego napoju – kawy. Na kolację jest oparta na produktach roślinnych. Fry korzeń pasternaku (jeśli nie kochasz go, pietruszka). Deser – jabłka. Wieczorem – prawdziwą ucztę. Można sobie pozwolić na smak mięsa (wołowina 200 g). Dołączony jest sałatka z kapustą, przyprawione oliwą z oliwek i kilka jaj na twardo, nawiasem mówiąc, te produkty mogą swobodnie mieszać w skomplikowanym sałatki, zrozumieć, jak to jest pyszne!
 5. Dziś rano specjalne śniadanie – marchewki. Surowa marchew ruszt, wlać sok z cytryny i jeść powoli. Obiad – obfite, składające się z pół kilograma ryby, gotowane na ulubiony przepis i kubek soku pomidorowego. Na kolację też opiera porcja ryby, ale z anteny bocznej białej kapusty.
 6. The menu rano wraca do kawy ponownie. Lunch, można powiedzieć – „królewskim”, masz prawo do jedzenia polkuritsy (około 500 g), jednakże, gotowane i sałatka składa się z kapusty, marchwi, olej. W menu wieczorem jest bardziej skromne, ale nie masz czasu, bardzo głodny, więc zawarte 2 jajka i surówka z marchwi będzie wystarczające, Zobaczysz.
 7. Equator diety – 7 dni rozpoczyna się w sposób szczególny. Poddać się do ulubionej herbaty. Po południu gotować kawałek (200 g) wołowiny i powoli go jeść, a na deser polakomtes owoców. Wieczorem można w nich zjeść, wybierając jedną z poprzednich dni, z wyjątkiem 3rd.
 8. Menu szósty dzień japońskiej diety.
 9. Dzień diety № 5.
 10. Naczynia 4 dzień.
 11. Jedz jak trzeciego dnia.
 12. Jedzenie menu, pozwoliły dzienne № 2.
 13. Dietę zgodnie z zasadami pierwszego dnia.
 14. Dlaczego japońska dieta tendencja

  Technika ta nabiera tempa na popularności, „podbić” nowy kraj. Jaki jest powód? To proste – ludzie lubią być modne, a wszystkie wschodnie dzisiaj na wysokości mody. Ważne jest nie tylko, aby schudnąć i schudnąć w nowoczesny sposób, na wzór słynnych osobistości, świeckich divy i gwiazdy ekranu. Ponadto, system japoński nie zabrania spożywania kawy korektę że zgodzi się Pan, że jest ważne dla nowoczesnych mody?!

  Dopuszczalne metody proste potrawy, gotować je zna nikogo z smażonych nie musi zrezygnować, nie mikroskopijne porcje. Ponadto menu zawiera węglowodany, które są odpowiedzialne za dobre samopoczucie i aktywność umysłową. Co jeszcze jest potrzebne, więc nie będzie głodny i pozbawiony gastronomiczny „radość” w procesie utraty wagi?

  Popularne w systemie japońskim

  Moc.

  Z pomocą japońskiej diety staniesz smukła jak trzcina, więc w końcu przestać przeżywa kompleksy o zbyt bujne formach.

  Potajemnie

  Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...