Japońska dieta, dieta lub Miracles

Zawartość:

Do japońskiej kuchni japońskiej diety nie ma nic wspólnego. Tradycyjne dania kuchni japońskiej eliminuje stosowanie kawy w dużych ilościach iz zadowoleniem dań z ryżu i owoców morza. Japońska dieta do utraty wagi obejmuje kilka różnych technik codziennych posiłków. Zaproponowano jej diety jest przeznaczony do normalizacji metabolizmu i restrukturyzacji ciała do innego trybu pracy. W konsekwencji, zmniejszenie masy ciała i stan zdrowia ulega poprawie. A jego nazwa, to dieta otrzymała dzięki staraniom japońskich dietetyków, które rozwinęły się jako skuteczny sposób, aby schudnąć.

load...

Autentyczny japoński dieta trwa 13 lub 14 dni, w którym to an_2 z określonej i niezmiennej zestaw produktów, znaki w szczegółach. Jego twórcy twierdzą, że jest to czas, a produkty te są optymalne dla najlepszych wyników odchudzania. Japoński efekt dieta odchudzająca jest uderzające! Rezultaty są widoczne już od pierwszych dni od diety, a pobyt na okres od dwóch do trzech lat. Najbardziej zaskakujące i najbardziej atrakcyjną cechą takiej diety – szybka utrata masy ciała bez kłopotów z głodu.

Istotą japońskiej diety

Codzienne śniadania są głównie w kubek czarnej kawy, do którego dodaje się krakersa z drugiego dnia. W niektóre dni kawa otrzymuje z surowe marchewki z sokiem z cytryny i herbata bez cukru. Codzienne obiady początkowo składać się z surowych jaj, sałatek warzywnych, ubrani z olejem roślinnym i soku pomidorowego. Następnie stopniowo kolacje zwykle gotowane lub smażone ryby i gotowany kurczak. Dania mięsne są ściśle przemian w zawrotnym służąc ściśle ogranicheny.Odnako ilość pożywienia wystarczy podczas głodu dieta nie czuć (z wyjątkiem pierwszego dnia lub dwóch).

Jadalna, dieta ta polega na światło, składający się z małych porcji smażonych lub gotowanej ryby, gotowanej wołowiny, jaj, sałatek. Kilka dni kolacja składa się z samych owoców. Dzienna dieta aż do ósmego dnia diety ściśle malowane, powtórzył ósmy dzień. Japońska dieta eliminuje podczas jego zgodności z użyciem soli, cukru, alkoholu, wyrobów mącznych i słodyczy. Między posiłkami można pić wodę w nieograniczonych ilościach.

load...

Wariant japońskiej diety stał się an_2 przez 14 dni. Ta dieta dostosowana do Europejczyków, z których wielu nie może stać zbyt sztywnych ograniczeń dietetycznych. Jest bardziej miękki i delikatny, tak zepan_0e smakoszy do wykonania takiej prostej diety.

Japońska dieta „za” i „przeciw”

Ta dieta jest jednym z najbardziej tajemniczych współczesnych dietach i powoduje wiele sprzecznych sekt. Z jednej strony opinii japońskiej diety tylko entuzjastyczny, z drugiej strony, wielu uważa go podejrzliwie. Nie jest to zaskakujące: w różnych źródłach informacji jest często przedstawiane w bardzo różny sposób, a to sugeruje, że główną bazą dla takiej diety ma.

Jednak tak nie jest. Autentyczny japoński dieta oparta jest na bogatym doświadczeniu praktycznym i różnych badań, które sugerują, – jest to najbardziej skuteczne i praktycznie nieszkodliwe. Ten sam stosunek osób, w tym diety nie miało negatywnego zwrotne lub cierpią na choroby układu pokarmowego, lub nie znaleziono odpowiedniej woli do wykonania sztywnego granicach tej diety. Jednak japońska dieta minusy warto zauważyć.

Dieta jest jednym z niskich węglowodanów lub węglowodanów wolne diet. Więc to nie wyklucza pojawienie się osłabienie, zmęczenie i zawroty głowy. Dieta jest przeciwwskazany u kobiet w ciąży i karmiących piersią, nie powinny pokrywać się z okresem menstruacji i nie korzystać z tej metody odchudzania dla osób zaangażowanych w ciężkiej pracy fizycznej. Przeciwwskazania w japońskiej diety: chorób serca i układu sercowo-naczyniowego, choroby układu hormonalnego i chorób przewodu pokarmowego.

Na wyniki były pozytywne, ale efekt jest długotrwały, japońska dieta powinna nastąpić jak najdokładniej, jak i po jego zakończeniu, aby dokładnie monitorować swoją dietę dalej. Inaczej pracował tak ciężko, aby stracić zbędne kilogramy zaczyna szybko odzyskać, a to – kolejny minus jest tak skuteczna w dietach odchudzających. Ogólnie rzecz biorąc, nie zaszkodzi zdrowe ciało to dieta nie przyniesie. Aby rozpocząć utraty wagi z nim, trzeba tylko pomalować szczegółowego an_2, zaopatrzyć się w niezbędną żywność i dostroić się do pozytywnych rezultatów.

Menu japońska dieta

Prawie wszystkie potrawy są przygotowywane i spożywane bez soli, bez cukru i bez przypraw. Jeśli nie lubisz czarną kawę, a następnie zastąpić ją zieloną herbatą – to jest całkiem do przyjęcia. Japoński Samo an_2 jest taka dieta.

Pierwszy dzień

 • Rano – kubek czarnej kawy (naturalny);
 • Obiad – dwa jajka na twardo, sałatka z gotowanej kapusty z olejem roślinnym, szklanka soku pomidorowego;
 • Wieczór – smażone, pary, gotowany lub gotowane ryby.

Drugi dzień

 • Rano – kubek czarnej kawy (naturalny), kawałek chleba;
 • Obiad – pieczony, parowy, gotowany lub gotowane ryby, sałatki ze świeżych warzyw lub jakichkolwiek kapusty z olejem roślinnym;
 • Wieczór – sto gramów gotowanej wołowiny, szklanka niskotłuszczowego jogurtu.

Trzeci dzień

 • Rano – kubek czarnej kawy (naturalny), kawałek chleba;
 • Obiad – jeden duży cukinia smażone w oleju roślinnym;
 • Vecherom- dwa jajka dwieście gramów gotowanej wołowiny, sałatki ze świeżej kapusty z olejem roślinnym.

Czwarty dzień

 • Rano – kubek czarnej kawy (naturalny);
 • Obiad – jedno jajo trzy duże gotowane marchew z oleju roślinnego, kawałek (15 g) i niesoloną niskotłuszczowego sera twardego;
 • Wieczór – świeże owoce.

Piąty dzień

 • Rano – Sałatka z surowej marchwi, przyprawionego sokiem z cytryny;
 • Obiad – pieczony, parowy, gotowany lub gotowane ryby, szklanka soku pomidorowego;
 • Wieczór – świeże owoce.

Szósty dzień

 • Rano – kubek czarnej kawy (naturalny);
 • Obiad – pół gotowane sałatki kurczaka, marchwi lub kapusty surowy (bez soli i innego wypełnienia);
 • Wieczór – dwa jajka na twardo, szklanka tartych surowych tartych marchwi z olejem roślinnym.

Siódmy dzień

 • Rano – kubek czarnej lub zielonej herbaty niesłodzone;
 • Obiad – dwieście gramów gotowanej wołowiny, świeże owoce;
 • Wieczór – kolacja w jednej z poprzednich dni, ale trzeci.

ósmy dzień

 • Rano – kubek czarnej kawy (naturalny);
 • Obiad – połowa gotowany kurczak, świeże sałatki lub surowe marchewki;
 • Wieczór – dwa jajka na twardo, szklanka tartych surowych marchwi z olejem roślinnym.

Dziewiąty dzień

 • Rano – Sałatka z surowej marchwi, przyprawionego sokiem z cytryny;
 • Obiad – pieczony, parowy, gotowany lub gotowane ryby, szklanka soku pomidorowego;
 • Wieczór – świeże owoce.

Dziesiąty dzień

 • Rano – kubek czarnej kawy (naturalny);
 • Obiad – jedno jajo trzy duże gotowane marchew z oleju roślinnego, kawałek (15 g) i niesoloną niskotłuszczowego sera twardego;
 • Wieczór – świeże owoce.

Jedenasty dzień

 • Rano – kubek czarnej kawy (naturalny), kawałek chleba;
 • Obiad – jeden duży cukinia smażone w oleju roślinnym;
 • Wieczór – dwa jajka na twardo, dwieście gramów gotowanej wołowiny, sałatki ze świeżej kapusty z olejem roślinnym.

Dwunasty dzień

 • Rano – kubek czarnej kawy (naturalny), kawałek chleba;
 • Obiad – smażone, gotowane, pary lub gotowany ryb, warzyw czy kapusty z olejem roślinnym;
 • Obiad – sto gramów gotowanej wołowiny, szklanka niskotłuszczowego jogurtu.

Trzynasty dzień

 • Rano – kubek czarnej kawy (naturalny);
 • Obiad – dwa jajka na twardo, sałatka z gotowanej kapusty z olejem roślinnym, szklanka soku pomidorowego;
 • Obiad – pieczony, parowy, gotowany lub gotowane ryby.

Warianty japońskiej diety

Odmianą tradycyjnej trinadtsatidnevnoy diety może być dieta na dwa tygodnie. W tym przypadku, znaki an_2 w szczegółach przez siedem dni, i jest dokładnie to samo w drugim tygodniu. Wygląda an_2 diety następująco.

 1. Pierwszy dzień. Rano – czarna kawa; Obiad – dwa jajka na twardo, kapusty z olejem roślinnym, jeden pomidor lub sok pomidorowy (szkło); Wieczorem – część gotowanej ryby lub smażonego, z białej kapusty.
 2. Drugi dzień. Rano – czarna kawa z grzankami; Obiad – część gotowanych lub smażonych ryb i białej kapusty; Wieczorem – dwustu gramów ugotowanego mięsa (wołowina, cielęcina) i szkło o niskiej zawartości tłuszczu, jogurt.
 3. Trzeci dzień. Rano – czarna kawa; obiad – gotowane jajko i trzy gotowana marchew z oliwek; wieczór – jeden lub dwa jabłka.
 4. Czwarty dzień. Rano – czarna kawa; Lunch – dwie lub trzy jabłka i marchew jeden (gotowane lub smażone w oleju roślinnym); Wieczorem – dwa twardo jaja dwustu gramów ugotowanego mięsa, a część surówki z kapusty świeżym olejem roślinnym.
 5. Piąty dzień. Rano – startej marchwi (świeże), ubrany sokiem z cytryny; Obiad – pół kg gotowanej kurczaka i sałatki surowego marchwi lub kapusty; wieczór – smażone lub gotowane ryby z białej kapusty.
 6. Szósty dzień. Rano – czarna kawa; Obiad – pół kg gotowanej kurczaka i sałatki surowego marchwi lub kapusty; wieczór – dwa jajka na twardo z białej kapusty.
 7. Siódmy dzień. Rano – czarna lub zielona herbata jest niesłodzone; obiad – dwieście gramów gotowanego mięsa i trochę świeżych owoców; wieczór – opcje obiad codziennie (z wyjątkiem trzeciej).

Pomocnych wskazówek

Ścisłe japońska dieta wiąże się ścisłe przestrzeganie przepisanej an_2. W tym przypadku, nic nie może zastąpić produkty. Jednak, jak pokazuje praktyka, czarna kawa z powodzeniem zastąpiony zieloną niesłodzone herbata i sok pomidorowy ze świeżych pomidorów. Jednocześnie skuteczność diety nie jest zmniejszona.

Właściwa dieta japońska – dieta bez soli, cukru, przypraw, słodyczy i alkoholu. Dlatego, kupując dla takiego an_2, soku pomidorowego, wybrać tylko produkt naturalny bez soli. Owoce są pokazane zbyt daleko do niczego. Na przykład, niepożądane jeść podczas diety bananów (zbyt) i skrobię owoców winogron (bardzo słodkie). Najlepszym rozwiązaniem będzie świeże jabłka, grejpfruty i granaty. Ale w sezonie owoców może być i gruszki, śliwki, morele i brzoskwinie. Najważniejsze – nie przesadzaj i jeść trochę owoców, a nie wypełnianie ich żołądek.

Warzywa, jak już rozumieć, główne produkty w okresie japońskiej diety dla was są kapusta i marchew. Ale w niektóre dni można jeść sałatki i inne surowe warzywa. Więc je wybrać w zależności od smaku: pomidory, ogórki, rzodkiewki, cukinia, rzodkiewka, seler, sałata łodygach, zielenie.

Wody (mineralny lub gotowano bez gazu) może pić pomiędzy posiłkami w nieograniczonych ilościach. Na ogół, gdy japońska dieta zaleca się pić co najmniej dwa litry wody dziennie. Jeśli naprawdę chcesz, gorący napój, a potem pozwolić sobie filiżankę zielonej herbaty nie jest zaplanowane. I nadal przydatny do zrobienia podczas japońskich ćwiczeniami oddechowymi dieta – efekt będzie o wiele bardziej zauważalne.

Wyjście z japońskiej diety

Po dwóch tygodniach ściśle malowane dostaw nie jest konieczna natychmiast zorganizować brzuch wakacje. Po pierwsze, jest to szkodliwe dla żołądka i jelit. Po drugie, przyzwyczaili się zrobić bez soli, chleb i słodycze. Po trzecie, nadmierne zasilanie bezpośrednio po dieta doprowadzi do katastrofalnych wyników i przyniesie wszystkie swoje wysiłki do niczego. Wprowadź do swojej diety węglowodany i tłuszcze powinny być stopniowe. Okres wyjście japońskiej diety jest dość długotrwały i trwa około dwóch tygodni. Nawiasem mówiąc, to jest możliwe, że w tym okresie, będzie nadal schudnąć. Pij mleko, jogurt, kawa i świeże soki, jeść gryka, proso, soczewica. Pozwól sobie na bananów i winogron (w małych ilościach), czarny chleb, zbóż i suszonych owoców.

W ten sposób, na przykład, może wyglądać wyjście z japońskiej diety (an_2 na tydzień):

 • Wczesne śniadanie. Płatki owsiane lub kasza gryczana, herbata z miodem.
 • Lunch. Trzy dni po pierwszym śniadanie bez kilku suszonych jabłek lub owoców, napój szkła świeżego soku lub wody mineralnej bez gazu.
 • Na obiad, jeść gotowane mięso z przystawką gryki, ryżu, fasoli lub innych zbóż. Nie wolno lekkiego deseru, kawy z mlekiem lub mlekiem z miodem.
 • Podwieczorek powinien składać się z warzyw lub owoców. Zjeść jabłko lub banana, ogórka lub marchewkę, i wypić szklankę kefiru (kwaśne mleko, jogurt).
 • Kolacja. Jeśli naprawdę brakowało ziemniaki i makaron, gotować dwa ziemniaki w mundurkach lub spaghetti obsługujących. Przypraw, należy stosować tylko sól, olej roślinny i świeże zioła. Kompletna obiad, szklanka mleka, kakao, herbaty lub kawy.

Może zmieniać swoje an_2 do swoich upodobań, ale wprowadzenie nowych pokarmów do diety stopniowo. Głównym warunkiem znaczącej i trwałej utraty wagi po wpływem japońskiej diety – zmiana diety i zwykłe an_2. Podczas tej diety organizm nie tylko przyzwyczaić się do właściwego pożywienia, ale również łatwe do zrobienia bez cukru, kiełbaski, słodycze, czekolady, gorących i pikantnych potraw i alkoholu. Więc będzie łatwo zrobić, aby zmienić swój styl życia, rezygnując z nich na pewno smaczne, ale te produkty są szkodliwe dla figur.

Czasami jednak poddać się szkodliwych cukierek nadal możliwe: nie ma reguły bez wyjątków. Bądź dobrej myśli! I wszystko można dostać!

load...