Jakość ochrona skóry przed słońcem

W lecie, na gorącym okresie letnim, nasza skóra jest najbardziej narażona na bezlitosnych promieni UV, pozostawiając ciała ludzi nieprzyjemnych śladów w postaci plam, oparzeń i pęknięć. Aby tego uniknąć i cieszyć się przyjemną ospałość, należy używać sprzętu ochronnego: nie tylko muszą przestrzegać standardowych środków ostrożności (pory dnia Sun, pokrycie wrażliwych części skóry), ale również aktywnych metod i narzędzi ochrony przeciwsłonecznej.

load...

Fundusze

Ostatnie lata, media coraz częściej przypominają nam, że opalenizna – to nie tylko wielki proces gojenia, ale również zdolność do dać swoje ciało atrakcyjnej pikanterii. Regularne pokazy mody są żywe potwierdzenie, że: świecące modele ciemnoskórych łatwo przekonać nas, że złoty skóra – dzisiaj jest właściwym wyborem. Tak więc, proszę, opalać się – radość i zdrowie! Nowoczesne wysokiej jakości kosmetyki chroniące przed słońcem pomoże Ci zrobić to poprawnie i estetycznie.

Należy pamiętać, że przy zakupie kremu do ochrony przed słońcem należy do wskaźnika na rurze. Figury 2 do 30 są czynnikiem wskazujące stopień ochrony. Tak, dziesięć daje nam do zrozumienia, że ​​stosowanie kremu przedłuża możliwość bezbolesny leżący pod słońcem do dziesięciu razy.

Nie zapominaj, że produkty kosmetyczne są poprawy z dnia na dzień. Dzisiaj, na przykład, nie jest już znaleźć kremy, które pozostawiają nieprzyjemne ślady na mokrych strojach kąpielowych. Więc ma to sens, aby regularnie weryfikować swoją „Arsenał” dla znaczenia i jakości.

Ostatnio standardowe stalowe łatwo rozpylany środek bezpośrednio wchłanianie. Ich składniki składowe nawilżać skórę, zapobiegając tworzeniu się zmarszczek. Ponadto, nowoczesne cudowne aerozole i kremy są chłodzący i odświeżający efekt, nadając skórze piękny, błyszczący kolor.

load...

Oprócz zwykłych funkcji, dzisiejsze filtry przeciwsłoneczne jakieś inne funkcje: oni nie mogą zanieczyszczać pory, a zwykle nawet odżywiają i nawilżają skórę. Wiele spraye są teraz posiadać mgiełkę stosowania płynu do nawet najbardziej odległych miejsc. Są one w stanie nie tylko przyśpieszyć proces opalania, a także w celu zwiększenia właściwości ochronnych w organizmie.

Kolejną niezwykłą cechą nowoczesnych środków ochrony przed słońcem jest funkcją wodoodporny. Jeśli rura jest obecny odpowiedni napis (wersja angielska – „Waterproof”), a następnie będzie łatwo być w stanie bezpiecznie spędzać czas na plaży lub w wodzie. Jednak pomimo faktu, że skorzystaliśmy z nawet najbardziej potężne narzędzie, należy wytrzeć i ponownie zastosować płyn ochronny.

Coraz więcej firm kosmetycznych w zakresie wydaje niezwykłe nowe filtry przeciwsłoneczne. Te słoneczne pianki i emulsje i chusteczki do opalania są powszechnie stosowane w leczeniu twarzy i szyi. Różnią się one od tradycyjnych kremów, żeli i rozpyla specjalną strukturę, która pozwala na długi czas i bezpiecznie leżeć na plaży w palącym słońcu, wydając minimum wysiłku i zapobiec przemieszczaniu.

W przypadku szczególnie wrażliwych obszarów ciała (czubek nosa, usta, uszy) opracowane specjalne wyposażenie ochronne: kredki, szminki itp Zazwyczaj są one stosowane przez kremu bazowego, co pozwala zwiększyć swój wpływ i aby uniknąć poparzenia.

Metody

W dodatku do wielu różnych innowacji filtry przeciwsłoneczne powinny być zbadane i sposoby ich wykorzystania. Weźmy pod uwagę podstawowe wymagania dotyczące ich stosowania.

Ponieważ filtry przeciwsłoneczne wszelkie środki stają się skuteczne dopiero po stu procentach wchłaniany przez skórę, najlepiej jest zastosować płyn na pół godziny przed rozpoczęciem opalania.

Aby zaradzić dobrze wchłaniana, musi być stosowana w małych ilościach. Jeśli prawidłowo obsługiwane i całe ciało powinno być wystarczająco dużo dla 6 łyżeczek „opiekuna”. To jest około 4 razy do 125 ml butelki.

Nie wiele warte wcierać krem ​​do skóry, dlatego jego skuteczność może być zmniejszona o 25%. Ponadto, tarcie twarze nadmierne zużywanie się skóry.

Ważne jest, aby pamiętać, że nawet kremy z wysokim stopniem ochrony należy ponownie przynajmniej raz na 2-3 godziny. I dopiero po uzyskaniu pożądanego odcienia skóry, można rozpocząć obniżenie indeksu używane do ochrony swoich aktywów.

Zalecenia

Wreszcie możemy podać kilka przydatnych wskazówek dla dobra tan:

  • Lepsze wykorzystanie zarówno przed promieniowaniem ultrafioletowym B, oraz z belki A – i zapobiegania chorobom skóry i przedwczesnego starzenia się;
  • Nie zaleca się stosowania środków, sześć miesięcy po zakupie, zwłaszcza jeśli zmieniły tekstura, kolor lub zapach;
  • W celu zwiększenia trwałości „protektora” jego najlepiej przechowywać w chłodnym miejscu;
  • Jedynie fundusze oznaczone jako „wolny olej” powinien być stosowany dla skóry tłustej – bez tłuszczu, a tym samym bardziej skuteczne;
  • Ciało wskaźnik SPF zawsze powinien być mniejszy niż ten sam wskaźnik krem ​​do twarzy;
  • Alergie muszą być testowany przed oznacza czas, a korzystniej kilka razy.

load...