Jako pragnienie dobrze wyglądać w bikini nie pozwala, aby uzyskać kształt

Zawartość

Wszyscy to zrobić. Przeczytaj wskazówki od gwiazd przydatności Jak uzyskać kształt. I przez chwilę uwierzyć, że tak jest. Oto jestem 100% świadoma siebie, że „czyste diety” nie jest dla mnie. Tak, w mojej diecie powinno być batony proteinowe, twaróg, ser, kawa i koktajle, i nic w tym złego. Kiedy zmuszony ja zabraniam to, zaczynam myśleć o jedzeniu. Stale. Nawet bez deficytu. A wszyscy wiemy, jak to zwykle kończy. Ciekawe, co się stało z wszystkimi kupił owoców przez dwa dni, na przykład, do czasu czytasz jakieś zawiłe książkę o pracę, warunki którego pół w języku obcym trzeba tłumaczyć ze słownikiem. A jednak, jeśli czytam, że niektórzy z tych, których wyniki podziwiam, siedząc na czystej diety, tak, przepraszam, zaczyna … Może piję niesławny cappuccino nie jest 3 razy w tygodniu i 1, i może być na ogół przestać jeść produkty mleczne? I tak dalej, i tak dalej. Być może wszyscy ludzie, wiem, że jest taki mechanizm odwrotnego, która jest włączona do wszystkich „reklamie” w diecie. O to samo i nie pozwala nam przejść co najmniej jeden program „ciało plaża dla X dni”, aby zakończyć.

load...

[Powrót do spisu treści]

Plaża jak silnika

Handlowej. Jeżeli zawodnik złapać wystarczająco wysoki poziom w dniu następującym po dniu ciężkich przysiadów wcześnie rano, brak słońca i zrobić zdjęcie, przepraszam, leżącego twarzą w dół na szczycie plecach w kostiumie kąpielowym, można całkowicie zrezygnować z tego sportu. Jeżeli ten sam zawodnik złapać po tym, że ona pije kawę i zrobić cardio i fotografię, a także, może chcesz z powrotem do sali, żeby być taka jak ona.

Ciało Beach, które staramy się Rządu Tymczasowego, we współczesnym świecie – przypadek kątami, światło ilość „woda” w organizmie, a dzień cyklu białkowo-węglowodanowy cyklicznie. Ale to ma niewiele wspólnego z tym, co widzimy w lustrze każdego dnia. A po poście, który oferowany jest najczęściej w takich programach jak substytut diety, można jeszcze zobaczyć coś bardziej dramatyczne. I bardzo zdenerwowany faktem, że tortury nie prowadzi do niczego ponownie.

Wszyscy wiemy, że dieta białka – dla konkurujących ze sobą sportowców, głód – dla zwolenników co niektórzy tricky religie i wystarczająco zdrowia zrównoważone odżywianie i dobrze zorganizowana aktywność fizyczna. Ale jest to niezbędne do należytego magiczne słowo „Plaża”, a zapominamy o tym.

load...

Prawda jest taka, że ​​”transformacja plaży” może dopchać jak najwięcej niezdrowej diety i programu, który nie czynił, a pod rygorem rozstanie z ukochanym trener zawsze. Wiesz jak zrobić niemal każdą kobietę, aby przejść cykl zasilania? Tak, to jest po prostu konieczne, aby doprowadzić w przystępnej formie, która będzie plaża ona być zaokrąglona zamiast worków z cellulitem w dolnej części stroju kąpielowym. I za to, że nawet nie trzeba zrobić cardio. A potem mieć przynajmniej przysiady na Smolova – będzie to zrobić, a nie torturować Ci nieograniczone: „Ja przy tej okazji Twój kij nie jest pompowana w górę?”

Więc jeśli coś kupić, „Plaża”, staraj się nie zwracać uwagi na czynnik bikini. I łatwy do oceny, nie upaść, diety, jeśli go sprzedać w pięknym opakowaniu.

[Powrót do spisu treści]

Nadal trzeba zacisnąć co najmniej jeden rok

To pokaż mi kobietę, która właśnie mięśnie masowych i suche przez 8 tygodni, a pokażę ci, którzy jej dystrybutorem. Ale poważnie, nie rozumiem więc zdrowe sposoby, ale w krótkim okresie, a nawet w modelu bikini prosto z kanapy. Zazwyczaj cykl przygotowań do plaży trwa co najmniej rok. Tak, i utrzymanie – do końca życia. Co sądzisz pomuchat trzech miesięcy, a następnie ponownie na wolność z czystym sumieniem, i lody w pogotowiu?

[Powrót do spisu treści]

Nie można zachować tę dietę

Jak to przeprowadzone przed wydaniem naszej doskonałej pracy, jaką zdarza się najczęściej. Abraham tj. Ktoś zdać sprawę, ktoś dać wskazówki, wreszcie do czynienia z zagadnieniami pokrywających liście wszystkich członków rodziny, wraz z czasem, aby osiągnąć … .Jeśli to wszystko było robione na nizkouglevodke które promują pod przykrywką niemal każdego planu bikini, Obawiam się, czekam dla was epic fail. Kto przejdzie do historii firmy i będzie służyć jako pretekst do żartów korporacyjnych niemal do końca życia. A kiedy jesz przysłowiową słodycz jakoś przezwyciężyć „niskowęglowodanowej mózgi”, będziesz się obwiniać.

[Powrót do spisu treści]

Ty zepsuć

święto

Większość programów plaża nie obejmuje, co rozumiemy jako cel. W ten sposób będziesz żyć przez resztę życia, a co najważniejsze – jak będzie żyć 14 dni urlopu. Niespodzianka, jeśli nie jesteś wypoczęty pohodnitsa, będziesz jeść w tym samym miejscu, w którym zwykli ludzie jedzą. I nadal je słodycze, lody i chleb, nawet jeśli zapomniałeś bezpiecznie wyglądać tych wspaniałych produktów. Ogólnie rzecz biorąc, program plaża będzie prawdopodobnie pozwalają na 2 porcje węglowodanów dziennie do „wyjścia” z diety. To najprawdopodobniej coś słodkiego ziemniaka i ryż, słodycze i ciasta nie. Więc sobie wyobrazić, jak ktoś nosi się w ośrodku w pary w poszukiwaniu słodkiego ziemniaka. W ogóle, błyszczeć w kostiumie kąpielowym ty między kontroli „och, jak zalany” i skruszonym o jeden wypadek zjadane tort. I właśnie zjadł talerz owoców morza z warzywami i ryżem, jeśli nie w tym Beach Diet. Po tym wszystkim, zrobiła myślisz to byłoby takie spożywczymi chciałbyś.

W ogóle, jeśli konkurencja naprawdę ma sens „pikovat” z diety, aby lepiej długich imprez to nie spieszyć. Dlatego wynik może być bardziej stabilny.

Elena Selivanova

load...