Jako Posiłki Test zakupić online

Zawartość

Niedawno otrzymałem list od swojego byłego klienta. Ona przeniosła się do innego kraju, ale jesteśmy wystarczająco ciepło sprawa. I wymiany recepty, a ja – początkujący kucharz, i nadzieja – prawdziwy ekspert. Ogólnie rzecz biorąc, jest ona teraz przygotowuje się do rywalizacji w kategorii „bikini przydatności” i jest na początku diety dla „suszenie”. Więc zatrudnili popularne w polsko-amerykańskiej trener żywienia. Jest to osoba, która jest dla ciebie liczyć kalorii i wyśle ​​Ci przykładowe menu ze swoich ulubionych potraw. A list zakupów. Istotą tego listu było z grubsza następująco: „I nie ma wystarczająco dużo żywności do mnie i szef dziwnie spinning, a bar nie chce puścić na platformę …”.

load...

[Powrót do spisu treści]

Obliczamy

W ogóle, od prostych manipulacji matematycznych liczyliśmy coś około 1400 kcal dziennie do 120 g białka i 120 g węglowodanów. W teorii, niższa kalorii, nawet w szkolenie ponad 1000 kalorii dziennie nie ma sensu, ponieważ adaptacja będzie jeszcze szybciej niż odchudzania. Zatem dieta cud tylko zachwiał się na dolnej granicy.

I w żaden sposób nie rano makro autokarowych i dietologa, ale osobiste doświadczenie mówi mi następujące rzeczy:

  • Jeśli siedzisz na diecie przez dłuższy okres czasu, około 12 tygodni, to najlepiej zacząć od najmniejszej opcji rygorystyczne;
  • „cut” to będzie konieczne, gdy masa pierwszego przystanku;
  • I nie zrobić poprzez wyeliminowanie wypadków tłuszczów z węglowodanami, ale ze względu na ich proporcjonalnej redukcji;
  • „hack” aż do 1400 kcal, a zwłaszcza osoby, która ma dwoje dzieci (kto wątpi, że jest to dobry cardio co najmniej 4-6 godzin dziennie), 5 treningów tygodniowo i 3 sesje cardio nie są tego warte, nawet jeśli to miasto ludzi podróżujących samochodem.

Jeśli spróbujesz „wnieść skargę” na temat stałej zawroty głowy, spadek poziomu cukru i pierwsze oznaki hipoglikemii autora planu, chcąc uzyskać arkusz na temat: „Znaczenie motywacji w przygotowaniach do bardzo ważnego konkursu na siłowni bikini”. To wszystko jest dobre i potrzebne, ale byłoby miło, raz i odwagę, aby uratować … A potem nasz specjalista oferuje dziewczynie palnika tłuszczu napój z kofeiną.

load...

Ogólnie rzecz biorąc, makro-trener został zmieniony na bardziej zdrowy, węglowodanów i kalorii dodaje niezbędne omega-trzy wprowadzeniu diety, olej kokosowy jest zwracany, objawy zniknęły, spalanie tłuszczu, żadnych problemów z głodu, bez przeszkolenia i nie jest sen.

Stąd prosty wniosek. Jeśli makro-trener Instagrame wielu abonentów i dużo zawodników wyszkolonych je, to nie znaczy, że jego dieta jest odpowiednia dla Ciebie osobiście. I to nawet nie w zakresie umiejętności i wiedzy, a także w ogólnej orientacji danej osoby. Niektórzy towarzysze, pracownicy w dziedzinie ZOZha, naprawdę, na pewno, że twardszej diety, tym bardziej prawdopodobne, przynajmniej niektóre odchudzania. W rzeczywistości, w przyrodzie istnieją klienci, którzy są ważone żywności i dokładnie obserwować wszystko, co jest napisane. Są one czymś, i często cierpią z guru, przepraszam, „zapewnienia.”

[Powrót do spisu treści]

Jak sprawdzić plan samego

Przede wszystkim, trzeba lubią gotować i jeść to, co jest tam napisane. W dobie globalizacji, teraz i wtedy otrzymujemy od naszych przyjaciół z zagranicy planów zaopatrzenia ze słodkich ziemniaków i trochę sera niskotłuszczowego eksploatacyjnego. Produkty powinny być dostępne, nie wahaj się, aby przypomnieć o tym przed przygotowaniem programu, aby uzyskać to, co chcesz, a nie czymś, co nie ma zastosowania w rzeczywistości.

Następnie konieczne jest dokonanie złożonych czynności:

  • Metodycznie obliczyć zawartość kalorii każdego posiłku, to jest dość szybkie do zrobienia, jeśli używasz żadnych produktów Analyzer usług;
  • Zsumować liczby w tym samym FatSecretili schudnąć razem, a nawet na linii dietę, aby uzyskać obraz tego dnia;
  • To zrobić dla wszystkich dni tygodnia i odnoszą się do treningu. Na przykład, jeśli dzień odpoczynku, trzeba będzie do 200 kalorii mniej, ale w „korytarzu” kalorii, a nie niższe niż liczby podstawowej przemiany materii, to jest w porządku, jeśli niskokaloryczne dzień Cud spada na nogę treningu, jeśli podzielić lub ciężkie sesja mocy, jeżeli nie, konieczne jest, że;
  • Dokładnie śledzić tłuszczów dziennie rekrutowanych co najmniej 0, 8 g „szczytowego” diety i co najmniej 1 g na początku (figury 1 kg masy ciała), białko 1 – 5 g na 1 kg masy ciała lub więcej, i węglowodanów – nie mniej niż 2 lata, mówisz, że niewielki deficyt? Podejmuj lepsze cardio kilka razy w tygodniu, będzie zdrowsze niż dieta niskotłuszczowa i niskowęglowodanowa

A teraz musimy usiąść i stwierdzić, czy będzie zbliżać taką dietę, albo początkowo nie wymyślił dla ciebie.

[Powrót do spisu treści]

Jak sprawnie złożyć reklamację, jeżeli są „mieszane”

Czasami trener jest źle, i wysyła makro arkuszy nie jest z klientem. Wszystkie osoby zaangażowane w makro-coaching, co do zasady, jest kilka konkurentów w czasie, a praca papier ma tendencję do absorbowania przez cały czas i powodować pewne zamieszanie.

Jeżeli jesteś pewien, że przypadkowo uderzył planu niektóre bardzo małe (48 kilogramów) młodą kobietę, a ty nie chcesz schudnąć na 1300 kalorii, nie wstydź się, mimo wszystko, pieniądze, które zapłacili.

Napisać prosty list w spokojnym tonem. Weź zainteresowanie, na pewno nie, jeśli dana suchej żywności, takich jak zboża i makarony i gotowane, czy konieczne jest zważyć ryby, drób i mięso. Być może niskokaloryczne byłoby normalne jeśli wszystko dokładnie policzone.

Ale jeśli odpowiedź można dostać coś o słabej woli i fakt, że „to, co kupiliśmy nasz album, ktoś zapytał cię” zdecydowanie powinien poszukać makro trenera gdzie indziej.

Co zrobić z pieniędzmi? Pytanie, oczywiście, ciekawe i zależy od jurysdykcji żadnego państwa prowadzenie autokaru. Jeśli USA mogą bezpiecznie schować w reklamacji w systemie PayPal, pieniądze wracają do klientów oszustw. A w każdym państwie ma przepisów prawnych dotyczących świadczenia usług niskiej jakości, nie jest zbyt leniwy, aby szukać zanim złożyć reklamację.

A przecież nie wolno nam zapomnieć o prostego i dietetyków z dyplomem lekarskim. Jeśli umieścisz prawo problem (przygotowuje się do zawodów w kulturystyce, a nie „odchudzania plaży”) otrzymasz dietę zbliżony do normalnego.

W końcu, jeśli nie pasują, spróbuj znaleźć najczęściej idzie nie wiele gorzej i nie daje niezrównane doświadczenie na siebie.

load...