Jako orgazm Dziewczyna: Porady dla idealnego seksu

Zawartość:

W wielu starożytnych kulturach sztuka erotyczna poświęciła wiele uwagi, ponieważ sądzono, że dzięki bliskiemu mężczyzny i kobiety nie tylko cieszyć, ale także duchowo wzbogacony. Ponadto płci był jednym z najbardziej powszechnych metod, które można leczyć każdą chorobę. Z biegiem czasu, stosunki seksualne straciły szczególne znaczenie, a nawet stał się czymś wstydliwym. Możliwość uzyskania przyjemności człowiek nadal postrzegana jako fakt fizjologii, ale odczucia, że ​​kobieta doznaje się podczas seksu, nie przywiązują wagę.

load...

W XX wieku orgazm kobiety znów zaczęły zwracać większą uwagę, ale wiekach zapomnienia i zakazu przyjemności dla pięknej połowy ludzkości wciąż pozostawiły swój ślad. I to nie jest zaskakujące, że wiele dziewcząt i kobiet mają dziś ogromne trudności z uzyskaniem orgazmu. Jeśli znasz ten problem, a następnie zwrócić uwagę na tych wskazówek, które pozwolą Ci zmienić pewne aspekty swojego życia i doświadczyć przyjemności seksu. Ponadto dowiesz się wiele o tym, jak niektóre z naszych działań i myśli wpływają na jakość seksu i dlaczego czasami trudne do osiągnięcia orgazmu.

Zrealizować swoje wyjątkowości

Bardzo często wierzy, że te przyjemne uczucia, może ona wystąpić w czasie intymności, nie są w ogóle orgazmu. A ona powiedziała tak tylko ze względu na ich kontroli opowieściami girlfriends opisów w różnych czasopismach, a nawet reakcje aktorek, która zagrała w filmach erotycznych. Należy raz na zawsze zapamiętać, że świat po prostu nie istnieją dwa identyczne orgazm, tak, że każda kobieta będzie opisywać swoje uczucia zupełnie inaczej.

Istnieją dwa rodzaje orgazmu Z punktu widzenia medycyny – łechtaczki i pochwy. Pierwszy może mieć więcej niż dziewięćdziesiąt procent kobiet, drugi – nieco mniej niż siedemdziesiąt procent, ale doświadczyć dwa orgazmy jednocześnie dany tylko pięć procent szczęście. Więcej „poprawne” fizjologiczna pochwy orgazm jest uważany jednak najczęściej dziewczęta zaczynają jego znajomy ze światem przyjemności seksualnej jest łechtaczki orgazm. Zazwyczaj, w miarę upływu czasu wiele dziewcząt uczą się i przeżywania orgazmu pochwowego, ale dla niektórych to nadal nie działa.

load...

Zdając sobie sprawę, że reakcje na związki seksualne są całkowicie indywidualne, nie martwić się, że przeżywa jakiś „nie tak” orgazmu lub że uczucia nie są w ogóle jako takie. Ta pozycja jest na drodze do pomyślnej realizacji kulminacyjnego w seksie jest bardzo ważne, ponieważ tylko poprzez wszystkie funkcje ciała i indywidualnej reakcji czuciowej, będzie w stanie „odpuścić” woli swojego orgazmu.

Kochaj siebie i swoje ciało

Większość dziewcząt rozpaczliwie złożonych o wszelkich niedoskonałości w swoim wyglądzie i funkcji na rysunku, z takim skutkiem, że po prostu nie mogą się zrelaksować w czasie intymności i doświadczenia przynajmniej część zabawy. Wielu z nich często zastanawiał się, dlaczego nie dostać się do przeżywania orgazmu, ale rzadko dołączony wagę do faktu, że po prostu nie lubią siebie i, w konsekwencji, nie można zanurzyć się w świat intymnych przyjemności.

Do nadmiernego samokrytycyzmu o wyglądzie nie stać się przeszkodą nie do pokonania na drodze do przyjemności seksualnej, trzeba nauczyć się bezwarunkowo kochać swoje ciało. Twoje ciało jest zupełnie wyjątkowy i ma tak bardzo piękne, więc nie wstydź się tego. Jeśli po prostu nie radzi sobie z podniecenia, gdy idea, że ​​ukochany mężczyzna będzie cię widzieć bez ubrania, spróbuj pozbyć się tego strachu, jak to możliwe, aby chodzić po mieszkaniu nago. Przyzwyczajeni do jego nagości, wkrótce zauważysz, że nie muszą już martwić się podczas seksu, które pozwolą Ci w końcu mieć orgazm.

Zakochuje się w swoim ciele, co to jest, należy zwrócić szczególną uwagę na regularnej konserwacji nim, że skóra jest miękka, gładka i elastyczna. W tym celu nie jest konieczne do wzięcia udziału w drogich SPA-salonów, tylko trzeba wziąć to regułę regularnie korzysta łagodny peeling lub skórki, a także nawilżają i odżywiają skórę kremy, serum i oleje. Wszystko to nie tylko poprawia wygląd skóry, ale także sprawiają, że o wiele bardziej wrażliwe, które będą wykorzystywać znacznie szerszy zakres pieszczot, przyczyniając się do powstania orgazmu.

Wzmocnienie mięśni intymnych

Te dziewczyny, które miały szczęście zostać matkami, są prawdopodobnie znane tzw Ćwiczenia Kegla, które są zalecane do wykonywania wszystkich kobiet w ciąży w ramach przygotowań do porodu. Ćwiczenia te mogą wzmocnić mięśnie pochwy i trochę otaczającej mięśnie, aby zapewnić prawidłowe działanie całego układu rozrodczego kobiety, aby ułatwić proces porodu i orgazmu, a także znacznie zwiększyć jego intensywność.

Istnieje wiele technik wykonywać ćwiczenia Kegla, ale najprostszym sposobem korzystania z najbardziej prosty i przystępny, polegającego na wprowadzeniu palca do pochwy, lub jakichkolwiek innych bezpiecznych obiektów wydłużony kształt i swój wewnętrzny skurcz mięśni – Przełączanie napięcia i rozluźnienia mięśni musi być przez co najmniej dziesięć minut. Dokonanie takiej analizy jest niezbędne na co dzień do tego czasu, aż można łatwo trzymać się wybranego tematu dwie lub trzy minuty. Następnie należy dokonać przejścia do nowego „poziomu”, zmniejszając średnicę „szkolenie” Temat do minimum.

„Akrobacji” w japońskiej gejszy znany ze swojej dogłębnej znajomości różnego rodzaju przyjemności seksualnej, jest możliwość złamać ołówek wyłącznie za pośrednictwem mięśni pochwy. Można osiągnąć takie same wyniki nie są koniecznie, ale to nadal warto robić regularnie w celu osiągnięcia orgazmu wzmocnienie mięśni intymnych.

Wcześniej stosowanie metody opisanej powyżej może być stosowany tylko „improwizowane” oznacza, ale teraz wiele sklepów erotycznych obejmuje szereg opcji ze specjalnego miękkiego lateksu, produktów przeznaczonych do szkolenia mięśni pochwy. Dlaczego nie spróbować użyć takich wynalazków stworzonych specjalnie dla kobiet z wszystkich ich cech fizjologicznych i zakłada się skutecznym treningiem? W razie potrzeby, te ruchy mięśni każda kobieta jest w stanie zrobić, i bezpośrednio podczas intymności, pozwalając jej partner doświadczyć dość niezwykłe i bardzo przyjemne, a ona sama – w celu zwiększenia przepływu krwi do narządów miednicy, a tym samym znacznie zwiększyć prawdopodobieństwo orgazmu.

Engage w an_3s

On czy ona może mieć orgazm, to wpływa nie tylko na jej intymnych moc mięśni, ale również wszystkie inne mięśnie ciała. Więc trzeba regularnie wzmacniają cały układ mięśniowy, ze szczególnym zwróceniem uwagi na pasie i część prasy, zwłaszcza w dolnej części. Jeśli jesteś normalnym aerobik lub poważne trening siłowy na siłowni, to jest zdecydowanie za mało, by zwiększyć prawdopodobieństwo orgazmu. Dlaczego są tak popularne typy przydatności w tym przypadku nie mają zastosowania? Faktem jest, że w celu zwiększenia ich seksualności i możliwości przeżyć intensywne uczucia podczas intymności niezbędnych do wyboru odpowiedniego rodzaju ćwiczeń, które zwiększają szum krwi w miednicy.

Zwłaszcza dziewczęta, które wykroić więcej czasu na wykonywanie jest zawsze problematyczne, warto zwrócić uwagę na rodzaje ćwiczeń dance, sugerując presją pod jasne muzyki ognistym, a także listwy z tworzywa sztucznego, co pozwala znacząco rozwinąć elastyczność, co z kolei przyczynia się do wzmocnienia prawdopodobieństwo orgazmu. To dziewczyna, która stara się spędzać czas bardziej spokojny i zmierzone, może być szczęśliwy do nurkowania w pilates, jogi lub rozciągając, które uznawane są za jeden z najbardziej skutecznych ćwiczeń dla pełnego ujawnienia kobiecej seksualności i emancypacji w dziedzinie seksu i co znacznie zwiększa zdolność do orgazmu.

Eat prawo i skręcić w ich przekąski Menu afrodyzjaki

Jeśli przeanalizować, dlaczego nie można mieć orgazm wiele dziewcząt, można założyć, że nie wszystkie z nich są karmione prawidłowo, które w sposób najbardziej bezpośredni wpływ na doznania podczas seksu. Te niezdrowej żywności, takich jak chipsy ziemniaczane, kiełbaski, zakładach spożywczych z fast food oraz, oczywiście, napoje alkoholowe, negatywnie wpływają na stan hormonalny kobiet, a zatem fakt, ona może mieć orgazm, czy nie. Jeśli kobieta używa dużej ilości świeżych warzyw, owoców, zbóż i niskotłuszczowych pokarmów białkowych, całe jej ciało działa tak, że wszystko, aby ułatwić powstanie orgazmu podczas intymności.

Innym sposobem, za pomocą którego każda dziewczyna może znacznie zwiększyć prawdopodobieństwo orgazmu – jest włączenie do swojego codziennego menu, tak zwana żywność afrodyzjak „, wzywając na” żeńskich hormonów. Pierwszą rzeczą, aby przyjść do zakąsek umysłowych, takich jak truskawki i śmietany lub szampana z ostryg, jednak wszystkie z tych produktów, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie ma na ciele żadnych efektów specjalnych. Jeśli chcesz zwiększyć swoją seksualność i zdolność do orgazmu, oprzeć się na owoce, świeże soki, surowe orzechy i wszystkie rodzaje zbóż, zwłaszcza gryki. Również korzystny wpływ na intensywność przyjemności podczas intymności można dowolny ser i ser naturalny domek.

Wykorzystaj moc aromaterapii

Większość starożytnych traktatów o cielesnych rozkoszy przywiązuje wielką wagę do różnych zapachów, które towarzyszą intymności. W dzisiejszych czasach rzadko typem dziewczyny nie mogą paraleli między zapachem i nastrojem jak perfumy dziś jest nieodłączną cechą samicy. Podobnie jak duchy wpływać na nastrój, albo że aromatyczna kompozycja może zwiększyć lub odwrotnie, neguje popęd płciowy i zdolność do orgazmu. Biorąc erotyczne aromaterapia może być stosowany jako naturalnych olejków eterycznych oraz specjalne duchów, które zawierają feromony.

Jeden z najbardziej uznanych oleju, dzięki któremu każda dziewczyna może relaks i prawdziwą przyjemność z seksu jest olejek bergamotki, mają bardzo cienki, delikatny i kobiecy zapach. Wystarczy dodać 3-7 kropli olejku w aromalampu aby zwiększyć chęć jednocześnie odpoczynek zatem gwarancją przeżyć orgazm. Inny olej o wyraźnym efekcie pobudzającym – jest olej ylang-ylang, która jest jedyną wadą jest to, że może powodować bóle głowy u osób wrażliwych na słodki smak. Aby orgazm był silniejszy, konieczne jest, aby wymieszać krople oleju 01,02 Ylang Ylang dowolny obojętny olej cytrusowe (pomarańcze lub olej np cytryna) w ilości kilku kropel aromatu i dodaj lampę.

Wielu mężczyzn nie może odpowiedzieć na pytanie, dlaczego paczuli Olej ma na nich wpływ dosłownie hipnotyczne i pokazują cudów pomysłowości seks. Każda dziewczyna może z łatwością używać tej właściwości olejku paczuli do własnych celów, poszukuje mężczyzny z uwagi podczas intymności, które z kolei zwiększa szanse na orgazm. Podobnie działanie ma neroli oleju, ale powinny być stosowane w minimalnych ilościach, tak jak w ilości większej niż dwie krople to może powodować trudności w oddychaniu, nawet niewielki kaszel.

Bardziej nowoczesny sposób stymulują reakcje sensoryczne podczas seksu jest użycie perfum z feromonami – specjalne związki chemiczne, które naśladują naturalny zapach ludzkiego wyboru powstałych w chwilach podniecenia seksualnego. Aby zapewnić dziewczynie orgazm, jej ukochany może być wcześniej stosowane do punktu, w którym impuls wykrywalne, perfumy z feromonami. Należy jednak mieć na uwadze, że te duchy wchodzą w życie natychmiast, ale po pewnym czasie, który często jest wskazany na opakowaniu. W razie potrzeby, takie duchy mogą być wykorzystane, a sama dziewczyna wzbudzić twój partner silne pragnienie, aby pomóc jej uzyskać jak najwięcej orgazmów.

Należy zwrócić uwagę na grę wstępną

Bardzo często, bo dziewczyna doświadczyła to niezapomniane doznanie jak orgazm, to wystarczy, aby zwiększyć czas trwania gry wstępnej. Ważne jest również, że w czasie gry wstępnej człowieka najbardziej gorliwie starał się dostarczać przyjemność swoim ulubionym i najczęściej zapytać ją, co lubi i dlaczego. Jeśli zwracają wystarczającej uwagi na grę wstępną, czas seksu może być małe, ale to nie przeszkadza Ci osiągnąć najwyższy punkt przyjemności.

Dla wielu dziewcząt, o dużym znaczeniu zarówno podczas gry wstępnej, a podczas seksu on ma akompaniament. Na przykład, lekkie klasyka w unbanal nowoczesnego przetwórstwa można ustawić na falę czułości i romantycznych ballad – najlżejszych przebudzić doświadczeń miłosnych, które wpływają na kobiety czasami lepsze niż jakikolwiek afrodyzjak, a kolejne kompozycje rytmiczne są bardzo zdolne dać intymności brakujący dysk.

Należy zauważyć, że nie każda kobieta ma orgazm podczas seksu po długiej gry wstępnej, ponieważ wszyscy mamy różne temperamenty i reakcje na pewne bodźce czuciowe. Niektóre z nich, a nie mogą być wymagane tylko delikatne gry wstępnej zwiększone pobudzenie stref erogennych, może znacząco przyspieszyć proces osiągania orgazmu. Podobną stymulację człowieka powinny być pod ścisłym nadzorem jego ukochana, tak aby przypadkowo nie daje jej żadnego dyskomfortu, który może podważyć wszystkie próby osiągnięcia orgazmu.

Ponadto, w celu osiągnięcia orgazmu również duże znaczenie dla oddychania, która powinna być tak głębokie i intensywne. Ważne jest również, aby dziewczęta nauczyć się oddychać duży brzuch, a nie w klatce piersiowej. Fakt, że powierzchowne klatki piersiowej oddychania nieodłączne w większości płci pięknej często nie dopuszcza tlenu do szybkiego rozprzestrzeniania się za pośrednictwem krwi w całym organizmie, co może spowolnić proces występowania orgazmu.

Każda dziewczyna może skorzystać z którejkolwiek z powyższych wskazówek, aby osiągnąć orgazm, ale w każdym razie warto pamiętać też podejście standardowe nie pozwala w pełni cieszyć się całą gamę doznań podczas seksu. Jest to więc przede wszystkim kierować się własnymi preferencjami na poziomie intuicyjnym, zamiast próbować zrozumieć, dlaczego chcesz coś lub niechęć w cielesnych rozkoszy. Ta zasada postępowania podczas seksu i gry wstępnej przed nim będzie można nie myśleć o tym, jak po raz kolejny do orgazmu i po prostu czerpać przyjemność z intymności. A orgazm w tym przypadku po prostu nie odejdzie.

load...