Jako dziewczynka stała się duszą firmy

Czasami naprawdę chcemy w jakiś sposób wyróżniać się w towarzystwie naszych przyjaciół i przyjaciółek, chce stać się przynajmniej trochę jaśniejsze i bardziej interesujące dla nas, aby zwrócić większą uwagę niż inni. Bardzo miło czuć, że twój wygląd wszyscy radują, i porozmawiać z przyjaciółmi daje przyjemność. Czy to możliwe, aby go nauczyć, czy to nie jest dostępne dla wszystkich? A jeśli można dowiedzieć się wszystkiego, jak stać się duszą firmy, jakie są cechy trzeba opracować w siebie za to?

load...

Możemy zauważyć na wstępie, że konieczne jest, aby być w centrum uwagi – musiały być jaśniejsze i bardziej interesujące. Wszyscy docenią spotkania z ciekawymi ludźmi, a większość z nas ma nadzieję, że inni znajdą zabawną rozmowę z nami. W każdym razie, ma sens pracować na siebie, aby stać się naprawdę interesująca osoba. A my postaramy się pomóc w tym.

Który można nazwać ciekawą osobą?

Co sprawia, że ​​ktoś bardziej interesujący niż inni ludzie? Aby odpowiedzieć na to pytanie nie zawsze jest łatwe. Istnieje wiele subiektywnych punktów widzenia, które są trudne do zastosowania dla każdego, szczególnie jeśli chodzi o cechy osobowości. Ale są też wspólne cechy tego znaku w ludzi z magazynu:

  • Zdolność do podejmowania ryzyka. Każdy z nas ma rozwiązać niektóre problemy. Ale nikt nie zwraca uwagi na człowieka, który zawsze preferuje bezpieczny i łatwy sposób. Człowiek, który jest zdolny do niezwykłych decyzji i działań, zawsze coś do ryzyka; ale dostaje jakąś nową niezapomniane przeżycia, który dodaje nowy aspekt jego osobowości.

Nasze życie pełne jest przykładów ludzi, którzy grają z losem jedynej bezpiecznej gry. Żyją zmierzyć życie, bez twierdząc do czegoś lepszego. Oczywiście, to nie ludzie, którzy normalnie słyszeć ani mówić. Ci, którzy są zwykle mówi się coś z tym zrobić, zanim zrobili jeszcze jeden, lub coś osiągnąć, pomimo wszelkich trudności. Robi coś niezwykłego, mamy zawsze do czynienia z elementem ryzyka. Możemy założyć firmę, napisać pierwszą książkę lub wykonywania innych podobnych rzeczy – ryzykujemy. Poświęcamy się do niektórych hobby – wędrówki, narciarstwo alpejskie, parkour lub zbieranie Misie – tutaj też ma swój udział ryzyka. Tak, po prostu spróbuj kupić i nosić modne ubrania – chyba że nie ryzykować działa na kpiny wie nic na temat trendów w modzie innych? Jedno jest jasne: ciekawi ludzie – to nie jest typ ludzi, że cały mój wolny czas siedząc spokojnie w domu, spędzając każdą noc przed monitorem telewizora lub komputera. Ten ostatni nigdy jasno zrozumieć, w jaki sposób stać się duszą firmy. Oni, a niektóre firmy mogą nie!

  • Ciekawość. Nawiasem mówiąc, jest to jeden z katalizatorów do podejmowania ryzyka. Jeśli chcesz wiedzieć, jak przekazać hiszpańskie walki byków, masz dużo większe szanse, aby tam pojechać. Ciekawość prowadzi nas do odkrywania świata i znaleźć swoje miejsce w nim. To zmusza nas do opuszczenia pozycji biernego obserwatora, by stać się bardziej aktywne. Ponadto, ciekawość – jest to kluczowy punkt dla rozwoju wyobraźni, ponieważ niektóre z najlepszych pomysłów przyjść, kiedy po prostu dać upust swojej wyobraźni.
  • Opinia własna na różne tematy. Właściwie każdy jest w stanie wyrazić opinię na temat tej czy innej okazji. Ale jasne, nie zwykli ludzie różni się tym, że jego punkt widzenia na wiele rzeczy często jest unikalnym, właściwe dla niego. Jeśli tylko powtarzając to, co inni mają do powiedzenia, nie powie nic nowego i ciekawego. To samo odnosi się do tych ludzi, którzy boją się wyrażać swoje opinie. Każdy ma prawo do własnego zdania, i to jest naturalne, że świat różni ludzie mogą się znacząco różnić. Ale jeśli zachować swoje opinie dla siebie, z obawy, że nie będzie popularne lub doprowadzić do konfliktu, to sprawi, że nudne i przewidywalne.
  • Zdolność do identyfikacji jego obecność. Wymaga to zaufanie, wyrazisty język ciała, zdolność do współdziałania w społeczeństwie. Nie jest wymagane, aby być ciekawą osobą, ale to bardzo pomaga, by stać się właśnie tym. Wystarczy wyobrazić sobie, na przykład, podczas oglądania koncertu grup rockowych. Jeśli muzycy na scenie i po prostu grać i śpiewać, nie okazując żadnych emocji, a prawie bez ruchu, będziesz się nudzić na tej wystawie, nawet jeśli oni śpiewają dobrych piosenek. A kiedy jesteś zainteresowany? Kiedy artyści płacze i śmieje się na scenie, poruszać i tańczyć wokół nich i szybko migać, migotać i wirować kolorowe światła.

Zdolność do pozostania w firmie i do komunikowania się z jej członków może korzystnie wyróżnić Cię spośród innych. Są ludzie, którzy potrafią powiedzieć nawet o codziennie, codzienne rzeczy tak jasno, że wszyscy będą ich słuchać z wielkim zainteresowaniem. A z drugiej strony, nawet najzabawniejszy anegdota powiedzieć tak, że będzie wydawać się nudne. To jest właśnie różnica w zdolności stosuje się, i nie rozumie ostatniego, co to nie wystarczy, aby wzbudzić zainteresowanie znajomych.

load...

Nasze zalecenia są dziewczęta

Cóż, w ogóle, rozumiemy, że odróżnia ciekawych ludzi ze zwykłymi ludźmi, nijaki. I co można zrobić, aby pracować w tym samym jakości? A potem, człowiek-dusza firmy i dziewczyna duszy – to z pewnością nie jest to samo? Jako dziewczynka stała się duszą firmy? przygotowaliśmy następujące wskazówki dla pięknych panien:

  1. Spróbuj nie stracić urok kobiecości w każdej sytuacji. Bądź miły i przyjazny, uśmiech częściej. Szczery, ciepły uśmiech do siebie i przyjaciół i przyjaciółek.
  2. Starają się podążać za modą. Nie jest konieczne, aby wydać duże pieniądze, aby kupić więcej i więcej rzeczy, ale należy pamiętać o głównych trendów stoi. Staramy się rozwijać w swoim smakiem i wyczuciem stylu. Piękne, umiejętnie dobrane ubrania podkreślają swoją indywidualność i spowoduje zainteresowanie tobą. I, oczywiście, nie należy zapominać o pielęgnacji włosów, skóry ciała. Modne i drogie, ale niechlujny dziewczynka ubrana jest w stanie zrazić nikogo!
  3. Nie być monotonne. Jeżeli dzisiaj, jutro i pojutrze są gotowi rozmawiać tylko o tym samym, to po kilka dni wszystko będzie uciekać od ciebie. Rozszerzyć zakres swoich zainteresowań, a wraz z nim, a ich horyzonty. Pamiętaj: im więcej ciekawych rzeczy, miss, tym bardziej interesujące osoby, które można tam spotkać.
  4. Bądź wesoły i dziecinny swawola. Nie staraj się wydawać bardziej dojrzały niż naprawdę jesteś! Zabawa i dziecinada są wysoce zaraźliwa i dajesz i innym szansę na wyzwolenie. Jest on pamiętał, a ty zawsze będzie przyjęty z radością.
  5. Oglądać ludzi. Czynił wykaz zatytułowanych „Top Ten najbardziej interesujących ludzi wiem.” I zanotować co najmniej trzy cechy charakteru każdego z nich, które, Twoim zdaniem, ci ludzie interesujące dla innych. Usuń z tej listy główne idee, które składają się na charakterystyczny doskonale uroczy człowiek. Ta funkcja i będzie twoim przewodnikiem do akcji!

Podobnie zrób listę „Dziesięciu najbardziej irytujących ludzi, z którymi znam.” W ten sam sposób, zrobić listę cech charakteru, które chcesz uniknąć w sobie. Jest to bardzo przydatna lista, nie zapomnij czasem na nią patrzeć.

I ostatnia wskazówka – w miarę możliwości komunikowania się z ciekawymi ludźmi, a następnie można stać się duszą każdej firmy!

load...