Jako deklaracja miłości faceta?

Wszystkie dziewczyny prędzej czy później się zakochać. Tam nie robi się wokół niego – Twoim wymaganiom życia! Gdy na horyzoncie jest OH, a dookoła mnie. Świat staje się jasne, kwitnienie, ekscytujące. A teraz jesteśmy z zapartym tchem w pośpiechu na bieżąco i czekamy na każdym spotkaniu, myśląc tylko o jego Prince. On – najlepsze, najpiękniejsze, najbardziej … Ogólnie rzecz biorąc, najbardziej najbardziej. Mylić tylko jednego – młody człowiek przez długi czas tam, ale mówi, że nas kocha. To boli. Ale zarówno chcą mieć pewność, że uczucia są odwzajemnione. A młody człowiek jakoś milczy. Co robić? Jak przyznać, że facet w miłości, to nie wygląda niezgrabne, głupie i uczucie upokorzony naszą godność? A czy jest możliwe, aby temu zapobiec? Po tym wszystkim, jak tak ustanowił, że pierwsza deklaracja miłości musi być człowiekiem.

load...

Mogę pierwsza dziewczyna przyznać, że facet w miłości?

Aby odpowiedzieć na pytanie, czy pierwsza dziewczyna powinna być powołany zakochany facet, pierwsze spojrzenie na dlaczego młodzi ludzie, w kółko przez przypisanie datę młodą damę, może nie dopuścić do jej lubić. Przyczyny takiego zachowania jest to, że:

 • Facet jest zbyt nieśmiały i bojaźliwy przez naturę, a boi się powiedzieć „kocham cię”;
 • Młody człowiek jest bardzo miły dla swojej dziewczyny i jego obawy potwierdzeniem ją odepchnąć;
 • Facet nie jest deklaracją miłości, bo boi się odrzucenia;
 • Facet nie mówić o miłości, wierząc, że sami jego działania świadczą o tym;
 • Młodzieniec nie jest deklaracją miłości, bo jestem pewien, że powinna zrobić dziewczyna;
 • Młody człowiek w miłości nie jest rozpoznawana ze względu na fakt, że nie jest gotowy do takiego uznania;
 • Facet nie jest deklaracją miłości, bo nie wiem, czy on kocha dziewczynę;
 • Facet nie jest deklaracją miłości, bo to po prostu nie lubi.

To wszystko głównych przyczyn naszego ukochanego ciszy. Rozważmy teraz w odniesieniu do każdej z opcji kwestia, czy przyznać dziewczynki pierwszą miłość.

 1. Pierwszy wariant. Jeśli facet jest nieśmiały i bojaźliwy na sercu, że jest mało prawdopodobne, by zdecydował się na wyrażenie „Kocham cię”, jeśli nie jest to do pchania. Ten młody człowiek, który również może mieć odwagi w życiu, będzie to długi czas, aby spotkać się z kobietą, tylko myśleć o tym, kocham moją dziewczynę. Ale to znaczy cenionych „kocham!” Jego odwaga nie wystarczy. Więc nie krępuj się przyznać sami. W ten sposób młody człowiek możliwość usunięcia kajdany wewnętrzny i wreszcie deklarują otwarcie o swoich uczuciach.
 2. Opcja druga. Właściwie, to jest prawie nie do odróżnienia od pierwszego. Jedyną różnicą jest to, że tutaj nie ma nieśmiałość i lęk przed ulubionym powodować pewne niedogodności. Jest on podobny do strachu wśród ludzi dotykać motyl lekkie skrzydła – i nagle łamią od tego kontaktu? Cóż, tym bardziej przyznać się! I zaoszczędzić skrzydła i lubi uszczęśliwiać;
 3. Trzeci przykład. Facet nie jest deklaracją miłości do strachu przed odrzuceniem częściej, gdy był kiedyś ktoś wyznał, a odpowiedź była kategoryczna „nie”. A teraz młodzi ludzie po prostu nie chcą powtórzyć przeszłość. Wprawdzie nie jest szczególnie myślenia. Mieć młody człowiek zrozumie, że miłość istnieje i że jest godny nim;
 4. Czwarty wariant. Młody człowiek pewny świadectwo miłości są jego czyny, nie słowa, ponieważ nie zdają sobie sprawy, jak ważne jest dla dziewczynek słów. Więc on nie zrozumie, jeśli nie wyjaśni, przed tą deklaracją kochać siebie! Wielu facetów uważa, że ​​gdyby mieli długie spotkanie z dziewczyną, dbać o nią, chronić, dawać prezenty, a więc wszystko powinno być jasne. I nie jest jasne, że to nam! Konieczne jest również, aby usłyszeć „Kocham cię!” w odpowiedzi na uznanie ich własne;
 5. Piąty wariant. Facet na pewno jest to, że powinna ona być pierwsza deklaracja miłości jest zwykle w przypadku, gdy jest on inspirowany od dzieciństwa. Lub młody człowiek zepsuty przez innych dziewcząt. Dobrze, niech ich! Czy jesteś pewien? Tak, prawda. A następnie zrobić mu to samo kilka razy. W celu zniszczenia jego fałszywego pojęcia, co powiedzieć „kocham cię” – zadanie kobiet;
 6. Wariant szósty. Młody człowiek nie jest gotowy do uznania, ponieważ nadal nie wie, jak to zrobić lepiej. Niech nas nie czekać, aż w końcu wymyślić coś odpowiedniego dla siebie – rok może być do tego, co nie sądzę. I przyznać. Ale w tym samym czasie, bierzemy pod uwagę jedną rzecz: jest prawdopodobne, że facet zdziwienie niespodzianka. Iw odpowiedzi promychit coś niezrozumiale. Jest w porządku. Daj mu czas. Niech przyjdzie do siebie;
 7. Opcja siódmy. Jeśli facet nie jest rozpoznawane, ponieważ nie jest pewien swojej miłości, najbardziej mu powiedzieć: „Kocham cię” nie boli. To po prostu się spieszyć mu odpowiedzieć w tym przypadku nie powinno być. I będzie to bardzo rozsądne, aby następnie umożliwić chłopiec radzić sobie z ich uczuć, bez spotkania z nim kilka dni;
 8. Opcja ósmy. Jeśli facet nie mówić o miłości, bo to po prostu nie lubi, boi się przyznać, że po pierwsze, zbyt, nie warto. Tak, to boli, boli, ale w każdym przypadku, stawia wszystko na swoim miejscu. Będziemy już wiedzieć dokładnie co liczyć na wzajemność nie jest konieczne. I w końcu, trochę uspokoić. Jednak nie jest to konieczne. Jutro – kto wie? Życie jest pełne niespodzianek. Jest prawdopodobne, że nasze uznanie zmusi młodzieńca zwrócić nam więcej uwagi. I co zwiastuje, jest nadal nieznany.

Tak, omówić wszystkie te opcje, doszliśmy do wniosku, że najpierw rozmawiać o swoich uczuciach do faceta może być, a nawet w niektórych przypadkach konieczne. A teraz, oczywiście, pojawia się pytanie – jak wyznać swoją miłość do niego zrobił duże wrażenie?

Metody deklaracje miłości chłopaka

Ogólnie rzecz biorąc, nie istnieje pewne ogólne zasady uznawania miłości. Najważniejsze – pełna szczerość, która przejawia się nie tylko w słowach, ale w jego oczach. Oczywiście, do pewnego stopnia, pożądane jest, aby być gotowym, w przeciwnym razie może stać się niespokojny, przestraszony mowę, a nawet płakać. I cały urobek. Aby tego uniknąć, to lepiej najpierw rozważyć wszystko. I wybrać najbardziej odpowiedni sposób deklaracją miłości do swego przyjaciela.

load...

Najbardziej tradycyjny z tych metod – wystarczy powiedzieć chłopcu trzy ceniony i znany wszystkim słowami. Ale jeśli dziewczynka – romantycznej natury, tej metody jest to prawdopodobnie nie zostały spełnione. Pani chce coś bardziej oryginalny i niezapomniany. W tej sprawie istnieje kilka wskazówek:

 • Pierwsza rada. Dla deklaracji miłości można kupić lub zrobić piękny kartę i opisać to, co uczucia mamy dla młodzieży. To musi być zrobione bardzo liryczny. Nie wiemy, w jaki sposób? No cóż, zwróćmy się do pomocy poetów, nie zapomnij, aby wskazać na piśmie swoje imię i nazwisko młodego człowieka.
 • Wskazówka druga. Ta metoda nie jest tak proste, jak pierwszy, ale nie mniej skuteczne. Nabywać lub nagrać płytę z piosenkami o miłości i dajemy mu chłopca ze słowami: „Niech te piosenki powie ci o moich uczuciach”
 • Wskazówka Trzy. Zdarza się, że młody człowiek nie rozumie poezję i dość podatne muzyki lirycznej. No, a potem dać mu romantyczną kolację sam i umieścić w środku tabeli tort z napisem „Kocham Cię”. Albo powiedzieć świętą frazę, podnosząc kieliszek szampana i patrząc w oczy ukochanej. Kolacja jest lepsze przygotowanie się. To nie ma znaczenia, jeśli nie wiemy, jak gotować i nie można kupić prawo ciasto. Pieczone zwykłe jaja, keczup, które czerpiemy słów.
 • Wskazówka cztery. Jest to sposób na dotykowej uznania miłości. Dotykając faceta może napisać opuszkiem palca powoli na plecach, ręce, policzek zachowywała frazę, prosząc go jednocześnie do przeczytania listów pisanych. Jeśli nie gruboskórny młody człowiek, on rozumie.
 • Wskazówka Five. Dziś nasze usługi – stacje waga, pozwala zamówić melodię dla bliskiej osoby. Wzywamy radia słuchać faceta, który preferuje bardziej niż inni, a my poprosić DJ powiedzieć młodemu człowiekowi nas wszystkich. A następnie umieścić chłopców uduchowione piosenki.

Od deklaracją miłości do najlepszego faceta? Ogólnie rzecz biorąc, wybór metody jest indywidualne uznanie. A co będzie, to kwestia gustu i fantazji. Najważniejsze, że wszystko było piękne i bez najmniejszego nutą fałszu i sztywności. Aby to zrobić, należy wybrać odpowiedni moment, aby ustawić się do niego i nie bój się niczego. Bo dlaczego się bać? Jeśli nie odwzajemnić – wtedy będziemy zdobywać doświadczenie. Dobrze, jeśli odpowiedź brzmi, będę szczęśliwy. Okazuje się, ze strachu w tym przypadku istnieją poważne podstawy.

Oczywiście, nie należy martwić się wyznać swoją miłość do młodego człowieka, jest to niemożliwe. Taki lęk nie jest konieczne, aby ukryć. To naturalne i jest świadectwem szczerości dziewczyny. A spalanie policzki pani tylko ozdobić. Idąc do takiego spotkania, to najlepiej, aby ubierać się zgodnie z jego atmosfery – uroczyste, romantyczne, inspirujące. Pożądane jest, że spotkanie odbyło się w godzinach wieczornych, więc wtedy, w nocy, można było odzyskać i myśleć o tym, co się stało. Wyznanie miłości, nie trudne do rozważenia w tym czasie podłodze lub suficie. Musimy spojrzeć w oczy faceta i oglądać ich ekspresję. Jest możliwe, że najpierw pojawiają się zdumiewające. Jest to normalna reakcja na młodego człowieka, który się dzieje. Nie co dzień dziewczyna wyznaje jej miłość do niego! Nic, po pewnym czasie młodzież zyska dar mowy i na pewno powiedzieć: „Ja też cię kocham!”. I to będzie wysoko ceniona na naszej odwagi.

load...