Jako część z facetem kochasz

Zawartość:

Czasami zdarza się, że kochający dziewczyna czuje jej związek z chłopakiem wkrótce dobiegnie końca. Omal nie zadzwonił, nie wyznacza nowe terminy, nie zachęcają do odwiedzenia i spacery osobom samotnie. Wszystkie próby ustanowienia relacji nie działa, aw serce strachem skrada się: wkrótce będzie miał ogłosić, że miłość odeszła i już nie chce cię widzieć. Jak przetrwać ten podwójny cios, ponieważ doświadczenie przerwę z ukochaną osobą i zostać bezceremonialnie wrzucony – nie najprostszy test na psychice każdej kobiety? Może warto by zyskać siłę i zrobić „bieg konia”, odchodząc od niego po raz pierwszy? Ale rozstanie z mężczyzną, którego kochasz, a nie złamać serce na kawałki?

load...

Krok pierwszy: decyzja

Najtrudniejszą rzeczą dla dziewczyny, która kocha całym sercem – do podjęcia samej decyzji o rozstaniu z facetem. Zerwanie stosunków, kompletny i nieodwracalne – jest to głęboki uraz emocjonalny, co nie jest łatwe, aby przeżyć. I dlatego kobiety mają tendencję do przywierania do ostatniej nadziei na szczęśliwą przyszłość razem, jak słoma, który musiał wyciągnąć je z otchłani rozpaczy i samotności. Dziewczyna, którzy uważali, że człowiek oddala się od niego, wymyślić sto powodów, aby usprawiedliwić swoje zachowanie. Ma więcej połączeń? Wystarczy, że jest bardzo zajęty w pracy. Zapomniałem urodziny? Biedactwo, ona podeszła tyle ostatnio! On nie chce seksu z tobą? Dobrze, że wszyscy ludzie mają takie okresy w życiu …. I tak w nieskończoność.

Ale jeśli spojrzeć na sytuację rozsądnie, można zadać sobie jedno pytanie: jeśli on cię kocha, to dlaczego nie zrobić tyle cierpieć? Więc czy to będzie dobre w rzeczywistości, jeśli niedawne splunął i swoje uczucia i swoje relacje? Być może w jego życiu, a nawet doszło do wydarzenia, które utrudniały mu widzieć tak często jak wcześniej. Ale kochający facet zawsze znaleźć trochę czasu na to, by być z ukochanym, aby poczuć jej ciepło i dać w zamian. Być może już nie potrzebuje twojej miłości, albo pasjonatem nim ktoś inny?

Czasami człowiek nadal zobaczyć swoją dziewczynę, ale całe jego wygląd wskazuje, że nie kocham jej już. On może być niegrzeczny, aby sprowokować do kłótni, krytykowanie małe rzeczy. W rezultacie, czujesz, że jesteś bardzo źle bez niego, ale z niego zbyt trudne czasy. W każdym przypadku staramy się analizować sytuację i dochodzą do wniosku, że należy kontynuować związek, zarówno dręczyć, czy nie? Być może nadszedł czas, aby wyciąć ten „węzeł gordyjski” i uwolnić się od stosunków ucisku i duszy?

load...

Oczywiście, decydują się złamać nie jest łatwe. Ale jeśli czujesz, że człowiek oddalił się tak bardzo, że wkrótce poprosi cię opuścić, a następnie wrzucić go pierwszy! Więc nie tylko zachować twarz, ale również w celu uniknięcia ciężaru kompleksu o tym, że opuścił człowieka. Jest o wiele łatwiej przetrwać utratę jeśli sam uczyniły pierwszy krok w kierunku oddzielenia, niż czuć ból zdrady oraz fakt, że po prostu wyrzucił.

Krok drugi: self rozstanie

Więc zdecydowaliśmy się rozstać ze swoim chłopakiem, ale nie wiem dokładnie, jak to zrobić. Przede wszystkim zastanów się, czy jesteś w stanie powiedzieć o swojej decyzji osobiście. Jeśli tak, to trzeba wybrać moment, kiedy będzie całkowicie spokojny. Spokojnie, bez histerii przyczyna, żeby poznać ich roszczeń o swoim związku i chęć opuszczenia, mówić wyraźnie i bez emocji. Najważniejsze – nie idź do krzyków i obelg, w przeciwnym razie nie można wyjść z sytuacji odpowiednio. Nawet jeśli facet jest odpowiedzią na twoje słowa zaczną zachowywać się brutalnie, oskarżając cię od wszystkich grzechów śmiertelnych, starają się zachować spokój, a na pewno nie w każdym przypadku nie wylewać łzy.

Innym częstym błędem dziewcząt, którzy postanowili rozstać się z facetem – jest próbą przypomnieć mu o tym, jak dobre były razem przedtem. Uwierz mi, twoje nostalgiczne wspomnienia do niczego dobrego nie doprowadzi: facet po prostu uzna, że ​​jesteś zła na niego iść i rozmawiać o separacji – czysty blef. Tracisz główne atuty i kwestię bezpieczeństwa „więc nie kochasz mnie już?” Prawdopodobnie wymamrotał: „Kocham, oczywiście, ale nadal chcesz zrezygnować.” Takie stwierdzenia postrzegają człowieka jako próba przywrócenia relacji z powrotem na torze, i poważnie do swoich wyrzutów facet nie zareagował.

Najlepszym rozwiązaniem dla rozbijając – do stawienia się przed nim femme fatale i mocno zadeklarować swój zamiar. Nawet jeśli nie odważył się wyrazić swoją decyzję do niego osobiście, nadal masz szansę na zrobienie rzeczy bardzo dobrze: wysłać mu e-mail, który chcesz zostawić. Szczegółowo opisać rozmieszczone co ci się nie podoba to do was z szacunkiem i „fala pióra”. Unikać wulgaryzmów i nieprzyzwoitych wyrażeń dla pięknych pań – zachowywać się przyzwoicie. To, co najmniej, bo szacunek.

Etap trzeci: po oddzieleniu

Po zadeklarować swojego chłopaka o decyzji opuszczenia, następna dostępna opcja: będzie próbował wszystkich możliwych sposobów, aby dostać się z powrotem. Ludzie zdają sobie sprawę z zasadami gry, które mają być opuszczone przez nich też, och, jak nie chcesz! I tu jest do ciebie: idź do tego samego ford dwa lub nie zwrócić uwagę na jego wysiłki. Być może jego uczucia i naprawdę wybuchnąć z nową siłą: mężczyźni mają tendencję do uświadomić sobie, że utraciły one po wszystkie mosty spalone. Ale pomyśl o tym: jeśli on zaczyna zachowywać się jak przed (lub nawet gorzej) kiedy przechodzą pozycję i zabrać ją z powrotem?

A teraz o tym, jak przetrwać rozstanie z facetem, którego kochasz. Nikt nie zmusza cię zatrzymać silną kobietę i przeżyć ten moment, bez rozlania ani jednej łzy. Jest mało prawdopodobne, że coś takiego jest możliwe. Może to być ładne zostawić faceta, więc nie widział ani jednej łzy na twoich oczach. Ale teraz i potem, sam, może i musi dać upust swoich uczuć. Daj sobie czas płakać i smucić. Tylko nie nadmiernie dokręcać z doświadczeń: przypisanie termin, po którym zatrzyma moping. W przeciwnym razie, może wpadniesz w depresję, a to jest coś, czego nie potrzebujesz. W końcu życie wkracza w nowy okres, kiedy twoje serce jest wolne od starej miłości i gotowy, aby znaleźć prawdziwe szczęście. Ale to jest szczęście, gdzieś w pobliżu, to tylko zrzucić kajdany wcześniejszych bolesnych relacjach.

Aby wygrać swoją śledzionę, spróbuj zrobić prawdziwy portret człowieka, z którym rozstaliśmy. Pisać na kartce papieru wszystkie negatywne i pozytywne cechy, rozważ to: jest idealny? Przeżywa chwile miłości, często idealizuje postać partnera, przypisując właściwości do niej, że chce tylko zobaczyć w nim. Teraz masz po lewej stronie, a więc może być całkiem trzeźwy sędzia jakim człowiekiem był obok ciebie. A nawet jeśli serce jest nadal obolały i kawałek papieru, na długiej liście jej pozytywnych meritum, udowadniając, że jest on „najbardziej najbardziej”, zrozumieć, że to, co sprawiło, że cierpi już neguje większość zawodowców z listy. Niestety, nie okazał się księciem na białym koniu, który zabierze Cię na długich dystansach, a zatem konieczne jest, aby o nim zapomnieć i budować swoje życie.

Nie odwracaj się w sobie, nie spędzają swoje dni i noce w spokoju, dręcząc jego rany duszy. Im szybciej zaczniesz komunikować się z innymi, łatwiej przetrwać ten okres swojego życia. Można zostawić człowieka, ale nie rozstawać się z bliskimi, którzy są gotowi, aby Ci pomóc w trudnych czasach. Angażować się w pracy, szkole, nurkowanie głową do nowego hobby – więc nie będzie miał ani siły, ani czasu na żal dla siebie, niefortunne. Zadbaj o swój wygląd, zorganizować wspaniałe zakupy – w skrócie, robić wszystko, co pomoże Ci się zrelaksować i wzmocnić samoocenę.

I tylko wtedy, gdy staje się nieco łatwiejsze, gdy myśl opuszczonego człowieka przed wami nie będzie łza, spróbuj spojrzeć na nieudanych relacji z innymi oczami. Dlaczego facet odszedł od ciebie, dlaczego musiał odejść? Jeśli on po prostu przestał cię kochać, to nie ma nic nie można zrobić. Nie obwiniaj się i angażują się w poszukiwaniu duszy, ponieważ mężczyźni są chłodne i najpiękniejsze, najbardziej udane kobieta na świecie. Więc nie lekceważ samoocenę, nie masz nic do czynienia. Jeżeli w wyniku większego zastanowienia, zdajesz sobie sprawę, że powodem jego alienacji tkwi w zachowaniu, a następnie owinąć sobie te ustalenia w głowach. Pilna zmiana w sobie coś, co może wcisnąć się do następnego partnera, nie krok na tej samej prowizji dwukrotnie.

Nie ma określonego okresu, w którym ustępuje ból rozstania z ukochanym chłopakiem. Dla niektórych, to wystarczy tydzień, ktoś cierpi na miesiąc, a ktoś cierpi rocznie. Po tym wszystkim, wyjeżdżamy nie tylko z pewną osobą, a także z całego okresu w naszym życiu. W celu uniknięcia ponownego duszy niepotrzebne wspomnienia, uwolnione od wszystkich rzeczy, przypominający swoim facetem. Jego prezenty, fotografia, odzież – niech to wszystko pozostaje w przeszłości, a nie ponownie otworzyć swoją duszę. Chwilę przyjdzie czas, kiedy będziesz pamiętać ukochanej z małym uśmiechem, czując wdzięczność dla wszystkich dobrych chwilach, które doświadczyły razem.

load...