Jakie wybrać urządzenie, jeśli cena „gryźć”

Zawartość:

Dobry, sprzęt wysokiej jakości w naszych czasach domyślnie nie mogą być tanie. Jest mało prawdopodobne, że producent będzie ponosić straty, sprzedając depilator potężny trzy prędkości pięciuset rubli. Ale to, co dzieje się z kobietami, które nie mogą sobie pozwolić, aby spędzić trzy lub cztery tysiące tego cudu techniki?

load...

Nie należy zrezygnować i kupić pierwszą dostępną opcję, licząc na szczęśliwy traf. Konieczne jest, aby zbadać dokładniej charakterystykę urządzeń tanich i wybrać nie modne, potężne urządzenie z dużą ilością załączników, a zwykłym depilator.

Większość suplementów mogą być zastąpione przez improwizowanych środków (pęsety, zimny kompres, itd.), Nie przepłacania za to, co robisz w ogóle nie przydatne. Nawiasem mówiąc, ważną rolę odgrywa w cenach znaku towarowego, który jest marką. Firma jest znana i popytu, tym bardziej kosztowne jego produkcja.

„Gadżety”, w którym będzie musiał natychmiast zrezygnować

Idąc do sklepu na zakup, myśleć o tym, co rzeczywiście potrzebne. Chcesz zrobić tylko usuwanie włosów na nogach lub usunąć roślinność w strefie bikini, pachy, twarz? Od tego, można usunąć z listy potencjalnych drogiego modelu, który oferuje nie będzie naprawdę cieszyć.

load...
 • Masować głowę

W celu zmniejszenia bólu i osiąść, przed zabiegiem skóry można traktować, na przykład, szczególny wibracyjny prysznica. Producenci obiecują, że po zastosowaniu tego urządzenia będzie można usunąć roślinność, nawet pod pachami. Ale jak to mówią, trzeba zapłacić za wygodę. Taka depilator jest warta dziesięć do piętnastu procent więcej. Ale czy to jest tak skuteczne, jak wskazano w reklamie, to jest w Twoim przypadku – nie wie nikt.

 • Dysza do obierania

Konieczne jest, aby upewnić się, że po dwóch lub trzech tygodniach po depilacji na leczonym obszarze nie pojawi wrastających włosków. Jednakże, można dokonać obierania i siebie za pomocą domową śmietaną, lub stosując peeling ze sklepu. Wykonywanie takiego postępowania należy się dzień przed „X”, w celu usunięcia martwych cząstek skóry, które tylko utrudniają pręt wznoszenia przez barierę.

 • Chłodząca

Mała pojemnika z wodą i wprowadza do półtorej godziny przed badaniem w lodówce, a następnie umieszczeniem ich w urządzeniu. Więc zarówno zamrażać skórę i wyrywanie włosków. Potrzebują lub nie potrzebują lubisz załącznik – to zależy od progu.

 • Rękawica chłodzenia

To – woreczek z ciekłym (żel) wewnątrz. Jego pre-umieszczone w zamrażarce do treści zamrażane. Przed depilacji, urządzenie jest dociśnięte do części obróbki, pozostawia do ochłodzenia zapalenie skóry po zabiegu. Mitts można zastąpić konwencjonalne chłodzenie lodem, do użycia kawałek gazy lub tkanki.

 • Elegancka konstrukcja uchwytu

Oczywiście, wygodny, gumowany uchwyt gładki, że nie będzie poślizgu w czasie pracy – to dobrze. Ale jeśli chcesz zaoszczędzić nawet do trzydziestu procent swojego budżetu, to lepiej wybrać prostszy model. Być może ten depilator nie są malowane z kwiatów i serca, i być czysta biel, ale piękno w Twoim przypadku – nie jest najważniejsze.

 • Wodoodporna obudowa

Takie priborchiki może być używany bez wychodzenia z prysznicem. W tym przypadku nie można się obawiać, że robi się mokry i przerwy z powodu dużej wilgotności powietrza. Zmiękczonym po ciepłej wody jest mniej wrażliwa skóra i włosy są znacznie szybsze, łatwiejsze i bezboleśnie usunąć z powierzchni ciała. Jedynym negatywnym – to bardzo drogie. Poprzez zakup konwencjonalnego depilatora, można odwołać się do trick, który jest używany przez współczesnych kobiet – przed zabiegiem zrobić gorące kompresy naparów ziołowych.

 • Przycinarka

Bardzo przydatna rzecz dla tych, którzy lubią intymne fryzury. Przy pomocy tego urządzenia będzie można przyciąć i nie tweeze włosków. Jeśli nie zamierzasz używać depilatora w strefie bikini, korzystanie z trymera nie będzie żadnych. Są również dogodnie cięte brew, aby nadać im pożądany kształt, ale można to zrobić za pomocą zwykłych nożyczek.

 • Podświetlenie

Jego obecność jest z pewnością bardzo ważne dla pań, które lubią robić depilacji w trudno dostępnych miejscach, a nawet w godzinach wieczornych. Ale dla tych, którzy są ograniczone w zakresie finansów, taki dodatek nie jest tak ważne, jak na przykład uchwycić włosy zatrzymać.

 • Zmniejszony poziom hałasu

Większość z tych urządzeń jest bardzo głośny szum, który powoduje dyskomfort niektórych wątpliwych zwłaszcza dziewcząt. Zdarza się, że płeć piękna jest z tego powodu, nawet boi się korzystać z urządzenia, ale jakość głośno brzmi absolutnie żadnego efektu. Nawiasem mówiąc, należy wybrać model może być bardzo cicha, nawet wśród urządzeń średniej kategorii cenowej.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie

Więc zdecydowaliśmy, bez którego będzie mógł łatwo zarządzać i które można wymieniać Soup improwizowanych środków. Ale pytanie o to, co jest jeszcze do wyboru urządzenia, jest nadal otwarta. Następną rzeczą, jaką należy zrobić – jest badanie techniczne cechy, parametry i wydajność urządzenia.

 • Prędkość

Pierwszy ma na celu usunięcie słabych, cienkich włosków na wrażliwych obszarach skóry (pachy, okolice bikini, na koleinach i rąk). Na sekundę może obsłużyć tylko ostrzejsze roślinność na ciele, lub pręt będzie zerwać, niż wyrywanie. Tak więc, bez względu na to jak tanie i proste urządzenie nie będzie, prędkości powinny być dwa. Ale, oczywiście, im więcej tym lepiej. Te dni można zakupić urządzenie i potrójną siłę, ale takie tendencje nie są sobie pozwolić.

 • Marka producenta i jakość wykonania

Oczywiście, bez względu na to, jak wspaniałe urządzenie nie było, nie należy brać go, jeśli na tej marki nawet w Internecie jest nic napisane. Na rynku artykułów gospodarstwa domowego tak wiele niskiej jakości podróbki, które rozkładają się na drugim lub trzecim momencie użycia. Przeczytaj opinię, zadać opinii sprzedawców, należy dowiedzieć się, jak długo udzielenia gwarancji, itd.

 • Cena

Nie kupować drogie depilator jest tylko ze względu na fakt, że produkowane znanego producenta. Im częściej reklamować produktów, tym większy margines na nim – o tym trzeba wiedzieć przed udaniem się do sklepu. Nawiasem mówiąc, w większości produktów zakładów detalicznych o wysokiej wartości umieszczonych na klientów zmierzyć poziom, a ozdobione są jasne i piękne metce. Więc należy sprawdzić wszystkie półki i porównać wyniki.

Ale zbyt wiele nie warto oszczędności, kupując ten sam depilatora w przejściu z dyskontem. W większości przypadków taki sprzęt jest albo uszkodzony lub tych przyniósł nielegalnie. W każdym przypadku, naprawę i zwrot nie może być. Wybierz wysokiej jakości rzecz, nadpłaty jedno-dwieście rubli i będzie trwać dłużej niż jeden rok.

 • Sznur

Ważną rolę odgrywa długość i grubość sznurka. Pierwszy wskaźnik dotyczy tego, czy będzie można wygodnie korzystać z urządzenia. Zgadzam się, trzydzieści centymetrów i metrów – różnica jest duża. Jeśli chodzi o drugi argument, że jest zbyt cienki drut może szybko wypalić. Dlatego lepiej jest wybrać model, który inspiruje większą pewność siebie.

Nawiasem mówiąc, aby zobaczyć, co masz depilator – Chiński lub, na przykład, wykonane w Korei, wystarczy spojrzeć na wtyczce. Ostatni łączy się łatwo do zwykłych europejskich gniazdek, a pierwszy będzie wymagać przejściówki, które muszą być opakowane.

 • Moc

Jeśli ciągle podróżujesz i planujesz zabrać depilatora drogowego, a następnie zadbać o to, aby mógł on działać na baterii. Jest to bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba nosić nadal ładowania. Jedna rzecz do wyjaśnienia – tę pracę czasową. Tanie modele od dłuższego czasu nie działa w trybie offline, muszą być stale doładowywane. Dlatego lepiej jest wybrać taki, który można być zawsze podłączony do gniazdka elektrycznego. Do użytku domowego wystarczy, aby urządzenie, które działa tylko w sieci.

 • Warunek

Przy wyborze depilatora, uwaga jest jego wygląd. Sprawdzić obudowę szczeliny, zadrapania i inne uszkodzenia. Takie obrażenia wskazują albo niewłaściwego transportu i przechowywania, lub niskiej jakości materiał, który psuje prawie w dotyku. Sprawdź, czy szczelnie szwami, czy trzeszczenie po kliknięciu na urządzeniu.

W trosce o urządzeniach poprawnie

Wybierz depilator – nie jest tak źle, dla niego, aby nadal być w stanie spojrzeć w prawo. Aby przedłużyć żywotność urządzenia, nie zapomnij, aby oczyścić go po każdym użyciu. Przed zabiegiem szef pęsetą należy przetrzeć alkoholem lub środkiem antyseptycznym, a nie do przeprowadzenia infekcji. Dysze należy umyć pod bieżącą wodą, w przypadku, oczywiście, są one zdejmowane. W przeciwnym razie mogą one zacząć hodować bakterie i grzyby.

Przechowywać urządzenie powinno być w worek lub pudełko, kabel nie należy zginać ani mylić. Lepiej jest wybrać obudowę miękkim, gęstym i nieprzezroczystej materii. I nigdy, w żadnych okolicznościach, nie pozwól nikomu korzystać z urządzenia. Zapamiętaj raz na zawsze, jest on przedmiotem higieny osobistej, jak grzebieniem lub szczoteczką.

Tak więc, zgodnie z powyższymi zasadami, będzie można zakupić wysokiej jakości sprzęt, który będzie korzystał więcej niż jeden rok. A w przyszłości, jeśli istnieje potrzeba, w celu przechowywania specjalność dodatkowych załączników lub gdy przychodzi czas na zakup droższego urządzenia.

load...