Jakie są torby na laptop

Matryca notebooka, jak wiadomo, jest mierzona w calach, więc na tej podstawie trzeba wybrać torbę. Pomimo faktu, że zwykłe torby na laptopy przeznaczone są do całej gamy nowoczesnych notebooków taki sam rozmiar matrycy i rozmiarach w zależności od producenta może być bardzo różna, tak że nawet specjalny worek notebooka 15 cali może nie być odpowiedni dla modeli mniej niż jeden cal.

load...

Muszą być umieszczone w konstrukcji zabezpieczającej komputer jest wolny, ale w żadnym wypadku nie wywiesić. Dlatego wielkość i wymiary torebki muszą być najbardziej wszechstronny. Niektóre firmy produkujące pokrowce dla komunikatorów uczynić swoje produkty z możliwością zmiany wielkości pokrywy.

Na przykład, nowoczesne worek TOA przeznaczone do noszenia średni przenośnego monitorowania 15,5 cali średnicy, ma główny 39h28h10 objętość cm, a całkowita objętość około 17 litrów przestrzeni tej konstrukcji waży mniej niż pół kilograma, to znaczy prawie najkrótszego możliwego ciężar , Torby mniej niż jeden kilogram, w zasadzie, nie dzieje się na rynku, ponieważ waga zależy od całości przekazanych chronić swój laptop.

Głównym komora popularnych torby Kiwidition wyposażone w specjalne akcentami aromatyzujących pianki, ale nieporowatego materiału, na skutek czego znacznie wzrasta zabezpieczenie przed silnego działania mechanicznego.

Sztywne zdejmowany panel umożliwia szybką instalację wymiennych elementów wewnątrz struktury. Atrakcyjny wygląd, styl, design i zaawansowane opcje zabezpieczeń pozwalają ostatecznie aktywne wykorzystanie w praktycznie każdym środowisku.

load...

Należy również pamiętać, że nie należy przyjmować uniwersalną strukturę ochronną dla wszystkich typów pojazdów, jak również specyfiki wykorzystania konkretnej instancji lub modelu znacznie wpływa na wymagania dotyczące pokrowcu.

Na przykład, na torbie aparatu chroni znacznie gorzej, jeśli umieścimy go w notatniku i odwrotnie, odpowiednio. Ale nosić telefonów komórkowych lub komunikatorów w takich worków ochronnych, jak to możliwe.

load...