Jakie są – samochody damskie?

Samochód dla kobiet, co to pojęcie? A jeśli nie jest w rzeczywistości taka definicja? Producenci samochodów nie wiszą etykiety na swoich produktach, nie pisać, że jest kobietą czy mężczyzną. Chodzi o to, w jaki sposób powinny najlepiej mieć samochód jest dla kobiety, aby stać się niezawodne, wygodne i bezpieczne środki transportu w miejskiej dżungli? Mężczyźni, z jakiegoś nieznanego powodu, wciąż wierzą, że w wyborze samochodu kobiety posiadają pewną logikę nieliniowej i odebrać samochód w tonie szafa, kolor oczu, lub, w skrajnych przypadkach, do koloru szminki.

load...

Postawmy na bok wszystko wyrobione opinie i stereotypy na temat tego, co samochód dla kobiety być małe, z drugiej ręki, niskie prędkości lub Daewoo Matiz, który jest niemal równoznaczne z całą poprzednio wymienionych. Wszystko to może być przypisane do błędów. Ale oni są najlepiej unikać, zwłaszcza przy wyborze samochodu.

Mamy nadzieję, że w przeddzień ósmego marca, nasza rada byłaby dobra pomoc w wyborze prezentu dla bliskiej tych mężczyzn, którzy preferują drobne gesty, puste słowa. Lub kobiety, które boleśnie wybrać, jaki rodzaj samochodu chcą otrzymać jako dar.

Samochód pierwszej dziesiątce damska

Badania przeprowadzone przez Forbes Auto, sugeruje, że w wyborze dziewczynę samochodów mają różne kryteria. Dla nich najważniejsze jest koszt urządzenia, jego bezpieczeństwa, wydajności (ale nie wzorów użytkowych!), Zwrotność i komfort. W oparciu o te dane, i trzeba wybrać samochód dla kobiet.

 1. Pierwsze miejsce w tym rankingu jest niewątpliwie wziąć Honda Jazz, jeśli wziąć pod uwagę, że ponad 80% respondentów avtoledi woleliby mieć do swojej dyspozycji. Wskaźnik główny tutaj była elastyczność i zdolność samochodu. Pomimo pozornej zwartości, tak przestronne wnętrze, które mogą być podejrzane o japońskich producentów samochodów w rozwoju piątym wymiarze. Doskonale posłusznym dzieckiem, jak nazywa się w wielu publikacjach. To jest naprawdę tak: samochód doskonale nadaje się do środowiska miejskiego, reagującego steru, która jest niezbędna w korkach.
 2. Nissan Micra – typowo kobiece samochody podczas wyciągania wniosków z badania. Korzystne jest przez większość jego młodych i niezamężnych dziewcząt. Ale pomimo rozmiaru, komfortu i bezpieczeństwa samochodu daje szanse na niektórych uciążliwych maszyn. A co najważniejsze, jest to niezbędne do częstego przemieszczania się w mieście, ale i na torze Nissan Micra pokazał swoje najlepsze strony.
 3. Niewątpliwy hit Peugeota 207. To jest uważane za główną rolę odgrywały samochodu samochodu Exterior elegancję damskiej. Co dziewczyna nie chce zarządzać taki przystojny pełnej krwi? A jeśli dodamy stosunkowo niski koszt (wszystko w naszym świecie jest względne), w pojemną komfortowe wnętrze i doskonałe osiągi testów zderzeniowych – można powiedzieć, że przypadkowo odkryli wcielenie marzeń kobiet w metalu.

  Kolejna para samochodów jest bardzo różni się od tradycyjnych wyobrażeń o samochodzie damskiej. Ale umówiliśmy się zapomnieć o stereotypach! tak więc:

  load...
 4. KIA CEE’D – bardziej jak tygrys czai przed decydującą piłkę, niż samochód. Wydaje się, że jeśli udar jego kaptur, on zaurchit. I to zaurchit niewątpliwie, ponieważ pod maską potężnego niezawodnego silnika. Ale to nie jest atrakcyjny dla kobiet. A fakt, że ten samochód jest wyraźne wskazanie wyłączności, jasny osobowości i seksualności jego właściciela. Tylko dziewczyna z charakterem może sobie pozwolić oswoić dzikie zwierzę. Jeśli mówimy o cechach technicznych, głównym wskaźnikiem niezawodności jest to, że jest to jedyny pojazd, dla których producent daje 5 lat gwarancji.
 5. Ten przedstawiciel górze – 10 samica samochód – udział w licznych toru wyścigowego, a to nie można nazwać samochód dla blondynek. Ale mimo wszystko powiedziałem wcześniej, wiele kobiet na pytanie, jaki rodzaj samochodu marzą kupić, odpowiedział krótko – Ford Fiesta. Ten samochód mówi o swojej kochanki bez słów. Nawet jeśli jego jazdy siedzi kruche wdzięku dziewczynę, nie powinniśmy się oszukiwać. Jest to kobieta z pręta stalowego wewnątrz, dla których przenikalność, komfort, bezpieczeństwo i moc – nie jest pustym frazesem, jako jedynego możliwego wyboru. W rzeczywistości wiele kobiet, które mają własną działalność gospodarczą, wolą, aby ich wyboru na rzecz tego nowego amerykańskiego przemysłu samochodowego.
 6. Toyota Yaris – chociaż niezbyt wyróżniać się od zwykłej wizji tego, co powinno być pojazd dla kobiety, jednak był najbezpieczniejszym na teście. Pięć gwiazdek dla wszystkich parametrów bezpieczeństwa. Tutaj daje nawet CEE’D KIA. A wszystko to mimo pozornej niewielkie rozmiary i stosunkowo niskich kosztach. Co warto szczególną uwagę, to poczucie sensowności samochodowym. Wydaje się, że pomaga zarządzać. I jak on śledzi! Dokładnie, bez drifting. Jest to samochód dla tych kobiet, które nie są w pośpiechu i preferują niezawodność i stabilność przy dużych prędkościach.
 7. Kompaktowe wymiary Fiata 500 i wysoki poziom testów zderzeniowych pozytywnie odróżnić ten samochód wśród braci. I nietypowy wygląd – wyraźna zaleta dla tych dziewczyn, które szukają samochodu pod własną oryginalność i chce podkreślić swój wybór w rzeczywistości pojazdów specjalnych. Zwartość i zwrotność tego urządzenia były legendy: włoski pozostanie mobilny w każdym ruchu i parku, gdzie inni po prostu nie mają wystarczająco dużo miejsca. On jest tak zwinny i zwinny, jest to zaleta w zatorów komunikacyjnych w dużych miastach.
 8. Aktywny system parkowania – Kryteria, które będą podstawowym w wyborze Ford Focus III, bo ten samochód jest tani, nie można nazwać. Ale wyobraź sobie, że jest okład na minimalnej wolnej przestrzeni, które można zobaczyć w budynkach biurowych i sklepów! Ale w tej chwili nie można niczego obawiać, aby poprawić makijaż, lub zatelefonować. Po tym wszystkim, jesteś kobietą i są uprawnieni do małej słabości.
 9. Mazda 2 – możemy mówić słowa reklamy. Ponieważ wszystkie wyżej – prawda. Jest to kolejny kotów w wykazie urządzeń, wolą kobiety. Zwinny i szybki, wygodny i komfortowy, bezpieczny i istotne. A tak przy okazji, kolory ten samochód jest tak szeroki, że jest to naprawdę możliwe, aby podnieść kolor ulubionym odcieniu szminki.
 10. Dziewczyny, których wybór jest nachylona do kompaktowego luksusu nie może zapoznać się z powyższej listy i przejść bezpośrednio do jej końca. Dokładnie tak jak mówi o swoim wyborze – Mini Cooper. Bardzo drogie i bardzo prestiżowe – to co możemy powiedzieć o tym samochodzie. Jest to dość długo z mody, czy jest coś, co Cię interesuje w momencie wyboru. Specyfikacja tego arcydzieła, oczywiście, na najwyższym poziomie. Ale w tej cenie i nie może być inaczej.

Sądząc prezentowany w rankingu pojazdów, każda kobieta ma swoją odpowiedź na pytanie, jaki powinien być kobiecy samochód. Dla niektórych jest to ogromny SUV, dla kogoś – budżet kompaktowy samochód, a dla kogoś – samochód drogiej kolekcjonerskim. Oczywiście, wybierając samochód, trzeba najpierw pomyśleć o tym, jak bardzo on cię lubi. A uprzedzeń opinie i uwagi ironiczne, pozostają ci, którzy będą opiekować się zazdrość was, stojąc na chodniku.

load...