Jakie są kobiety jak mężczyźni?

Jakie są kobiety? Ktoś kiedyś powiedział, że wszystkie kobiety są takie same. Bzdura! To był biedny głupek fantazji, a wszystkie kobiety uważał tylko samice. Albo trzeba było skandaliczne i straszny żonę, a on bedolga więc starał się uspokoić. Dobrze, albo coś innego … Ale nie będzie. Ci ludzie zdają sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy różni. A ich odmienność może odkręcić mózgi nawet najbardziej inteligentnych członków silniejszej płci. Oznacza to, aby utrzymać straty do minimum mózgach tych, mądry i obrazy podzielone damskiej na kategorie. Zabytki takie rzeczy, pozwala na komunikację ze słabszej płci przylegać do co najmniej pewnej logiki. To jest to, co istnieje bez niego idealnie, a ludzie potrzebują logiki! W przeciwnym razie – zamieszanie, wędrowanie i inne kłopoty. Więc, niech wymyślić naszej klasyfikacji. Ale wiemy, co mamy przyznany status.

load...

Jak kobiety widzą mężczyzn?

To jeden musi być państwem – wszystkie kobiety są takie same! Nic podobnego! Po tym wszystkim, nawet zwierzęta tej samej rasy mają znaki raznosortnyh. Co tu mówić o słabej połowy ludzkości! Gdybyśmy mieli takie same, byśmy utracili ludzie króla pamiętać podczas komunikowania się z nami? Każda z kobiet w każdym czasie może rzucić tak, że ceremonia będzie jechać w nikogo stupor. W tym jej. Co możemy powiedzieć o mężczyznach, czy nawet geniuszu … Oczywiście, łatwiej jest nam podzielić na typy, aby mieć przynajmniej jakieś pojęcie o tym, co panie z danej kategorii oczekiwano.

Ok, tylko dać im szansę żeńskie postacie do wspólnego mianownika. Co można zrobić, człowiek, są mężczyźni. Lepiej jest patrzeć na nas, zostały one przypisane do jakich kategorii. I zdecydować, czy te kategorie są poprawne. Z punktu widzenia mężczyzn są:

Kobiety Malwina

Jest to niezwykle pewny siebie panie dyktatorski. Malwina kochać dowodzić i wierzyć, że wszystko nie ruszy bez ich wskazówek. Ta kobieta, aby zwrócić szczególną uwagę na ich wygląd. Flawless makijaż, starannie dobrane do konkretnego ubrania okazji schludny włosów – ich konia. Biedny człowiek! Nawet w łóżku Malwina próbuje utrzymać status i może w tym czasie najbardziej nieodpowiednim uczęszczać do stanu własnego gatunku. Dlaczego jej partner istnieje silne poczucie, że mają seks z robotem.

Muszę powiedzieć, że Malwina wolą wybierać z kim i kiedy spać. Są kapryśne, nadmiernie wymagająca i kapryśna. Mężczyźni boją się kobiet tego typu – nigdy nie wiesz, to przeciągnąć cię do łóżka i odesłać. Dlatego, silny, samowystarczalny przez mężczyźni wolą nie zadzierać z Malwina. Ale kręgosłupa ckliwy kij do niego jak ręczników kąpielowych. Jednak jest całkiem zadowolony z Malvin – płaczek za wykroczenia mogą być regularnie i surowo karane. Oraz niezależnego człowieka takiego numeru nie przechodzi. Odwraca się i odchodzi. Malwina i natychmiast nienawidzę tego Karabaş-Barabas;

load...

Kobiety Typ – Kopciuszek

Kopciuszek, zgodnie ze swoim prototypem bajki, dziewczyna bezpretensjonalny i skromny. Jej ciężka praca wykracza poza granice wszystkich rozsądnych – Kopciuszek gotowych orać przez kilka dni. Nie można zaprzeczyć, wnioski i może pracować za darmo. Kopciuszek będzie ciężko pracować w godzinach nadliczbowych, aby siedzieć z cudzymi dziećmi w weekendy, aby pożyczyć pieniądze w nieskończoność … I tu leżeć z mężczyzną w potrzebie – rury. Na intymnej sferze życia Cinderellas niezawodność nie ma zastosowania.

Fani relacji płuc jest niczym złapać tutaj. Kopciuszek kuszące sex jest jak torturowanie partyzantów w przesłuchaniu – łatwiej jest strzelać niż coś osiągnąć. To może należeć tylko do swego księcia. Każdy, kto pasuje do tego obrazu, będą zadowoleni. Kopciuszek nie jest sprzeczne, opiekuńczy i bardzo sexy. W każdym razie są one czuły i nie sprzeciwiać się eksperyment w łóżku. Cóż, jeśli znudzi wszystkich księcia, a on likwidacji patrzeć Princess – uwalnianie bez przedstawienia roszczenia;

Kobiety typ – Calineczka

Calineczka – piękne kobiety w potrzebujących pomocy i ochrony. Pielęgnować swoje marzenie – znaleźć kogoś, kto rozwiąże wszystkie problemy. W związku z tym, Calineczka nieczytelne. Spotkać niezawodne elfa? Wielki. Po tym wszystkim, że jest młody i przystojny! Spotkałem starszego tłuszczu kreta? Też pójdzie. Najważniejsze jest to, że obok niego był spokojny i ciepły. A jeśli nie masz jeszcze ani jedno, ani drugie, możliwe jest, aby mieć kilka „mole” i „elfów”. Niech każdy z nich sprawia, że ​​przynajmniej coś. Żuraw, na przykład, naprawy lub zakupu nowego futro.

Calineczka mogą być różnych rozmiarów, od kruchy do całkiem solidne. Jednak zawsze sprawiają wrażenie małych bezbronnych dziewcząt, którzy potrzebują opiekuńczy i troskliwy opiekun. Jaki rodzaj seksualności kobiety są tego typu zależy od tego jak szybko zgadzają się na seks z „opiekunem”. Calineczka jest zwykle rozwiązać go na raz, i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Mogą ciągnąć długo, powodując „opiekuna” służyć mu wiernie. Jednakże, jeśli jest on zdecydowany, silny mężczyzna, Calineczka przyjemność leżeć w łóżku na pierwszej nocy. To tylko trzeba mocno wziąć się za rękę i prowadzi do domu. Lub do hotelu;

Kobiety Typ – Wenera Milosskaya

Och, Venus nasi ludzie są bardzo przyciąga! Przez to, że typ obejmuje wszystkie kobiety, które mają wspaniałą figurę. Osoba w tym przypadku znaczenia. Najważniejsze – wysoka klatka piersiowa, biodra chłodne, smukłe nogi. Jeśli kobieta ma ciało, zbezcześcić wzdłuż plaży, płeć męska, niezależnie od wieku, to wpada do zapaści intelektualnej. I przez długi czas pozostaje w tym stanie nawet po Wenus znika z pola widzenia.

Te seksowne panie gościnni, taktowny i niezbyt mocno wahać przed pójściem do łóżka z nowej znajomości. Ale tylko pod warunkiem, że lubi. W przeciwieństwie Dyuymovochek, Wenus nie jest gotowy, aby przejść na intymnej relacji z tymi, którzy świadczą usługi dla nich. Są boginią! Mężczyźni powinni być zadowoleni z faktu, że ich cześć z uwagą, a nie myśleć o seksie, jeśli sama Wenus nie ciągnie do sypialni tylko. Cóż, kiedy przeciągnąć, więc nie trzeba być na górze.

Wenus, oczywiście, dobrze. Ale mają jedną dużą wadę – brak rąk. Nie, ręce coś mają, są one przeznaczone tylko dla manicure i jeszcze czegoś. To wszystko. Nie gotowanie, nie sprzątanie, pranie nie Wenus nie może. Tak, są jeszcze w sklepach nie są w stanie chodzić, a co dopiero zrobić coś ze swoich eleganckich uchwytów. Venus pieniądze lepiej nie ufać – to pójdzie na chleb, będzie wydać na realną nonsens wszystkie finanse, a nie kupi chleb. Aby rozwiązać te problemy wymagają sługi bogini. W przeciwnym razie dom będzie wrzawa, aw lodówce – jeden powiesić myszy;

Kobiety typ – Harpy

Harpia – notorycznie stinkers. Jest znany i nie odgrywają taką rolę, ze względu na okoliczności. To Calineczka, Wenus, Kopciuszek, Malwina zawsze można wyciągnąć maskę suki. I na krótką chwilę. Harpia takie przez naturę. Mężczyzna dla niej – obiekt, do którego konieczne jest, aby pomścić krzywdy wszystkich kobiet. Harpia mówi coś takiego: „Nie ma nic silniejszego seks bezkarność mock słaby Look, udał się tam pokażę kleik !!!” I pokazy. Czasami pięścią w stół (lub głowicy), a czasami – uderzenie w psychice.

Ten Baba Jaga w relacji z płcią przeciwną przypomina Malwina. Chce – wywyższać człowieka do nieba, chce – używać i wyrzucić, a nawet złamać, jak nudne zabawki. I spróbuj go w tym samym czasie, aby oprzeć, lub po prostu pokazać niezadowolenie! Typhoon „Katarzyna” będzie zapewniony. Nie można nawet wątpliwości – Harpia będzie w stanie dokonać króla butelek kolekcjonerskich. A potem nie żałować.

Co dziwne, ale Harpie przez ludzi z jakiegoś powodu podobnego. Prawdopodobnie, lubią cały czas wpatrując się w kaszy. Lub ryzykować królewski tron. Taki czy inny sposób, ale są one o harpii reagować z szacunkiem i nawet podziwem. Że, jak mówią, co za kobieta! Każdy człowiek na „cicho” położyć! Jednakże, jeśli wziąć pod uwagę, że ludzie potrzebują walki i wstrząsnąć, ich stosunek do kobiet, Harpie mogą zrozumieć. Rozmawiać z nią, nawet gdy jest on na podstawie wzajemnego przyciągania – wieczną wojnę, w której tak chętnie, aby wygrać! Czasem ktoś z silniejszej płci jest jeszcze możliwe. Ale nie na długo.

Oto, co kobieta z męskiego punktu widzenia. Nie, nadal istnieją „pusechki”, „Łapy”, „ciepłe klocki” i „piękne panie”, którzy poświęcają wiersze. Ale one są, w opinii ludzi, są mniej popularne niż wyżej typów kobiet. Cóż, co mogę powiedzieć? Być może, w pewnym sensie mają rację. Ale przede wszystkim, po prostu bardzo słaba znajomość naszej psychologii.

load...