Jakie są ciche na sprzedaży kart w klubie fitness

Zawartość

Mam kilku przyjaciół, głęboko przekonany, że tego całego klubu fitness – tylko jeden rozwód dla pieniędzy. Uprzedzając pytania – to sport chłopców i dziewcząt, całkiem świadomie wybrał piwnicy biegunach i jogging w Gorparke zamiast klimatyzowanych pokoi i zajęć grupowych. Ponadto poziom przychodów tutaj – nie jest czynnikiem decydującym. I wiesz, w niektórych przypadkach, nie mogę nie zgodzić się z nimi. Zdarza się, że go kupić, dostać zupełnie inny, a potem okazuje się, że wszystko jest zdrowe i normalne w klubie, jest to, że coś jest nie w porządku. Z postrzeganiem świata, wartości życiowych i poglądów na temat przydatności. Aby nie zepsuć system nerwowy, oto kilka brudne sekrety „sprzedawców od kondycji.”

load...

[Powrót do spisu treści]

Ceny kart członkowskich jest ustalana losowo

I, i napisał: „Kup na kartach akcji, siłownia sprzedanych do ciebie w lecie będzie łatwiejsze i tańsze,” A teraz, aby dokończyć zdanie: „Kup na karty, ale jeśli jesteś przekonany, że rok będzie mieszkać w okolicy, nie myśląc zajść w ciążę, a nagle nie będą rozczarowani w klubie i instruktorów. ” Problem polega na tym, że cena do obliczania kosztu jednego miesiąca od klas i specjalnej cenie – są dwa duże różnice. Nie myśl, że jeśli, na przykład, pociągając do klubu 2 miesięcy od 12, a nabyć kartę przez 24 000r, a potem wrócisz do 20 000 p, a następnie uśmiech. Zarządca może powiedzieć coś w stylu „cudem w naszym Fitness miesiącu zajęć kosztuje 16 000, a ty, musimy też.”

Rozwiązanie: w momencie składania roszczeń w sądzie, można wygrać tylko jeśli udowodnić, że notorycznie cena 16 000 miesięcznie nigdy zainstalowana, a umowa rzeczywiście napisane inną cenę. Dlatego też ludzie popularnie odnowienie karty klubowej – szukasz osoby sami, którzy potrzebują bilet ulgowy, sprzedawać, obliczone napisać oświadczenie, w klubie, a karta zostanie wznowiony.

[Powrót do spisu treści]

Zawód List, również zwrócić dodatkowy dowolny

Sytuacja taka jak ta. Szukasz rzadkiej treningu grupowego, na przykład, CrossFit. Na przykład, w swoim mieście nie jest związany klubów i istnieje tylko kilka instruktorów z certyfikatem dla systemu, ale działają one w zwykłych zakładach fitness. Skontaktować się z instruktorem w sferze społecznej, dostać „się do klubu N …” i odchodzą. Teraz, miej oczy szeroko otwarte. Może się zdarzyć, że będziesz musiał zapłacić koszty członkostwa w klubie, kupić kartę graficzną na osobiste szkolenie, a nawet płacić za lekcje w małych grupach. Jest to uzasadnione pytanie: „Czy to jest legalne?” Niestety, tak. Kontrakt z klubem ustaliła listę usług, które są ujęte w kosztach członkostwa, i nie są uwzględniane. Często nie jest wskazane, że karta graficzna – nie ma członków, a kupując go, nie masz banalnej prawo do pozostania w klubie. Jednak istnieje również opcja humanitarne kiedy trzeba. Określ te chwile, i być w sytuacji konieczności zapłacić więcej, aby dojść do radosnego wysiłku.

load...

Rozwiązanie: W przypadku CrossFit – jedynego klubu partnerskiego lub sztuk walki studio. Sieć może być czasami po prostu niewygodne do czynienia. Należy skontaktować się z instruktorem wszystkie szczegóły w przypadku innych rzadkie w technikach radiowych. Być może istnieją obejścia, co prowadzi, na przykład, w niedrogiej Sports Palace.

[Powrót do spisu treści]

„Klient w Rosji – zawsze ekstremalne”

Uważnie przeczytać zasady postępowania w klubie. Czasami, na przykład, że idziesz do klubu kilka miesięcy, tak jakby, to był cały w uśmiechach, a ty jesteś całkowicie przyzwyczajony do siłowni. Pewnego dnia, na przykład rano przechodzą przez senne dziewczyny na recepcji w pokoju, włącz bieżni i łamie. Udowodnij, że nie tańczyć jig na nim i nie starał się wyrzucić go przez okno na przejeżdżającego autobusu byłoby niezwykle trudne. Najprawdopodobniej nosić sprzęt „zawiesić się” na siebie, grozić działania prawne, jeśli nie płacić za naprawy, i tak dalej. Ogólnie, klub i tu nic nie może zrobić, aby udowodnić, więc nie trzeba płacić. Ale chcesz zrobić w tym miejscu? Osobiście miałem sytuację, w której administrator stara się udowodnić, że … złamał ogromne lustro w przedpokoju, choć był pęknięty w godzinach porannych, kiedy pojawił się w klubie. Na szczęście szybko znalazł świadków, ale musiał opuścić klub.

Rozwiązanie: Wracając do zasad, jeśli mają napisane, że bez trenera w pomieszczeniu nie może być … to na zdrowie, ale tylko być w stanie udowodnić, że nie ma bieżnie, które są często łamane lub trakcyjne kablową, że nie dotykać. Cóż, jeżeli klub słynie konfliktów na tej podstawie, należy rozważyć, czy naprawdę potrzebujemy tak ten klub.

[Powrót do spisu treści]

Bezwarunkowego umorzenia lub „Jak o twaróg w plecaku?”

Na początku mojej kariery, nie było prawie że anegdota. Wśród klientów klubu była dziewczyna – właściciel Yorkshire tererihi. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, pani, jak błogie miękkich zabawek, dywanów nie zwymiotował na podłogę nie pisać, a nawet cicho w kącie czekając na gospodyni. I tam vodilas matka rodziny z doświadczenia. Nosiła sznurku produktów torby, zostawić je w szafce, a do walki bynajmniej nie niemożliwe. W rezultacie, plecak z serem i York spełnione. Dobroć z psem poleciał jak cienie z wiekiem w upalny dzień, a to gryzł dziurę, zjadł z apetytem cennego białka. Albo było to, co usłyszałem, wynajmę mieszkanie w miejscowym getcie. W rezultacie, dyrektor klubu … rozwiązana zarówno kontrakty, a Jork z matką i jej matka rodziny i uderzył na akcent nieszczęśliwych dziewcząt w recepcji i kierownika w pracy. Na odpust i braku szacunku dla zasad klubu. Pieniądze nie są zwracane do pań, a pracownicy usunięte bonusy. Nie będziemy omawiać strony biznesowej tej decyzji, ale … miała rację.

Rozwiązanie: Jeśli / dziecko są różne zachowanie ekscentryczny, określić, że jest to sprzeczne z zasadami klubu. W mojej pamięci, „pozbawiony prawa do zajmowania” dziewczynę z dzieckiem, którzy zamiast pokoju dziecka ciągle wisi w sali zajęć grupowych i wspiął się na stopach. Wyrzucony facet nie rozpoznała w żaden sposób trampki i t-shirt. I prawie wyrzucony pani dostarczonej z korporativki buty wybrać z szafy po pijanemu.

Moralność, niestety, jest to, że – jeśli płacisz, nie sądzę, że można czuć się swobodnie. Jednakże, zwykle nie jest przeszkodą do szkolenia.

Elena Selivanova

load...