Jakie pokarmy spalić tłuszcz: chudniesz pyszne!

Zawartość:

Co marzy każdą dziewczynę, która zdecydowała, aby schudnąć? O schudnąć przy jednoczesnym jeść smaczne. Mimo wszystko, większość z nas, siedząc na ścisłą dietę po jakimś czasie po prostu nie wytrzymują próbę ataku głodu i zakazanego jedzenie jak wilk na owce. W rezultacie – poczucie winy, depresja, a nawet kilka nadwaga oprócz dawnej wagi. Wydawałoby się, że błędne koło … Ale nie denerwować: fakt, że są bardzo smaczne i zdrowe pokarmy, które mogą korzystać wszyscy, którzy schudnąć. Wiedząc, co jeść, a co nie jest, można łatwo poradzić sobie ze swoją dietę i wreszcie osiągnąć pożądane rezultaty.

load...

Więc jakie pokarmy spalić tłuszcz? Nie są one zbyt małe, a w tym artykule będziemy Ci szczegółową listę tego, co można jeść podczas diety wolnej od ryzyka „jeść tłuszczu”. Ironią jest, ale niektóre produkty nie tylko gromadzić tłuszcz, ale również je spalić. Oczywiście, natychmiast stopić nadmiar w pasie i biodrach, nie są one w stanie, ale oprzeć się uczucie głodu w procesie utraty wagi – łatwo!

An_0

Wielu nie podoba zdrowych owoców ze względu na jego gorzki smak, ale na próżno. Jest to substancja chemiczna (a naringenina cytrusowe flawonoidowych), co daje an_0owego lekko gorzki smak i jest odpowiedzialny za rozpad tłuszczów w organizmie. I to nie jest jego jedyną zaletą, ponieważ reguluje poziom insuliny i glukozy we krwi, co prowadzi do spadku apetytu. Wystarczy wyobrazić sobie, szukasz przy stole pokrytym pysznych mięs i gotowe do jedzenia co najmniej połowa za jednym razem! Ale jeśli jesz przed posiłkiem przynajmniej pół an_0a, większość tak pożądanych smakołyków ostatnio wydaje się, że nie jest tak apetyczny. W rezultacie, mniej jeść i zachować swój kształt.

Można jeść an_0y w czystej postaci, można pić sok ze świeżych owoców, a nawet mieszać go z innymi sokami owoców cytrusowych. Jeśli masz co najmniej kilka tygodni będzie jeść pół an_0a przed każdym posiłkiem, można schudnąć przez dwa do trzech kilogramów (i to mimo zwykłej diecie!). Nie jest to zaskakujące, ponieważ nawet czwartą część tego wspaniałego owocu, zjadane przed obiadem, spala kalorie aż osiem.

Ale, niestety, do regularnego spożywania an_0ów ma swoje przeciwwskazania. Gdy kwasowość żołądka, a nawet jeszcze bardziej, na nieżyt żołądka lub wrzód, an_0 nie zalecane. Jak to jest konieczne, aby powstrzymać się od tego produktu do kobiet w okresie menopauzy: lekarze sugerują związek między regularnym spożywaniem tych owoców i raka piersi.

load...

Herbata zielona

Zielone herbaty wszelkiego rodzaju są coraz bardziej częścią mody, przyjście z pomocą nie tylko utraty wagi młodych kobiet, ale także dla wszystkich tych, którzy dbają o swoje zdrowie. Nie jest to zaskakujące, ponieważ kilka filiżanek zielonej herbaty świeżo parzonej dziennie zapobiega powstawaniu komórek nowotworowych, wzmacnia naczynia krwionośne, a nawet chroni je przed szkodliwym promieniowaniem od ekranu komputera i ekranie telewizora.

A kobiety utraty wagi, zielona herbata jest szczególnie przydatny dla nas, jak to jest w stanie przywrócić normalne funkcjonowanie procesów metabolicznych w organizmie. Co może być lepsze: wy naprawdę nie jeść pyszny posiłek, a metabolizm już zaczął się palić całą dodatkowego tłuszczu (to prawda, a produkty pracy, które spalają tłuszcz). Ponadto, zielona herbata, jak również an_0, zmniejsza uczucie łaknienia. Dlatego jest on na naszej liście.

Oczywiście, nie pić herbatę do „zazieleniania” niekoniecznie, zwłaszcza – w celu zastąpienia ich regularne jedzenie. Jeśli codziennie przez rok będzie codziennie pić przynajmniej filiżankę zielonej herbaty, straci około czterech kilogramów. Oczywiście, dla wielu, liczba ta może wydawać się skromne, ale że taki wynik jest przechowywany w zwykłym czasie jedzenia dla ciebie! Nikt cię powstrzymuje przed pójściem na dietę i wypracować – wtedy „zielona” dostarczy Ci bardzo pomocne w utracie wagi.

Zielona herbata jest przeciwwskazane u kobiet z chorobami serca, a także matek karmiących piersią, ponieważ może to spowodować zaburzenia snu u dzieci. Ale często takie problemy pojawiają się na tych, którzy nadużywają tego napoju. Mimo to, zielona herbata – to rodzaj lekarstwa, i podjąć należy dozować.

An_2

Ananas – jest bardzo smaczne i słodkie owoce, a więc utrata wagi z nich – przyjemność! Spójrz w drogerii: jest pełen różnych suplementów diety dla utraty wagi na podstawie an_2a. Powstaje pytanie: jak to możliwe, aby schudnąć na tego owocu, jeśli jest słodkie, a więc – wysoki kalorii? To cały sekret, że w ciągu stu gramach produktu zawiera tylko czterdzieści dziewięć kalorii! Dla porównania, sto gramów czekolady im cztery.

Ale nie tylko niskokaloryczne pomaga każdemu szybko i łatwo schudnąć. Ananasa zawiera rzadką substancję – bromelaina. Lekarze nazywają to harmonia enzym. Jej efektem jest to, że doskonale rozbija białka i tłuszcze, poprawia trawienie i wzmacnia pracę soku żołądkowego. Ze względu na te właściwości, an_2 nie pozwala nadmiar smaru zdeponowane. Uważa się, że jeden gram czystego bromelaina w organizmie dziennie może pomóc w rzuceniu kilogram nadwagi.

Ale jeśli uważasz, że przejadanie an_2a od rana do nocy, znajdziesz kawałek swoich marzeń, jesteś głęboko w błędzie. Wszystko znajdziesz – podrażnienie jamy ustnej i niestrawność. Wszystko jest dobre z umiarem! Aby magiczne właściwości bromelaina to działało i tracisz na kilogram dziennie, wymagane warunki są niemożliwe dla ludzkiego organizmu. Tak, po prostu cieszyć się słodkie, smaczne potrawy, jedzenie ząbek po każdym posiłku. Ponadto, an_2 doskonale zmniejsza apetyt, więc będzie nie na miejscu zjeść porcję owoców, a także przed jedzeniem.

Pomimo faktu, że an_2 jest bardzo przydatne dla zdrowia (zawiera dużo witamin i minerałów) do jego regularne stosowanie ma również swoje przeciwwskazania. Ze względu na fakt, że substancje zawarte w an_2ie, może spowodować zmniejszenie tkanki mięśniowej, to nie powinno być dla kobiet w ciąży – może uszkodzić płód. Jak to jest konieczne, aby powstrzymać się od tego produktu do kobiet z zapaleniem błony śluzowej żołądka i choroby wrzodowej żołądka. Oraz, dodatkowo, sok an_2owy i miazga może powodować reakcje alergiczne u niektórych osób.

łosoś

No, gdzie zrobić bez owoców morza! Łosoś – ryba, która nie tylko wspomaga utratę wagi, ale również znacząco poprawić zdrowie! Przede wszystkim, że rybi zawiera w dużej ilości Omega-3 dzielące się tkanki tłuszczowej pomyślnie. Czy wiesz, że im mniej tych kwasów w organizmie, tym lepsze szanse na otyłość? Tak szybki bieg do sklepu i kupić smaczny, świeży łosoś.

Ale dobre dla utraty wagi, łosoś pomoże Ci uzyskać promienną skórę, mocne włosy i paznokcie. Zawiera witaminy A, D, B12 i V6.Krome Ponadto, z powodu regularnego spożywania tej ryby obniżyć poziom cholesterolu i normalizują ciśnienie krwi. Nie jest to powód do spożycia porcji łososia przynajmniej raz w tygodniu?

Gotowana wołowina

Jeśli miał szukać odpowiedniej diety dla siebie, to trzeba zauważyć, że prawie wszystkie menu gotowano tam wołowiny. I to nie jest przypadek. Zgoda, jedzenie kawałek wołowiny, można łatwo zaspokoić swój głód. Dlatego ten produkt i jest na naszej liście. Jest to nie tylko nasycenia, ale także, że białka zawartego w mięsie, przyspiesza procesy metaboliczne w organizmie. Dlatego zachęcamy do włączenia ten produkt w swojej diecie i schudnąć na zdrowie.

Sto gramów gotowanej wołowiny zawiera dwieście pięćdziesiąt cztery kalorii, ale to nie wystarczy, biorąc pod uwagę, że średnia stopa zdrowych kobiet – jeden tysięcy osiemset jeden i spalone kalorie. Jedzenie kawałek wołowiny dziennie, nie tylko ugasić głód i uniknąć możliwości zbyt dużo jedzenia, ale także zwiększyć stężenie hemoglobiny, co jest ważne dla utraty wagi osoby. W gotowanej wołowiny tam i przydatnych kwasów – (! Nawet w małych ilościach, ale ciało i zadowolony) omega-3 i omega-6.

Kawa

Korzyści z kawą dla ciała zawsze była kontrowersyjna kwestia. Ktoś twierdzi, że jest to prawdziwa trucizna dla zdrowia, a ktoś – jest niezbędnym źródłem witalności. Cały sens, oczywiście, ile porcji napoju pić dziennie. Jeśli zastąpić je śniadanie, obiad i kolacja, po prostu „spalić”, umieszczając jego serce. Ale umiarkowane spożycie kawy nie twarz takie straszne: jesteś nie tylko aktywować swoją energię, ale także prostimuliruete układu oddechowego, wzbogacają organizmowi niezbędnych witamin i minerałów, a także uspokoić swoje nerwy w czasie stresu.

W odniesieniu do utraty wagi, to jest bardzo cenne kawy dwa wskaźniki: po pierwsze, ma działanie moczopędne, a tym samym zmniejsza się nadmiaru płynów; a po drugie – stymuluje przyspieszenie metabolizmu organizmu. Czy wiesz, że każdy pijany w filiżance porannej świeżo parzonej kawy uwalnia użytkownika jak trzystu kalorii? Trochę napój może pochwalić się ten sam wynik. Dlatego zachęcamy do picia kawy w umiarkowanych ilościach i cieszyć się wynik.

Kawa jest przeciwwskazany u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, jak i tych, którzy cierpią z powodu choroby wrzodowej żołądka i niewydolności serca. Należy uważać, aby skorzystać z drink na noc: można aż bezsenność rano!

Puls

Co sądzisz, dlaczego księżniczka na ziarna była tak szczupła? Z pewnością nie jest to tylko na nich spać w nocy, ale również chętnie korzystać z nich w ciągu dnia. Niestety, sporo dzisiejszych kobiet często podejmują żywności groch, fasolę lub soczewicę, ale na próżno! Te wspaniałe produkty pomagają nie tylko spalić kalorie, ale również poprawić ciało.

Zawierają one wiele przydatnych elementów, które można napisać o tym w formie książkowej. Wystarczy powiedzieć, że ziarna mają błonnik, wapń, fosfor, kwas foliowy … może trwać przez długi czas. Regularne spożywanie fasoli w żywności pomaga obniżyć poziom cholesterolu we krwi, zmniejsza ryzyko chorób układu sercowo-naczyniowego. A w dodatku, mangan zawarty w tych produktach, sprawia, że ​​nasze włosy lśniące i mocne.

Rośliny strączkowe – niezbędny produkt dla tych, którzy chcą schudnąć. Zawierają one tak dużo błonnika i pektyn, które zajmują dużo miejsca w żołądku. I to pomimo faktu, że część tego zboża zawiera tylko dwieście kalorii! Ponadto, rośliny strączkowe zawierają czterdzieści procent białka, dzięki czemu można łatwo zastąpić je jeść więcej wysokokaloryczne mięso.

Jabłka

Wydawałoby się, że na takim znanym produktem podobnym jabłkiem znane. Ale nie wszyscy wiedzą, że codzienne korzystanie z tych wspaniałych owoców pomaga ustalić optymalny poziom cukru we krwi – i, co za tym idzie, do normalizacji poziomu hormonów, które wpływają na apetyt. Jeść więcej jabłek – mniej przejadać.

Jeden dojrzałe jabłko zawiera około dziewięćdziesiąt kalorii, a to znaczący plus dla wszystkich pań siedzących na diecie. Odchudzanie najodpowiedniejszych zielonych odmian kwaśny, ponieważ zawierają mniej cukru. Oczywiście, to nie jest konieczne, aby zastąpić zwykłe posiłki jeść jabłka – więc nie tylko psują żołądek, ale również uszkodzić szkliwo na zębach (kwasy owocowe w dużych ilościach może powodować korozję). Ale czczo dni w bycze oko nie zaszkodzi nikomu – to smaczne i przydatne dla figury.

Jak widać, potrawy niskokaloryczne, że tam spalić tłuszcz. Po prostu trzeba wybrać te, które smakują i zabawne oglądać jak powoli topnieć dodatkowych kilogramów.

load...