Jakie meble dla dziecka potrzebne dla noworodków

Wraz z pojawieniem się noworodka w domu i nie ma nowe meble, zaprojektowane dla dziecka. Spójrzmy na to, co trzeba kupić meble dla dziecka w pierwszej kolejności, jak wybrać i co zwrócić uwagę przy zakupie mebli dla dzieci.

load...

Najważniejszym meblem jest łóżeczko. Poza tym, może trzeba przewijak, krzesełko, komoda, arena, jak również wszelkiego rodzaju pudeł i półek do przechowywania ubrań dziecięcych.

Funkcja zmiana tabeli (lub rady pieluszki) może wykonać skrzynię dla dzieci, który ma specjalny element, pochylenia, co zwiększa jego poziomą powierzchnię. Nawiasem mówiąc, przewijak może być używany do przechowywania tac w którym kąpać dziecko.

Łóżeczka modele dzielą się na trzy rodzaje:

  • Klasyczne łóżka
  • Kojce
  • Kołyska (kołyska)
  1. Klasyczne łóżka przeznaczone dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat. Są one regulowane na wysokość, posiada bagażnik lub masywne boki i tył. Istnieją również modele – transformatory, które zwiększają długości. Takie łóżka są czyszczone stronę tyłu i uzyskać pełną łóżko pojedyncze. Szopka wyposażony nóg, kołach lub płozach (czasami wszystko razem). Bardzo wygodne i funkcjonalne modele łóżka z szufladami, w których składane pościel lub zabawki.
  2. Manezhi łatwo rozłożona i złożona, a więc jest bardzo wygodny w użyciu w małej przestrzeni. Wystarczy kojec wygodnie zabrać ze sobą na wycieczkę. Łóżeczko posiada zdejmowaną tapicerkę zwykle, a zatem łatwe do czyszczenia.
  3. Jeśli pamiętacie, w dawnych czasach były kolebką wikliny (kołyska), które zwisały z sufitu. Dziś na sprzedaż tam wikliny kołysce, ale zawieszone na suficie rzadko, chociaż taka funkcja istnieje, coraz częściej wprowadzane są na specjalnym stoisku, które są mechanizmem biegunach. Po prostu pozwól drewnianą kołyskę na biegaczy. Takie modele są rzadko zaopatrzone w mechanizm biegunach.

Meble dla dziecka muszą być wykonane z naturalnych, przyjaznych dla środowiska materiałów, antyalergiczne. To nie powinno mieć ostrych krawędzi i elementów traumatyczne.

load...

load...