Jakie ćwiczenia na klatkę piersiową można zrobić?

Co musimy zrobić ćwiczenia na klatkę piersiową? piersi wiele kobiet nie są tak duże jak chcą. Rozmiar biustu zależy od poziomu jej rozwoju seksualnego dziewczyny. Wiele dziewcząt chce mieć duże piersi, ponieważ jest atrakcyjny dla partnera seksualnie.

load...

Struktura i rozwój biustu

Rozwój biustu u dziewcząt zaczyna się w wieku 8 lat, a kończy 18 lat. Jego wielkość nie mówi nic o zdrowie dziewczynek. Małe piersi jest specyficzne dla rozwoju. Często taka konstrukcja korpusu jest cechy genetyczne. Oprócz dziedzicznego wielkości piersi zależy od poziomu hormonów we krwi kobiet. Zdarza się, że mała klatka piersiowa jest oznaką braku estrogenów we krwi.

Przyczyny hormonu głodu może być inna. Ten gormonosoderzhaschih stosowanie leków i złe odżywianie, złych nawyków (palenie, picie). Ciągły stres może mieć również wpływ na ilość estrogenu we krwi.

Dlaczego biust nie rośnie?

Jeśli trzymać wszystkie powody do listy, a następnie mały biust jest ze względu na następujące czynniki:

 • Złe środowisko;
 • Niewystarczające spożycie witaminy i minerały, jak żywność;
 • Poziom hormonów we krwi;
 • Poszczególne cechy struktury ciała;
 • Emocjonalny i fizyczny stan ciała;
 • Ingerencji mechanicznej w rozwoju piersi (chirurgia, wykonywania niektórych urazów sportowych).

load...

Powodować zaburzenia hormonalne mogą być choroby nadnerczy, wypusty lub tarczycy. Porozmawiaj ze swoim lekarzem na temat indywidualnego rozwoju.
Jeśli ponadto, że dziewczynka jedna pierś nieco mniejsze niż inne, nie ma potrzeby do paniki. Prawie wszystkie narządy naszego ciała ma pewną asymetrię. Ale mają zostać zbadane, aby badanie USG nie powinien się martwić.

Jak zwiększyć biust w domu?

W zasadzie, małe piersi nie jest wadą. To może być nie mniej atrakcyjny niż większość. Ale jeśli nadal decydują się na zmianę struktury ciała, biec do lekarza – ostatnią rzeczą jaką należy zrobić.

Spróbować domu środków, z których najcenniejszym jest opłata fizyczny.

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Dla rozwoju mięśni trzeba wykonywać ćwiczenia na klatkę piersiową. Są one dość proste, odpowiednio, będą mogli spełnić swoje absolutnie żadnego przedstawiciela pięknej połowy ludzkości. Oto zestaw ćwiczeń na klatkę piersiową:

 1. Idź do drzwi i oparł się o framugę drzwi. Twarz kolej na drugie ościeżnicy. Włożył ręce i zrobić push-upy, gięcie łokcie. Konwencjonalne pompek będzie również pomóc, jeśli masz do tego zmusić. Robić to ćwiczenie kilka razy.
 2. Usiądź na krześle i oprzeć się plecami o oparcie. Złożyć dłonie jak do modlitwy. Na wdechu, nacisnąć jeden dłoni do drugiej w miarę możliwości, na wydech łagodzi presję. Czy ćwiczenie 5 minut.
 3. W pozycji stojącej lub siedzącej. Podnieś hantle i kopiowania ruchów rąk narciarza.
 4. Położyć się na rozkładówce maty na podłodze. Podnieś hantle. Wyciągnij ręce z ciężarkami w górę i opuść je, gięcie na łokciach. Powtórz kilka razy.
 5. Stanąć na nogi. Przeplotu palcami z przodu klatki piersiowej, łokcie rozpuścić w ręku. Z całą próbę siły, nie ruszając palcami w celu rozpuszczenia ręce na boki. Powtórz kilka razy.
 6. Stań prosto. Weź hantle. Ugnij ręce w łokciu. Podnieść łokcie w górę, tak aby były one na tym samym poziomie z ramion. Podnieś swoje ręce w górę do 15-20 cm, a następnie niższe. Powtórz kilka razy.
 7. Padnij na podłodze na macie. Położyć się, wyprostuj ramiona na boki. Na wdechu, podnieś część klatki piersiowej ciała, podnosząc ją z podłogi. Na wydechu, położyć ponownie. Zrobić ćwiczenie 10 razy.
 8. Położyć się na macie, wziąć hantle. Ręce unieś. Następnie rozkłada ręce na boki tak, aby nie dotykać podłogi. Ponownie, podnieść ręce. Ćwiczenia wykonywane kilka razy.

Istnieje sporo ćwiczeń. Są to podstawowe ćwiczenia na klatkę piersiową. Najważniejsze – twoje pragnienie. Trochę woli i będzie zwiększać swoją pierś. A co najważniejsze – będzie osiągnąć, że była wysoka i elastyczna. Ćwiczenia na piękne piersi pomoże.

Od sportu do pływania piersi jest bardzo przydatna. Mięśnie są zbudowane, klatka piersiowa rośnie. Ćwiczenia na wzmocnienie klatki piersiowej jednocześnie zwiększyć jej rozmiar.

Procedur, które mogą być podobne w klinice w celu utrzymania kształtu piersi, wskazane jest, aby zastosować okłady błotne i okłady z wodorostów. Tylko konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem, jeśli można zrobić tych procedur.

Gruczoł mleczny zawiera gruczołowych łącznej i tłuszczowej materiału.

Zwiększenie jego wielkość może być spowodowane wzrostem masy tłuszczu lub tkanki gruczołowej.

W pierwszym przypadku jest korzystanie z określonych produktów spożywczych, w drugim – hormonalne leki. Ale hormony mogą szkodzić zdrowiu. W związku z tym, mogą być podjęte tylko wtedy, gdy przepisane przez lekarza.

Środki ludowe dla powiększania piersi

Istnieje również wiele metod ludowych powiększenie piersi. Każdy wie, że piersi wzrasta wraz z regularnym kapustą wstęp żywności. Trzeba powiedzieć, że efekt jedzenia kapusty istnieje tylko dla młodych dziewcząt, chociaż w kapuście ma estrogeny pochodzenia roślinnego.

Co zrobić, dorosłych kobiet? Pożądany efekt można osiągnąć przez jedzenie owoców chmielu. I nie chodzi tu o napojach alkoholowych, ale chmielu, warzone z gorącej wody z czajnika.

Do powiększania piersi będą korzystać z produktów takich jak orzechy, miód, banan, różnych tłustych. Ale, niestety, nie będzie wzrostu nie tylko piersi, ale boki, pośladki, policzki. W związku z tym, sposób ten nie nadaje się do mocny kobiet.

Jeszcze panuje przekonanie, że powiększenie piersi promuje odbiór wody mineralnej. To nie jest do końca prawidłowe. Woda mineralna może regulować metabolizm hormonalny i pośrednio wpływa na wzrost piersi.

Szeroko reklamowane kremy nie pomagają zwiększyć piersi. Mogą jedynie pomóc pozbyć się rozstępów. Ale dobry masaż pomoże. Po pierwsze, wcierać krem ​​skrzynia z lekkich ruchów kolistych, w każdym przypadku, bez naciskania na niego. Następnie głaskanie piersi z brodawki na brzegach. Należy to zrobić w całym obwodzie klatki piersiowej. Czas leczenia nie powinien przekraczać 5 minut.

Bardzo przydatny do masażu. Strumienie wody nie powinno być zbyt silne. Spróbuj użyć wskazując Bicze, wąż do biustu. Pomaga to uczynić piersi bardziej zaokrąglone i elastyczna, co jest bardzo ważne dla matek, które niedawno gotowych karmienia jej baby z mlekiem.

Jednak może to być wskazane, aby nosić pewną bieliznę. Kto wynalazł kubki silikonowe, które optycznie powiększają biust. Wiele osób kupuje biustonosze na piance, wyściełane. To nie zwiększy swoją klatkę piersiową, ale ubrania będą siedzieć na Ciebie bardziej korzystne.

Niektóre kobiety malowane na jod oczek klatki piersiowej. Krew napływa do piersi, zwiększając ją. Ale taka procedura może powodować łuszczenie skóry, pieczenie, ponieważ w tej części ciała jest bardzo delikatna.

Można pić codziennie szklankę piwa. To również nie pasuje do wszystkich, ponieważ oprócz piersi są masywne i innych części ciała. Chociaż efekt takiego zdarzenia, oczywiście. To samo można powiedzieć o radę do jedzenia surowego ciasta.

W żadnym wypadku nie wolno pocierać cykuty sok skóry. Wpływ na wzrost nie będzie, ale może być dużo trucizny, ponieważ jest to roślina trująca.

Nie jest konieczne, aby umieścić na gruczoły piersiowe musztardy. Jest absolutnie pewne, aby ich nie zwiększać i przynieść szkodę wystarczy. Musztarda nie można umieścić na choroby serca i wysokim ciśnieniem krwi. Skóra wtedy tylko irytuje, ale nie jest dobre.

Jakie pokarmy zwiększają piersi?

To produkty mleczne, sok z cytryny (w postaci rozcieńczonej), morze i rzeki ryby, gotowany kurczak, herbata mleko, orzechy włoskie.

Nie ma potrzeby, aby całkowicie włączyć tylko dla tych produktów. Lekarze doradzają jeden tydzień jeść jeden produkt w ramach pełnego menu w przyszłym tygodniu, aby zastąpić je innymi produktami z listy, i tak dalej. D.

Przyczynić się do zwiększenia piersi i zioła lecznicze. Przede wszystkim, to jest oregano. To nie tylko zwiększy klatkę piersiową, ale nawiąże krążenie i przyczynia się do regularnej łączenia miesięcznie. Przydatne kolor limonki. Zbiera naturalny estrogen. Jest pijany z witaminą E lub A. Lipowych zwiększa odporność, co ma pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia. O przyjmowania zaparzonej z wrzącą wodą chmielu wspomniane powyżej.

Ale zalecane żywność i zioła nie będzie osiągnąć pożądany efekt, jeśli nie towarzyszą im wykonywać. Ponieważ biust – jest mięśniem, konieczne jest pompa, jak również inne mięśnie ciała.

load...