Jaki rodzaj kwiatów, aby dać człowiekowi?

Jakoś, uważa się, że kwiaty jako dar pasuje wyłącznie dla kobiet. Ale pamiętaj, luksusowe bukietów, które dają koncerty i występy artystów. Lub wręczenie nagród sportowców, w połączeniu z medalem i oni dostać bukiet kwiatów. Lub uhonorowanie weteranów z dostawą kwiatów i prezentów.

load...

Kwiaty jak wszystko. Dlatego, aby dać im mogą (i powinny) wszystkich: kobiet i dzieci, a mężczyźni. Powstaje pytanie, jak to zrobić. Problemy z wyborem kolorów dla kobiet nie są tam kiedykolwiek ktoś. Ale na pytanie, jakie kwiaty, aby dać człowiekowi wiele niezrozumiałe. Przekonajmy się, jakie zasady i tradycje, których należy przestrzegać przy wyborze kolorów dla mężczyzn.

Co zrobić zasad etykiety?

Zgodnie z zasadami etykiety klasycznym kobiety nie powinny dać kwiaty dla tych ludzi, którzy są młodsi od niej. A jednak te przepisy stanowią, że kobieta może dać tylko kwiaty do człowieka, który jest święto winowajcą. Nowoczesne Etykieta takie ograniczenia nie ustawia. Więc daje kwiaty dla młodych i dojrzałych mężczyzn, kochany i szanowany, z lub bez przyczyny. Ale to jeszcze zgodne z ogólnymi zasadami.

  1. Wręczając bukiet mężczyzn trzeba lewą rękę (prawo do swobodnie opuścić wdzięczny za pocałunek mężczyzny).
  2. Przedstawiając kwiaty, powiedzmy uprzejmy zwrot lub zrobić komplement. Nie będzie źle na lekkim łuku.
  3. Przedstawiając kwiaty do człowieka, który jest obok żony, wręczyć jej bukiet.

Z bardzo bliskich mężczyzn (bliskich, krewnych, przyjaciół) nie może przestrzegać wszystkich tych przepisów i zachowywać się zupełnie swobodnie i naturalnie.

Z jakiego powodu można dać kwiaty dla mężczyzny?

Święto 23 lutego – nie jest to jedyny powód, dla prezentacji bukiet. Mężczyzna przywódcy dają kwiaty na profesjonalnych świąt i rocznic. Ponadto, można dać bukiet w przypadku pomyślnego zakończenia każdego projektu, kultowych imprez firmowych.

load...

Kwiaty są wielkim darem dla mężczyzn Victor. Tak więc możliwe jest, aby pamiętać, osobistych osiągnięć ani żadnych osiągnięć w szkole, w sporcie, w pracy, w pracach. Man-bohaterem dnia, też nie może być pozostawiona bez kwiatów. Jednak człowiek może dać bukiet do każdej imprezie urodzinowej nie czekając na dzień kołowej.

A jeśli mówimy o człowieku, którego kochała, to nie można patrzeć bez powodu. Dać im kwiaty, jeśli chcesz to zrobić. I, oczywiście, na Walentynki, żony Day, a także w rocznicę ślubu lub na początku romantyczny związek.

Jeśli chodzi o bliskich i drogich osób, jakie kwiaty, aby dać człowiekowi, i z jakiego powodu mówi Ci serce. Oraz w innych przypadkach (lub jeśli serce milczy) należy kierować ustalonych tradycji.

Jaki rodzaj kwiatów wybrać?

Zobaczmy jakie kwiaty można dać człowieka, a co lepiej nie dać? Wybierając kolory, należy rozważyć cechy osobowości odbiorcy bukietu. Nie należy pozostawiać bez uwagi na swój wiek, temperament, zawód i hobby. Ten bukiet podkreśli indywidualność człowieka i, oczywiście, zostanie on przyjęty ze szczególną wdzięcznością.

Co ludzie mówią o kwiaciarni dla mężczyzn koloru? Mężczyzna kwiat – kwiat jest jasny i chwytliwe. Dlatego też zrezygnować delikatne kolory kwiatów (z wyjątkiem białego). Odpowiedni dla mężczyzn niebieskim, bordowym, purpurowy, czerwony, pomarańczowy kwiatów. Przy wyborze kwiatów określonym kolorze i kierować się indywidualnymi cechami mężczyzn. Ekspresyjne i energiczne przedstawiciele silniejszych bukietów garnitur seks czerwonych lub fioletowych kwiatów. Dla umiarkowanych i rozsądnych – bardziej stonowanych kolorach: niebieski, ciemny różowy, ciemny pomarańczowy.

Mężczyzna kwiat za symbol siły, pewności, stabilności i siły. Męskie kwiaty są uważane kalie, mieczyk, róże, tulipany, goździki, dalie, chryzantemy, gerbery, storczyki, anturium, lilia. Jednak istnieją pewne cechy.

Młodzi mężczyźni nie dają takich konserwatywnych kwiaty jak róże i goździki. Te kwiaty są bardziej odpowiednie stałe i dojrzałych mężczyzn. Będą one również być w stanie docenić bukiety mieczyków, chryzantem i dalii. Dla młodych do wyboru tulipany, irysy, gerbery.

Na prezent szefa, kolegi lub partnera biznesowego, pożądane jest, aby wybrać egzotycznych kwiatów: lilie, róże, rajskich ptaków, leukodendrony, Banksia. Można podkreślać i bukiet kwiatów. Symbol Działanie – czerwony i karmazynowy. Złoty kolor symbolizuje dobrobyt i żółto – radość.

Nie jest konieczne, aby dać ludziom małe kwiaty na krótkich szypułkach – konwalie, fiołki, hiacynty. Taki prezent sprawi, że człowiek czuje prim młodą damę, że jest mało prawdopodobne, aby spowodować szczególne upodobanie.

Jeśli masz zamiar przedstawić jako dar kwiat, zatrzymać swój wybór na kwiat z długiej łodydze. W jednej kompozycji będzie dobrze wyglądać duże chryzantemy czy róża, mieczyk lub kał. Jeśli chcesz dać bukiet, należy pamiętać, że kształt bukiet kwiatów dla mężczyzn są również wybrać według określonych reguł.

Jeśli banda, co?

Aby rozpocząć, należy odrzucić przekonanie, że bukiet dla człowieka być stonowane i skromne. Wręcz przeciwnie, że jest inna jasność i oryginalność, zachwyca oko i duszę. W tym przypadku, mężczyzna bukiet powinien wyglądać powściągliwy i elegancki. Niech to będzie zimne i ułożone, żywe kolory i gęstej roślinności. Ale jest niewłaściwe obecność wielu drobnych szczegółów: kokardy, wstążki, motyle, loki. Jako dekoracyjnych dodatków lepiej jest użyć suszonych kwiatów, trzciny, trzcina.

Formularz bukiet musi mieć ścisły linia zostać wydłużone, kwadratowe lub trójkątne. Lepiej jest, jeśli bukiet kwiatów będzie składać się z jednego rodzaju i koloru (monobuket). Można jednak dać mężczyznę i ikiebana kilku rodzajów kwiatów.

To będzie dobry prezent i kosz kwiatów. To będzie odpowiedni oprócz koszem kwiatów dodać miły butelkę dobrego koniaku (whisky, wino) lub owoców.

Nie bądź obojętny dla człowieka i wrażeń układania kwiatów. Zwłaszcza jeśli jest to związane z jego hobby czy nawyków. Może to być, na przykład, w postaci kiści Piłka, samochodu, jachtu sportowego lub wagi.

Mężczyźni na ogół nie są zepsute bukiety. Chociaż, według socjologów, większość z nich chciałaby, aby otrzymać dar kwiatów jest. Tak, staramy się poprawić tę niesprawiedliwość, wiedząc, jak dać kwiaty do mężczyzn. I upewnij się, aby dotknąć serca mężczyzny jest łatwe. Kwiaty mają wiele do powiedzenia, pomagają wyrazić uczucia i życie zapach miłości i szczerości.

load...