Jaki jest związek i czy to ty z nim

Jakoś już podniósł kwestię, ile trzeba spełnić, aby nazwać związek związek? Nie wystarczy zadzwonić i te były w rzeczywistości, w rzeczywistości, dobrze, bezpiecznie móc rozmawiać po prawej i po lewej stronie: „Ok, to jest mój chłopak, spotykamy się.” Być może przede wszystkim to, aby zrozumieć terminologię. Miesiąc, dwa, pół roku, rok – ile faktycznie jest potrzebne do uzyskania takiego statusu milozvuchnogo „parę”. Ważne jest, aby właściwie spojrzeć na czasie? Spróbujmy rozważyć tyłu napered.Oglavlenie:

load...

„Każda godzina, na tej planecie będzie tak i na ziemi” lat

Pięć lat – związek? No, oczywiście! A jeśli w ciągu 5 lat nie było 5 spotkań?

Jeden miesiąc – jest związek? Ahah, oczywiście, że nie! A jeśli miesiąc później otrzymał ofertę?

Okazuje się, że to nie jest takie proste. Okazuje się, tymczasowy podejście do odpowiedzi na pytanie nie. I wierszyk na miejscu i są w tej sprawie, a cytat na początku filmu „Interstellar” sugeruje, że czas może iść inaczej nie tylko na różnych planetach. Gdy Bołkońskiego wątpliwości, czy powinna poślubić Natasha Rostova wyjechał na rok w Europie, gdzie był do refleksji i powrotu do podjęcia ostatecznej decyzji. Przez cały ten czas Natasha postąpiło jak poślubionej dziewczyny i nie zapomnij, że ona ma chłopaka, nawet gdy pokusa, by poddać się Rogue Kuragin.

load...

Tak, miesiąc lub rok – to nie definiuje związek. Rozumiem obiekcje, że małżeństwo po miesiącach „stosunków” – szał, ale zdarza się i tak. A jeśli nie jest, to, żeby nie nazwać miesiąc przed ślubem, relacja – jest dać jeszcze większy szał ślubu. I nie jest to potrzebne, i tak straszne zamieszanie.

Istota i formy

Nie będziemy jednak wykluczyć, że nie wszyscy na świecie – ludzie są racjonalne i pragmatyczne. Istnieje wiele wśród nas poetów i malarzy, pisarzy i muzyków, aktorów i innych teatralnych widzów, którzy dostrzegają istnienie poprzez specjalny załamania promieni na siatkówce oka, czyli inaczej myśleć twórczo, „out-of-the-box”. Dla takiego „platynkowych” naszego rozumienia interakcji społecznych – wulgaryzmów i farsy, nie wiąże się z rzeczywistością.

To znaczy teraz chcę wziąć to „5 spotkań w 5 lat” – to również związek. Tak, nawet w naszych czasach, kiedy maszyny i technologia nie przewiduje taką możliwość, aby węchu i dotyku. Jeszcze. Dlaczego tak? Cóż, wyobraź sobie – jesteś żeglarzem długa podróż. Gdy spotykasz dziewczynę, zakochuje się i zdecydować się żenić, po zakończeniu służby. Po 5 latach. Minął rok – Wakacje dalsze lata służby. Minął rok – Wakacje dalsze lata służby. Czas płynie, a żyć z jedna osoba mieszka w was.

Ach, fantastyczny dla wielu takich rzeczy! Jednak jest to możliwe. Zachowuje relacji sami ludzie po 2-3 latach służby w wojsku. Jeszcze nie znaleziono ich „tymczasowy”! Oznacza to, że to miało związek.

Jaki jest wynik?

Ale w końcu okazuje się, że ze względu na szybką ocenę – nie znaczy to zrobić właściwe wnioski. To może być rok „provstrechalas”, a związki nie rozumiem, i możliwe jest znacznie mniejsza, a ustalenia szczęśliwą rodzinę. Krótko mówiąc, nie ma czasu odgrywa decydującą rolę. Znacznie ważniejsze są: co dzieje się między wami a wszystko w końcu się kończy.

0.

Ale zawsze jest to „jedno”: nie wiem, jaki będzie wynik któregokolwiek z Twojego „miesiąc” lub „rok”, a tym samym do rant na początku „związek” – Program nie podpisuj bardzo dobry smak. Przyznaj się, artystka nie wprowadził do sprzedaży niedokończonego obrazu. A on nawet nie zawsze mówi to, co działa. I nie dlatego, że boi się złego oka, ale ze względu na cenne i kosztowne mówią niewiele, a wszystko inne nie ma sensu być dumni.

Ivan Sopiga

load...