Jaki jest twój cel do ćwiczeń?

Zawartość

A oto najtrudniejsze pytanie świata. Podał tytuł wpisu. Większość klientów klubów i ludzi, z którymi mogę się porozumiewać na forach, powiedzmy, w najlepszym razie, „Usuń żołądka, zaostrzenie uda, pośladki pompować”. Z tej listy można zastanawiać przynajmniej zorientować się, jak trenować naszego klienta. W najgorszym przypadku, nos kłuć cierpi specjalistycznej zdjęcie Rihanny w czasach chudego młodzieńca, lub co gorsza, Candice Swanepoel w środku anoreksji. Problem polega na tym, że klienci i profesjonalni instruktorzy … mówią różnymi językami. Dla nas cel fitness – to coś innego.

load...

[Powrót do spisu treści]

Pierwszy personalschikov przykazanie a siłownia celem

Mniej lub bardziej przyzwoitych instytucje edukacyjne, które przenoszą wiedzę mas jak zostać trenerem nauczyć jedną zasadę „nie próbować pozbawić zdrowia klienta, idziesz z nim trenować. Niech odejdzie od ciebie, w skrajnych przypadkach, takich jak zdrowy jak miał przyjść”, Lepiej, oczywiście, jeśli stan zdrowia klienta ulegnie poprawie, i zostanie on osiągnięty, a celem ćwiczeń. Zatem celem trenera – aby utrzymać, a nawet poprawić swoje zdrowie. Twój cel – cienkość i notorycznie pop pompowana. Jak połączyć? Całkiem proste.

Drugi punkt – wykształceni trenerzy mówią dokręcone kapłani i płaski brzuch z wieloma kostki są efektem ubocznym realizacji większości celów treningowych. Dlaczego tak? Ponieważ w sali, nie możemy kontrolować, w jaki sposób klient mieszka ukochana, i czy jest to zgodne pozostałe zalecenia ZOZhu czy tylko produkuje personalschikov narzekać nie napina kapłanów i nie opuszcza żołądek.

Trzeci punkt – absolutnie każda kobieta może zostać przekształcona w spójną urody fitness z minimum tłuszczu, piękne topografii i podstawowych ćwiczeń świetną technikę. Ale nie każda kobieta w przyrodzie i życiu cele gotowych iść tą drogą do końca. I to nie jest wystarczające dla każdego pacjenta i zdrowia, by stać się silniejszym. Sprzeczności? Nie

load...

. [Powrót do spisu treści]

Pierwszą zasadą sprawności, co nie znaczy,

To nie jest „czysty motywacja” czy „pragnienie, aby być szczupła”, albo nawet „mój mąż zostawi mnie, gdybym nie schudnąć natychmiast.” Jest to pełne zaangażowanie w szkolenia i restrukturyzacji jakości życia dla celów szkoleniowych. Idealnie. W praktyce stopień jędrne uda jest bardzo zależny od tego, ile ty i twój „zaklubnaya życie” odpowiada.

Tak więc, jeśli chcemy, aby schudnąć, należy przygotować:

  • Co najmniej 3 miesiące, aby żyć bez bułki, bułki i słodycze. Nawet najmniejsze zmiany czekolada metabolizm nie jest najlepsza.
  • Jest tylko warzywa, owoce, suszone owoce, orzechy, niektóre chude mięso i ryby. Nie należy pić alkoholu. Oznacza to, że nie piję alkoholu. Abandon maszynę cappuccino z serem z cukrem, z szklankę mleka z plików cookie. Jeśli liczba semantyczna dla Ciebie może kontynuować zwrot „życie i śmierć” – swój cel fitness nie jest schudnąć i poprawić swoje zdrowie.
  • Przystanku, w końcu, nie ma na każdą okazję od chrztu do pogrzebu. Nauka nie wiąże porażki żółciowych i zwycięstwa kaca.
  • Snu

  • Nocą. To łóżko, tulenie wypchanego zwierzęcia i / lub miły człowiek. Spanie 8-10 (!) Godzin i nie kasyno, spacery w świetle księżyca i taniec na barze.
  • Odpocząć w weekend – w lasach, na polach, do parku, zakupy, wszędzie tam, gdzie można chodzić i nie istnieją żadne formy rozrywki, takie jak książki, i ciasteczka. Nie należy przyjmować więcej pracy, aby nie pokazać heroizm pracy, nie spędzić noc w biurze.
  • Odwiedź trenera co najmniej 3 razy w tygodniu. I to nie tylko rozmawiać z nim o girlfriends, natury i mody, i ćwiczenia. Jak to – może być możliwe, w zależności od tego, co doszliśmy do pokoju.

Tough? Nie, to proste zasady każdy, kto chce schudnąć. Jeśli masz coś nie pasuje, bądź przygotowany, że będzie Ci schudnąć, przepraszam za kalambur, trochę wolniej.

[Powrót do spisu treści]

Podkręć tyłek i innych dużych piersi

Po drugie, musisz zrozumieć, że nawet Warszawa nie stała się tak straszne metropolii, które stały się w ciągu 2 dni. Mówiąc najprościej – schudnąć i „Rock” powinien być w różnym czasie. Wskazane jest, przed pierwszym działaniem zdać tzw OFP- wzmocnienia serca, poprawa wytrzymałości (to jest zdolność do mózgu i zdolność do pracy na dłuższy czas, na przykład na bieżni lub odważnikami o niskich masach wagowych). Ale przed drugą – umieścić techniki podstawowych ćwiczeń z ciężarami.

Eliminuje to typowy nowoczesne podejście – „przyszedł do klubu, będzie piękna w 2 miesiące.” A ja nie próbuję odtworzyć suka roku. Głównym celem postu – aby przekonać się, że jeśli jesteś świadomy znaczenia stopniowego przemieszczania się w kierunku bramki – będzie niewielkie. Nie zdaje sobie sprawę – nadal przechył z autokaru do autokaru, od programu od klubu do klubu, czasami gryzie górskie tabletki odchudzające i bułkę.

Odnośnie pompy, mam swoje zdanie, ze względu na znajomości psychologii kobiet. Pompowanie klasyczna – to jest, gdy pierwszy budować mięśnie, spalić tłuszcz, a następnie. Jednak nie każdy podejmie drogę do końca, wolumen wzrośnie coś, i całkiem neillyuzorno bardzo. Jeśli istnieje tkanki tłuszczowej – najpierw budują odpowiednią dietę i program odchudzania w pracy. Jak tylko nie będzie – „możemy ocenić szkody” i przystąpić do pompowania. Jednak może się okazać, że pompowanie i nie trzeba. Pomiędzy pierwszym i drugim okresie 3 miesięcy, jest pożądane, aby oddać do rozwoju środowisku zasadowym i duży ciężar. Wszystkie panie i panowie, wszystkie cele zostały osiągnięte.

Jeśli nie odbierają nic cięższego niż łyżka, galop galop w wysokich planach Intensywność lub nawet zacząć coś nie do zniesienia, możliwe jest na fali entuzjazmu, aby uzyskać pewne nieprzyjemne choroby. Lub nawet uszkodzenie. Albo po prostu oszalały z ciągłym bólu w mięśniach i utożsamia klub fitness torturom. Nie wierzysz mi? Spróbuj przynajmniej raz stroynet zgodnie z zasadami i przepisami, aby pomóc. Gwarantuję to.

load...