Jaki jest sens diety Borodina?

Zawartość:

Ksyusha Borodina – wszyscy z towarzystwa, a także jako „nieśmiertelna” prowadząc uznaniem projekt telewizyjny z kontrowersyjnej reputacji, „Dom-2” nie wie. Xenia zawsze słynęło rzeźbiona figura, piękne kształty i smukłe ciało. Ale długo oczekiwana ciąża i narodziny dziewczynka piękne dodaje 15 kg nadwagi. Dla człowieka świata jest zawsze silny wpływ i dużo kłopotów, a także za wszelkie chuda dziewczyna, której radość macierzyństwa dotknie tylko nieznośne dodatkowych kilogramów.
Powrót do spisu treści

load...

Historia wystąpienia diety Borodina

Przed Stellar dziewczyna ma globalny problem: Jak powrócić do starego rozmiaru? Ksenia praktycznie 24 godziny na dobę był przed obiektywami kamer. Nowy „image” młodych matek mógłby odstraszyć pół fanów. Musieliśmy podjąć drastyczne środki w trybie pilnym. Dziewczyna musiała coś wymyślić skuteczny i szybki – a tam był słynny dieta Ksenia Borodina.

Do tego dnia, aż do końca i nie jest jasne, jak jest teraz już rewelacyjna dieta Borodina został zwolniony, a kto opracował: prezenter TV sam lub jeden z dobrze znanych dietetyków warszawskich.

Głównym z nich jest: jego chwała dieta zasłużenie nie zdobyta przez znanego nazwiska, ale tylko ze względu na wspaniałe rezultaty odchudzania. Jeden tydzień dieta Ksyushi Borodinoy jest całkiem możliwe, aby pozbyć 5-10 kg.

Wynalazł Borodina dieta nie jest nonsens. Na znanych ogórków zorganizować dzień na czczo wiele. Ten układ zasilania jest również nazywany diety na odchudzanie brzucha. Ona obiecuje minus 5 kg na jeden dzień. Ale, w przeciwieństwie do obecnego ogórkowej diecie mają zasadę zasilania Ksyushinogo, istnieją pewne zmiany. Jego menu umożliwia zastosowanie zielonych warzyw i ziół.

load...


Powrót do spisu treści

Pozytywne i negatywne dieta strona

Każdy, kto odważy się stosując dietę, aby schudnąć, drobiazgowo analizuje każdy z proponowanych metod, analizuje swoje wady i zalety. Dieta Ksenia Borodina posiada pięć mocnych.

  • Pierwszą zaletą – jest obecność dużej ilości chlorofilu w głównym diety. Ta pozycja jest w zielonych częściach niektórych warzyw i ziół (awokado, ogórek, oliwki, sałata, pietruszka, szpinak, niektóre rodzaje kapusty, rabarbaru, cukinia, zielona cebula, papryka zielona) i skuteczne w zmniejszaniu masy ciała. Naukowcy z University of Michigan, fakt ten już dawno zostało udowodnione. Dzięki ich odkryciu pojawił się tak zwany „zielony dieta”. Został on zaprojektowany dla bardzo otyłych ludzi jest otyłych. Borodin lekko go zmodyfikować i bardziej dostosowane do nowoczesnego stylu życia.
  • Drugi Plus – to witaminy. Bez nich żadna z prawidłowego odżywiania nie może uważać się za takiego. W sprawie diet witamin nadać szczególne znaczenie, ponieważ celem takiego sposobu żywienia jest zmniejszenie masy ciała, ale także ze względu na zdrowie trzeba myśleć. A zielone warzywa są bogate w tych samych witamin i to bardzo. Na przykład, papryka zielona – rekord zawartego w nim dodatkowo witaminy C i regeneruje ciała Fitoncydy jako kwas cytrynowy i winowy. Już w żółtej i czerwonej papryki tych substancji w kolejności wielkości mniejsze. Takie „osiągnięcia” są znane i wiele innych zielonych warzyw z menu Ksenia Borodina.
  • Trzecia zaleta – to niskokaloryczne z programów odchudzania Susie. Ponadto dieta zawiera warzywa, które mają negatywny kalorii: to szpinak i jarmuż. Unikalne potrawy Ksenia Borodina przyjemny fakt, że głód jest prawie nie czuł, a dzienne spożycie kalorii jest mniejsza niż 400 kcal.
  • Czwarty Plus – to sytości. Dla najwyższej satysfakcji głodu trzeba podziękować ponownie zielone warzywa. Wysoka zawartość włókien grubych w cukinia, awokado, kapusta, cebula, itp To pozwala osobie szybko poczucie sytości. Niższy apetyt jest bardzo dobry ogórek. Ten główny składnik menu towarzystwa 96% składa się z naturalnych wodą. To wypełnia objętość żołądka, który z kolei wysyła jakieś impulsy do mózgu, a ludzie rozumieją, że jest pełny.
  • Piąta Plus – to świetny wynik. 100 wolontariuszy, którzy mają nadwagę zostały przetestowane. 92 z nich dla pierwszego tygodnia rozchylone w nadmiarze 5-10 kg. Ale najważniejsze jest to, że na koniec kursu waga zacznie szybko uzyskać z powrotem. Pozostaje on na pożądanym poziomie. Dowodem na to jest po prostu bardzo sławna prezenterka telewizyjna, uznano, że nie jest przeciwko pieścić się z kawałkiem ciasta lub inne wypieki, ale jako czas, aby odwiedzić siłownię ona jest bardzo brakuje, musimy zachować się w niesamowitej formie tylko za pośrednictwem swoich programów żywieniowych.

Ale Borodina dieta nie składa się tylko z korzyściami. Jak z medalem, ma też wadę, to znaczy jego wady.

  • Pierwszy negatywny – to monotonna dieta. Chociaż ta wada może być łatwo przypisane do jakiejkolwiek diety mającej na celu zmniejszenie wagi. Dlatego też siedzieć na monotonna dieta nie jest wart więcej niż dwa tygodnie do nikogo. Cokolwiek witamin lub nasycony w tej chwili i jak organizm będzie przydatna może być grube włókna, to samo jedzenie każdego dnia! Organizm potrzebuje odmiany i przerwy nawet z najbardziej przydatnych warzyw. Dlatego pierwsza zasada: maksymalna liczba dni w diecie trwa dwa tygodnie, a następnie obowiązkowego tygodniowej przerwie.
  • Kolejny minus – bardzo szybka utrata masy ciała. Lekarze nie znudzi powiedzieć, że szybka utrata masy ciała może prowadzić do prawdziwego stresu dla całego naszego organizmu. Dlatego trzeba dbać o siebie. Z szybką utratą masy ciała jest możliwa przerwa 1-2 dni, po czym można kontynuować ponownie dieta jedzenie.

Powrót do spisu treści

Wiele twarzy diety Ksenia Borodina

Że technika Ksyushina jest skuteczny i pomaga schudnąć dla młodych matek, to jest teraz jasne. Mighty chlorofil jest w stanie przywrócić normalną produkcję estrogenów, aby zregenerować układ rozrodczy niedawno rodziły kobiety, umiarkowany apetyt rośnie do zmiany tempa metabolizmu i zwiększenie produkcji mleka do karmienia niemowląt.

Jednak Ksenia Borodina musi nie tylko młode matki starają się szybko wrócić do dawnej formy, ale wszystkie „niewolnicy” złego przyzwyczajenia, takich jak palenie. I znowu, za to warto podziękować chlorofil. Obfitość zielonych warzyw w diecie, nie może zajmować się tylko strasznymi konsekwencjami papierosów, ale także pomaga rzucić palenie. Ta strona dieta dla Borodina było nie mniej ważne niż talii osy. Przez długi czas, Xenia powiedziała sobie opuścić zły zwyczaj w przeszłości, ale za każdym razem sfrustrowani. Teraz ona jest odpowiedzialny nie tylko za własne zdrowie, ma ona sens życia – jej małą księżniczkę. Borodin ma inny potężny bodziec.

Chlorofil magicznie usuwa prawie wszystkie wady wyglądu kobiet, spowodowanego paleniem. Eliminuje nieprzyjemny zapach z ust, ze względu na szybki skóra staje się młodsza regeneracji tkanek i dopasować ciało, pozostawiając stan zapalny, odporność rośnie w siłę, Majsterkowanie flora jelitowa, rany i owrzodzenia goją się szybciej. A, co najważniejsze, jest oczyszczanie krwi na poziomie molekularnym i wzmocnienie błony komórkowej, co umożliwia skórze zdrowej kolor.

Na pozytywne właściwości chlorofilu nie kończy. Po tym wszystkim, to jest nie tylko łatwy do wyeliminowania szkodliwego wpływu na organizm od palenia, ale również pomaga wyeliminować przyczynę tych problemów – dla palących. W Ameryce, chlorofil jest produkowany w postaci tabletek i działa jako dodatkowe narzędzie w walce z paleniem. Xenia wziął jako podstawa dla wszystkich tych informacji i postanowił pójść za przykładem mieszkańców Zachodu, zastępując pigułki na naturalnej zawartości unikalnego składnika, wykonane zielone warzywa głównych składników ich diety.


Powrót do spisu treści

Przykładowe menu dieta Borodina

Każdy może stać się i malować sobie posiłek. To zależy wyłącznie od osobistych preferencji. Najważniejsze – po prostu przyklejają się do dopuszczalnej liczby kalorii dziennie. Szacowany prezenter menu wygląda następująco:

Śniadanie. 2 mały ogórek i 2 krakersy żyto, które mogą być wymieniane z suszonych chleba żytniego lub trzech bochenków ziarna. Zmyć wszystkie zielone lub jako rzadki wyjątek, herbata czarna, bez cukru. Można wypić szklankę wody mineralnej.

Lunch. Zupy jarzynowej, co jest konieczne do przygotowania zielonych warzyw. Warzywa mogą być mieszane w dowolnym stosunku. Ci, którzy uważają, że trudno całkowicie zrezygnować z soli, może być lekko Salt.

Poniższy nadają się do warzyw zupa i ziół: awokado, ogórek, sałata, szpinak, karczochy, oliwki, rabarbar, pietruszka, koper włoski, kapusta, cukinia lub cukinia, zielona papryka, cebula, zielone i zieleni seler, buraki i rzodkiewki.

Kolacja. Sałatka z czterech świeżych ogórków i zieleni. Można go wypełnić łyżkę oliwy z oliwek. Zastąpienie ogórki może kapusty (200 g), papryka (4 szt.) Lub awokado (2 szt.).

Sałat może koperek, pietruszka, szpinak, zielonej cebuli, sałaty i buraków szczyty, rzodkiewka, seler. W ciągu dnia trzeba pić herbatę bez cukru, czystej lub mineralną wodą.

load...