Jaki jest sekret Dukan Diet-Lebedev?

Zawartość:

Każda kobieta marzy o tym, aby mieć dobrą figurę. I to nie tylko, że piękny wygląd przyciąga męskie spojrzenia podziwiając i zazdrosnych kobiet. Odchudzające pozwala na przesyłanie optymalny ruch, nie sądzę, że nie będzie chciał niczego. Ponadto, konsekwencja w wielkości i wagi pozwala znacznie łatwiej kupić ubrania. Co należy wziąć dla tych, którzy odważyli się zrobić szczupłą sylwetkę? Może być kilka. Wszystkie z nich są dość powszechne i mogą ulec zmianie od czasu do czasu. Na przykład, większość kobiet, które zdecydowały się schudnąć ośrodek diet. To nie zawsze jest poprawny, jak każda dieta musi być zatwierdzony przez pracownika służby zdrowia.

load...

Wyczerpując diety, które wymagają czczo jako sposób zakupu cenionych harmonię, nie uważa się za skuteczne, ponieważ promuje rozpad wielu narządów wewnętrznych, w tym zaburzeń psychicznych związanych z brakiem żywności. Być może te dane pozwoliły dietetyk opracować zestaw środków mających na celu wprowadzenie nowych wyborów dietetycznych. Są one, w przeciwieństwie do tych które ograniczają spożycie pokarmu, utworzonej przez specjalistów i wymagają skomplikowanego rozwiązania. Rzeczywiście, w wielu przypadkach, nadmiar masy ciała jest wynikiem niewydolności hormonalnej.


Powrót do spisu treści

Co to jest Dieta Dukana, Lebedev?

Internet od dawna rozpowszechnione taka dieta, która polega na raz dwa autorzy opracowali nowy sposób, aby schudnąć. Po pierwsze – jest uznanym mistrzem nie tylko medycyny, ale także odżywianie, który rozwinął swoje potomstwo w ciągu 4 lat. Jest znany ze swoich produktywnych zmian w wykorzystaniu żywności P. Duc. Drugi autor, dołączanie własnych wysiłków, nie tylko w tworzeniu menu, ale także na własną rękę, aby ją wypróbować dla siebie – projektant Lebedev. Jest 5 miesięcy był w stanie stracić 20 kg. Dlatego dieta stała się bardzo popularna i jest nazwany Ducane-Lebedev.

Tak więc tajemnica cud dieta jest, po pierwsze, ścisłe przestrzeganie diety, opracowany przez kapitana francuskiej.

Drugi element (który odnosi się do drugiego współautorem) jest od czasu do czasu możliwość picia alkoholu. To, co jest kluczowym elementem, według której nazwa A. Lebiediew, i został włączony do współautorstwa, bo nie polecam P. Ducane nigdy swoich podopiecznych alkohol. Chociaż kwestia dziennikarzy martwi się o dużą liczbę niemal każdej konferencji prasowej. We wszystkich innych aspektach jest wystarczająca do przestrzegania rygorystycznych zasad mających Dyukanom.

load...

Powrót do spisu treści

Dieta Pierre Ducane: osiągnięcie i utrzymanie wyników

Ta dieta jest nie tylko celem jest w stanie szybko pozbyć się dodatkowych kilogramów tych, ale także utrzymać osiągnięty wynik. To pozwala nie zyskać, co zostało utracone ponownie po pewnym czasie. Aby to zrobić, trzeba przejść przez 2 etapy, które zajmie Ci 4 miesiące. W ciągu pierwszych dwóch miesięcy, nad którymi pracujesz, tak że nadmiar masy ciała nie ma, a potem zacznij pracować na utrzymanie prawidłowej masy ciała.

Pierwsza faza diety Ducane

Ta metoda odchudzania jest bardzo nietypowe. To pozwala jeść tyle, ile jest to konieczne, a nie jakiś pusty warzywne lub owocowe i produkty mięsne. Są, oczywiście, powinny być bezmięsne (ryby, kurczak, cielęcina lub wołowina). To nie zapomina, że ​​mięso do gotowania bez użycia tłuszczów zwierzęcych lub roślinnych. Dietetyk w żadnym wypadku nie wyklucza je z diety, ale ilość tłuszczu zwierzęcego jest ograniczona do 30-40 g i warzyw – 2 łyżki W ciągu dnia mogą używać 4-6 porcji, które powinny być równomiernie rozłożone w ciągu dnia.

Ale nie zapominaj, że pierwszy posiłek powinien być nie wcześniej niż pół godziny po przebudzeniu, a ostatni – nie później niż 3 godziny przed światłami na zewnątrz. 14,00 dopuszczalne zastosowanie jako dodatek do złożone węglowodany, takie jak: gryka, brązowy ryż, gotowane w wodzie. Wszystko to prowadzi do tego, że pomimo zadowolenia z głodu pikantnych potraw, ciało brakuje energię pochodzącą od nich. Dlatego konieczne jest rozbicie tkanki tłuszczowej.

Drugi etap – ochrona i konsolidacja

Po waga spadła do pożądanego, można przystąpić do zmiany diety. Teraz można dodać trochę pokarm roślinny, niezawierające skrobi, a nawet później można mieć prawie wszystko. Jednak pewnego dnia opuścić do stosowania czystych protein (Rada czwartek). Nie zapominaj, że ćwiczenie również przyczynić się do swojego wyglądu. Dlatego nie należy uniknąć konieczności przechodzenia do mieszkania na piechotę, nie wychodzić na moim przystanku, a nieco wcześniej. Lekarze doradzić każdego dnia, aby działać na świeżym powietrzu przynajmniej przez 20 minut. Wreszcie, zalecamy codzienne korzystanie z 2 łyżkami. L. Otręby owsiane.

load...