Jaka fryzura będzie mi odpowiadał – wybierz fryzurę dla danego typu osoby

Dobór fryzury – to nie jest żartobliwy. Nic dziwnego, że mówią: Spójrz przed skokiem – cut raz. Zanim zastosuje się nożyczki, trzeba nie tylko piękne przejrzeć czasopisma i zadać pytanie: jaka fryzura będzie mi odpowiadać? Należy wziąć pod uwagę szereg parametrów, z których większość jest kształt twarzy. To wszystko, a my będziemy się kierować.

load...

Zawartość:

Na co zwrócić uwagę przy wyborze fryzura

My, kobiety słyną specjalnej intuicji i logiki, ale gdy mamy coś bardzo podobnego, stajemy się zupełnie nielogiczne i nieracjonalne. Akcja rozgrywa prawo „Chcę to!”, A przeciwko niej, jak mówią, nie ma kłótni. Tak więc, gdy widział w błyszczącym magazynu całkiem atrakcyjną twarz pięknej fryzury, szybko uruchomić do fryzjera, chcąc jak najszybciej i przekształcić się. A jeśli pan jest niedoświadczony lub obojętne, nad takim Beauty-przygoda jest żałosny zamiast reaktywowana bajeczne obrazy znikąd pojawia się żałosną karykaturę. W tym samym czasie jej fryzura i stylizacja może być doskonały. To jest po prostu „nie nasz.”

Jak dobrać fryzurę do typu osoby

0.

load...

Fryzury dla owal twarzy nadaje

Jednym z najbardziej harmonijny i uniwersalnej formie twarzy. Mistrzowie fryzjerstwa uznać za idealne, ponieważ po owalu zmieścić prawie wszystkie fryzury, niezależnie od stylu i długości. Nic więc dziwnego, że większość z gwiazd pierwszej wielkości jest owalny kształt twarzy. Dlatego zachęcamy do eksperymentowania! Wyważone i proporcjonalne owalne ci przysługę. Właściciele poszczególnych owalu chętnie uczynić firmę: Cindy Crawford, Jennifer Aniston, Sharon Stone, Julia Roberts, Uma Thurman, Cynthia Nixon.

5. 1. 8.

Jaka fryzura będzie pasować pulchną

Podmiot ten, który jest różnicą pomiędzy długością i szerokością mniej niż trzy cm. Broda jest zwykle okrągłe i najszersza część twarzy spada na kościach policzkowych. Często takie osoby wyglądają trochę płaski i krupnovat które powinny być złagodzone przez fryzury. Wizualnie, kilka wąskie i wydłużyć twarz pomóc wysokie fryzury głośności, a także proste fryzury z długich włosów poniżej linii brody. Jednak rodzaj cięcia kwadratu o zaokrąglonych linii, które tworzą koło nadal „okrągłe” należy unikać. Zaleca szeroki fryzurę. Nie należy również wziąć udział w małych loków puszyste perm i przedziałkiem na środku. Twój towarzysz gwiazda Kirsten Taniec, Kate Winslet, Christina Ricci, Drew Barrymore, Cameron Diaz.

6. 5. 5.

Opcje dla podłużnego

Po wydłużeniu długości podłużne twarzy jest znacznie większa niż szerokość. Zazwyczaj osoba, z wąskim podbródku i wysokim czole. Ważne jest, aby wybrać fryzurę, aby ujednolicić powierzchnię poziomo, tzn Naszym głównym celem – wizualnym przedłużeniem powierzchni większej proporcjonalności i harmonii. Najlepsze dopasowanie fryzury bob krzywego zaokrąglony rodzaj średniej długości. Można również łatwo zrobić fryzurę z grzywką i długie rozstania głośności. Unikaj zbyt długie, proste włosy, przedłużając i pogłębiając oblicze wizualny. Gwiazda Znajomemu Sarah Jessica Parker, Liv Tyler, Janet Jackson, Gisele Bundchen.

6. 8. 1.

„Srezh rogi” kwadrat twarz

W poszczególnych kwadratowy szerokość czoła niemal równoważna szerokości dolnej szczęki. Od skroni do brody wyraźne proste równoległe linie. Szczęka i czoło, zwykle szerokie, a podbródek, odpowiednio, kwadratowe. Z całą nachylenia, jeśli proporcja nie jest zbyt przerośnięte, twarze kwadratowych wyglądają dość harmonijnie. Głównym celem fryzury – „na skróty” w celu zmiękczenia i okrągłą twarz. W tym celu, doskonałe fryzury z kręcone włosy, fryzury z grzywką wydłużonego, obejmujące uszy, trójwymiarowy asymetryczne fryzury, pochyłe rozstania. Aby twarz bardziej kwadratowe, lepiej unikać zbyt krótkie fryzury, z przedziałkiem na środku, „lizał” włosy, czoło i uszy otwarte. Właściciel Gwiazda osoby kwadratowych: Olivia Wilde, Demi Moore, Paris Hilton, Isabella Rossellini, Angelina Jolie.

05. 20. 36.

Fryzury dla trójkątnego kształtu

Ten kształt twarzy charakteryzuje się szerokim górnej części i schludny węższym szczęki i podbródka. Ważne jest, aby zharmonizować nieco nieproporcjonalnie górną i dolną część twarzy. Ideal – strzyżenie na brodzie z miękkimi zakrzywionych nici. Zbyt szerokie czoło pomoże przebranie asymetryczne wydłużone grzywka, krótkie grzywki, ale skupia się bardziej i tak szerokie kości policzkowe. Można wybrać oddzielania i uszy przodu lub z boku rozstanie lepiej zachować otwarte. Aby zrównoważyć wąski podbródek i wysokie kości policzkowe zwiększy również na plecach. Nie jest zalecana dla bardzo krótkie fryzury i fryzury bujnych o wysokiej koronie. Gwiazda Znajomemu Victoria Beckham, Lisa Kudrow, Naomi Campbell.

53. 71. 90.

Niewiele podziwiając się w lustrze i porównywać się z gwiazdami, nie masz problemów, określenia kształtu twarzy i będzie w stanie ostatecznie rozwiązać „co fryzura lepiej wybrać”, że ukryte wady i opłacalne podkreślił całą swoją godność.

Katerina Bagatskaya

load...