Jak żyć z matką w prawo: nawet najgorszy pokój jest lepszy niż jakakolwiek wojna

Zawartość:

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego jest tak wiele negatywnych komentarzy w teściowa? Dlaczego ona opracowała właśnie taką svekruha stereotyp – pierwszy wróg córka? Jest to w rzeczywistości matka naszych mężczyzn bigoteryjni szkodliwe i skandalicznych panie, które kochają swego syna, tak wiele do zobaczenia w każdym potencjalnym rywalem córką? Po tym wszystkim, „zbrojne” takie pomysły, wiele młodych kobiet są częścią mężczyzn z rodziny do życia i przez pryzmat takich właśnie przekonań postrzegają wszystko dzieje się wokół.

load...

Oczywiście, część z sytuacją, kiedy relacja między matką, teściowa i pozostają szczelne, bez względu na to, jakie kroki do „ocieplenia” lub podjętej przez Radę. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ nie istnieją uniwersalne recepty, które pasują do wszystkich, bez wyjątku. A teściowa czasami naprawdę są nietolerancyjne, zły i zazdrosny kobiety. Ale to nie znaczy, że będzie Ci jeden z nich, a więc nie trzeba specjalnie spróbować nawiązać normalnych stosunków.

Często matka mąż początkowo przeciwny przyszłą córkę, myśląc, że nie jest wystarczająco silny w miłości z jej syna. Po tym wszystkim, pojęcie prawdziwej miłości wszystko inaczej. Żona może myśleć, że przejawem silnych uczuć jest codzienny seks oralny i mnóstwo miłe słowa. Matka mąż jest przekonany, że taka miłość nie wystarczy, więc córka muszą zrezygnować z pracy i poświęcić się kotlety, pranie i prasowanie koszul. Teściowa jest bardzo trudno przekonać, ale do rozbrojenia, uznając jego doskonałość może być. Wystarczy powiedzieć: „Och, nie doświadczyli takiej kochanki mnie nauczyć, że są w porządku!” I w tym samym czasie i poprosić Twój ulubiony przepis klopsiki męża.

Ale tak jak często jest fakt, że młode żony prowokować sytuacje konfliktu i konfrontacji eskalacji. Dlatego też, jeśli czytasz ten artykuł, a jednocześnie wkrótce żyć w rodzinie męża, pierwszy pozbyć się stereotypów narzuconych przez społeczeństwo i, co najważniejsze, nawet psychicznie nie pozwolić sobie zadzwonić przyszłego męża swojej matki svekruhoy. To słowo oczywiście ma silny negatywny wydźwięk i może nieświadomie już wstępnie ustawienie się na złych stosunkach. Oczywiście, nikt nie zmusza cię do powiedzenia „mama” – ograniczenie do odwołania przez nazwę i przydomkiem, ale jest to nazwa moja teściowa, nawet we własnych myślach.

Odpowiedzi na pytanie, jak żyć z matką w prawo, może być kilka. I każda młoda kobieta znajdzie wyjątkowy sposób współistnieć. Ale najbardziej słuszny jest ten, w którym zamknięta jest wokół idei: „Naprawdę chcę żyć osobno, ale dlatego, że w tej chwili nie jest to możliwe, musi istnieć i może zrobić wszystko, aby nie zniszczyć swój związek z ukochaną małżonką, dzieląc dach z jego krewnych. „

load...

Że jest to przewodnik do działania, ponieważ jest przede wszystkim nie o twój ojciec-in-law i jako matki i ojca swojego męża. I często szczęśliwe życie rodziny młodej pary jest w dużej mierze zależna od tego, jak to jest – dobre lub złe – jest związek między nimi a rodzice jednego z małżonków, jeśli z jakiegoś powodu wszyscy mieszkają pod wspólnym dachem domu. Dlatego ci, z żoną, którzy naprawdę kochają swoich mężów, dokładają wszelkich starań, aby następnie nie svekruh zły, ale przynajmniej dobre intencje teściowa.

Znajomy

Często jest to na jakie wrażenie dokonać na rodziców przyszłego męża, kiedy po raz pierwszy spotkali się w przyszłości będzie zależeć na tym, jeśli można, jeśli jest to konieczne, aby wraz ze swoją teściową pod jednym dachem. A nie tylko istnieć, a do prowadzenia wspólnego gospodarstwa domowego, wychowywania dzieci i nadal utrzymywać normalne stosunki ludzkie, próbując skręcić w życie siebie i innych w zakresie kontynuowania działań wojennych.

Oczywiście znajomość z rodzicami przyszłego męża zawsze skutkuje pewnym niepokojem. Kto wie, w jaki sposób będą one potencjalnie córka i nie będzie, czy oprzeć się małżeństwo jego syna? Jednak w rzeczywistości, aby podbić ich jest o wiele łatwiejsze niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Aby to zrobić, po prostu trzeba mieć świadomość pewnych sztuczek psychologicznych. Programowanie neurolingwistyczne na podstawie ustawy podobny do podobnego przyciągania. Innymi słowy, podświadomie starają się zbliżyć do ludzi takich jak my.

Dlatego, chcąc wygrać rodziców męża, konieczne jest znalezienie wspólnej płaszczyzny porozumienia z nimi. Może to być podobne wykształcenie, poglądy polityczne, fascynacja samochodami lub gotowania – niczego, niczego, tak długo, jak przyszła matka-in-law, a może o tym rozmawiać godzinami. Aby to zrobić, oczywiście, należy dowiedzieć się o nich jak najwięcej przed pierwszym spotkaniem. A następnie przetłumaczyć rozmowę w dobrym kierunku, tak, że rodzice rozumieją Man: ta dziewczyna – jego własne.

Na przykład, matka i ojciec jej przyszłego męża – zwykli ludzie z obszarów wiejskich w głębi lądu, a jeśli wszelkiego rodzaju zademonstruje doskonałości, nieustannie powtarzając: „To dobrze, że mieszkam w mieście, nie mogę sobie wyobrazić, co ze sobą zrobić w tej puszczy! „że wyraźnie ustawić je przed sobą. Uwierz mi, przyszła teściowa koniecznie zajęte przez chwilę, aby wyrazić mój syn sam szczery opinii swojej narzeczonej. Więc pamiętaj, że snobizm nikt nie dodał zalety.

W tej samej sprawie, jeśli znajdziesz bezsporne, nie jest to możliwe, należy spróbować podczas rozmowy z potencjalnymi krewnymi skopiować ich gesty, styl komunikacji i korzystania z tego samego słownictwa. Te sztuczki są bardzo proste, i opanować je na podstawie jakiegokolwiek inteligentnego i uważnego dziewczynki. I mają bardzo dobrą zdolność do bardzo szybkiego wygrania przyszłą matkę w prawo i teścia.

I aby żyć razem z matką męża nie wydaje ci się do piekła, istnieje kilka prostych, ale bardzo skuteczne zasady, które pomogą zbudować normalny związek. Powinny one przylegają do córki, która nie mieszka z matką w prawo pod jednym dachem. Po tym wszystkim, zawsze muszą być skrzyżowane na rodzinne wakacje i tak po prostu, spędzać czas z dala od siebie. W związku z tym, że młode kobiety, które naprawdę kochają swoich mężów i chcą, aby ich życie komfortowy i szczęśliwy, trzeba podjąć pewne reguły gry w stosunkach-in-law.

Zasady gry: wspólne życie

Przede wszystkim mówimy o zwykłych codziennych chwil. Dwie gospodynie w jednej kuchni – to naprawdę bardzo trudne. Zwłaszcza, jeśli jeden z nich jest doświadczonym teściowa, a drugi – młoda i ambitna córka. Tak, zarówno z was będzie miał trudne czasy, ale jest całkiem możliwe, aby dostosować. Aby to zrobić, trzeba okazywać szacunek i nie naruszać granic przestrzeni osobistej siebie. I do osiągnięcia tego celu nie jest tak trudne, jeśli zastosujesz się do kilku prostych wskazówek.

 • Zatem Rada №1: nie zapominaj, że to ty przyszedł do domu swojej matki w prawie, a nie odwrotnie

  Jeżeli, jak to często ma miejsce obecnie, z jakiegoś powodu ty i twój mąż po ślubie będą musieli przenieść się z rodzicami, to nie zapomnij, że przyszedł do mieszkania lub domu. Jesteś tutaj zanim przyjechaliśmy nie było tradycji, działał pewne prawa i zasady, według których żyje każdy normalny rodzina. W związku z tym, to ty i trzeba dostosować w większym stopniu. Wspólne dla gospodarstw domowych – to zawsze jest trudne, zwłaszcza z ludźmi nawyków, że można się tylko domyślać.

  Aby rozpocząć, wystarczy spojrzeć, jak żyć w swoim nowym domu, co jedzą, kupić, kiedy zbierać i tak dalej. Całkiem możliwe, że nie lubisz niektórych aspektach, ale bądź cierpliwy, ponieważ w tym okresie, wszystko w domu czuć pewien dyskomfort. Ma to miejsce, by tak rzec, docierania. Z biegiem czasu, gdy wszystko się uspokoiło się trochę, ale życie wejdzie w rutynę, lepiej uzyskać uchwyt na co są wygodne, a tam, gdzie jest dyskomfort. Być może twoja teściowa nie jest jednym z tych, który przychodzi do pokoju bez pukania do nowożeńców i w dowolnym czasie. To, widzisz, jest to duży plus.

 • Rada №2: nie stać się sługą i nie sprawiają, że matka twojego męża

  Zdarza się, że wraz z pojawieniem się innej kobiecie w mieszkaniu teściowa nalega na zachowanie poszczególnych gospodarstw. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ będzie można kupić jedzenie i gotować, co chcesz. Jednak być przygotowany na to, że matka swoim mężem w tym przypadku będzie zainteresowany tym, co dokładnie karmić syna. Nie złość, nie chce, aby poniżyć lub kontrola. Najczęściej jest to po prostu przejawem zwykłej opieki z jej strony w stosunku do swojego męża, bo wcześniej żyli w inny sposób. Bądź spokojny, a jeszcze lepiej zapytać, który jest zwykle przygotowany dla syna miała, co jedzenie lubi, i zanotować kilka receptur. Jest to z pewnością cieszyć się teściowa, a znajdziesz się przed nią zaślepiony zhenoy.Ne staje się rzadsza i możliwość współzarządzania.

  Teściowa jest nadal zaangażowany w samym kuchni, a ty i żona wieczorem jest zawsze czeka na ciepły posiłek. Oczywiście, jest to bardzo wygodne. To szczególnie jak swojego mężczyzny, to właśnie dlatego, że żył zanim cię poznałam, i będzie szczęśliwy, jeśli życie pozostaną niezmienione. Ale! Nie należy przyjmować tę sytuację jako coś oczywistego. Często oferują do pomocy w domu, i, co najważniejsze, zawsze posprzątać po sobie i małżonka natychmiast zmywać naczynia po posiłku, należy wykonać czyszczenie, kupują produkty, i tak dalej. Nie ma potrzeby, aby pokazać nadmiernej gorliwości – więc ryzyko pokazują, że wkracza w roli kochanki. Wystarczy zaoferować swoją pomoc – w końcu swoją pozytywną wiadomość docenią.

  To jest całkowicie nie do przyjęcia sytuacja, w której pierwszy szwagier proponuje zostawić życie całkowicie na to, twierdząc, że trzeba się uczyć (praca). Wierz mi, to zajmie czasu, i pomyślała: „Tak, zdarza mi się żyć z kołem zębatym napędzanym!”, Który nie jest wolny, aby powiedzieć synowi. Aby uniknąć takich lepiej jest wskazać środek odpowiedzialności za niektóre prace wokół domu dla Ciebie i teściową. Taka postawa ze strony użytkownika będzie tylko jedna prawidłowa.

 • №3 rada: nie tracą swoją tożsamość

  Nie jest tajemnicą, że miłość matki wszystkich do dzielenia się swoimi doświadczeniami życia. I często, oni naprawdę mają coś do powiedzenia. Po tym wszystkim, mieszka w post-pierestrojki rzeczywistości, wiele z nich było w ramionach swoich kobiecych wyciągnąć z braku pieniędzy i mężczyzn oraz dzieci. Wyobraź sobie ile czasu zajęło swoją teściową siły fizycznej i moralnej! Więc traktować go z szacunkiem dla podpowiedzi. Innym doskonałym sposobem, aby wygrać matkę męża – skonsultować się z niej, wyrażając serdeczne podziękowania. Jednak zainteresowany w jej opinii w jakiejś poważnej materii, nie obiecuję, aby podążać za nim w sposób dorozumiany, jeśli początkowo nie zgadza się ze stanowiskiem-in-law. W tym przypadku, może to poważnie obraził. Lepiej jest szczerze podziękować, ale prawo do podjęcia decyzji do rezerwy. Uczciwość jest zawsze godne szacunku.

  Prawie wszystkie matki kochają dać rady młodej zazwyczaj postrzegane jako nagany. Na przykład: „Przy zakupie drogiego samochodu mogła czekać Więc teraz mam do długu!” Albo: „Nie ma pieniędzy i wrócić do czyjegoś urodziny będzie lepiej zbierane kryjomu!” i tak dalej. W tych zwrotów, zwykle nie ma szczególności niechęć. Just-in-law narzekać, bo naprawdę chcą osiedlić się w ich oryginalnych lokalizacjach gospodyni, do którego od dawna przyzwyczajeni. To wystarczy, aby stworzyć iluzję jego znaczenie – i to uspokoić i przywiązują się do córki. Dziękuję swoją teściową jej narzekania, bez względu na to, jak może się wydawać agresywny. I jego troski o młodej rodziny.

  Ale nie próbują nawiązać stosunki z matką męża, z którym żyjesz pod jednym dachem lub osobno, ciągle pytając jej opinię na temat każdej drobnej sprawie. Może to prowadzić do tego, co można znaleźć całkowicie niedoświadczony, niezdecydowany i amorficzny specjalnego. Nie bój się podjąć inicjatywę i bronić własnych opinii, ale zrobić to w uprzejmy sposób, spokojnie i racjonalnie. Pamiętaj, że niezależność nie powinny wykraczać poza poprawności.

 • Rada №4: przestrzegać nienaruszalności osobistej przestrzeni

  Każda młoda rodzina, która mieszka z rodzicami, potrzebuje przestrzeni osobistej. Jeśli przynajmniej raz w-prawo lub teściowej pozwolić sobie wejść do swojego pokoju z mężem bez pytania uprzedniej zgody i bez pukania, uczciwie ostrzegł, że ci się nie podoba. Ale także, z należytym szacunkiem dla przestrzeni osobistej innych członków rodziny. Pierwszy dając przykład, będzie szybko w stanie podkreślić, czego można się spodziewać z nowej rodziny. Zdarza się, że matka-zignorować miękkie podpowiedzi nie przychodzi bez ostrzeżenia, a potem po prostu zapytać o mojego męża, aby umieścić zatrzask w środku, ale w każdym razie nie na klucz zamka. W przeciwnym razie w domu może myśleć, że jesteś – ostrożny i skryty osobowość.

  Których należy przestrzegać, aby przywrócić porządek w pokoju, gdzie mieszka z mężem, własnych – nie pozwolić, aby to zrobić, teściowa. Najlepiej jest zachować czystość nią zawsze, jeśli moja matka mąż po prostu nie będzie okazją ponownie zrobić własne komentarze lub kurz podczas twojej nieobecności. Ludzie żyjący pod tym samym dachem, w każdym razie, istnieje potrzeba, aby dostosować się do siebie nawzajem. Jeśli dom z mężem zdecydowaliśmy się ściśle monitorować czystość, należy przyjąć ją jako konieczność, która nie jest omawiany.

  Tutaj na przykład, jedna z sytuacji: Rita, musiał dzielić schronienie teściowi, często złamał jej przyjaciel ze łzami w oczach: „Nie chcę żyć w ten szczególny arogancki!” Muszę powiedzieć, że Rita jest człowiekiem nie organicznie przesyłać zamówienia. Jej charakter twórczy mógł tylko czuć się komfortowo w chaosie. Natalia S., który przychodzi do niej zięć, był szczególny pedantyczny, ale także delikatne.

  Ona nie mówi bezpośrednio do Rity, więc ona umieścić go w swoim pokoju wspólnym z mężem, ale po prostu w braku nowożeńcy umieścić rzeczy w porządku tam na własną rękę. Jest oczywiste, że taka córka pretensję jednak, że uniemożliwił jej słuchać wskazówkę w teściowa? Banalne upór, który wyraża się w słowie „nie chcę”. Muszę powiedzieć, że w końcu, aby utrzymać porządek był młodym człowiekiem, a wraz z narodzinami syna, Rita sobie sprawę, dlaczego muszę czyścić i dlaczego lepiej jest, że wszystkie rzeczy są na swoich miejscach.

 • Rada №5: pamiętaj, że pojawienie się swojego męża nie przestał kochać swoją matkę

  Staraj się nie umieszczać jej męża w sytuacji, w której będzie musiał być w dwa ognie. Nie skarżą się do niego na jakiś action-in-law, zwłaszcza jeśli dotyczą one tych banalnych i całkowicie rozwiązywalnych sprawach krajowych. Wierz mi, że nie będzie kłócić się z mamą o ciebie i vice versa. Oczywiście, ze swej strony, aby przestrzegać pewnych kroków w poszukiwaniu kompromisu, ale jest mało prawdopodobne, aby sprostać każdemu. Ale jej mąż będzie bardzo nieprzyjemna myśl: „Żyję, podobnie jak beczka prochu, gdzie się udać, aby się zrelaksować.?”. Co myślisz, jak to się skończy? Dlatego byłoby lepiej, gdyby konflikty i kontrowersje spróbować rozwiązać Tete-a-tete z jej teściową.

Ale nie zaoszczędzić podrażnienie w sobie, zawsze stara się wygładzić ostre krawędzie, a boi się zepsuć stosunki z żoną matką. To zazwyczaj prowadzi do wybuchu od zera, gdy filiżanka cierpliwość w końcu przepełniony. Lepiej po prostu, aby granice przyzwoitości, z którą nie zgodzić, niż tolerować bycia cicho w wiecznym kompromis z samym sobą. Ta pozycja jest tylko pogorszyć sytuację i zakłócić harmonię w rodzinie.

Zasady gry: moralny aspekt

Oprócz chwil krajowych, są inne problemy, które są najlepiej unikać naraz, a nie w przyszłości, aby wyeliminować ewentualne konsekwencje. Warto wspomnieć, że córka musi stosować się do następujących taktyk: nie ingerować w konflikt z mężem rodziców, aby być szczerym, aby dowiedzieć się, lojalności i tak dalej. Chodzi o te rzeczy i będzie go w kolejnych wskazówek blokowych.

 • Rada №1: dowiedzieć się relacje z mężem bez świadków

  Nie ma nic gorszego niż sytuacji, gdy mąż i żona kłócą się dzieje przed rodzicami, i to nie ma znaczenia, kto jest obecny w tym samym czasie – Mother-in-law lub teściową. Każda matka natura jest ustawiony, aby chronić swoje dziecko, nawet jeśli on lub ona ma już własne dzieci. Więc nie liczyć na poparcie swej teściowej, oskarżając męża o coś w oczach. Nawet jeśli ona będzie milczeć lub będą głosować na swoją korzyść, wtedy pomyślał sobie nie jest zbyt dobre dla ciebie.

  Może się też zdarzyć, że matka mąż jest po prostu wziąć jego stronę, a będzie cię ukarać, ponieważ wszyscy wiemy, że jedna prawda nie istnieje. W tym przypadku, konflikt zostanie sporządzony teściowa, będzie obrażony i nawet zawarł pokój z mężem, będzie dużo czasu, aby być zły na matkę. Więc spróbuj rozwiązać wszelkie sprzeczności sam, bez zwrócenia uwagi rodziców z jednym, ani z drugiej strony, jeśli chce utrzymać dobre stosunki z nimi. To samo można zapytać i żona.

 • №2 rada: nie staraj się wyglądać lepiej niż naprawdę jesteś

  Rzeczywiście, jest to niemożliwe, aby zadowolić wszystkich wokół. „Ponieważ mamy mieszka z rodzicami, chcę udowodnić wszystkim, co może być idealną żoną i córką” – to taka pozycja przegrana. Oczywiście, jeśli jesteś kobietą z krwi i kości, a nie niebieski anioł. Na przykład, na początku można spróbować też, pokazując się na wszystkich stronach prawdziwą doskonałość, w rzeczywistości, że nie jest w. Niewątpliwie, ta gra szybko, jak po raz pierwszy i się nudzić. Ale w obliczu otaczającej teściowa przywykliśmy do oryginalnego obrazu. Można sobie wyobrazić, zakres jej rozczarowaniu, jeśli w ciągu miesiąca gorliwie szorowała łazienkę i wywoływać połysk w kuchni, a potem nagle porzucił ten obiekt?

  Dlatego lepiej jest unikać pozory, ale nie pokazują się ze złej strony. Wystarczy zatrzymać się i leczyć teściowa jak chcieliby widzieć to dotyczyć. Kolejnym życie położy niezbędny nacisk. Jeśli matka-w-wystarczająco mądry, i będziesz cierpliwy i dobrze wychowana dziewczyna, a następnie między wami może okazać się całkiem przyjazne stosunki. Ale jeśli tak nie jest, nie obwiniaj się za to nie zakochać się z matką męża, a ona – ciebie. Zaakceptować ten fakt jako aktualną rzeczywistość i starają się właśnie uniknąć konfliktu.

 • Rada №3: przegrywa bitwę, wygrać bitwę

  I wreszcie dać teściowa i teść szczegółów. Po tym wszystkim, nie ma nic złego w tym, że potrzebują one do czyszczenia podłogi za pomocą szmatki, a nie mopa lub odkurzyć dom, aby nie zamiatać. Być może teściowa kiedyś, na przykład co trzy tygodnie, aby zrobić wiosenne porządki, i prosi, aby połączyć. Lub w ich rodzinie postanowili organizować niedzielne obiady, gdzie wszystko najbliższych krewnych. W tych przypadkach, jesteś lepiej ustąpić, bo nic złego się nie stało, a rodzice będą zadowoleni z mężem, jeśli będziesz przestrzegać swoich tradycji. I wtedy masz więcej możliwości w tym ważniejsza dla ciebie do spraw małżonkiem i podziękował za radę, zrobić na własną rękę.

  Wszakże w rzeczywistości, rodzice to nie ma znaczenia, gdzie wydać swoje pieniądze, co można nosić i jak masz zamiar spędzić nadchodzący weekend. Chcą, aby z szacunkiem słuchać ich opinii i cenną okazję do uczenia się, ich zdaniem, doświadczenie. A nawet jeśli myślisz, że o wiele więcej niż tylko słuchać. Czasami może to nie wystarczyć.

 • Rada №4: wykazujące troskę teraz będą mogli liczyć na realną pomoc w przyszłości

  Pewna młoda kobieta zazdrość większości matek na boisku z jego opowieści o tym, jak szczęście miała mieszkać z matką w prawo. Katya była nazwa tej dziewczyny, tak samo, nie mogła się nacieszyć, co jest idealnym „drugiej matki,” poszła. „Pomimo faktu, że mamy dwoje dzieci, czuję się bardzo wolne, bo mogę robić, co muszę chcę. – Idę na zakupy, do salonu kosmetycznego, lub z przyjacielem w kawiarni” – powiedział Katya, a inni po prostu zazdrosny westchnienie , Ale wiedziała, dlaczego w ich rodzinie opracowali właśnie taki związek.

  Kilka lat temu, gdy Kate była w ciąży z drugim córką, jej teściowa była poważnie chora. Była trzy miesiące obłożnie. I że Kate prawie wyciągnął go od świata, bo szwagier, mając w tym czasie charakter bardzo kłótliwy, ze skandal kopnął wszystko zatrudnił syna asystentów. Teściowa nalegała, że ​​przeniosła się do matki, męża, a ona zadbał o wszystkich kłopotach i problemach związanych z opieką nad chorą kobietę. I rozmraża matka-in-the. Po urodzeniu drugiego wnuczka, ona nie tylko powrócił dzięki Katiusza za opiekę, zwracając szczególną uwagę na noworodka, ale również możliwość uzupełnienia córkę przerwał studia dekretem w instytucie.

  Oczywiście, ten przykład – rzadkie zjawisko. Ale zawsze można po prostu poprosić samopoczucie-in-law, nie zapomnij pogratulować urodzin, iść na zakupy w drogerii lub po prostu wlać filiżankę herbaty ziołowej przed pójściem do łóżka. Możliwe jest, że te małe oznaki uwagi w przyszłości doprowadzi do tego, że matka swoim mężem szczerze zaoferować swoją pomoc, gdy małe dziecko będzie w domu. Wierz mi, to nie będzie dla ciebie więcej niż w najbardziej ruchliwych czasie bezsennych nocy i dni pełnych zmartwień.

 • Rada №5: Wyobraź sobie siebie w miejscu jego teściową

  Głównym sekret budowania dobrych relacji z rodzicami ich młode lub małżonka – aby spróbować postawić się na ich miejscu. Wyobraźmy sobie, co by zrobili, gdyby pracowali, gdzie teściowa, przestrzegał wszystkich swoich zobowiązań, podniósł syna i pobrali się teściowa. Jej podejście do życia ewoluowała przez lata w tych okolicznościach. I wyobraź sobie, w swoim miejscu, można lepiej zrozumieć swoją teściową i teścia, i zabrać go na to, co to jest. Po tym wszystkim, rodzice ukochanej – to twoi rodzice. Po zrozumieć to wszystko będzie się układać, a nie będziesz już martwić.

Dlatego przed wzdychając gorzko, powtarzając jak mantrę, wyrażenie: „Nie chcę dzielić kuchnię z matką!” lub „nie mogę i nie wiem w jaki sposób dostosować!”, spróbuj zrozumieć, że sama umowa-in-law, aby upewnić się, że nie jesteś z mężem wędrował w dziwnych kątów, już pokazuje gotowość do kompromisu. Takie stanowisko jest wyraźnie zasługuje nawet zwykłą ludzką wdzięczność ze strony użytkownika.

load...