Jak żyć po zerwaniu? Szczęśliwie?

Zawartość:

Twój mężczyzna cię rzuciła? Dzieje się to dość często, a wielu musiało znosić rozpacz i żal, które towarzyszą takiej separacji. Ciągle brzmi w głowie, jakby na złamaną magnetofonu: „Za co Za co ..” Dziś postaramy się przynajmniej coś zrobić, aby pomóc w tej sytuacji i powiedzieć, co zrobić, by taki kryzys szybko minął.

load...

Prawdopodobnie każda kobieta przynajmniej raz w życiu w obliczu takiej uciążliwości jak rozstanie z ukochaną osobą. I to naprawdę ciężko przetestować nawet dla najpotężniejszych kobiet. I jedyne pytanie, które pojawia się w umyśle kobiety w tym okresie – jak przetrwać po zerwaniu z ukochaną osobą? Od strony to pytanie może wydawać się absolutnie szalony. Ale ci, którzy doświadczyli tego bólu na siebie, zrozumieć całą pilność tego problemu.

Wszakże w rzeczywistości, życia kobiety po zerwaniu z ukochaną osobą naraz praktycznie zatrzymuje się. Odsetki zostaną utracone dosłownie wszystko – do pracy, do ich hobby, dzieci, jeśli w ogóle, do pojawienia się w końcu do posiłku. Na szczęście, w większości przypadków, ten negatywny okres nie jest zbyt długa – dwa do trzech tygodni, po którym kobieta zaczyna powoli budzą się do życia. Ale, niestety, nie zawsze tak jest – niektóre płci przez długi czas nie może ciągnąć się razem. A to grozi mają bardzo poważne problemy – np przedłużoną depresję.

Pozwolić, że w żadnym wypadku nie można – trzeba zacząć działać. Mądrość ludowa mówi, że łzy smutku nie pomoże. I tak to jest, niestety lub na szczęście. Dlatego wytrzeć łzy, rzucać chusteczki i przekazania – do świetlanej przyszłości. Oczywiście, nie wymaga, aby śpiewać i dać swoje promienne uśmiechy w pierwszych dniach po przerwie.

Chcesz płakać? Płaczcie! Chcesz zabić wszystkie sprzęty w domu? Dla zdrowia, a następnie nowego zakupu. Twoja dusza potrzebuje ciąć na kawałki wszystko przypomina byłego? Nożyczki aby Ci pomóc! Psychologowie nazywają taki stan powitalny od negatywnych emocji. I to jest – najważniejszy etap na drodze do odzyskania, a zatem konieczne jest, aby zdać. Tak, i będzie się o wiele łatwiejsze, zobaczysz!

load...

Bądź świadomy tego, co się stało

Przez pierwsze kilka dni po opuszczeniu kobieta nie może zrozumieć, co się stało. W psychologii zjawisko to nazywa się „okres negacji”. Nie, mozgami- kobieta zdaje sobie sprawę z tego, co się stało, ale na poziomie emocjonalnym odmawia uwierzyć. A do tego czasu, aż uwierzyć, że nie będzie w stanie uciec od tego ich stan emocjonalny.

Narevelis? Teraz usiąść, zatrzymać bawling przynajmniej na chwilę i powiedzieć sobie to – ty – albo raczej, ty, zerwał stosunki. Zerwanie wszelkich relacji jest prawie zawsze tolerowane z trudem, a wkrótce dwóch partnerów w pary. I pomimo tego, że związek złamał swoją ex-man, trudno się łatwiejsze niż ty. Co dziwne, ale większość kobiet, złowroga myśl rozgrzewa duszę. I to jest prawda – nikt nie cierpisz? Należy wziąć podobna sytuacja jest z tym poglądem.

Twoja podświadomość nie wierzy w to, co się dzieje i nie ma upomnienia i próbuje dotrzeć do zdrowego rozsądku nie pomóc? Dobrze, że jest konieczne, aby działać bardziej radykalnie. Aby rozpocząć, należy usunąć z widocznych miejscach wszystkich rzeczy, które sprawiają, że wzmianki o swoim ex człowieka. Wszystko jedno przysłowie mówi, że z pola widzenia – z umysłu. Jeśli nie podnieść rękę, żeby go wyrzucić wszystko z dala, przynajmniej zebrać wszystko w jednym pudełku i sprzątać.

Oczywiście, jeśli mąż opuścił z wami zrobić, więc nie będzie łatwo – całe mieszkanie w szafie nie zapihnesh. Ale wyjście można znaleźć w tej sytuacji – wybrać się na kilka dni do matki albo nawet iść do reszty domu. Nawiasem mówiąc, w tym samym czasie i na zmianę scenerii, które też będą korzystać tylko notatkę.

Żadnych złudzeń

Lekarze, psychologowie mówią, że najtrudniejszy czas tuż po przerwie to pierwsze sześć tygodni. Ważne jest, że okres ten może być w znacznym stopniu zmniejszone tylko w przypadku, jeśli mocno decydować o sobie, że jest to prawdziwy koniec. Zrozumieć – niech ma! Niech nie twoja wina, a tylko jego decyzja. Nie powstrzymać łez. Płacz wystarczy, ale nie zapomnij powtórzyć tysiąc razy do siebie: „Tak, on jest już jest stracona na zawsze!” I wydał tysięcy po raz pierwszy, to zdanie w czasie przestają cię zdominować.

A z tym, co do zasady, nie są bardzo poważne problemy – niemal każda kobieta przez bardzo długi czas, ma nadzieję, że ten człowiek pomyśli ponownie i upewnij się, że wróci do niej, zrozumiał, co stracił. I tak długo, jak kobieta będzie myśleć o tym, nie o tym, jak zacząć nowe życie po zerwaniu, pozbyć się bólu psychicznego nie udało.

Należy zwrócić uwagę na to! Takie rozumienie sytuacji jest dosyć ważne. Dlatego też, jeśli można to zrobić i zdać sobie sprawę, że jest to naprawdę koniec, to już drogie. Rozważmy to pierwsze zwycięstwo, pierwszy wygrać bitwę w wojnie w imię siebie. Przekształcić się w silnej osobowości – kobiety, która wie, jak radzić sobie z trudnościami. Przecinanie dla niej – nie więcej niż inny, to eliminuje problemy. Możesz wrócić na nogi i kontynuować swoją ścieżkę, bez względu na to co się dzieje.

A jeśli nadal czekać na powrót swego księcia, będzie nadal zużywają się ich już zmartwiony psychikę. Czy warto? Jak pokazuje praktyka, zwrot jest mniej niż jedna trzecia wszystkich mężczyzn, którzy zerwał stosunki z własnej inicjatywy. Ponadto, ważne jest, aby zadać sobie jedno proste pytanie – Czy naprawdę trzeba to powrót? I, co ważniejsze, aby powiedzieć mu odpowiedzieć. Po tym wszystkim, wiesz doskonale, że kiedyś zdradził prawdopodobnie zdradzi ponownie. Czy jesteś gotowy, aby na stałe żyć, jakby na beczce prochu?

Jak zmniejszyć ból?

Nie zapominaj, że Twoim celem jest opanowanie najbardziej bezbolesne wyjście z tych nieudanych związkach. Przede wszystkim trzeba zachować swoją tożsamość i poczucie własnej wartości. A jeśli się stały inicjator, to z pewnością nie chcesz cierpieć z wyrzutami sumienia i chcą szybko zapomnieć o wszystkim. W takim przypadku, czytaj dalej:

  • Pamiętnik

W takim przypadku, jeśli nigdy nie były szczególnie rozmowny, ale podzielić się z kimś swoimi problemami jak coś nie w swoich przyzwyczajeń, to należy dokonać osobistego pamiętnika. Diary jest prawdopodobnie jednym z najlepszych i najbardziej skutecznych metod, aby pozbyć się raz na zawsze od wszelkiego rodzaju urazy, smutnych wspomnień i ucisku myśli. Można po prostu pozbyć się ciężaru problemów Push.

Twój dziennik – to nie tylko świetnym rozmówcą i słuchaczem, który jest zawsze z wami w trudnych chwilach rozstania, ale również wspaniały terapeuta. Ponadto, napisany na papierze, idea staje się coraz wyraźniejsze i łatwiejsze do zrozumienia. Jak najszybciej wylać wszystkie swoje żale, znieważony i cierpienia, będą o tej samej godzinie zawrócić i odejść od ciebie do domu. Emocje i uczucia nie są tak zdominować duszę, a jeśli wypuszczeni. Wydajesz się do startu, a wróci do ciebie ponownie, spokój, opanowanie i zdrowy rozsądek.

Bardzo często można usłyszeć porady spalić wszystko, co jest napisane, a tym samym próbując pozbyć się negatywnych. Ale wielu psychologów powiedzieć, że są ujemne, a więc przelewać na papier, i przeczytać o ich aktualnym stanie emocjonalnym później, kiedy wszystko się ustabilizuje, będzie nie tylko bardzo zabawny, ale także użyteczne. Wystarczy uważnie obserwować, że dziennik nie dostać się w niepowołane ręce – do niczego obcego kopać w swojej brudnej bielizny, prawda?

  • Otwartość

Być sama ze swoimi problemami jest trudne. Więc masz dłuższy okres rekonwalescencji po rozpadzie. Nie odwracaj się w sobie. Opowiedz mi o swoich problemach jak najwięcej dużej liczby ludzi wokół nich. Takie podejście psychoanaliza „metodę dyspersji smutek.” Po stosunkowo krótkim czasie poczujesz się na tyle łatwe, jakby kamień spadł z duszy. Spotkać się z przyjaciółmi. Słuchasz i coś szybka.

Chociaż w niektórych przypadkach lepiej jest iść do psychologa. Niestety, bardzo często zdarza się, że pomimo ogromnego kręgu przyjaciół, aby mówić i jak się okazuje nie ma. Po tym wszystkim, aby udostępnić najbardziej intymne możliwe tylko z ludźmi, którym ufasz całkowicie. Oczywiście, zamiast psychologa, można udać się do stacji i kupić bilet na pierwszym pociągiem i porozmawiać z innymi podróżnikami. Ale to długa, niewygodne, i jest mało prawdopodobne, towarzysz daje dobre rady, w przeciwieństwie do psychologa.

  • Rozmowa z

Z inteligentnym człowiekiem jest zawsze przyjemność rozmawiać, prawda? A poza tym, nawet bardzo przydatne! Wygodnie jest siedzieć przed lustrem. Następnie spróbuj porozmawiać z nimi. Powiedz sobie to samo o swoich problemach. Lekarze, psychologowie mówią, że ten rodzaj terapii jest bardzo skutecznie radzić sobie z depresją i stresem.

Nawiasem mówiąc, wykonując blisko jego lustrzanym wykończeniem lekcji sesja mimiki. Przypalać sobie zabawną twarz, a twój nastrój natychmiast udać się na wzgórze. Wystarczy spróbować, aby przekonać się, że problem nie jest warte złamanego grosza. I z takiej drobnostki po prostu poradzić.

  • Wzmocnić swoje ciało

Pamiętaj: nasz stan emocjonalny i psychiczny jest bezpośrednio związane z naszym organizmie. Uprawianie sportów i ćwiczeń ciała, będzie w stanie poradzić sobie z innymi problemami. Dążyć do „utraty impulsu”. Tak naprawdę nie ma znaczenia, w jaki sposób załadować samemu można zrobić trening siłowy, bieganie, siłownia, lub rozpocząć generalne sprzątanie z przegrupowania mebli we wszystkich pokojach i pomieszczeniach naprawy.

Cokolwiek! Najważniejsze, że jesteś fizycznie przeszkoleni. W niektórych przypadkach jest to użyteczne krzyczeć głośno lub porydat szloch. Głównym zadaniem – aby wypuszczać parę, aby dać negatywne emocje wyjdzie, nie gromadzą się w tobie, nie je zachować, w przeciwnym razie będą one stopniowo zniszczyć cię od środka. I na sen będzie znacznie silniejszy – po prostu nie będzie pozostawać sił w łez w poduszkę.

  • Działa! Działa! Działa!

Zanurz się w pracach głowy. To jest po prostu magiczny sposób rozwiązać wszystkie problemy. Rozstanie z ukochaną osobą, odbywają się znacznie szybciej i bardziej dyskretny dla Ciebie. Aktywnie pracuje, ty podzabudete o swoich kłopotach i problemach rozproszony przez nich. Tak, praca jest inny nieocenionym atutem – to nie tylko leczenie, ale także sposób na zarabianie pieniędzy, co oznacza, że ​​można uzyskać podwójną korzyść. A może i zwiększyć korporacyjnej drabinie.

  • Podaruj sobie

Nie tylko psychiatrzy, ale inni lekarze są przekonani, że regularne ćwiczenia pomaga na stres. Lepiej rozluźniania się i iść do klubu fitness lub siłowni. Nie zapomnieć o wielkich zewnątrz. Natura ma również właściwości lecznicze. Idź na spacer w parku. Rozkoszuj się! Re-czytać książki lubisz, lub obejrzeć dobry film. Zwracać uwagę.

Inteligentne przepasze cię, nawet jeśli nie chce nigdzie iść wieczorem. Po prostu zostać w domu i gotować na obiad coś, co kochasz. Lub popłynąć do znajomych, wziąć udział w wesołych i głośnych stron – ponieważ odwracają się od smutnych myśli. Twoje życie nie musi zatrzymać się i krzepnąć. Powinno nastąpić rozwój IT i zmiany.

  • Medytacja

A wiesz, co jest medytacja – to świetny sposób na czymś zastąpić rzek nieschnące łez. Stan medytacyjny, spokojny i zrelaksowany, może osiągnąć spokój i jasność. Podczas medytacji, odzyskiwanie jest kilka razy szybciej niż nawet podczas snu. To nie ma znaczenia, że ​​wcześniej nie mieli to – iść na studia, tę zaletę, że takie ośrodki duży zestaw.

  • Żywność

Jest także ważnym punktem w leczeniu depresji i przygnębienia. Jeść powinny być zawsze poprawne. Tylko w filmie główny bohater, po separacji, zapisane mnóstwo czekolady i marmolady pudom. W życiu, lepiej jest zrezygnować z pikantne i słodkie, jeśli chcesz wrócić do normy i zapomnieć o depresji. Wszystkie rodzaje owoców i warzyw, wody mineralnej i soków, aby pomóc i są niezbędne do szybkiego powrotu do zdrowia. Ale jeśli chcesz przedłużyć żywotność jego nerwicy, nadal jeść kilogramów ciasta, Solo wszystko to koniecznie czerwone wino.

  • Wiosenne sprzątanie

Wyrzucić cały nadmiar z domu, nawet fakt, że w żaden sposób ze swoim ex człowieka nie jest podłączony. Chcesz rozpocząć nowe życie? Dlatego konieczne jest, aby rozstać się z jakimikolwiek przypomnienia o niej. Nawiasem mówiąc, najlepiej, byłoby miło, aby wszystkie naprawy i wymianę mebli. Oczywiście, jeśli pozwalają na to możliwości finansowe.

Cele i osiągnięcia

Trzeba odzyskać od utraty i wykonywać je. Biorąc pod uwagę, aby powrócić do nowego życia – życia bez niego. Staraj się pamiętać, co było do niego, i zadbał że jesteś bardziej niż chciałby to zrobić i jakie marzenia następnie przełożone. Dziś masz rzadką i wspaniałą okazję, aby pokazać swoją osobowość, następujące własnymi pragnieniami.

Nie jest konieczne, aby marzyć o zemście – reakcja ta nie daje pożądaną ulgę i zostanie ponownie otwarty tylko stare rany. Zrozumiałe jest, że inteligentny, silny, i dorosła kobieta, osobowość i indywidualność, które mogą przesunąć separacji. Na ogół wystarczy pomyśleć o tym i ciągle płacze!

Przypomnijmy, że wszystkie krzywdy zrobił wam podczas swojej relacji z nim, wszystkie zakazy. Teraz nosić czerwony krótką sukienkę, która była zawsze Twój ulubiony, a on zabronił mu nosić cię, jak się wydawało mu wulgarny. Zaproszenie do najlepszego przyjaciela, z którym nie pozwoli Ci rozmawiać, aby powiedzieć, że jest głupi. I pójść na spacer i bawić się w klubie lub gdzieś indziej. Jestem pewien, ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, i przyjaciół, którym był zazdrosny o Ciebie, a który zakazuje komunikować. Życie jest piękne bez niego! Ona nawet znacznie lepiej! Więc nie zwlekaj go w szafie i rozpocząć nowy i, co najważniejsze, szczęśliwe życie!

load...