Jak zwrócić miłość męża

Zawartość:

Myślę, że to było niedawno: byłaś tak zakochana i szczęśliwa razem, plany na przyszłość, marząc o bujnej ślub i szczęśliwego życia rodzinnego. To zabawne ślub za nami, a wraz z nią liczba latach szczęśliwego małżeństwa. Wydawało się, że to zawsze będzie. Jednak nic nie trwa wiecznie w tym świecie. Niezauważone miłość jakby nigdy nie zdarzyło się w ogóle. Teraz, gdy wydaje się, wszystko jest stracone, to są często myśli: jak przywrócić miłość w związku, a co najważniejsze, w jaki sposób odzyskać miłość męża?

load...

Przed dokonaniem plany, jak zdobyć poczucie bliskiej osoby, najpierw zastanów się, czy to zrobić? A jeśli naprawdę potrzebny? Może warto zacząć nowe życie, jeśli związek jest wyczerpana? Praktycznie każda kobieta, która postanowiła walczyć o swojego mężczyznę, wątpliwości: Czy jest możliwe, aby powrócić do miłości? A może nie powinniśmy świadomie cierpią najbardziej i torturowanie swojego przyjaciela, po starej uczucie nie wróci?

Masz mocne argumenty: „Jeśli chodzi o nas, dzieci, więc przynajmniej dla ich dobra muszę spróbować odzyskać miłość małżonka”. Psychologowie uważają, że dzieci, nie ważne jak małe może być, dobrze wiedzą, co relacja między rodzicami. Uwierz mi, dzieci są znacznie bardziej komfortowo się w cichej i spokojnej okolicy z jednym z rodziców niż w rodzinie, gdzie występują ciągłe skandale i gdzie mama i tata już nie kochają siebie nawzajem. Wszystko to nie jest najlepszy sposób wpływa na nie jeszcze mocno ugruntowaną psychikę dziecka.

Przezwyciężyć trudności razem

Trzeba trochę czasu, żyje samotnie, a teraz po prostu nie wiem jak powrócić miłość na odległość? Jeśli wynik dużo myśli, trzeba jeszcze podjąć decyzję, aby powrócić miłość człowieka, to trzeba analizować i reagować na siebie, dlaczego tak się stało, stracił tę miłość i szacunek. Może to być dwie opcje: albo kryzys wieku średniego lub miał kochankę, na którą zostawiłeś.

Najczęstszą pierwszą opcją, jest kryzys w stosunkach rodzinnych. W tym przypadku o wiele łatwiej wrócić miłość mężczyzny niż kiedy stworzył nową miłość na boku. Zazwyczaj, kryzys w rodzinie pojawia się, gdy dzieci dorastają i wylecieć z gniazda rodziców. Lub małżonek odchodzi, a on nie miał nic wspólnego. Był znudzony, i co zrobić, nie wiem. Nie pozwól rzeczy według własnego rytmu, pomóc mu odnaleźć siebie i zacząć nowe życie.

load...

Wziąć urlop i pojechać gdzieś na relaks, gdzie można zapomnieć o tym, ile masz lat naprawdę poczuć znowu młody i zakochany. Przezwyciężyć wszystkie trudności razem. Wyobraź sobie, że znowu są młode, piękne i życie dla ciebie zaczęło się! Przeniesienie, naprawy, choroba bliskiej osoby lub innych trudności również pomóc zjednoczyć. Najważniejsze – być razem. A potem małżonka z pewnością zauważy i doceni Twoje starania.

Jeśli on ma kochankę, to o wiele trudniejsze. Istnieje tylko w szczęśliwym zakończeniem bajki – „żyli długo i szczęśliwie i zmarł w ciągu jednego dnia.” Jak pokazuje praktyka, to nie zdarza się w życiu. Twój ukochany zniknął. Czas gorzkie łzy i rozczarowań za nami, nadszedł czas, aby działać. Pomyśl nad tym, jak wrócić do męża, nie tracąc godności.


Kilka miejscowego porad: jak przywrócić ukochanego

  1. Po pierwsze, dokładnie rozważyć, czy naprawdę chcesz go odzyskać za wszelką cenę. Co motywuje cię – pragnienie w który za wszelką cenę powrócić do tego, który ośmielił się odrzucić cię i zemścić się na nim, czy tylko swoją ślepą miłość? Oczywiście, każda kobieta wie, że zemsta – mały i brzydki, ale nie ma się wokół niego, to jest, niestety, charakterystyczne dla kobiecej natury. Dlatego nie jest konieczne, by pragnienie, aby uzyskać jeszcze z byłym kochankiem spędzić cenny czas.
  2. Nawet jeśli człowiek jest gotów zrobić krok w kierunku pojednania, nie należy oczekiwać, że natychmiast powróci do was. Więc nie bądź nachalny i nie nazywaj go co pół godziny nadzieję usłyszeć kiedy wreszcie wraca. Takie działania mogą spowodować tylko to nie podoba, ale nie pragnienie, by być razem. Zaakceptuj fakt, że człowiek musi być sam, aby myśleć o tym wszystkim co dobre i podjąć właściwą decyzję, aby zostać z tobą czy nie. Nie jest konieczne, aby wywrzeć nacisk na niego i się przekonać do popełnienia czynu w swoim najlepszym interesie.
  3. Wiadomym jest, że im silniejsza płeć przyciąga co jest niedostępne dla nich. Dlatego być niezależny i w żadnym wypadku nie wsuwać człowiekowi swoje działania emocjonalne. Jest mało prawdopodobne, że będziesz w stanie zrobić mu szacunek, bieganie za nim, prosząc go o wybaczenie. Wiadomym jest, że wszyscy ludzie są z natury myśliwych, więc być godnym zdobycz. Bądź cierpliwy i nie próbuje pokazać, jak wiele czeka na jego powrót. Engage lepiej jest: leczyć się do swojego ulubionego masażu, salon kosmetyczny, nowej fryzury, modne nowe ubrania.

    Wybierz z przyjaciółmi na temat natury, pójść do teatru lub kina. Przygotuj się na spotkanie swojego ulubionego ładniejsza i odmłodzona. Rozczochrany i ze łzami w oczach kobieta może jedynie prowadzić do użalania się nad sobą, nie miłość i szacunek. Widząc, że nie jesteś dużo tęsknoty w razie jego nieobecności, po raz pierwszy wystąpiły pewne rozczarowanie, że stopniowo wzrastać do ciekawości. Tylko ty i twoja taktyka zależy od tego, czy będziesz w stanie wentylatora płomienie odradzającymi iskier.

Jeszcze kilka wskazówek

Jak się zachować, gdy mąż powróci do was?

  • Staraj się nie utknąć, nie trzeba wracać do negatywnych myśli. Pomyśl o przyjemnym, spróbuj docenić każdą chwilą spędzoną razem.
  • Nie jest konieczne, aby uniknąć intymną relację. Nowe życie rodzinne będzie pełna, bo w końcu mój mąż wybrał jeszcze ty!
  • Staramy się zrobić wszystko ze sobą: i obowiązki, i dzielić się równie przyjemnych czynności.
  • Nie trzeba, aby zobaczyć każda kobieta konkurenta. Twoja dziewczyna nie miała nic do zdradzenia męża, więc nie unikać kontaktu z nimi.

Oczywiście, gdy już udało się wrócić do męża w rodzinie, trzeba będzie ponownie nauczyć siebie, aby spróbować uniknąć błędów i budować nowe relacje. Szczególnie ważne jest, aby starać się powrócić miłość męża i jego szacunek dla Ciebie. Spróbuj poprawić swoją samoocenę. Nie ma potrzeby, aby wychwalać małżonka Skrutacyjnej. Osobowość jest zawsze mile widziane więcej niż ślepego uwielbienia. Silna i pewna siebie kobieta jest o wiele bardziej atrakcyjna, a mężczyzna nie chciałby szukać zastępstwa.

load...