Jak zwrócić kochanka? proste prawdy

Zawartość:

Kochający związek – kruchą rzeczą, która wymaga do jej zachowania wielkiego wysiłku. Nie zawsze wystarczy spojrzeć szyk i być sexy w każdej porze dnia i nocy. Na rzecz zachowania i rozwoju relacji muszą pracować stale, w przeciwnym razie jeden (jest to dalekie od doskonałości) moment nie mogą jedynie dać pęknięcia, ale nie rozbić.

load...

Niestety, często zapominamy o tym i zaczynają dostrzegać obecność bliskiej osoby w swoim życiu jako coś oczywistego. Jesteśmy zadowolone, wierząc, że nie dostanie nigdzie. Mężczyzna nagle podniósł i opuścił … Jakby niebo spadło na ziemię. W duszy – cierpienia, bólu, bólu, żalu, tylko jedną myśl w głowie: „Dlaczego on mnie zostawić?”. Ręce w dół, kłopoty ssie jak bagna, przyszłość wydaje się słabe i beznadziejne. Ale – stop! Poddaj się żal nogi oczywiście łatwe. A może lepiej byłoby z nimi walczyć i myśleć o tym, jak wrócić ukochanej? Po młodej kobiety zawsze ma takiej szansy. Co trzeba zrobić, a jak nie zachowywać się w takim przypadku?

Czego nie należy robić, jeśli chcesz, aby powrócić ukochanej

Zazwyczaj kobiety, doświadcza ukochanego opieki, popełniają te same błędy, całkowicie eliminując wszelkie możliwości powrocie na zawsze. Co to jest błąd?

  1. Stała przeżywa moment separacji i opcji wyszukiwania, które mogłyby człowiekiem w momencie stawania się. Wszystko to odbywa się to bez sensu. Ulubiony było, że nie było nic zmieniać. Trzeba myśleć, co robić dalej, zamiast pielęgnować swój ból, prowokując głęboką depresję. Dzień lub dwa i może porevet w głosie, po czym pożądane jest gniewaj się – jak ja taka chłodna i przekonujące wyrzucony? Ten spokój i pozwolić działać we właściwym kierunku;
  2. Próby powrotu ukochanej użyciu histerię i lamenty w stylu: „Nie mogę żyć bez ciebie!” lub „Wracaj, wybaczam ci!”. Im silniejsza płeć nie może znieść histeryczny płacz, krzyki i starania, aby wywołać litość. Jęczała dama bez Wydaje szkoda, i przebywania w pobliżu nie chce. A wyrażenie „Wybaczam ci” stawia człowieka w sytuacji oskarżonego. Dlaczego potem wrócić do jednego z którymi liczba będą czuć się jak przestępca? Lepiej być samemu lub znaleźć inną kobietę, która jest spokojny i wygodny;
  3. Omówienie przerwy w stosunkach ze wszystkimi demonizować mężczyzn i staranności, aby go upokorzyć. Takie nadużywanie pewnością stać ulubionych – „sympatyków” wokół mnóstwo. I to z pewnością nie przyczynia się do jego powrotu. No cóż, kto w dobrej wierze odnawia związek z mężczyzną pluć w twarz? Od ludzi, w najlepszym okresie. W najgorszym – spełniają takie same. Jaki rodzaj rozejmu wtedy możemy porozmawiać?
  4. Zwiększone zainteresowanie konkurenta, jeśli pielęgnacji ludzie cierpieli z tego powodu. Byłby nieodpowiednie we wszystkich aspektach. Po pierwsze, często rywalizować w coś przełożonego. To może być młodsza, piękniejsza, bardziej skuteczne. Jest to strzał samooceny, która już ledwo na nogach. Cios – i on upadł, dzięki czemu jego posiadacz anonimowa istota z utracone nudne i szare wygląd. A po drugie, szczegóły relacji z ukochaną inna kobieta może zadać rany, które nie goją się życie. Dlaczego warto angażować się w self-tortur?

Po odejściu mężczyzn w żadnym wypadku nie powinny natychmiast biec za nim i rozmowy godzinowej w nadziei, aby coś zmienić. Trzeba czekać na jakiś czas, aby się uspokoić, aby ważyć wszystko i zdecydować, czy trzeba tak, że znowu było blisko. Jeśli naprawdę potrzebujesz, to trzeba się pozbierać i zacząć działać, koncentrując się na jego cel.

Jak działać w celu powrotu ukochanej

Tak jak się kogoś bliskiego jeden facet, który postanowił zerwać stosunki? Być może najważniejszą rzeczą w tej kwestii – najpierw nauczyć się kochać siebie. Oznacza to, że po prostu nienawidzę odbicie w lustrze, które jest teraz wykazując spuchnięte od płaczu oczy, bladą, smutną twarz, czerwony nos i rozwianymi włosami. Wystarczy spojrzeć oszałamiające! Ukryć negatywne emocje, stop bawling umyć. A następnie nałożyć lekki make-up i iść do fryzjera – jest to niezbędne do aktualizacji obrazu i radykalnie zmieniła fryzurę. Wymagana jest świeży wizerunek nowego stylu ubioru. Wybór odpowiedniego, odziani i odważnie iść dalej.

load...

Teraz trzeba znaleźć sposób, aby zobaczyć kogoś bliskiego tak często, jak to możliwe. W tym przypadku, w każdym razie nie powinno być trzymane irytująco krosna gdzie to się dzieje. Spotkać człowiek powinien być jak gdyby przez przypadek, zawsze ładny zaskoczony tak miły zbieg okoliczności. Wskazane jest, aby z nim porozmawiać, pozostając jednocześnie przyjazny i gościnny. Kwaśny lub cierpienie moje i pompatyczny niedostępne rodzaju są wykluczone. Musisz uświadomić bliskiej osoby, że świat nie zawali bez niego, życie toczy się dalej. I trwa na ogół dobra. Po prostu nie ma (jak wiele zrobić) dla tego Yammer o tym, jak wszystko jest teraz zashib. Uważa się pustym wygrażać, nawet jeśli jest to prawdą. I decyduje, że jego próba oszukać. Wystarczy zapytać miękką uśmiechu, jaki jesteś, a potem szczerze życzę powodzenia i do widzenia. Musimy pozostać tajemnicza! Obchodzi.

Bardzo dobry odbiór w tym przypadku – nawiązać bliskie relacje z matką człowieka, jeśli nie wcześniej. Niech to będzie przyjacielem, który może nam powiedzieć o swojej miłości do syna, o tym, jak źle i bez niego chcielibyśmy zacząć od nowa. W rozmowie konieczne jest podkreślenie godności człowieka i starać się nie wspomnieć o jego wady. W skrajnym przypadku, aby mówić o nich protekcjonalnie, ze zrozumieniem. Rzadko matka nie jest agresywny nastrój usłyszeć zarzuty do swojego dziecka, nawet gdy był już niezależnym zarośnięte chłopcze. Dlaczego wspierać swoją decyzję osobie? Musimy sojusznika, a nie przeciwnika.

Kolejną wielką technika pomaga przywrócić ulubione – uczynić go swoim przyjacielem. Aby to zrobić, oczywiście, będzie musiał dyskutować z człowiekiem, przez fakt, że relacje zostały przeniesione na etapie przyjaźni. Być może w pierwszej chwili jej nie wierzyć. Tak taktownie i wyraźnie wyjaśnić, co były wspólnota daje nam powody do nadziei dla zrozumienia, wzajemnej pomocy i wsparcia w przyszłości. Powiedzmy, nie są obcy wszystkie te same osoby! Kto jeszcze zaufać, jeśli nie ten, kto wiedział o tobie prawie wszystko. Słysząc o zaufaniu, człowiek z pewnością ustąpi. I wtedy będzie wolny do niego zadzwonić i często spotkać, po prostu pytając o nowym życiu i problemach sukcesów i niepowodzeń. I zadać sensowne porady dla konkretnego przypadku. Ale w tym samym czasie, aby zapobiec łamaniu granic przyjaznych stosunków i w każdym razie nawet nie wskazywać na powrót do przeszłości!

W końcu okazało się – jak wydaje się być blisko, człowiek zmuszony jest do przestrzegania pewnych zachowań z ramami, co było wcześniej dostępne dla intymności. A zakazany owoc jest znany, aby przyciągnąć. Trzeba tylko najpierw nauczyć ukochaną do stałej obecności w jego życiu, a potem od czasu do czasu znikają, powołując się na pilną sprawę. I nie wyjaśniają, co jest transakcja. Niech znudzony i spekulują, gdzie przyjaciel zniknął i co robiła. Męska ciekawość – mocny kawałek! Jest w stanie pobudzać wyobraźnię i wywołują burzę emocji, popychając niekiedy nie bardzo sensowne rzeczy. Mało ulubiony oprzeć się pokusie próbuje dowiedzieć się, co się dzieje z jego byłej kobiety i starają się spełnić, aby wszystko wyjaśnić.

Podczas spotkania muszą być zawsze wesoły, żywy, nieco tajemnicza. Musisz wyglądać najlepiej, nawet jeśli drogi przyjaciel przyszedł wcześnie rano, nie informując wcześniej o swojej wizycie. Takie wizyty ogólnie pożądane. Będzie miał szansę, wstydliwie ukrywa tyle, aby rzucić się w jego oczach do łazienki w bieliźnie. Ach, jak im silniejsza płeć dostaje taki widok! A jeśli jest to poparte wiedzą, że gdy coś jest kusząca ciało było dostępne, jeśli w ogóle szalony. Ale nawet jeśli to nie neguje, w każdym razie zawsze będzie stanąć przed oczami i kiwać, przynęty, zachęcenia … To dobrze. Jesteśmy po prostu, że powinny być.

Do człowieka, szybko wrócił, trzeba dać mu znać, że pusta przestrzeń drugiej połowie są wnioskodawcy. Jednak nie jest to konieczne dla tej rośliny z jakiegoś rycerza z poważną powieścią. Może to negatywnie wpłynąć na przyszłe stosunki z tymi, którzy chcą wrócić. Dość łatwe flirtować z przyjaciół lub znajomych, idzie z nimi w godzinach wieczornych, wspólnych wizyt w niektórych wydarzeniach. Ważne jest, aby Ulubiony wiedział o tym i był przekonany, że mamy fanów. Spowoduje to, żeby wątpić w słuszność swego czynu, i zastanowić się, czy dawny kobieta została prawidłowo ocenione. Może coś się z nią stało niezauważony? Ten człowiek na pewno zaczną szukać odpowiedzi na to pytanie i zaczynają szukać sposobu, aby sprostać tak często, jak to możliwe.

Jeśli faworyt jest z powrotem, należy pamiętać – Ostatni model stosunków z tym nie mogą się powtarzać. W przeciwnym razie, wszystkie pięć zakończy się tak samo. Naprawić coś to będzie niemożliwe. W tej samej rzeki dwa razy i nie jest wliczone w cenę. I trzy razy … W związku z tym konieczne jest, aby analizować poprzednią wersję dialogu i pracować na jego odbudowę. Dlaczego mężczyźni zostawić? Może to nie odpowiadało naszej nadmiernej niezależności lub, wręcz przeciwnie, pragnienie, aby zadowolić wszystkich? Jeśli powodem odejścia była nadmierna niezależność, konieczne jest, aby stać się przynajmniej trochę słabszy, bezbronny, podatny. W takim przypadku, gdy kochała uciekł przed nadmiernym pokory, aby być bardziej wolny i nie udusić go swoją miłością.

A w ogóle często się zdarza – zmiana próbując przywrócić mężczyznę, kobieta nagle otwiera nową jakość. Staje uwodzicielski, efektowny, rozrywkowy niż wcześniej i zaczyna łapać się podziwiając wiele poglądów mężczyzn. W rezultacie, w celu zwiększenia zaufania do własnej atrakcyjności. Ból utraty przechodzi niezauważona, nowe cele i nowe przyjemnych znajomości. I nagle okazuje się, że życie to nie tylko toczy się dalej – bije fontanna, ciesząc się każdą minutą i obiecując wiele dobrego przyjść. Opieka nie jest wspominany z nostalgią. Został on zastąpiony przez wdzięczności za to, co było. Okazuje się, że wszystkie wysiłki, aby przywrócić człowiekowi wyjaśnić tylko wykroczenie. W rzeczywistości były to kroki w celu modernizacji, które popychane samego losu.

load...