Jak zwrócić byłego męża

Zawartość:

Małżeństwa rozpadają się z różnych powodów. Powodem rozwodu staje się zdrada i wieczne skandale, śmierć miłości, brak zrozumienia, wielkie nieporozumienie … ten czy inny sposób, ale zakończenie istnienia rodziny jest zawsze dramatem dla małżonków. Nawet jeśli to były wszystkie warunki i rozwód wydawało się jedynym wyjściem. Ponieważ różnica między dwojgiem ludzi przez długi czas istnieć razem, czyniąc ich życie chaos i dyskomfortu. Szczególnie dotknięte tą kobietą. Człowiek, coraz wolność, zwykle zaczyna cieszyć się nim w pełni. Shastaet gdzieś z przyjaciółmi, pije w pełnym zakresie, co lubi, jak chcesz, spotkać się z niektórych pań …

load...

Kobieta, zwłaszcza jeśli ona ma dzieci, jest bardziej skomplikowana. Wiele obijać się z przyjaciółmi nie będzie – no, tak, i pobrali się w większości. Zielony wąż z normalnym młodej damy w bardzo bliskiej relacji nie przychodzą. Hobby słabszą płeć, oczywiście. Jednak niektóre byłe hobby matrony żonaci nie są przyzwyczajeni do życia, ponieważ rodzina była na pierwszym planie. Flirt lekkomyślnie łatwe – kawalerowie brakuje. Tu i tam jeden dzień razvedenki pytanie, jak dostać ex męża z powrotem. Jak to zrobić prawidłowo i skutecznie? No cóż, będziemy badać.

Dlaczego kobiety chcą wrócić do swojego byłego męża

Jakbyśmy nie walczyć z ich połówki, nie ważne jak zły z nich marzy, aby wyjechać, jeśli występuje pęknięcie, zawsze czuć się pewne zamieszanie i dewastację. Mimo to, rodzina – wspólnota, mały świat z własnym sposobem życia, w którym każdy ma swoje miejsce. I kiedy świat się rozpada, to boli wszystkie kawałki. Nie ma poruszanie się po nim. Tak często nam zdobyć nawet znienawidzony już jak jej mąż, smutny. Nie, to mogą pojawić się początkowo ulgę – dobrze, w końcu przybył quiet! Nikt nie musi przedkładać czyste skarpetki, nie narzekają na każdą okazję, bez wyrzutów dla pieniędzy, nie wyzwiskami głupcem, nie sprawiają kłopotów, i nie wracać do domu wcześnie rano. Może być jak oddech ulgi, rozwinąć skrzydła i – w locie swobodnym! Ale to nie latać.

Puste łóżko, no i jego żona szczoteczka kapcie, sam wieczór … Nikt nie przysięgać, nikt czekać całą noc i obwiniać zniszczony młodzież, nikt nie będzie zły i obrażony. Puste i denerwujące. A on nawet nie myśleć przyjść lub zadzwonić. Przez pustka i niesmak dodany chrząknięcie rannych dumy. Po tym człowieku, żonaty, stało się jasne, że jesteś wyjątkowy i to jest żyć bez ciebie nie mogę. A teraz okazuje się, że można. Więc się jak każdy inny dla niego. Ponadto, nagle okazuje się, że po odejściu od wiernych złamał zwykłej codziennej rutyny, a nie naruszenia. Je wypełnić, nie jest znany. I nagle sobie sprawę, że nie jest wbite w kącie idei świadomości „Chcę wrócić do byłego męża” i zacząć uprawiać ją jako cel życia.

Dlaczego tak się dzieje? Wydawałoby się, że kobieta naprawdę wolny, który można wykorzystać jako dusza zapragnie. Ona jest chętny do powrotu do tego, który przed tym wolności ograniczonej. Powody są więcej niż wystarczające. Jeśli dwie osoby żyją długo, jego rodziny, ich obawy, problemy i cele są powiązane ze sobą. W każdym razie, mąż i żona razem występują w łańcuchu wydarzeń, że łzy, gdy się rozstali. Zamontować nowe ogniwa razem i dostosować do nich swoje codzienne cele trudne kobietę – zniknęły już znajome punkty orientacyjne dla tych celów. A ona dochodzi do wniosku, że aby wyjść z tej sytuacji należy zwrócić się do rodziny męża. Jak można to zrobić?

load...


Co zrobić po odejściu męża

Często wrócić do byłego męża w rodzinie, jeśli jeszcze nie znalazł inną kobietę, to nie jest takie trudne. Jednakże, kiedy znalazł inną, to jest również możliwe. Mężczyźni rzadko odmawiają nawyków. Cokolwiek to było w dawnej rodziny, bez względu na to, w jaki sposób relacje ewoluowały, ale to stało się już nawykiem. To jest sposób na życie, do których były małżonek psychologicznie przyzwyczaja. Dlatego taki czy inny sposób, ale podświadomie związany z byłą żoną. I pani, z którymi spotyka się i mieszka teraz nie pomogą porównać z nim. W pewnym sensie, to na pewno będzie gorzej. Dlatego, nawet jeśli były małżonek nie jest sam, nie wszystko stracone.

Aby rozpocząć swój powrót do zimną krwią konieczności przemyślenia relacji w małżeństwie. Ponadto powinny one ocenić spokojnie i starannie, bez oskarżeń i obelg. Dokładna odpowiedź na pytanie, dlaczego tak się stało znaleźć. Może blagovernomu czegoś brakuje lub, wręcz przeciwnie to z nawiązką? Kiedy i jak to się stało, że oryginalny załącznik stał się obcości i wrogości? Na jakim etapie komunikacji w rodzinie stracił zrozumienie i chęć znalezienia wspólnego języka? Przede wszystkim jest to niezbędne, aby myśleć o tym. Nawet jeśli mąż przed rozwodem wyraźnie zaznaczono swoich roszczeń, mógłby zastąpić prawdziwą przyczynę wymyślone. Nie wszyscy ludzie są w stanie mówić otwarcie o bolesnych sprawach.

Aby jak dokładniej określić, co było bodźcem do rozwodu, powinniśmy pamiętać jakich sytuacjach najczęściej podrażniona męża. Jego zły nastrój, czy mógłby się zdenerwować jeśli ktoś flirtuje? Może mąż był zdenerwowany, kiedy niepokoi go z wszelkich wniosków lub nie pozwolono usiąść ze znajomymi? Albo kiedy zaczęliśmy dręczące go do bycia w domu ponownie, nie ma pieniędzy, i że nadszedł czas, aby zrobić edukacji dzieci? Przyczyny zaburzeń relacji może być cokolwiek. Oni muszą mieć pewność, aby dowiedzieć się, że w przyszłości, gdy mąż wraca, nauczyć się unikać ostrych narożników w komunii z nim.

Gdy wszystko jest dość dobrze poznana, konieczne jest, aby zastanowić się, ile jesteśmy skłonni zmienić swoje zachowanie, aby poprawić stosunki. Jeśli ta wymaga nie tylko dużej siły, ale także zasady non-life, to nie warto próbuje powrócić człowieka. Nic dobrego z tego nie wyniknie. Jeśli to samo zachowanie musi jedynie być regulowana i można łatwo zabrać męża ze wszystkich swoich pragnień i roszczeń, wtedy zaczniemy działać.

Zasady rozmowa z byłym mężem

Przede wszystkim, mój mąż i ja, oczywiście, trzeba mówić. Nie jest konieczne, aby spieszyć się z tym – niech przechodzą co najmniej dwa tygodnie po zerwaniu. Rozmowa powinna być spokojna, bez wyrzutów, oskarżenia, reklamacji, wymówek. Z pewnością człowiek z góry do nich przygotowany i gotowy do oporu. Kolejna kłótnia nas do niczego. To tylko jeszcze bardziej zrazić żona i ostatecznie zniszczyć nadziei przywrócenia stosunków. Dlatego blagovernomu powinien wykazać, że uznaje prawo do wolności. Po prostu chcę, aby zrozumieć, dlaczego małżeństwo rozpadło się, a my nie. Z pewnością małżonek odpowie na ofertę szczerością w tego rodzaju dialog. Mimo to, zanim on był bardzo bliskim przyjacielem, a potem, że jest w stanie dokonać ból taki, który został uznany pół.

Nie trzeba się targować i zobowiązać się do reform, jeśli mąż wrócił do swojej rodziny. Nie powinno grozić spekulować coś, co zmusza go do roli ofiary okoliczności. Jest mało prawdopodobne, że jeśli człowiek po raz kolejny wybuchają uczucia – silniejsza płeć nie tolerują przymusu. Nawet jeśli wrócimy i zmusił żonę więc nic prócz alienacji i nienawiści od niego wtedy nie czekaj. Trzeba powiedzieć, że w tym przypadku kohabitacja będzie przynajmniej niewesoły?

W żadnym wypadku nie może dać byłego małżonka, aby zrozumieć, że jesteśmy gotowi czekać wiecznie i zawsze na służbie. W przeciwnym razie istnieje duże ryzyko, aby stać się lotnisko rezerwowe, gdzie człowiek wyląduje od czasu do czasu w celu doprowadzenia do jego stanu psychicznego i fizycznego w kolejności. Ex-mąż nie wie, w jakim stopniu ich potrzebujemy. Lepiej powiedzieć, że żona czuje się samotnie złe, jest w pełni zdolny do życia niezależnie i jest w stanie wybrać z kim ona połączyć swój los w przyszłości. Ta pozycja jest zazwyczaj kobieta dotyka człowieka i daje mu do zrozumienia, że ​​były małżonek czy marudzić, a można stracić.

Jeśli mąż ma inną kobietę, nie można jej poniżać i krytykować. Pożądane jest, aby zrobić, aby ciągnąć się razem i sprawiają, że wydaje się, że możemy spokojnie zaakceptować ten fakt. Rozmowa rozpoczęła się tylko dowiedzieć się, swój pogląd na przeszłość i negatywnych aspektów małżeństwa. W rzeczywistości, wielu ludzi są pod wrażeniem czystej kobiecej zazdrości. Jednak w tym przypadku to nie działa. Małżonek otrzymaniu dowodu, że żona cierpi i zazdrosny, tylko bawić dumę i zacząć traktować ją z pogardą.

Wskazane jest, aby być w dialogu subtelnie podkreślają znaczenie mężczyzn w rodzinie. Można subtelnie wskazywać na to, co de, bez zniekształceń i półki, a dźwig zaczął ryczeć, a dzieci się nudzą, a pies zaczął tęsknić. Nie zaszkodzi, jak mówią, często pojawiają się w domu i umieścić rzeczy w porządku tam. Nie, istnieje możliwość załadowania dźwig do naprawy lub zwrotu półki zamiast kogoś innego. Jednak lepiej jest, jeśli jest to dawny właściciel. Tylko on zna wszystkie niuanse naprawy i tylko on jest w stanie przybić półkę tak jak powinno. Dlatego konieczne jest, aby powiedzieć, że jej mąż kiedyś zrobić naprawdę umiejętnie. Jeśli on nie wie, jak trzymać młotek lub podobny do kaszlu dźwigu, to jest niemożliwe, aby je wymienić. Lub nie wierzą, czy nie przyszedł, aby nie spaść twarz w błocie.

Po rozmowa miała miejsce, konieczne jest, aby znaleźć powód, aby nadal wspierać relacje ze swoim byłym mężem. Powodem tego jest to konieczne, aby znaleźć neutralny. Pomóc w niektórych sprawach, spotkanie z dziećmi na weekend, na wycieczkę do kraju – cokolwiek, tak długo, jak nie było nawet cienia na bliżej niż przyjaźń, komunikacja. Najważniejsze, że mąż mógł spotykać się regularnie. W spotkaniach powinny zachowywać się z godnością, aby spróbować się dobrze bawić i nie trzeba szukać mizerny. Niech wierny żadnych wątpliwości – nie tylko żwir na plaży. Najprawdopodobniej będzie to uczynić go interesuje w życiu osobistym jego byłej żony. Po tym wszystkim, z jakiegoś powodu ona nie bić głową o ścianę żalu i nie rozerwać swoje włosy! Tak więc, nie ma kogoś pocieszyć.

Pożądane jest, aby utrzymać dobre stosunki z jej teściową i jej byłego męża z przyjaciółmi jeśli to możliwe. Ale nie poprosić o pomoc, wystarczy zadzwonić, przyjść na wizytę i porozmawiać wspomnieć, że bardzo chciałbym zrozumieć błąd ich zachowanie w małżeństwie. Pomoże to stworzyć rodzaj grupy wsparcia osób, których opinia nie jest obojętny mąż.

Oczywiście, aby wszystkie te działania są jak najbardziej skuteczna, musimy starać się zostawić pobożnych cywilizowany.


Jak rozstać się z mężem, więc można go odzyskać

Ktokolwiek był winę za rozwód, do części z małżonkiem powinno być możliwe do tolerowania. Jest możliwe, że po uspokoić emocje, incydent pojawi się w zupełnie innym świetle, i chce go naprawić. W złości i urazy mogą być rozstanie z pomówienia, za który później ułaskawienie powinien nigdy żebrać. Dlatego konieczne jest, aby ciągnąć się razem, aby nie spalić bezpowrotnie wszystkie mosty.

Płakać i błagać, aby pozostać, gdy mąż odchodzi też nie powinno, nawet jeśli uważamy, że życie po to się skończy. Po pierwsze, nie jest skończona. Po drugie, może łzy, i będą trzymać mężczyznę, ale miłość jest silniejsza wtedy po prostu nie będzie. Jej mąż opuścił, bo nie chcą się czuć jak okrutnym katem, a nie dlatego, że nie chcą iść na początku. Ale nawet jeśli nie jest to przypadek, to jego uczucia są nadal bez zmian. Widać nutę pogardy dla żony i zaufania do oddania swojego psa. Ta pozycja pozwoli małżonek zachowuje się jak im się podoba. Jest mało prawdopodobne, że sytuacja ta przyczyni się do wzmocnienia i ujednolicenia stosunków.

Po rozstaniu niemożliwe jest upokorzyć i znieważyć małżonka, bezpośrednio lub pośrednio. Kiedy ludzie mieszkają blisko przez długi czas, wiedzą o sobie nawzajem dużo. A może wygadać się coś, co spowoduje, nieznośny ból w przypływie gniewu w ich sercach. Oczywiście, może to vytvorit i człowiekiem. Ale jeśli jest to potrzebne, nie ma jak, nie chce mieć aby uwzględnić moczu i emocjonalnego osoby naraz. Kobiety są łatwiej wybaczyć zniszczyć duma słowa, ponieważ jest to miłość własna, nie tak w słabszej płci i luki. Jeśli chodzi o mężczyzn, to jest o wiele bardziej skomplikowana. Uderzając poniżej pasa, nie zapomni i nie wybaczy. Więc trzeba kontrolować siebie i nie reagować na obelgi z obelgami. Bez względu na to, co ton nie są one brzmiały.

Optymalny wariant rozstaniu z mężem – spokojnej, przyjaznej i życzliwej zachowanie. Powiedzmy, nie będzie zmuszony słodkie, więc daję ci wolność. To na pewno dotyka człowieka i jego intrygi. Dlaczego kobiety tak po prostu odejść? Więc – nie najlepszy na świecie? A może była początkowo bardzo podobny do rozwodu? Ponadto, taka szlachetna sprawa małżonek innego spojrzenia na jego byłą żoną. I myśleć o tym, co przeoczył w małżeństwie, a co złe. I jest to znaczący krok w kierunku zawieszenia broni.

Zakończono samolubny, nie uznaje się nikogo, nie występują zbyt często. Jeśli robimy po rozwodzie nadal chcą wrócić do męża, według wszelkiego prawdopodobieństwa, nie ma zastosowania do tak samolubny. Normalne ludzie zawsze bardzo poważnie postrzegają swoje małżeństwo, zwłaszcza, gdy są dzieci. A gdy występują rozpad rodziny czasami nie mniej kobiet. Nawet jeśli małżeństwo było dalekie od doskonałości, mąż często gotowe, po prostu trzeba znaleźć właściwe podejście do niego. Ale to będzie wymagało pracy nad sobą i własnymi błędami. I nie zmieni na chwilę, ale zawsze. Kiedy były mąż będzie zobaczyć nową, miękką, pełną samoocenę kobietę, będzie znowu obok siebie. Ponieważ żaden człowiek nie zmieni świata, w którym jest on kochany i doceniany przez nieznanego.

load...