Jak zwrócić bliskiej osoby, bez których życie nie jest słodkie?

Zawartość:

Cast … To jest straszne słowo, które wywołuje niewiarygodny ból, to jest niemożliwe, aby przyzwyczaić się do tego, że nie należy zapominać. I, niestety, nie ma gwarancji, że pewnego dnia nie będzie niszczyć życie, bez względu na sposób spokojny mogłoby się wydawać. Opuszczony może stać się każda kobieta, niezależnie od jej wyglądu, status społeczny, poziom intelektualny, wymogi ekonomiczne, a nawet seksualności.

load...

Powodem, że mężczyzna poszedł, może być cokolwiek, a pozostała sama kobieta zaczyna gorączkowo szukać. Po raz setny pytaniem na pytanie, jak powrócić do ukochanej, to przechodzi przez myśl sytuację sytuację, starając się zrozumieć, co odepchnęła mężczyznę. Bolesne myśli nawiedzać w nocy. Znów i znów rozpaczliwie wybiera swojego telefonu, ale bezskutecznie. Obojętne odpowiedzi, która zdradza ledwie tłumioną złość, kpiny, czy tylko cisza – to wszystko co można osiągnąć przez takie rozmowy.

Boli … Sympatyczny przyjaciół dać rady rywalizowały ze sobą, jak się kogoś bliskiego, ale to nie pomaga, albo rada, albo po prostu nie do przyjęcia ze względu na kilka powodów. A czasami takie, że po nich, robi jeden błąd za drugim, coraz bardziej oddala się od niego. Co robić?

Jak zwrócić kochanka?

Najważniejszą rzeczą teraz – cierpliwości. Równie dobrze może być tak, że nagły wybuch pasji dla innej kobiety – tylko tymczasowy miłość, która dość szybko przechodzą. Sensacja Romans rolety i wgląd mogą radykalnie zmienić podejście do nowej dziewczynie. A następnie powrót ukochanej osoby będzie znacznie łatwiejsze.

Krótko mówiąc, trzeba mieć cierpliwość i mieć pewność, aby odpocząć. Między tymi, którzy kochają i miłość, zawsze istnieje zależność mocy, w wyniku którego jeden na pewno czuje inaczej. Cierpienie kobieta daje jej mężczyzna rzuca ogromną ilość ich energii, a dopóki nie dostanie go, on czuje druga pani jest bardzo wygodne. Po opuszczone kobiety cierpią ich już nie, człowiek zaczyna odczuwać chęć jego lęk i niepokój, aby komunikować się z tak niespodziewanie issyaknuvshim źródła energii. To prawo jest wspaniałą pracę w praktyce. Relaks w tym przypadku, oczywiście, nie jest łatwe. Można jednak spróbować znaleźć inny obiekt współczucia, lub zmienić czas na otoczenie, na wycieczkę … i nadal poszukiwać rozwiązania jak powrót ukochanego.

load...

Co dalej, jeśli ból nie przechodzi?

Niektórzy doradzają: Jeśli myślisz o tym, jak powrócić do ukochanej, użyj zaklęcia. Wierzymy w to, czy nie, ale doświadczenie pokazuje, że wróżby są często bardzo skuteczne. Są kobiety, które korzystają z różnego rodzaju wróżby. A to też wróżby często pomaga przywrócić stary związek. Jednak te metody mają w znaczący negatywny – zwróconej przez magiczny człowiek może oprzeć się woli innej, radykalnie zmieniły charakter. W rezultacie, zamiast znanego, pewny siebie, uprzejmy i wykształconego człowieka niedaleko kobieta będzie albo całkowicie bezwładne lalka lub porywczy, agresywny i niekontrolowane potworem. Ponadto, wróżby i czary są warte swojej ceny, której wysokość kobieta może być często ograniczone.

Jak powrócić do ukochanej bez magii?

W żadnym wypadku nie może być agresywny, błagać go, by wrócić i prosić o łaskę. Wszystkie te metody są bardzo negatywny wpływ na ludzi i komplikuje rozwiązanie problemu tylko, jak się kogoś bliskiego po rozstaniu. Agresja uodpornić go, prośba o przebaczenie dla jakiegoś nieznanego powodu spowoduje zaniedbania i wzywa żałuję odpychane ponieważ zadają cierpienie, którego chcesz uniknąć. W skrócie, partner nie może próbować wrócić. Należy puścić.

Oczywiście, trudno oprzeć się powstawania emocji, ale wymagają tego okoliczności. Dlatego należy zebrać całą swoją wolę i przechowywać wraz z ukochanych przyjaznych stosunków. Pozwoli to na utrzymanie stałego kontaktu z nim, co jest niezwykle przydatne do utrzymywania stosunków i wznowić je w przyszłości. W rozmowach z byłym kochankiem nie jest konieczne, aby położyć się wszystkie informacje na temat własnego życia. Brak informacji budzi ciekawość, ale nie zniknie całkowicie uczucia. Zrobiliśmy to osiągnąć?

Dziesięć wskazówek, aby przywrócić stosunki z ukochaną

Oczywiście, jeśli wydaje się, że miłość człowieka gaśnie, to nie znaczy, że twój związek jest całkowicie skończona. Jeśli wśród byłaś całkiem przyzwoity, a czasem nawet przyjazne stosunki, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że będzie w stanie ustalić złamane połączenia między wami. Jeśli połączyć historie kobiet, które miały walczyć o utraconej miłości męża i była w stanie powrócić do dawnych uczuć, można zrobić listę zaleceń, aby powtórzyć swój sukces. Oczywiście, nikt nie może zagwarantować, że wszystko okaże się jak byś chciał, ale dlaczego nie spróbować? Jeśli poważnie postanowił ożywić serce miłości męża lub nawet tylko romantycznym uczuciem, a następnie starają się z naszymi dziesięć wskazówek, oczywiście, jest to konieczne.

 1. Nie bierz tego do osobistej przestrzeni. Nie trzymaj go dzwonienie na telefon, wysłać sms, nie zostawiaj wiadomości na swojej stronie w sieci społecznych, a nie wysyłać żądania lub pozdrowienia poprzez wspólnych znajomych. Po opuszczeniu, mamy tendencję do poszukiwania w cokolwiek było dowiedzieć się relacji z człowiekiem, nawet jeśli on nie chce, a jeszcze lepiej – natychmiast przywrócić mu dawną więź. Ale to jest prawie nigdy nie przyniesie oczekiwanego rezultatu.

  Jeśli zdarzyło się, aby omówić tę lukę, która jest wywoływana niezwłocznie, możliwe jest, aby w końcu psuć stosunków. Należy poczekać, aż opadnie kurz wszystkie negatywne uczucia i mówić o tym, co się stało później – po cichu, bez prysznica zarzutów i oskarżeń męża, nie hartować co będzie później gorzko żałować. Kiedy ogarnia emocji, często coś zrobić lub powiedzieć, że tak naprawdę nie jest nawet mieć na uwadze. To samo odnosi się do przywrócenia stosunków. Czasami lepiej jest dać sobie czas, aby leczyć rany, przed wyjazdem do zbliżenia. Czas i wolność wyboru czasami robić takie cuda, które byłyby niezdolne do jakiejkolwiek magii.

 2. Zrozumieć swoje emocje. Brzmi to bardzo prosty i wygląda to oczywiste, ale problemem jest to, że jest to dość trudne do zrobienia. Ale należy to zrobić przed rozpoczęciem zdecydować, co można zrobić, aby pozbyć się męża z powrotem. Pierwszą rzeczą, którą trzeba przestać obwiniać co innego. Nie ma potrzeby, aby wskazać oskarżycielsko w kierunku człowieka próbującego oskarżają go o tym związek rozpadł się, a twoje czyste uczucia zostały naruszone. Teraz to nie jest najważniejsze. Chcesz zwrócić wszystko, co było? Tak więc, nie możemy winić, i starają się znaleźć wspólną płaszczyznę. Jeśli można dostać swoje emocje pod kontrolą, można zdecydować, osiągając głowie: zamiast, czy jest możliwe, aby powrócić swoje uczucia dla ciebie, i własną miłość do męża? Być może nie ma sensu tracić czasu na próby, aby przywrócić człowiekowi?

  Jeżeli jesteś pewien, że nadal chce wrócić ex (lub prawie byłego) męża z powrotem po zdali sobie sprawę, że już mu wybaczyła, przejdź do następujących punktów naszej rady.

 3. A teraz zacząć działać! I pierwsze – teraz, zawsze należy patrzeć jakbyś był supergwiazdą i wiedział, że cień jest następnie przez paparazzi. Sukienka – tylko najlepsze! Fryzura – idealny! Makijaż – oszałamiające! Więc nie tyle naiwny, aby wierzyć, że nie jest jasne co najmniej jeden człowiek, który nie chce widzieć tylko piękne kobiety! A nawet więcej, każdy człowiek chce zobaczyć piękną kobietę, któremu miłość mieszka w jego sercu. To on myśli, że jest zła na ciebie, albo że był zafascynowany drugiej. Ale ci wiedzieć, że nic nie mija bez śladu! Kochałem ją? Tak, a teraz nie może być całkowicie obojętny.

  I tu i pojawiają się w całej okazałości. Piękna kobieta jak? Uzyskać i podpisać! To nie ma znaczenia, jeśli się tak pewnie trudne ze względu na posiniaczone uczucia smutku w moim sercu. Można znieść; ale mój mąż uda nam się złapać i intrygi! I na widok naszej nieodpartego piękna i zdrzemnął się w swej miłości do obudzisz i przetrzeć oczy, że nigdzie się nie wybiera!

 4. Zaczynają delikatnie skrzyżowane ze sobą. To bardzo subtelna, ale istotna część gry trzymać człowieka. Po przekazaniu go do pozostania we własnej przestrzeni, bez naruszania inwazji na swoim „terytorium”, niech wie, że jesteś gotowy do współpracy z nim. Można „przypadkowo” spotkać się z nim w pobliżu sklepu i zapytać, jak się czuje. Można „przypadkowo” wybrać jego numer, „zaskoczył”, który był jej mąż, ale jednocześnie zbyt mało czatu. Ale nigdy nie wiadomo, co jeszcze może być za mało! Najważniejsze – w tym przypadku mieć pewność, że utrzymać emocje na wodzy, tak aby „niezamierzone” spotkanie i rozmowy następnie wywołuje twój mąż ma wspomnienia zamiast podrażnienia.

  I to jest bardzo ważne – nie spiesz się, aby wykonać następujące kroki, aby zbliżyć. Nie powinny one być przedwczesne. Człowiek nie powinien zobaczyć to, co chcesz to zbliżenie; wszystko musi iść, tak że w końcu zdecydował, że chce go oddać. Musimy się zemścić za nasze cierpienia, zmuszając go do żebrania nam zabrać ją z powrotem!

 5. Nie wylać swoje uczucia przed nim w nieładzie. W żadnym wypadku nie próbować nazwać szkoda, dając mu znać, jak się czujesz smutny i samotny! Rozpacz nie jeden kolor, a szkoda, a miłość nie ma nic wspólnego. Mamy już pokazano mu, co olśniewające piękno wiedzą, jak będzie? Teraz musimy pokazać, że jesteśmy szczęśliwi i beztroski. Dobrze, że nie jest zbieżne w nim biały kamyk, a to jest to! W przeciwnym razie, dlaczego miałby żałować zgubionych jeśli widział, że z pokorą i rezygnacją opłakiwać dla niego? Tylko jego duma będzie rozbawiony, i to wszystko. Aby udowodnić mu, co jest cenne okaz. A potem – no naprawdę, moja droga, to, aby stać się miło, że dla diamentu do pewnego lohushku wymieniane!
 6. Powiedz „nie” na seks z wszelkich zakusów na jego części. Tyle, ile może chcesz! Nie jesteś zadowolony z konwergencji tylko na poziomie fizycznym? Człowiek jest całkiem mogłyby być ustawione. Byłby skłonny do seksu, a pasja, twój przeciwnik nie będzie zamknąć. Mu coś dobrego! Czego chcesz? Pełny powrót? Wtedy nie pozwól go do swojego ciała. „U mnie może być tylko mój człowiek!” – oto, co trzeba dać mu znać jego zachowanie. A jeśli się nie może zdecydować, co chcesz na tym etapie, a następnie powrócić do liczby pokładzie 2.
 7. Być nieprzewidywalne. Rutynowe i rutynowe dulls nasze zmysły, ale problemem jest to, że większość naszych działań są zwykle zbyt przewidywalne. Jeśli tak nieoczekiwane przez akty człowieka, zaczyna się zastanawiać, co się dzieje. On oczekuje czegoś od ciebie, będziesz płakać, prosić go, aby wrócić kłopotów, w końcu! I umieścić rzeczy urody – czas zabawy Go – dwa.

  Jego ciekawość tylko rzuca rozpocznie, a jednak zacząć się martwić – czy można sobie wyobrazić kogoś znaleźć? A kto o tym, kochanie, zostanie zabity? W każdym razie … Może on jest w tobie coś bardzo ciekawy przeoczył? I nie zatrzymać, nawet wymyślić coś nieoczekiwanego! Niech mu to, co chce, a potem myśleć! Masz coś na drodze do celu.

  Innym bardzo ważnym: przywrócić miłość człowieka, rozwiązanie problemu własnego rozwoju i samodoskonalenia. Kluby fitness, jazda konna, nauka języków obcych, rozwój zawodowy, różne salony kosmetyczne – można użyć co chcesz, tak długo, jak nastąpił postęp. To również pomoże zainteresować mężczyznę, bo to będzie interesujące zobaczyć w was czymś nowym.

 8. To nie tylko zabawa, ale również rozpocząć flirt. Pamiętam, jak się zachowywać, kiedy twoja miłość jest właśnie rodzi? W celu powrotu do ukochanej, konieczne jest, aby przypomnieć mu, jak wielkie to wszystko się zaczęło. Skaczący śmiechem w odpowiedzi na jego dowcipów. Uśmiecha się do niego, patrząc mu w oczy. Chwała za pomoc. Postrelyayte oczy w jego kierunku. Jeśli jest to twój uśmiech i ładny wygląd potupte Zard. Może długa lista wszystkich naszych „sztuczek” kobiety, ale czy warto? Robisz sobie, jak wszyscy to wiemy!
 9. Gdy jest to szczera rozmowa, wyznał wszystkie moje błędy. Nie powinno się powiesić z powrotem i udowodnić, że on sam był winien. Musisz zrozumieć, że jeśli miłość umrze, winien obu z nich. Nawet jeśli nie zawsze zachowywał się tak szanowanej żony, a on jest łajdakiem, do drugiej przeszedł odsetek swojej winy w tym, też. Nikt nie będzie dobra zmiana na biednych. Jeśli człowiek nie ma, to znaczy, że go nedodali. Co znalazł w nowy związek? Szczególną uwagę? Jasny miłość? Dobry seks? Szacunek?

  Uzasadnij swoją zdradę, oczywiście, niemożliwe. Ale aby to zrozumieć – to całkiem możliwe. Każdy człowiek chce jego zasługi nie były brane za pewnik, a właściwie rozpoznawane. Każdy chce być zrozumiany, chwalili żałował utrzymane. Że nie można dać człowiekowi? Nawracajcie się i przyznać się do winy. Ale nie rozpłakać, upokorzony i poprosić, aby dać drugą szansę. Przyznaj swoje błędy – i ponownie, przejdź do swojego trybu flirty-zabawy. Nie wywierać nacisku na człowieka z negatywnych emocji, inaczej będzie znowu uciekać!

 10. Dać mu możliwość podejmowania własnych decyzji o tym, co chce się wrócić. Człowiek w żadnym wypadku nie powinien czuć, że pchasz go do podjęcia takiej decyzji, inaczej będzie zacząć aktywnie przeciwstawić się presji. I rzeczywiście, ponieważ miłość nigdy nie umiera i rodzi się na czyjeś polecenie. Można zrozumieć, że chcesz przywrócić poczucie tam jak najszybciej. Ale wszystko jest nieprzewidywalne, gdy masz do czynienia z ludźmi i ich emocjami; w naszych snach widzimy jedną, ale w życiu jest często zupełnie inna. W prawdziwym życiu, niestety, to jest o wiele trudniejsze. Nie możemy nawet daje absolutnej gwarancji, że te wskazówki będą działać dla wszystkich i może pomóc powrócić do ukochanej.

Niemniej jednak masz zrobić swoją część, aby przywrócić związek, a jeśli się porady, prace zostały wykonane naprawdę świetnie. Pokażesz swojego człowieka, które są piękne, wiedzą, jak cieszyć się życiem, są skłonni przyznać się do błędów, a na dodatek wszystko, jest jeszcze dla niego, „nieprzeczytane książki.” Jeśli miłość jest wciąż żywy w swoim sercu, że wróci. Daj mu tylko czas!

A jeśli on nie wróci?

Może się okazać, że po tych wszystkich wysiłków, nie wróci. Dobrze, dobrze … Po tym wszystkim, że – nie tylko w tym świecie! Zwłaszcza po salonach kosmetycznych i klubów fitness, swobodnie mówi w trzech językach, a nawet jazda na drobny rumaku, automatycznie stają się przedmiotem zainteresowania innych ludzi. A to wiele znaczy … Więc nie dążyć do przywrócenia stosunków, co może przyjść. Pomyśl – może właśnie powiedziałeś an_1i? Być może po prostu chcesz rewanżu? I czy będzie wygodny, jeśli człowiek jeszcze wróci? Przed podjęciem jakichkolwiek kroków w kierunku mężczyzny, aby zostawić cię, spróbuj zrozumieć, co motywuje.

Gdy związek powinien być zatrzymany

Prawdą jest, że czujesz ból serca za każdym razem, jak tylko zobaczysz swoim ex, bez względu na to, jak bardzo go kochasz? krzywd wyrządzonych na nich nie są zapomniane, a on zachowywał się ze sobą w małżeństwie grzecznie? Jeśli chcesz powrócić, bo chcesz przywrócić ich zdeptany i upokorzony godności (jak zostałem wyrzucony! ..), to jest czas, aby zrozumieć, że tak Ci się jeszcze bardziej upokorzyć.

Ból odczuwany przez kobiety, wciąż kochający opuścić swojego mężczyznę, bardzo różni się od bólu, który odczuwa się tylko dlatego, że zdecydował się zmienić na inny. Jak poczuć różnicę, jak ustalić, dlaczego an_1i? Jeśli naprawdę chcesz, aby spowodować że „bękart” ból, nie podoba mi się. Jeśli nosisz zemsty – nie lubisz tego pierwszego. Prawdopodobna konwergencja nie przyniesie ci ulgę, że nigdy nie będzie w stanie mu wybaczyć. Ale jeśli pominąć, jeśli chcesz być z nim, jeśli martwisz się o tym już teraz – miłość jest wciąż żywy w swoim sercu.

Decyzja go puścić – decyzję o przyjęciu, że jest to bardzo trudne, ale można to zrobić, jeśli uznasz, że byłoby lepiej. Uczucia gniewu i pogardy – To taki wybuchowy „mieszanina”, które w każdej chwili mogą wytwarzać ogłuszający wybuch. Dlaczego zatruwają przyszłe życie i ludzie, a ona sama? Te uczucia stają się przeszkodą, której nigdy nie brakuje w waszym związku jest zaufanie. Jeżeli nie jesteś pewien, że można poradzić sobie z tych negatywnych uczuć, to lepiej, aby dostroić się żyć bez tego człowieka.

Kiedy szansę

Jedynym prawdziwym powodem, z powodu których jest szansa, aby dać oszukać raz mężczyznę – to jest miłość, a nie koniecznością. Jeśli jest to potrzebne, tylko do wspólnej pracy w celu opieki nad dziećmi, aby zapłacić rachunki lub dla innych kwestii materiału, a następnie należy go zostawić w spokoju, bez względu na to, jak trudno było. Ale jeśli chcesz, aby osoba ta nadal idzie z tobą do końca życia, jeśli chcesz podzielić się z nim swoimi ogólne wspomnienia, jeśli jest to część twojej duszy – wtedy znaleźć w sobie siłę, aby zrobić wszystko, co staraliśmy się nauczyć.

load...