Jak zwiększyć paznokcie: rodzaje i zasady

Zawartość:

Paznokci procedura staje się coraz bardziej popularny wśród przedstawicieli targów połowa ludzkości. Materiały, w jaki sposób zwiększyć paznokcie na tyle poprawnie. To nie przypadek. Oczywiście, o wiele łatwiej iść do salonu piękności i paznokci, aby zwiększyć wymaganą długość, zamiast czekać, aż oni są w pełni rozwinięte siebie. Ponadto, istnieje wiele sposobów, aby zbudować. Każda kobieta może wybrać najodpowiedniejszy. Jest to nie tylko możliwe, aby zwiększyć żądaną długość i kształt paznokci, ale również pięknie ozdobić je z różnych rysunków.

load...

Rodzaje paznokci: żel i akryl

Przede wszystkim staramy się zrozumieć w jaki sposób różni się od żelu i rozbudowy akrylowym.

Żel – zdjęcie polimer o szczególnym składzie, utwardza ​​tylko pod działaniem promieniowania ultrafioletowego.

Akrylowy – tenże proszek akrylowy i tlenu, w wyniku gęstą lepką masę powstaje, z których można umieścić gwoździe o różnych długościach i kształtach. Kwas akrylowy zestala się w wyniku odparowania. Proces ten towarzyszy raczej nieprzyjemnego zapachu.

load...

Wybór metody zależy od pojemności struktury płytki paznokcia, który zależy od rodzaju skóry rąk. Żel jest zalecany dla kobiet, które mają suche paznokcie lub normalną strukturę płytki paznokcia. Żel ma właściwości ochronne przed niekorzystnymi czynnikami. Akryl – uniwersalny środek bardziej odpowiedni dla pań posiadających zarówno suchą i tłustą płytkę paznokcia.

Jednakże wadą akrylowego jest to, że ze względu na swój skład zawartych w kwasie, to wysuszyć strukturę paznokcia, co wywiera niekorzystny wpływ. Żel przeciwnie ma własności ochronne i powrót do płytki paznokcia.

Jeśli chodzi o trwałość, zdolność żelu do gorszej trwałości akrylu. Przez mechaniczne działanie żelu przerw takich jak szkło. Jednak nowoczesna kosmetologia nie stoi. Wynaleziony metod, które wzmacniają płytkę paznokcia za pomocą żelu. Ale paznokcie akrylowe nadal silniejszy. Jeśli je łamać, tylko z własnymi paznokciami.

W wyglądzie, paznokcie akrylowe jest dość łatwe do odróżnienia od grubości żelu. Ze względu na fakt, że zdolność żel jest wytwarzany przez specjalną technologią S wygięcie łuku, gwóźdź jest nieco grubszy. Zdolność akrylowy Procedura umożliwia ustalenie cienką warstwę. W rezultacie, akrylowe paznokcie wyglądają bardziej naturalnie.

Kolejną zaletą akrylu jest zwiększenie szybkości procesu. Materiał ten nie wymaga długiego suszenia pod lampą UV. Nawet biorąc pod uwagę konstrukcję, budowę akryl przeprowadzony znacznie szybciej.

Lakier do paznokci, naroshchennyh żel oparty można całkowicie usunąć ciecz zmywacz do paznokci. Naliczone paznokcie akrylowe wymagają szczególnej opieki. Nigdy nie używać kosmetyków zawierających aceton. On zniszczy strukturę paznokcia.

To bardzo ważne rozróżnienie akryl i żel pojemność jest zakres ich bezpieczeństwo. To pytanie jest prawdopodobnie interesujące dla wielu kobiet. Z pojemności żel jest o wiele łatwiej pozbyć. Te paznokcie są wycięte za pomocą specjalnych przyrządów. Rozszerzenia akrylowe będą musiały podjąć silny płyn, który zepsuć strukturę paznokcia. Po tym zajmie dość długi proces odbudowy płytki paznokcia.

Jeśli obawiasz się o koszty postępowania, należy stwierdzić, że mniej kosztowny materiał akrylowy. Typowo, ilość żelu wytwarza się z wyższą cenę. Jednak wszystko zależy od szczegółów procedury i jak manikiurzystka doceniają jego pracę. Może być tak, że akryl build-up będzie kosztować taką samą cenę jak żel, a nawet trochę droższe. Nie jest to zaskakujące.

Wybierz żądany kształt paznokci

Istnieje kilka rodzajów kształtów paznokci, które mogą być osiągnięte poprzez pojemności. Opcjonalnie można wybrać żądaną długość i kształt wolnej krawędzi. Kwadratowy kształt jest tworzony przez wizualnych podobieństw do boków i gładką końcówką. Szczególną uwagę należy zwrócić na marginalia master. Nie powinno być puste. Ponadto do kwadratu, jest możliwość zamówienia okrągłe, ostry kinzhaloobraznuyu formy lub szpilki. To wszystko zależy od Twoich pragnień i fantazji.

Odmiany żel systemów odkładaniu się

Bliższe przyjrzenie się, jak zwiększyć żel paznokcie. Po tym wszystkim, gatunek ten jest bardziej popularny wśród współczesnych mody niż paznokci akrylowych. Istnieją trzy fazy jednofazowe i rozszerzenie systemu żel dwufazowy.

 1. Układ trójfazowy składa się z trzech etapów. Pierwszy – stanowi podstawę, która jest utworzona z żelu bazowego. On jest bardzo płynny i konsystencja łatwo się rozprowadza. Żel niektórzy producenci baza ma ostry zapach. Służy jako podstawa do zwiększenia żelu i pozwala trwale połączyć z paznokciem. Druga faza nazywana jest modelowanie. Polega to na nałożenie gęsty lepki żel, który jest połączony z podstawą. Końcowy etap – nałożenie warstwy mocującej. Żel do łączenia pierwszego i drugiego spójność fazową ciecz bez ostrym zapachu.
 2. Pojemność układu jednofazowego. Taki układ paznokci bardziej ekonomiczne w porównaniu do pierwszego. Dla jest niezbędna do uzyskania tylko jedną substancję czynną. Ta procedura polega na zastosowaniu uniwersalnego żelu zawierającego substancję, która zastępuje trzy fazy narastający. W związku z tym, trzeba wydać na procedura znacznie mniej czasu i pieniędzy.

Funkcje pojemność żelu

Musisz wiedzieć, że nieprzestrzeganie zasad żelu nagromadzenie może prowadzić do tragicznych rezultatów. Płytki paznokciowej szybko złuszcza. Lub złamać wystającą część paznokcia. Często zdarza się, że w okresie objętym płytki paznokcia procedura wchodzi powietrze, które całkowicie psuje efekt budowę.

Aby uniknąć przykrych konsekwencji, trzymać się zasad i jasne wytyczne, jak zbudować swoje paznokcie. Procedury dotyczące jakości w dużej mierze zależy od rodzaju budowanej powierzchni płytki paznokcia. Należy zmatowić i odtłuścić. Na gładkiej powierzchni tipsy przez długi czas nie odbędzie się.

Zanim zaczniesz budować procedury wymaga starannego manicure. Z naskórka i skrzydlika trzeba całkowicie pozbyć, inaczej zarastać naskórek na płytce paznokcia spowoduje nałożenie żelu jakościowej i gładka. Skrzydlika – cienka warstwa naskórka, paznokci rośnie. Jest prawie niewidoczne gołym okiem. Jednak, aby ingerować schludny manicure i pojemność.

Efektywność i jakość budynku wpływa na ogólną kondycję fizyczną kobiety. Oderwanie się płytki paznokcia może być obserwowany w czasie ciąży lub zaburzeniami hormonalnymi u pacjentów, którym podawano antybiotyki i inne środki. Przedwczesny rozwarstwienie może wystąpić w przypadku pewnego rodzaju odrzuceniu przez organizm żelu. W tym przypadku zaleca się użycie innego materiału do budowy. Łatwo jest wybrać doświadczonego specjalisty.

Materiały do ​​paznokci

Przedłużanie paznokci – dość skomplikowana procedura, można powiedzieć, prace biżuterii. W rzeczywistości, nawet najmniejsza leczona część paznokcia może prowadzić do odrywania płytki paznokcia. Trzymaj paznokcie w domu jest bardzo trudne. W każdym razie, to wymaga pewnych umiejętności i wiedzy, która nauczy Cię do doświadczonego specjalisty. Niezależnie opanować nauka ta jest prawie niemożliwe. Jeśli zdecydujesz się na przeprowadzenie w procedurze budowy domu, trzeba kupić wszystkie niezbędne materiały.

 1. Pędzel płaski. Konieczne jest, aby zbudować żelowych.
 2. Szczotka z ostrą końcówką do paznokci za pomocą żelu.
 3. Formy do paznokci. Są dwa rodzaje: Szablony i wskazówki. Wzory, z kolei, może być jednorazowe i wielokrotnego użytku. Wskazówki są podobne w wyglądzie i funkcji do szablonów. Ale są one wykonane z tworzywa sztucznego i są przyklejone do płytki paznokcia za pomocą specjalnego kleju.
 4. Guillotine – nożyce do korekcji sztuczne paznokcie.
 5. Szczoteczka do czyszczenia paznokci od zanieczyszczeń. Można dokupić specjalny sprzęt do budowy lub użyć zwykłej szczotki męskiego golenia.
 6. Oczyszczające chusteczki do usuwania tłuszczu i folii dyspersji z gwoździami.
 7. Ciecz, która odtłuszcza paznokcie.
 8. Kilka ścierne pilniki do paznokci o różnych rozmiarach.
 9. Modelowanie podstawowy i żel mocowania (do rozbudowy systemu żel trójfazowy).
 10. Lampa UV.
 11. Żel jednofazowy (dla rozszerzenia układu jednofazowego).

Należy przypomnieć, że to było konieczne, aby regularne dezynfekcji narzędzi do paznokci. Sterylizację materiałów kabinowych po każdej procedury muszą być dostarczone.

Projektowania paznokci rozszerzeń

Oprócz długości i kształtu paznokci istnieje możliwość wyboru i najbardziej atrakcyjny design. Stylowy i elegancki wygląd nagromadzenie „francuski” z wykorzystaniem kombinacji różnych kolorach. Opcja interesujący projekt paznokci – to akwarium. Efekt ten obraca wzoru objętościowego różnych części: suszonych kwiatów, kawałków folii lub tkaniny, cekinów, skorup, piór, piasku, a nawet mini – rysunki. Odnosi się wrażenie, że postać jest jakby pod szkłem. W rezultacie, konstrukcja ta jest nazywana akwarium. W fazie budowy materiał luzem układa przed warstwą modelowania.

Można wybrać i zaprojektować najprostszy wariant – w celu uzupełnienia własnego gotowy lakier do paznokci w dowolnym kolorze. Istnieją również specjalne farby akrylowe, z których można wyciągnąć na paznokciach wszystko, czego dusza zapragnie. Jeszcze łatwiejsze w użyciu samodzielne przygotowane projekty – szablony, które są dostępne w sklepie. Pięknie urządzone i służyć wszelkiego rodzaju cekinów glitory. Należy jednak pamiętać, że liczba ta nie powinna być zbyt jasny i nalyapistym. Staraj się nie przesadzać z kolorów, błyskotki i objętości.

Korekta paznokci

Korekta paznokci – to procedura, która jest integralną częścią budynku. Zgodnie z ogólną zasadą, potrzeba na to występuje w 2 – 3 tygodnie. Jednak wszystko zależy od konkretnego organizmu. Po tempo wzrostu paznokci nie jest taka sama na wszystkich. Aby ustalić, czy dokonać korekty, pod paznokcie potrzebne. Jeżeli żel z otros skórek 3 mm, to jest w czasie, aby wykonać operację. Do korekcji korzystać z tego samego zestawu narzędzi jak dla budynku.

Kolejność postępowania korekcyjnego.

 1. Przede wszystkim, należy wyjąć gwóźdź i przesunąć regenerować naskórek, jeśli to konieczne.
 2. Dostosowujemy długość pilnikiem i nadać kształt paznokcia, zgodnie z ich własnymi preferencjami. To może być kwadratowy, okrągły, kinzhaloobraznoy lub ostre.
 3. Traktuj paznokieć u podstawy. Tak więc, nie ciąć osiągnęło, a ich własne paznokcie.
 4. Ostrożnie ciąć i odtłuszczenie powierzchni. Dbamy o to, że pod płytkę paznokcia nie dostać powietrze.
 5. Gdy paznokcie są starannie przetworzone, żele mogą być stosowane do budynku – trójfazowych lub jednofazowych. Wybór należy do Ciebie.
 6. Dostosuj pilniczek kształt, wyeliminowanie małych wad.
 7. Manicure paznokci i dekoracji.

Jak usunąć paznokcie Naroscheny

Prędzej czy później będzie sytuacja, w której musisz pozbyć paznokci rozszerzeń. Można to zrobić na własną rękę. Nagromadzenie akrylowy łatwo usunąć Kwaśny przycinający sztucznego płytkę paznokcia. Usuń paznokcie, Naroscheny stosując żel, to będzie o wiele trudniejsze. Aby to zrobić, uzyskać pilnik inny ścieralności. Gilotynowe lub Tipsorezy starannie cięcia wolnej krawędzi. Upewnij się, aby przybić kawałki nie wpadają w oko. Bezpieczniejsze przeprowadzenie tej procedury w okularach. Od krawędzi ciętej, zaczynając usunięcia samej powierzchni przedłużki paznokci począwszy od grubości warstwy. Odbywa się to przy użyciu pliku paznokci ścieralności 100. Po osiągnięciu cienką warstwę na rozcieńczalnika modyfikacji pliku paznokci i przetwarzać resztę. Eksperci nie polecam do usuwania żelu całkowicie, ale pozostawić cienką warstwę, która posłuży jako rodzaj ochrony swoich naturalnych paznokci. Jeśli wszystkie warstwy zostały całkowicie usunięte, wzmocnienia paznokci specjalny Biogel.

Pielęgnacja dłoni po zabiegu budynku

Istnieje wiele przeciwnicy paznokci. Jednak w przypadku prawidłowego przebiegu postępowania i ochrony rąk, bez niekorzystnych skutków nie boją się ciebie. A jeśli mówimy o pojemności żelu, to nawet ma korzystny wpływ na kondycję paznokci. Warstwa żelu jest chroniona przez rodzaj płytki paznokcia od wpływów zewnętrznych.

Upewnij się, że nagromadzenie się i korekta prowadzone starannie i dokładnie. W każdym przypadku, nie umożliwiają wejście powietrza do warstwy żelu. Takie środowisko – to raj dla bakterii szkodliwych.

Należy zwrócić uwagę na jakość dezynfekcji, zgłoszenia paznokci i odtłuścić powierzchnię. Jeśli obejrzałeś porcję żelu zielonkawym kolorze, natychmiast usunąć przeszczep gwoździa i wykonać dezynfekcję.

Harm nie wprowadzają procedurę budowania i pozbycie się sztucznych paznokci. Używaj go tylko specjalne materiały i kosmetyki i postępuj zgodnie z instrukcjami dokładnie.

Po pozbyciu przeszczepu paznokcia regularnie używać produktów, które przyczyniają się do regeneracji płytki paznokcia. Jak starannie wykonać build-up paznokcie w żaden sposób naruszone.

Przedłużanie paznokci – to jest bardzo proste procedury. Do niego można odwołać się w przypadku, gdy pilnie potrzebuje piękny manicure. To może być prowadzone w domu. Ale proces ten musi być starannie przygotowany i czytać co najmniej kilka artykułów o tym, jak budować swoje paznokcie. Chociaż, szczerze mówiąc, to lepiej zwrócić się do doświadczonych specjalistów. W tym celu, tylko jakość materiałów chcesz użyć procesu. W tym przypadku nie warto zaoszczędzić. Po nieprawidłowym nagromadzenie może prowadzić do katastrofalnych rezultatów. Wybierz profesjonalny manicure mądrze. W tym wypadku, w wyniku procedury, dostaniesz piękny i stylowy manicure.

load...