Jak zwiększyć makijaż oczu?

Zawartość:

Co tu powiedzieć, umiejętnie pomalowane oczy zawsze wyglądają jaśniejsze i wydają się większe niż są w rzeczywistości. Nic więc dziwnego, że tak popularne zdjęcia „przed i po make-up” w portfelu profesjonalnych wizażystów i blogerów kosmetycznych aktywnie (i chętnie) pokazuje magiczny efekt transformacji na własnej twarzy. A jeśli najpierw skromnie zachować swoje tajemnice handlowe, blog dziewczyny po prostu spróbować, aby odsłonić te tajemnice i opinii publicznej. Uwzględniając wieczystego niezadowolenie kobiet z ich wyglądu, pragnienie, aby zawsze wyglądać lepiej, weźmy wolności przedstawić zbiór zasad oraz przegląd technik i sztuczek, opowiadając o tym, jak zwiększyć oczu z makijażu.

load...

Co może i powinna być, a co nie jest

Małe oczy – pojęcie względne. Tak, pewnie, towarzysze oczy czarne piękno europejskie wydawać się mały, a prawie każda kobieta azjatyckich wygląd będzie zazdrościć rozmiar i głębokość tych samych europejskich oczach. Jednak jego oczy absolutnie dowolny rozmiar i cięcia może być zwiększona: przez właściwie nałożonych cieni i fałszywych linii będą wyglądały zdecydowanie więcej. Więc, co jest możliwe i konieczne, aby to zrobić?

 • Użycie kombinacji z jasnych i ciemnych odcieniach;
 • Używać eyelinera;
 • Używać fałszywych rzęsy i lokówki;
 • Używać bieli (beżowy) wyłożenia dolnej powieki;
 • Używać cień lub ołówka do spodzie strzałką;
 • Rysować linie i strzałki, pozostawiając naturalne kontury oczu;
 • Należy zastosować technikę cieniowania cienie i strzałki.

Który w żadnym wypadku nie można zrobić:

 • Wyciągnąć ciemny wkładka dolną powiekę;
 • W pobliżu pojedynczego obrysu górną i dolną stronę;
 • Używać kolorowego tuszu do rzęs dla oczu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze narzędzi i technik makijażu:

 • Kształt i kolor oczu;
 • Kształt rzęs;
 • Kolor włosów.

Nie zapomnij, proszę, że te same techniki, aby zwiększyć wizualną oko nie jest odpowiednia dla małych azjatyckich oczy i mały okrągły i głęboko osadzone oczy. Technika makijaż w tych przypadkach będzie inny, ale zasady jego stosowania pozostaną takie same. Pamiętaj, że celem twojego makijażu nie ogranicza się jedynie do wzrostu w oku: Zdjęcie powinno być rozplanowane, harmonijny i kompletne. A więc używać kolorów odpowiednich do obrazu (Spotkania biznesowe, etc.) i swoim rodzaju wygląd (zima, lato, jesień, wiosna).

load...


Etapy makijażu, zwiększając oko

Wybór palety kolorów kosmetyków, należy spróbować uruchomić, aby skorzystać z algorytmem uniwersalnym magicznego makijażu. Ten makijaż będzie absolutnie żadnego zwiększenia oka, nawet tych, którzy nie muszą.

 • Pierwszy etap – brwi

  Tak, ale nie zdziw się! Jeśli masz małe oczy, które są zbyt niskie i krzaczaste brwi nie dla ciebie, a zatem będą musiały je odebrać i cienki z normalnym pęsety i ołówek (cienie) brwi.

 • Drugi etap – zastosowanie podstaw

  Może ona składać się z zwykłym krem ​​na dzień i zasobów tonalnych. Nie zapomnij również o korektor, który może być używany do maskowania drobnych wad: ciemne kręgi pod oczami, wyprysków i tak dalej.

 • Trzeci etap – rysunek cienie

  Jaśniejsze odcienie użyciu perłowy odcień cieni do powiek na górnej powiece i bardzo jasnym odcieniu stosuje się na czole, a w wewnętrznym rogu oka. Cienie mogą być nieco do malowania górnej powieki marszczyć od połowy do zewnętrznego kącika oka.

 • Czwarty etap – kontur oka

  Wewnętrzna boczna (błony śluzowej) dolnej powieki nakraste białego ołówka (hipoalergiczne kayalom). Powieki górnej przemieszczają się wzdłuż linii rzęs ciemnym ołówkiem, a dolna – dolna linii rzęs. Strzałka w dół dobrze komponują.

 • Piąty etap – rzęsy

  Zaostrzenia i gęsto nakraste górne rzęsy (nie kolorowy tusz!). Dolne rzęsy podciąć tylko nieznacznie lub wcale odcień. Jednak w tym drugim przypadku, starają się trzymać kilka napowietrznych rzęsek na zewnętrznej krawędzi dolnej powieki i trochę poniżej rzeczywistych rzęs (strzałka).

Tutaj, rzeczywiście, to wszystko. Nawet te pięć kroków pomoże Ci osiągnąć wizualne zwiększenie oko. Jednakże, jeśli twoje oczy są nie tylko małe, ale także inne funkcje, a następnie spróbuj skorzystać z porad specjalistów, aby dokonać korekty.


Makijaż korygująca małe oczy

 • Azjatyckie oczy

Maksymalizacji wąskie oczy pomoże oszustwo linię konturową prześledzić pod dolnymi rzęsami. „Podnoszenie” klapkę górnej powiece, w widok z narysowaną linię pozwoli symulowania taki kształt: od środka wieku do górnej krawędzi oka. Tylko ta linia musi być oznaczona brązowy ołówka, pióro i ostrożnie zamaskowane lub beżowy proszek (brązowy) cieni. Pomoże to zrobić oczy bardziej otwarte i białe obramowanie wzdłuż wewnętrznej stronie dolnej powieki.

 • Blisko osadzone oczy

„Rozszerz” małe i blisko osadzone oczy pomaga korekty brwi (muszą wyciągnąć trochę z nosa). Korektor, odcień światła lub lekki cień nałożony na powieki z nosa, a także oświetlenie wewnętrzne kąciki oczu, może również przyczynić się do poprawienia efektu blisko osadzone oczy. I świetny sposób na korekty będą długie sztuczne rzęsy klejone tylko na zewnętrznych kącikach oczu.

 • Oczy ciężkich powiekach

Górna powieka gniecenie malować cienie i wymieszać dokładnie. Ciemny cień na gniecenie wieku musi stopniowo i naturalnie poruszać się w bardzo jasnych odcieni kolorów, nakładających się na ruchomej części górnej powieki i pod krzywą brwi. Kontur górnej i dolnej powieki, rolety musi być zasysane ołówka efekt gęstą mgłę.

W ogóle, do listy wszystkich możliwych makijażu naprawczych może być bardzo długi, byliście problem jest nieco inna. Musieliśmy powiększyć oczy, których rozmiar nie pasuje do ich posiadacza. Nawiasem mówiąc, małe oczy – to nie znaczy brzydki. Uważam, że każda kobieta jest piękna (kochać ludzi zwłaszcza w oczach). Ale my wybredni i wymagający, chcę być piękniejsze. Dlatego szukamy odpowiedzi na pytania dotyczące sposobu zwiększenia oczu z makijażu, aby uczynić je bardziej wyraziste, a najbardziej to wyglądać jeszcze bardziej uroczy. Cóż, nie ma ograniczeń co do perfekcji, więc idź do niego!

load...