Jak zrywać brwi w domu? Wspólna nauka

Zawartość:

Najbardziej wyrazista część twarzy – oczu. Ale jeśli przyjrzeć się bliżej, można zauważyć, że oczy są piękne tylko w jakość „ramie”, więc trzeba nauczyć się nie tylko prawo do makijażu, ale także sztukę opiece nad brwiami. Pamiętaj, że jak uczy znaków Leah Akhedzhakova – Vera ścisłym suchym szefa? „Brwi powinny być cienkie i wyglądają jak łuku, rosnące w zdumieniu nad okiem, a następnie przejdź do swojego kąta” i, między innymi, była absolutnie rację. Bardzo nieprzyjemny wygląd „niechlujny”, bez wyraźnego linii brwi.

load...

W celu dokonania brwi były doskonałe, konieczne jest pewne doświadczenie w opiece nad nimi, więc po raz pierwszy pójść do salonu piękności. Nie dasz odpowiedni kształt, który będzie pasował dokładnie do twoich oczu, mogą dotknąć i nawet zrobić sobie tatuaż. Po „rysować” brwi, a może być self-monitorować ich stan – podschipyvat regenerować włosy, trochę dotykowy w górę. Jeśli zdecydujesz się nauczyć techniki wyrywanie sobie, proszę zapoznać się z zasadami, których należy przestrzegać w tym zabieg kosmetyczny. W tym artykule omówimy dokładnie jak tweeze brwi w domu.

Od czego zacząć?

W celu przeprowadzenia w domu Tweezing brwi, trzeba: pincety dezynfekujący płyn lub żel, lustro. Lustro potrzebne wielkie – po pierwsze, można uwolnić swoje ręce; Po drugie – widać dwoje oczu Jednocześnie w celu uniknięcia niespójności. Należy pamiętać, że oświetlenie powinno być w pełnym wymiarze godzin, w przeciwnym razie zadbać o najsilniejszych lamp.

Przed zabiegiem konieczne jest, aby umyć ręce wodą z mydłem, umyj twarz i pocierać ją (i brwi zestawie) lotion dezynfekujący. Pincety traktować balsam na alkohol, można użyć dowolnego. Wiele zalecane przed wyrywanie brwi umieścić na krem ​​nawilżający, ale nie powinno to być zrobione – Bad Hair trzymają się pęsetą, że ślizga się po skórze, a wpływ takiego procesu lub nie nazwać.

Wybór odpowiedniego formularza

Najpierw trzeba utworzyć kształt brwi. Aby to zrobić, należy pamiętać, że doskonała brwi tworzą trzy linie na twarzy. Po pierwsze – z nosa skrzydła do brwi przez wewnętrznego kącika oka. Drugi – to samo z nosa skrzydła, ale tym razem przechodzi przez zewnętrznego kącika oka. Po trzecie – spojrzeć w prawo i narysować linię od końca tęczówki do skrzydła nosa – punktu jego przecięcia z brwią jest najwyższe brwi Bend.

load...

Różnice w procedurze

Teraz można wyciągnąć nadmiar włosów – pierwszy z dwóch pierwszych linii do mostu i zewnętrznym kąciku oka, odpowiednio, a następnie tworząc łuk – od góry i od dołu linia brwi usuwa włosy. Zacznij od kilku włosków na jednej brwi, a następnie z drugiej – musimy starać się je symetrycznie. Należy wziąć krótką przerwę po 10 minutach, i znowu iść do lustra – widzisz swoje wady, ale skóra jest trochę peredohnet z męki.

Po przeprowadzeniu procedury wytrzyj lotionu i brwi może spowodować żel lub krem ​​o działaniu uspokajającym. Teraz wystarczy, aby monitorować stan brwi, aby dostosować swój kształt w czasie, a wtedy zawsze będziesz wyglądać świetnie!

Przeciwwskazania do skubania brwi

Pomimo faktu, że procedura ta nie jest tak trudne, a można to zrobić w domu, istnieją pewne ograniczenia:

  • Jeśli masz skłonność do reakcji alergicznych. Otarciem opalania twarzy, używając szczypiec, przetrzeć roztworem alkoholu, można spowodować nadmierne zaczerwienienie lub wysypka;
  • W obecności uszkodzenia pęcherzykowego w obszarze brwi – tak można przeprowadzić infekcji do sąsiadujących obszarów powierzchni, która prowadzi do całkowitego zniszczenia;
  • W razie potrzeby, wkrótce wyjdzie – kurz, wiatr, mróz, a nawet mogą uszkodzić skórę, tym bardziej będzie to praktycznie bez ochrony.

Mimo to, pierwszy raz usuwanie nadmiaru włosów w brwi warto wydać specjalista w salonie kosmetycznym. Oprócz wyboru właściwego formy, procedurę makijażu poprawnie, detergentem i całkowicie bezbolesny szczególną wstępnej obróbki skóry zamrażanie kompozycji. Dowiedz się, jak dbać o twarz, stworzyć swój obraz, wybrać opcje, a następnie zawsze będziesz wyglądać nie tylko atrakcyjne, ale także oryginalne.

load...