Jak zrobić zaproszenie na ślub własnymi rękami, i zaskoczyć gości?

Zawartość:

Każda panna młoda chce najważniejszy dzień w jej życiu był wyjątkowy, niezapomniany, niezwykłe. Jednak przygotowania do ślubu – jest to dość kłopotliwe i kosztowne. Musimy zacząć w rodzinnym stopy oszczędności, a następnie, z wyjątkiem umorzenia i malarstwa, a nawet nic nie pamiętam. Z biegiem czasu, zdjęcia są sprawdzane rzadziej i jeździć z filmów zbierania kurzu gdzieś w szafie. Zgadzam się, że większość wesela są podobni jak dwie krople wody. Tylko narzeczeni są różne.

load...

Jesteś pewien, że chcesz o swojej uroczystości przypomniał kilkunastu lat? Sprawiają, że naprawdę nie jest tak trudne, to życzyć. Najlepszy ze wszystkich, oczywiście, mają Ślubna gdzie wszyscy goście będą ubrani w niezwykłych kostiumach. Ponadto konieczne jest, aby dbać o różne drobiazgi, które pomagają dostroić się w pożądany sposób od samego początku. I w tym przypadku będzie to iść na zaproszenie.

Jak zaprosić gości na wesele

Zaprosić gości dokonane co najmniej na trzy miesiące przed obchodami, tak że nie mają czasu na przygotowanie się, aby kupić prezenty, ubrania, bilety, itp W tym przypadku, ludzie, którzy chcą zobaczyć przyszłych nowożeńców na wesele, często wysyłać pocztówki lub liter, która zawiera ważne informacje: datę, nazwę, lokalizację. I to tylko przez telefon lub za pośrednictwem sms, że nie powinien robić! Takie zaniedbanie nie jest mile widziane. Dwa miesiące przed ślubem należy dzwonić w celu wyjaśnienia, czy otrzymał zaproszenie, a także czy będą mogli przyjść.

Dbamy o zaproszeniach

Oczywiście, można kupić zwykły powitanie mimochodem, specjalistycznych sklepów i kolejność drukowania. Na wszystko można brać co najmniej pół godziny. Ale takie zaproszenie ma duszę – ten sam zapał, który pozwoli gościom i będzie zanurzyć się w magicznej atmosferze wypoczynku. Dlatego lepiej jest starać się kart siebie.

load...

Ale jak zrobić zaproszenie na ślub ze swoimi rękami, jakby artysta w tobie, delikatnie mówiąc, nie? To jest w porządku! Istnieje wiele pomysłów i możliwości, dla którego zdolności artystycznych i talent do robótek nie jest tak ważne, a węże. Najważniejsze – kreatywność i chęć.

Mini Movie: Spróbuj swoich sił w roli reżysera i aktorki

Tak, trzeba operatora (1 szt), aparat (najlepiej cyfrowy, zamiast telefonu komórkowego) oraz pomysł. Wstępnie myśleć nad scenariuszem. Na przykład, na początku można przedstawiać scenę swej miłości, rozwoju stosunków, samego wniosku, ale w końcu – zaproszenie na ślub.

Opcja druga – do nakręcenia filmu, biorąc ideę swojego ulubionego filmu. Kto robi to ze względu na indyjskim filmie, gdzie bohater ratuje narzeczonej z niewoli, inni przyjąć jako podstawę dla Kopciuszka lub Królewny Śnieżki. Wszystko zależy od cech twarzy swojej pary. Być może już nie pasować do kreskówki „The Bremy Muzycy” i „Little Red Riding Hood”.

Przeciętnie powinien opuścić nie więcej niż 5 minut, w przeciwnym razie ludzie, którzy obejrzeć film, po prostu stają się nieciekawe. Nie należy liczyć na najlepsze! Przygotować plan działań niezbędnych, zastanowić się, gdzie i jak zostanie ona usunięta. Poproś kogoś z dobrze znanego procesu i montażu filmu do filmu był piękny.

Nie zapomnij o pakiecie, który pojedzie. Jest możliwe, aby umieścić swoje zdjęcia razem i zrobić jakąś wstępie krótko powiedzieć, jaki będzie film. Koperty można zrobić samodzielnie, pierwszy drukowany na papierze obrazu, a następnie skróty i skleić je.

Scrolls: najprostsze zaproszenie

Czy wiesz, jak używać Photoshopa? Jeśli wiesz, jak zmienić kolor tła, napisz tekst i drukowania obrazu – to jest coś. Również gotowe próbki można pobrać z Internetu, który następnie trzeba wypełnić tylko w ramionach informacyjnych. Zaproszenie gotowy do zwijają się w rurkę, bandaże lub kabli taśmowych (wszystko zależy od tematu ślubu). I wysyła gości.

Kiedy ludzie mieszkają daleko, należy również zadbać o opakowaniach i że zaproszenie nie jest zgnieciony lub rozerwana podczas transportu. Można albo kupić gotowe rury i uczynić je z papieru budowy. Nie ma czasu do bałagan z nim? Cóż, poczta ma małe okno, w którym należy umieścić te zwoje.

Zaproszenie w butelce: motywy morskie

Jeśli ślub odbędzie się w morskim stylu, możesz wysłać zaproszenia do gości w tradycyjnych butelkach. Ponownie, weźmiemy pod uwagę nie tylko na temat tego wydarzenia, ale również miejsce. To natychmiast dostroić do pożądanego nastroju, ale bardzo intrygujące uroczystość zostaną zapisane.

Malowanie i zabawa odbędzie się nad morzem? Wziąć zwykły kawałek papieru (A4) i napisz na nim własną ręką wiadomość. Roll słomy, trzymać w butelce i zamknąć zwykły drewniany korek. Wszystkie zaproszenia, wyłowione z morza, jest gotowy.

Drugi wariant – mapa skarbów. Tam już trzeba być inteligentnym i umiejętności. Opierając się na żółto „przewijać” mapę (ręcznie lub w specjalnym programie – w zależności od swoich talentów), niewielkie oparzenia krawędzie meczów papierowych. Określić miejsce, data i czas zdarzenia, nazwę młodej pary. Umieścić wewnątrz zaproszenia butelki, kamyki morskie, konwencjonalne szkło cukierki, lizaki (gra rolę biżuterii), jeśli istnieje – iść spać piasku.

Zaproszenie do zdjęć

Robimy kilka profesjonalnych zdjęć na dobry aparat. Przetwarzać je, retusz, usuwamy wszystkie niepotrzebne. Można zrobić czarno-białe zdjęcie w stylu retro lub żółty, jeśli karta była przetrzymywana przez dziesięciolecia. Mamy wydrukowane całe to piękno. Lepiej, oczywiście, użyć specjalnego papieru. Kosztować nieco droższe, ale jakość obrazu będzie lepsza. Jest gęsty, błyszczący i trwały.

Można to zrobić jako zwykła karta złożyć na pół, i jednostronna. Zaletą tej opcji jest to, że można wysłać zaproszenie w zwykłych kopertach, bez obawy, że będzie to uszkodzeniem podczas transportu.

Wykonujemy książeczkę: niezwykłe zaproszenie do oryginalnych osób

Jest to prawdopodobnie najbardziej skomplikowane wersja zaproszenia. Aby wdrożyć go, konieczne jest podłączenie wszystkich swoich przyjaciół. Tak więc, wziął kartkę papieru, składany na pół. Wewnątrz umieszcza kolejną warstwę i uszyć je razem (możliwe jest użycie złotą nić lub zszywacz z łącznikami kolor). Rezultatem jest coś takiego jak broszury.

W aplikacji skóry. Na przykład, klej serca wycięte z tkaniny lub papieru, pisać wiersze, dowcipy, śmieszne zdjęcia. Zewnętrzna strona ozdobić wszystko, czego dusza zapragnie, zaczynając paciorków i koralików, wykończenia z płatkami kwiatów, fotografie itp Również wcześniej na komputerze można wpisać wiadomość poprzez wypełnienie jak gazety (kolumny, nieco ciemniejące tle). Niedbale wycięto i umieszczone na jednej ze stron. Można nawet zrobić tak, że jeden koniec artykułu prasowego pojawiła się na zaproszenie arkusze bazowe.

Okazuje się, domowej roboty książkę lub czasopismo, to prawdopodobnie nie chcą rzucać nawet rok i pół. Zaletą jest to, że bardzo niewiele osób podjęte w celu wdrożenia tych pomysłów. Jest to bardzo kłopotliwa sprawa jest dla panny młodej, który jest już zajęty przygotowaniami do uroczystości. Dlatego jest mało prawdopodobne, znajdziesz podobną opcję.

Podstawowe zasady podczas tworzenia zaproszeń

Pierwszą rzeczą, którą musisz pamiętać, aby utworzyć zaproszenie – każda osoba ma swój własny smak. A fakt, że dla niektórych osób wydaje się zabawne i ekscytujące, dla innych – kompletna porażka. Więc należy skonsultować się z rodziną i przyjaciółmi, tak aby docenić swoją pracę.

Po drugie, aby złożyć tylko jakościowo wykonane wiadomości. Jeśli amatorskie wideo i surowy, papier – cienkie, a zdjęcia zostały zrobione w starym telefonem komórkowym, jak gdyby nie były oryginalne, to jest mało prawdopodobne, ktoś z gości podoba.

Kolejnym punktem – sposób dostawy. Jeśli zdecydujesz się zrobić trójwymiarową zaproszenia, należy zastanowić się, jak będzie następnie rozprowadzać je. Jeśli wiadomość jest w butelce, konieczne jest, aby spojrzeć na wypełniacza skrzynki, które nie dają podczas transportu pęknięcie szkła. Płyta również potrzebują ochrony.

Rozważmy Wybierz materiał. Czy masz papier, opakowania, ozdoby, farby do drukarki w celu utworzenia co najmniej 100 z tych samych opcji? Zgadzam się, że jeśli matka pana młodego wysłać regularne pocztówek, a jego kuzyn – mapę skarbów, bez obrazy nie może zrobić. Zaproszenia powinny być takie same.

Co jeszcze należy dbać o narzeczonej

Gotowanie Ślubna, dziewczyna powinna dbać o bukiet i boutonniere i tortu. Zgadzam się, jeśli uroczystość odbywa się w stylu piratów, aw rękach Bride – róż na stole – ładnym małym ciasto do kwiatów, integralność obrazu będzie. Więc upewnij się, aby kontrolować te części.

  • Bukiet

Ślub bukiet panny młodej – jej wizytówkę, która odzwierciedla nastrój i ogólny temat wakacji. Oczywiście, powinno być połączone z Ubierz dziewczynę siebie i doskonale wtapiają się w garnitur pana młodego. Do tej pory istnieje ogromna różnorodność opcji, które jeszcze jakiś zawrót głowy.

Istnieje nawet swego rodzaju moda dla niektórych rodzajów kwiatów, które, nawiasem mówiąc, nie jest nawet w stanie stać. Wymyślić coraz więcej oryginalnych rozwiązań, aby zapewnić długie „życie” tego akcesorium. Jako przykład chciałbym przynieść bukiet wykonany z broszki. Jego pierwsza „wersja” została wynaleziona około 10 lat temu, kwiaciarnia Amanda Heer (Amanda Heer). I od tego czasu jego popularność know-how rośnie.

  • Boutonniere narzeczona

Boutonniere bride – mały bukiet kwiatów, urządzony w konkretnym stylu. Do dekoracji są powszechnie stosowane koraliki, oczek, gałązki i jagody. Dziś modne jest zrobić z bransoletki boutonniere i umieścić go na ręku, ale zanim został on dołączony do sukni gorset ślubu. Uwaga: nie jest to niezbędne akcesoria i jest zamawiany na prośbę panny młodej.

  • Boutonniere oczyszczenie

Raz wszystko zaczęło się od prostego kwiat przypięty do ubrania człowieka kochającą kobietę. Był to symbol ich wysokie i prawdziwych uczuć. Dziś jest niemal obowiązkowym elementem garnitur pana młodego. Boutonniere po raz pierwszy zastosowano na ślubie księcia Alberta, który stał się założycielem pewnego rodzaju moda na tego akcesorium. Dzisiaj, z pomocą dziurek to podkreśla specjalny status nie tylko młodej, ale również jego przyjaciel, ojców i krewnych par. Nie zapomnij boutonniere że człowiek powinien być w harmonii i łączy się z samicy (jeśli w ogóle), a także bukiet panny młodej.

  • Bombonierki

Bombonierka – to po prostu musi być spektakularny, w rzeczywistości jest to rodzaj ekspresji uczuć wdzięczności gości doświadczonych małżeństw, bo drodzy ludzie przychodzili do niego na weselu. W ogóle, pudełka cukierków może być przekazany na początku celebracji, a na końcu. Nie ma jednej tradycja tam, ważne jest, aby wybrać tylko odpowiedni czas. Najlepiej jest, jeśli zostaną zastosowane tych przypadkach i pocztówki z wyrazami wdzięczności.

  • Tort weselny

Ciasto jest jasne i wspaniały finał festiwalu, więc trzeba zrobić to prawdziwe dzieło sztuki. To powinno być ekskluzywne produkty, do których produkcji powinien być podłączony tylko doświadczonych cukierników-Masters. Jesteśmy nadal w modzie tort, ale europejskie i amerykańskie śluby są obecnie prowadzone z wież babeczek babeczki – są nie większe niż szklance wody. Natychmiast należy powiedzieć, że mogą one być zarówno jasne, spektakularne, niezapomniany i oczywiście pyszne.

Nie zapomnij o wszystkich niuansach w ramach przygotowań do uroczystości ślubnej, a następnie odbędzie się ono na najwyższym poziomie. I po 10-15 latach na pewno będzie coś powiedzieć swoim dzieciom, a następnie wnuki. Najważniejsze – nie bój się podjąć ryzyko i robić rzeczy po swojemu, a nie zgodnie z ustalonym wzorem, jak reszta panny młodej.

load...