Jak zrobić własną falowane włosy

Falowane włosy – marzenie wielu kobiet, a jeśli chcesz, aby stać się właścicielem kręcone blokad, to z pewnością nie są sami w swoich pragnień. Zakręt faliste włosy nigdy nie wychodzą z mody, bo wyglądają bardzo piękne i bardzo seksowne. Ale nie zazdroszczę właścicielom naturalne loki, jak zrobić falowane włosy już nie problem. Ponadto, metody curling naszego czasu bardzo wiele.

load...

Aby włosy faliste, konieczne jest, aby zmienić swoją strukturę poprzez narażenie na działanie chemikaliów, ciepła lub wysychaniem podczas niej coś nakrucheny. Można odwiedzić fryzjera, gdzie można zrobić trwałą długoterminowej lub zniesienia na lokówki. To daje wysoką jakość wyników są gwarantowane, ponieważ Twoje włosy będą pro. Ale jeśli nie chcesz, aby odsłonić swoje włosy na działanie czynników chemicznych lub gorącego powietrza, może osiągnąć efekt falowane włosy w domu – samodzielnie lub z pomocą, na przykład znajomego. Między innymi jest to, aby pomóc i zaoszczędzić pieniądze!

Jak zrobić własną falowane włosy

Możemy zaoferować Ci kilka prostych sposobów, w którym można zrobić piękne fale na włosach. I zaczniemy, być może, z bardzo starych sposobów.

Na tkaninie

Nawet nasze babcie same loki wykonane w taki sposób – „nawijać włosy na wałki” nazwano Konieczne jest, aby wziąć małe paski tkaniny, aw środku ich długości oszukać „roll” z papieru. Papier będzie podstawą, na której trzeba nawijać włosy. Ponadto, włosy powinny być wystarczająco wilgotne.

Lepiej zacząć od dolnej nici. Podnieś włosy i popliteus im. Od dołu pasma włosów oddzielnym i wiatr go na rolce papieru. Gdy włosy są nawijane są podjąć końce tkaniny, które wiszą na bokach osieroconych nici i związać je węzeł wiążący linka włosy. Czy to aż wszystkie śruby zamki.

load...

Jeśli chcesz uzyskać większe loki, następnie skręcić kosmyki objętości włosów. Jeśli chcesz uzyskać więcej małych loków, sploty powinny być cienkie i mogą oszukiwać bezpośrednio do tkaniny, a nie papierowej. Utrzymać włosy na wałki nie powinna być mniejsza niż pięć godzin, tak aby wiatr je w sposób najlepiej na noc. Owiń włosy na tkaninie i rozwałkować rano – bardzo ciężka praca, ale wynik będzie proszę bardzo. Falowane włosy na mieliźnie tak długo nie wystarczy odpoczynek i loki zachowują swój kształt nawet przy dużej wilgotności (np deszczu).

Wsuwka

Jest to również metoda dość stary. Umyć głowę, a potem niech włosy lekko osuszyć. Oddzielić kosmyk włosów palcami, przekręcić pierścień. Wtedy nasza babcia związany pierścień włosy wszystkie te same szmatki. Oferujemy naprawić włosów z małych zakolok- „kraby”. Dzięki tej metodzie, powietrze ma większy dostęp do włosów i szybciej odparowuje wilgoć z nich. Gdy włosy suche, usuwać tkaninę lub szpilki i delikatnie grzebień loki. Więc oni dłużej włosy powinny posypać lakierem. I można użyć stylizacji włosów przed rozpoczęciem przędzenia nici.

Korzystanie mus

Można szybko osiągnąć lekką falę, używając tylko ręcznik i Pianka do układania włosów. Wszystko, co musisz zrobić – to po umyciu dokładnie wysuszyć włosy ręcznikiem, a następnie zastosować je Pianka do układania włosów. Następnie upuścić głowę do włosów zwisać swobodnie, i zaczynają ściskać włosy w dłoniach, kruszenie każdy kosmyk od dołu do góry. Starać się układać włosy w tym wolnym fali.

Możesz pomóc sobie trochę suszarka podsushivaya włosów, ustawienie niskie ciśnienie powietrza. Nadal Rumple włosy do góry, aż do ich całkowitego wyschnięcia. Loki ten sposób na pewno nie, ale włosy będą wyglądać bardzo bujne i będzie leżeć fali świetlnej.

W papilotach

W papilotach kobieta wietrze włosy przez długi czas, ale teraz istnieje ogromna różnorodność form i typów tych urządzeń do kręconych włosach. Tworzywo lokówki, lokówki i piana, rzep, elektryczne, parafina … Oni są w różnych rozmiarach – małych lub dużych loków. Typowo walce o małych średnicach są stosowane do krótszych włosów i wałki o większej średnicy – w przypadku długich włosów. Na zimnym wietrze lokówki mokre włosy i nie rozkręcić je aż będą całkowicie suche. I gorących rolek (na przykład elektryczne lub parafinowy) muszą wiatrowej włosy suche. W tym przypadku, lokówki usuwa się dopiero po ochłodzeniu się.

W curlingu

Czy wiesz jak zrobić falowane włosy przy użyciu lokówki? Zacznijmy od tego, że lokówka jest konieczne, aby wybrać prawidłowo. Jeśli – właściciel długie włosy, to trzeba kupić lokówkę, która ma dłuższą lufę. Krótsze włosy mogą być z powodzeniem wkręca konwencjonalne kleszcze. Oto jak należy postępować:

 • Umyte włosy suche z suszarki lub pozostawić do wyschnięcia w naturalny sposób. Jeśli chcesz, aby chronić włosy przed działaniem ciepła podczas nawijania na gorących kleszczy, stosuje się specjalne ochronne pasm natryskowych.
 • Wysuszonej sierści podzielić na trzy lub cztery części, zabezpieczyć ich gumki lub zaciski. Pozwoli to uprościć proces zwijania, tak jak usunąć nici nie będzie przeszkadzać. Ponadto, dzięki czemu można mieć pewność, że wszystko nakręcić włosy, nie brakuje pojedynczą nić.
 • Chwycić jeden mały punkt, owinąć go wokół lufy lokówka. Zabezpieczanie zamkiem szczypce zaciskowe, przytrzymać go w tej pozycji przez dziesięć – piętnaście sekund, włosy odpowiednio podgrzać i stały kształt.
 • Każdy zakręcony pukiel włosów klamerką do kołka, tak że nie pozostaje wiszące aż zwijają pozostałych pasm lub curl nie jest to, jak utrzymać się w formie.
 • Nadal zwijają wszystkie włosy tak długo, jak nie są wszystkie pasma są nawinięte.
 • Po ochłodzeniu loki, usuń wszystkie szpilki i spryskać włosy jest Twój ulubiony lakier, który przedłuży żywotność loki.

Kolejny oryginalny i wygodny sposób przez nos

Zdarza się, że kobieta jest absolutnie nie ma czasu zajmować się lokówki, lokówki i lokówki i dobrze wyglądać tak samo jak wszyscy. Na przykład, jeśli jesteś młoda mama z długimi włosami – przeważa młodzież, chcę wyglądać atrakcyjnie, ale opieka nad dzieckiem zająć cały swój czas. I oczywiście, Twój długie włosy są na końcu listy niezbędnych spraw i problemów.

Następnie powinno się spróbować tej metody – dop włosów bez improwizowanych środków, z wyjątkiem … skarpety! Po przeczytaniu opisu tej metody, można go zabrać z przymrużeniem oka – czy włosy są mocno trzymane z palca i to naprawdę daje pożądany efekt? Ale – niech nas wszystko w porządku! Oto instrukcje krok po kroku, jak zrobić falowane włosy za pomocą nosa:

 • Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, to „pożyczyć” mój mąż jedną skarpetkę. Lepiej wziąć subtelna, ale kopia może być dłuższy. Odcięte Mysik skarpety, a następnie zwinąć w kierunku gumy „cukierka” powstałej tkaninowej rurki. Gotowe! Możemy zagwarantować, że od teraz to będzie Twój ulubiony włosy „narzędziem”!
 • Kolejny krok – Zbierz suche włosy w wysoki kucyk. Umieścić ogon tak wysoko z tyłu głowy jak najszybciej dostać – przynajmniej na samym szczycie. Zamocować ogonowych zwykle – Scrunchy.
 • Teraz posypać wodę z ogon włosy. Nie jest konieczne, aby zwilżyć je zbyt wiele, poza tym, że włosy nie wyschły przez noc. Przeciwnie, włosy powinny być lekko wilgotne. (Spędzając włosy w ten sposób kilka razy, będzie w stanie określić optymalną dla wilgoci do włosów).
 • Wziąć dołu „obwarzanek” i wsunąć koniec ogona poprzez jego otwór wewnętrzny. Przesuń rolkę skarpety tuż pod koniec włosa. Następnie rozprowadzić równomiernie na włosach „pączek”, chowając końce włosów pod nią. Zacznij przyciemnione do „obwarzanek” włosy, zmierza w kierunku górnej części ogona.
 • Śruba włosy na palec, aż do nasady ogona. Staraj się, aby Twoje włosy pionowo, tak że owinięty wokół „obwarzanek” w regularnych odstępach czasu.
 • Kiedy skończysz, to miłe „obwarzanek” pojawi się na twojej głowie, tylko teraz z włosami. Nie ma potrzeby, aby naprawić mu coś, będzie dobrze trzymać, nawet w nocy. Najciekawsze jest to, że już otrzymał dość piękną fryzurę!
 • Teraz pójść do łóżka z przedsmak tego, co piękne włosy będzie miał jutro. W porannym odwinąć „pączek” włosów, oraz – Ta-da! Musisz udać mopa pięknych miękkich loków! Twoje włosy będą wyglądać świetnie, a oni machali przez długi czas.

Być może ta metoda jest najbardziej wygodne, ponieważ:

 • Aby nawijać włosy na „obwarzanek”, trzeba będzie mniej niż jedną minutę;
 • Nie ma potrzeby, aby pracować w wysokiej temperaturze włosów (suszarka do włosów lub lokówki), co narusza strukturę włosów i ich znacząco wysuszaniu;
 • Dla większości rodzajów włosów nie wymaga stosowania żadnych produktów do stylizacji;
 • Sen z „obwarzanek” jest bardzo wygodne, co nie jest lokówki a nawet lokówki;
 • Po kręte włosy wyglądają tak samo dobrze, jak gdybyś w ręce fryzjera.

Jak widać, metody prostownica do włosów jest naprawdę dużo jak stary, wymyślone przez naszych prababek i nowymi, które pojawiły się w ostatnim czasie. Spróbuj wybrać najbardziej odpowiedni sposób. Ale może sam wymyślić coś nowego, że spodoba się wielu, a zacznie być przekazywane ustnie i z pokolenia na pokolenie. To nie bogowie garnków w końcu!

load...