Jak zrobić windę piersi: wskazania i przeciwwskazania ze zdjęciami przed i po

Podniesienie piersi pomaga rozwiązać wspólny problem, ponieważ pominięcie gruczołów sutkowych, który występuje z powodu wielu przyczyn.

load...

Promuj Małe piersi dramatyczny spadek masy ciała, ciąży i laktacji, hormonalnych i związane z wiekiem zmiany w organizmie. Nawet grawitacja – i okazuje się, że to zły wpływ na nasze piersi. Co robić? Pomaga podyazhka piersi lub jako lekarze nazywają go Mastopeksja.

Zawartość:

O Mastopeksja szczegółowo

Wskazania do zabiegu na piersi podnieść

Lifting – zabieg chirurgiczny mający na celu poprawę kształtu piersi. Podniesienie piersi Jest tylko jeden sposób, a nie przy użyciu kosmetyków. Niechirurgiczna podnoszenia biustu – nic innego jak próba sprzedania super-drogie trochę śmietany lub masaż reklamową lub centrum fitness.

load...

Wyciąg piersi jest głównie kobiet z małych piersi ugięcia. Wystarczy podkreślić, że jeśli w przyszłości planujesz mieć dzieci, nie jest konieczne, aby zrobić Mastopeksja, ponieważ ciąża i karmienie piersią nie neguje całą pracę chirurgów plastycznych.

Pokazany chirurgii i kobiet z dużym biustem. Jednak w tym przypadku piersi operacji podnoszenia, jest zazwyczaj wystarczająca. Aby skorygować kształt piersi o dużej objętości, trzeba również operację zmniejszenia piersi.

Przeciwwskazania do chirurgii

Absolutnych przeciwwskazań do zabiegu są te choroby:

  • Choroby wspólne źródło (cukrzyca, nadciśnienie, choroby krwi, nowotworów);
  • Guzów sutka (zarówno złośliwe i niezłośliwe nowotwory);
  • Nadwagę;
  • Planowaniu przyszłej ciąży i porodu.

Przeciwwskazania tymczasowa:

  • Niedawne laktacja (zakończenie karmienia co najmniej rok wcześniej);
  • Zaostrzenia chorób przewlekłych;
  • Każda ostra choroba ciała (nawet katar lub ARI);
  • Chorób wenerycznych.

W takich przypadkach, w celu przeprowadzenia podnoszenia piersi po wyżej wymienione problemy zostały usunięte.

Jak zrobić piersi Wyciąg

Operacja polega na usunięciu nadmiaru skóry i podnieś brodawkę wraz z otoczką. W tej techniki chirurgicznej będzie zależeć od tego, jak silne nastąpiło opadaniem sutka u pacjenta. Istnieje kilka stopni opadaniem.

W nieznacznej pominięcie dwa warianty części mogą być używane. W pierwszym przypadku, nacięcia w kształcie półksiężyca powyżej otoczki. Nadmiar skóry jest usuwany powyżej otoczki, kosztem wzrasta brodawki skórne. Druga opcja – nacięcie wokół otoczki i usuwanie krąg skóry. Wtedy być może częściowe zmniejszenie samej otoczki. Po dokręceniu zastosowano szwy, powoduje windy piersi. Ta technika nazywa periareolar Mastopeksja.

Jeśli opadanie powieki piersi jest wystarczająco silny, lekarz robi nacięcie wokół otoczki i i długie pionowe nacięcia pod sutek (pionowy Mastopeksja). To cięcie przychodzi do marszczyć pod piersią. Czasem uciekają się do cięć pod piersi. W tym przypadku, aby nacięcia wokół brodawki, w sekcji poziomej piersi i pionowej sekcji wystającego z otoczki z fałdu piersi. Technika ta nazywana jest w kształcie litery T mastopeksja.

Niezależnie od techniki chirurgicznej wielkości otoczki może być zmniejszona. Operacja podnoszenia piersi jest bardzo podobny do redukcji piersi. Różnica polega na tym, że spadek ten nie tylko usuwa się skórę sutka i tłuszczu, ale także część tkanki piersi.

Tak więc, tym mniej wyraźne opadanie powiek sutka mniejsze nacięcia może być dozowany. Czasami wystarczy endoskopowa wyciąg piersi. Operacja ta, którą przeprowadza się z użyciem endoskopu nacięcie pod pachą. Możliwe jest również wyciąg piersi nici Aptos – specjalny gwint podnosi piersi i są przymocowane do obojczyka.

Pamiętaj, że w wyniku tej operacji nie będzie trwać wiecznie – w ciągu 5-10 lat piersi znowu zacznie spadać, ale proces będzie znacznie wolniejszy.

Ile jest winda piersi?

Zmiana kształtu swoich piersi na lepsze, wiele kobiet są gotowi, ale wiedząc, jak bardzo jest winda piersi, porzucić pomysł. Rzeczywiście, wyciąg piersi, którego cena zaczyna się od 40 tysięcy rubli. – Nie jest to tania przyjemność. Ale zdarza się, że praca lekarza jest nie tylko estetyczne, ale również psychologiczne znaczenie dla pacjenta. Jeśli wiesz, że wyciąg piersi pomoże Ci odzyskać normalną samoocenę i czuć się dobrze w swoim ciele – aby zdecydować. Operacja z medycznego punktu widzenia jest prosta, w wyniku tego jest bardzo stabilne. Chirurg plastyczny – nie jest lekarz prowadzący, a rzeźbiarz ciała, który może dać piękno i urok.

Wyciąg Cena piersi jest silnie uzależniona od miejsca, w którym będziesz robił operację. Im dalej od stolicy, tym taniej. Więc jeśli jesteś ciekaw, jak dużo jest winda piersi w każdym większym mieście w Polsce, można zauważyć, że ceny zaczynają się od 40 tys. Rubli, i może wzrosnąć z kliniki do kliniki. W Warszawie, w tej samej cenie podnoszenia piersi rozpoczyna się od 60 tys. Rubli.

W dążeniu do taniego wyciągu piersi, nie należy zapominać o reputacji kliniki i profesjonalizmu lekarza. Zapytaj, jak wyciąg piersi, pacjenci przeczytać recenzje, dowiedzieć się o wskazania i przeciwwskazania do leczenia operacyjnego. Najlepiej jest szukać lekarza za radą przyjaciół i znajomych.

Przed i po zabiegu

Przygotowanie do Mastopeksja zaczyna się od dokładnego zbadania pacjenta. Możliwość pracy uzyskuje się dopiero po konsultacji z chirurgiem piersi chirurga plastycznego. Lekarze oceniają stan piersi, piersi tworzą wspólną kartę.

Jeśli operacja jest pozytywnie rozwiązany, pacjent wykonuje pełne badanie, w tym kontroli onkologa i anestezjologa. Operacja jest dozwolone tylko pod warunkiem zdrowia kompletny damskiej. Przeciwwskazaniem jest nawet niewielka niedyspozycja.

Na tydzień przed operacją należy przerywać przyjmowania żadnych leków, zwłaszcza te zawierające aspirynę, lecytyna, witamina E

W przeddzień operacji należy wziąć kąpiel. łatwe zaleca kolację.

Bezpośrednio po zabiegu, szwy zostaną nałożone na Opatrunki i ponad – bandaż elastyczny. Też polecam noszenie odzieży uciskowej. Opatrunki są konieczne w czasie pierwszych dwóch dni. Jeśli operacja się powiedzie, będzie można wrócić do domu na drugi lub trzeci dzień, a tydzień później będzie można iść do pracy. Zabrania się podnosić żadnej wagi w jeden i pół miesiąca po Mastopeksja. Aby zmniejszyć ból pacjenta po operacji, lekarze zazwyczaj przepisać leki przeciwbólowe do odbioru w ciągu 10-14 dni.

Proste Wyciąg piersi (bez zwiększenia lub zmniejszenia rozmiaru piersi) nie wpływa na ryzyko zachorowania na raka piersi. Jednak nie później niż rok po operacji konieczne jest mammografia. Wpływ wyciągu piersi, będzie można ocenić w ciągu kilku miesięcy po zabiegu.

Możliwe powikłania po Lifting

Wiele kobiet zatrzymać ryzyko powikłań, zwłaszcza możliwość powstawania blizn pooperacyjnych. Najczęściej pacjenci zapytać chirurgów plastycznych pytanie blizn. Niestety, blizny pozostają. Ale lekarze starają się uczynić je niewidocznymi. Z biegiem czasu, blizny wyglądają jak cienkie linie, które nie są widoczne, nawet jeśli jesteś w ubrania z bardzo głębokim dekoltem.

Prawdopodobieństwo, że brzydka blizna jest utworzony zamiast normalnego leczenia, oczywiście, że jest. Tendencja do tworzenia bliznowców określone genetycznie. Więc jeśli ktoś w twojej rodzinie, są brzydkie blizny pooperacyjne, należy rozważyć, czy konieczne wyciąg piersi robi.

Ponadto, mogą istnieć inne działania niepożądane. Mogą one mieć charakter tymczasowy lub stały. Powikłaniami przejściowych obejmują obrzęk, który może być przyczyną deformacji piersi i form, w wyniku ich asymetrii, tkliwość piersi, że ruch jest wzmacniany. Stałe powikłania – to blizny. Ponadto, smoczki można zmieniać w czułości i w drugim kierunku.

W odniesieniu do krwawienia lub zakażenia zakażenia takie poważne powikłania są prawie nigdy nie przypadek, pod warunkiem, że lekarz wie, jak to zrobić windę piersi i przestrzegać wszystkich zasad dezynfekcji.

Wideo z

Operacji podnoszenia piersi

load...