Jak zrobić wieniec Boże Narodzenie z rękami

Zawartość:

Jest to nie tylko lato to dobry czas, by utkać wieńce. I pamiętaj, rozmawialiśmy o tym w przeddzień Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Jeśli czytasz to, to zdecydowaliśmy się wieniec Boże Narodzenie z rękami. A zatem, na pewno je zdobyć. Więc zacznijmy …

load...

Sosna Wieniec lub Klasyka gatunku

Na klasycznym Wieniec, trzeba będzie sztywnej ramy w kształcie pierścienia, gałązkę igliwia, dekoracje, a następnie za pomocą których można zebrać wieniec soft drutu, nici lub kleju. Rama najprostszy sposób, aby stały drutu. Jeśli drut jest cienka, to może być składana w kilku warstwach. Jeśli przewód nie występuje, za pomocą tuszy z dowolnego odpowiedniego materiału, takiego jak tektura lub pierścienia obręczy dla wysyłki. Krotnie drutu na pierścień pożądanej średnicy i uszczelkę taśmy.

Cięcia odgałęzień wieniec (sosna, jodła, cyprys, Holly, jod), o długości 10 do 25 cm. Jest także możliwe użycie nici syntetyczne drzewka lub zielonej mat blichtr zużycia drutu na żądaną długość. Następnie kołowo pleciona klatka te gałęzie. Zabezpieczyć z drutu miedzianego, nici lub kleju roślin. Aby wieniec okazało pożądane bujny, aby dwie lub trzy warstwy powłoki iglastych. Najważniejsze, że następna warstwa jest tkana przeciwko trakcie poprzedniej rundy.

Wieniec jest już prawie gotowy. Pozostaje je ozdobić. Użyć do dekoracji, co chcesz:

  • łuki i wstążki (czerwony, niebieski, złoty, kratki, paski i inne);
  • Małe ozdoby choinkowe (anioły, kule, gwiazdy, domy, dzwony, etc., etc.);
  • Naturalne lub złocone (złocone) guzki;
  • Żywe lub sztuczne kwiaty (róże lub puansetii);
  • Owoce (jabłka, mandarynki, cytryny, orzechy);
  • Jagody (Rowan, żurawiny, dzikiej róży);
  • Słodycze (ciastka, słodycze, ciastka);
  • Świece (tylko dla poziomego wieniec).

Jak widać, zrobić klasyczny wieniec z rękami jest bardzo prosta. Przy odrobinie wyobraźni i odpowiednim nastroju, które pomogą Ci to zrobić (taką domową i przytulną) Nowy unikalny akcesorium. Nawiasem mówiąc, na wyłączny wieniec można stosować i inne (najbardziej niespodziewane) Materiały.

load...

Niestandardowe Wieniec, lub kosztowne pomysły twórcze!

Zaskakująca, a nawet ekskluzywne wieniec Boże Narodzenie z rękami może być wykonana, zamiast korzystania z sosnowych gałęzi pręty, zwinięty w pierścień. A także ozdobić go do swoich potrzeb. Można to zrobić bez bazie roślin i zebrać Wieniec tylko kulki Boże Narodzenie lub cukierki, albo łuk, lub wielo-kolorowe przyciski.

Można wyrzeźbić wieniec świąteczny wykonany z masy solnej. Można zrobić origami wieniec. Może być stosowany do tej sztuce Quilling. Można całkowicie związać wieniec. W skrócie, co wieńce świąteczne z ich rąk – jest to dobry pretekst, aby użyć swoich umiejętności robótki i pomysłów! Więc pospiesz – Sylwester na wyciągnięcie ręki.

load...