Jak zrobić tymczasowe tatuaże henną w domu i nie tylko

Pragnienie, aby ozdobić swoje ciało oryginalną symboliczną postać od czasu do czasu występuje w większości ludzi, ale jako sposób – kawałek wyjątkowo kapryśna i zmienny, a czasem nasze gusta zmienić tak szybko, jak pogoda za oknem, na tatuaże chwila stabilizuje urządzenie. Gabinety kosmetyczne z kolei oferują ciekawą alternatywę – tatuaże, które są prawdziwym tatuażu mają praktycznie nic wspólnego. Najbardziej popularne tatuaże tymczasowe są w okresie letnim, a ponadto jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy zdecydowali się ozdobić ciało tatuażem tym, ale wciąż nie może zdecydować się na końcu wzorca.

load...

Zawartość:

Mimo atrakcyjności i szkodliwości zarzucanego niestałego opcji, strzeżcie się! Jeśli są oferowane zrobić sobie tatuaż, który odbędzie się za kilka miesięcy, sześć miesięcy lub kilka lat, nie schlebia sobie – jesteś oszukani! Takie tatuaże po prostu nie istnieje i powie to wszystko mój drogi panie.

Pomysły na tymczasowego tatuażu

Temptu – Tymczasowe tatuaże na 3-5 lat

Fakt, że wiele salonów rozdawać tymczasowych tatuaży, które rzekomo posiada tylko 3-5 lat, nazywa temptu. Ten rodzaj tatuażu kłuć ręcznie do głębokości nie większej niż cztery milimetry. Temptu ma znaczne ograniczenia w wielkości i palety kolorów rysunek, który nie może być więcej niż cztery lub pięć centymetrów.

load...

Zastosowana technika farby temptu do trwałego makijażu, które oparte są na kryształach bioksida tytanu i tlenek żelaza, alkohol izopropylowy, woda destylowana, glikol etylenowy lub glicerol. Barwniki te są uważane za nietrwałe i chemicznie w czasie rzeczywiście stały się one odbarwione, ale w rzeczywistości większość barwników nie jest całkowicie przełamać, rysunek traci jasności zanika, zanika, ale nie w pełni znika.

Zamiast pięknego tatuażu będą kolorowe plamistość lub siniaka jak bezkształtną rozmycia na ciele, które będą musiały zdobyć prawdziwy tatuaż lub podjąć kosztowne procedury laserowe usuwanie. Od problemów z takim „tymczasowy tatuaż” występują tylko w ciągu 3-4 lat, aby udowodnić w gestii danego mistrza jest prawie niemożliwe. Większość zniknąć „master” niż tatuaż.

Rodzaje tymczasowych tatuaży

Popularność tatuaże rośnie, więc nie zawsze są nowe materiały, sposoby i metody ich stosowania, które bez trudu pozwalają nawet początkującym użytkownikom ozdobić swoje ciało oryginalny rysunek. Istniejące techniki pozwalają dziś postać pozostać na skórze przez kilka dni do dwóch do trzech tygodni.

0.

Mehndi tatuaże: jak zrobić tymczasowy tatuaż henną

Starożytna sztuka nakładania wzorów do noszenia, który osiągnął doskonałość w starożytnym Egipcie, Indiach i Azji Środkowej. Henna tatuaż trudno nazwać, lecz raczej pewien rodzaj sztuki ciała. Dla tonowanie ciała potrzebny jest specjalny proszek henny, ale henna przeznaczony do farbowania włosów, nie będzie działać. Tatuaże Henna do innego jasnozielonym zabarwieniu i drobnego mielenia o konsystencji przypominającej sproszkowanych przypraw. Aby proszek nie traci swoich właściwości barwiące, musi być przechowywana w miejscu niedostępnym dla punktu świetlnego w hermetycznie zamkniętym pojemniku. Bezpośrednio przed użyciem proszek henny jest ponadto pożądane, do mielenia w młynku do kawy, dzięki czemu unika się tworzenia się grudek pasty.

5.

Jeśli niechętnie majstrować przygotowania past do Mehndi tatuażu tam, w sklepie naturalnych kosmetyków można nabyć gotowe henna w rurze, która jest bardzo praktyczne i mogą być wykorzystane bezpośrednio do nakładania dekoracji. Jednakże, w przypadku ciągłej, pożądane jest, aby dowiedzieć się proces wytwarzania mieszaniny własnego, zwłaszcza od henna w probówkach, oprócz naturalnych składników, nie zawiera konserwantów i stabilizatorów do długotrwałego przechowywania.

1.

Aby przygotować swój własny makaron dla Mehndi tatuażami, trzeba będzie katalizatorem rozwiązanie – specjalny płyn wielofunkcyjny luzem, która jest dodawana, a który rozpuszcza proszek henny. Skład roztworu katalizatora zawiera:

  • Oleju. Klasyczny przepis pochodzi kilka kropli oleju Indian melabia pełniących rolę elementu łączącego, który ułatwia wytłaczanie pasty i podkreśla charakterystyczny zapach henny. Wymień melabia może być oliwa z oliwek lub eukaliptusa.
  • Herbata lub kawa lli_1. Herbatę dodawano do roztworu w celu zwiększenia czerwone odcienie henny. Herbata, kawa używany zamiast do osiągnięcia bardziej intensywny odcień brązowy. Można przyjąć jako naturalnej kawy mielonej i natychmiastowy.

    Sok z cytryny lli_1. Roztwór każdego kubka dodano trzy łyżki proszku soku, co pozwala lepiej penetrować w głąb skóry.

8.

gotowania pasty Mehndi tatuaż

Na filiżankę gorącej herbaty lub kawy, dodać kilka kropli oleju i trzy łyżki soku z cytryny. Dokładnie mieszając roztwór. W innej misce umieścić cztery łyżki proszku henny. Proszek K dodać łyżkę bardzo gorącego roztworu katalizatora. Dokładnie wymieszać do konsystencji błota. Najważniejsze – aby uzyskać odpowiednią konsystencję, nie za cienkie i nie zbyt gruba, więc to było wygodne do pracy. Przed nałożeniem pasty na osiedlenie się co najmniej pół godziny. Chłodzenie pasta zaczyna gęstnieć, można dodać kilka kropli gorącego roztworu katalizatora.

6.

Stosowanie Mehndi tatuaż

Aby zastosować rysunek pasty z henny, można korzystać z wielu przydatnych narzędzi: zaostrzone kije, szczotki, igły w kształcie stożka torby celofan specjalnych szablonów sztucznych klej.

Pastę rozprowadza się na skórze z grubą warstwą 3-4 MMI prowadzonego przez kilka godzin. Aby wyschnięciu nie pęka lub spadł okresowo nawilża on niewielką ilość oleju. Po wysuszeniu, pasta nie myje się i delikatnie zdrapano ze skóry. Zanim pojawi się brązowy kolor, może upłynąć co najmniej 36 godzin, a toi dwa dni.

5.

Aby efekt końcowy był najlepszy, skóra musi być odpowiednio przygotowane przed zabiegiem: przejdź do kąpieli, traktować złuszczający ciała przed nałożeniem tatuaż impregnacji wymaz skóry zanurzone w oleju, aby lepiej penetrować pigmentu barwiącego. Henna Tattoo trwa od 10 dni do trzech tygodni. Im więcej się umyć tatuaż z mydłem i ciepłą wodą, tym szybciej będzie zmyć.

5.

Airbrush tattoo

Odbywa się to za pomocą aerografu, który zamontowany na wzornik rozpylany nietoksyczne farby. Zastosowana farbą aerograf nie jest wchłaniany przez skórę, lecz pozostaje na jego powierzchni. Utrzymuje tatuaż z dwóch do siedmiu dni, ale to prawie wygląda jak teraz, więc można go używać jako swego rodzaju trompe l’oeil.

6.

Zbywalne tatuaże

Najtańsza i prymitywna wersja tymczasowy tatuaż, które naprawdę mogą zaspokoić ambicje wyjątkiem dzieci. Ale zbywalne tatuaże dostępne i łatwe w obsłudze: wystarczy nabyć tatuaż w postaci gotowej oraz w języku ciała, wstępnie zwilżoną wodą powierzchnię, na której została ona ustalona. Główne wady „perevodok”: kruchość i mienia skurczowej po wyschnięciu.

8.

Tatuaże

Kryształowe. W tym przypadku, ozdoby piersiowe położył cyrkonie lub kamieniami Swarovskiego i trzymać się specjalnym klejem. Tatuaże kryształowe może trwać do miesiąca na ciele.

1.

Glitter Tattoo

Stosowana do ciała za pomocą specjalnych szablonów, hypoalergiczny klej i suchym brokatem. Życie tatuaż wynosi od siedmiu dni do dwóch nedel. 05.

Wydrukowano tatuaż

Nowa bezbolesny sposób ozdobić ciało, łącząc w sobie cechy transferu i airbrush tatuażami. Z metody transferu stosowania tatuaże pożyczone, ale z airbrushing – rodzaj farby. Różnica polega na tym, że farba wykorzystywane bardziej gęsty i utworzy tatuaż z stempel. Stempla stosuje się do obrazu, który „cyt” w organizmie.

20.

Samouczek wideo ugniatanie pasty

Tatoo

load...