Jak zrobić spektakularne kalifornijskie pasemka?

Do tej pory kwestia jak zrobić pasemka California, ustawić kilka stylista. Ten nowy trend kolor ma przyjść do nas z USA, w stanie Kalifornia. Czy mieszkańcy tego regionu ze względu na stale palącym słońcu jest bielone włosy, co znacznie powiększa objętość i daje łatwość.

load...

California wyróżnianie przeprowadzone w celu odtworzenia efektu spalonych loki.

W tym przypadku, wyzwaniem jest, aby zachować naturalny wygląd nici. Naturalny kolor uzyskuje się płynne przejścia kilku odcieniach. Korzenie nici mają ciemniejszy odcień który stopniowo zmienia się na jasnym tonem.

California melirovanie ma wiele zalet, wśród różnych technik barwienia. Główną zaletą jest fakt, że kilka tygodni po barwieniu bez nagłe przejście regenerować korzeni. Do stosowania pigmentacji miękkich i naturalnych kolorach, takich jak karmel, brandy, miód i pszenicy odcieniach. Ta metoda barwienia jest najbardziej delikatny i nieszkodliwy dla struktury włosa. Technologia ta jest zaprojektowana tak, że farba nie jest konieczne, aby papier termiczny i folii, a część barwnika, która zawiera wosk pszczeli, neutralizuje szkodliwe substancje.

load...

Technika wydajność

Proces technika barwienia Kalifornii melirovanija raczej skomplikowane. Mistrz musi mieć dobre doświadczenie i posiadać pewne umiejętności, a mianowicie, aby móc odebrać kolory tak, że między odcieniami nie było kontrastu.

Barwienie ma kilka etapów:

  1. Aby rozpocząć z mieszanki wzorcowej dla wybranych kolorach z wszystkimi przepisami.
  2. Substancja jest dodawana do gotowego wosku pszczelego, który działa jako środek zagęszczający. Konieczne jest zastosowanie do nici pewna gęstość materiału barwiącego po farba osuszono szybko.
  3. Procedura barwienia prowadzi się na wolnym powietrzu bez zastosowania folii.
  4. Farba jest utrzymywane tak długo, aż żądany kolor. Proces ten steruje pana.
  5. Po rozjaśniania zamki obowiązkowe stonowanych stosując kompozycję wolnego amoniaku. To daje naturalny wygląd.
  6. Proces farbowania włosów przez stosowanie na masce odżywczych lub balsamu. To wszystko zależy od stanu struktury włosa.

California wyróżnianie odbywa się na jasnych i ciemnych zamków. Niezależnie od naturalnego koloru, wykonanie wysokiej jakości procedury sprawia, że ​​włosy zadbane przez długi czas.

Głównymi tajemnic

California wskazuje na ciemnych włosach, która odbyła się nieco trudniejsze. Trudność polega na tym, że takie blokady są odporne pigment, który jest trudny do barwienia. Z tego powodu trzeba opanować, aby produkować silniejsze mieszanki barwiących, dlatego procedura staje się mniej przyjazny.

Specjalista jest trudne do określenia granicy między kolorowymi i naturalnych loków. W przypadku pracy zawodowej, to dzięki ich umiejętności, by móc odebrać niezbędne kolory, które nie kontrastują ze sobą. Do barwienia mieszaniny podejmuje wybielacze, barwniki i podobne w tonie do naturalnego koloru włosów. Po takim ponowne barwienie bielenia można wykonać nie wcześniej niż 3 miesiące. California podświetlanie jest często nazywany Wenecja, ponieważ te rodzaje technik wykonywania barwienia bardzo podobne. Ten typ jest zalecany, aby właściciele długich włosach. Wielokolorowe włosy wygląda cudownie w różnych fryzur.

Jak malować lekkie nici?

Podkreśla Kalifornii brązowe włosy odbywa się dużo łatwiejsze niż w ciemności. Ze względu na fakt, że bez agresywnej blond włosy pigmentu, barwienia można używać szerszej gamy kolorów. W tym celu pozwoliło wykorzystać wszystkie odcienie złota, brandy, pszenicy i innych kolorów.

Warto odnotować fakt, że technika California podświetlanie pozwala ukryć siwe włosy. Na blond włosy z taką barwienia ze względu na łagodne przejścia zauważalnego wzrostu wizualnej objętości. Barwienie częściowe mogą być stosowane w celu nadania właścicieli świeżość krótkimi włosami. Najciekawsze na jasnych włosach – to dobry sposób, aby podkreślić kontury twarzy, dać włosy naturalne.

Korzystnie prowadzi się taką procedurę na cienkich i osłabionych włosów. Ze względu na łagodny skład struktury włosa nie jest uszkodzony iw chwili wyjaśnienia ma ryzyka spalić włosy.

Procedura w domu

W pewnych umiejętności i wiedzy w Kalifornii podświetlaniem można zrobić w domu. Najważniejsze z tym – znać odpowiednie proporcje mieszania kolorów i stosowania skład programu na nici. Jeżeli nie ma takiej wiedzy, to najlepiej zadzwonić w profesjonalnym salonie.

Do barwienia w domu potrzebie wyjaśnienia pasty oparte na wosku pszczelim i 4 lub 5 kolorach, dopasowane odcienie. Przed zabiegiem trzeba umyć włosy szamponem bez wykorzystania klimatyzatora lub balsamu. Po przemyciu, nici powinny wyschnięcia bez pomocą suszarki do włosów, ponieważ gorące powietrze przepływa uczynić strukturę włosów jest także porowate, a to z kolei, za pomocą barwienia mogą znacznie uszkodzić stan loki.

Włoskowate, aby uniknąć przebarwienia skóry, możesz zastosować krem. Miesza się mieszaninę kolorów powinna być natychmiast. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych uzgodnień wybrać do barwienia nici. Grubość nie powinna przekraczać 2 cm. W tym celu dzieli się włosy w rozstania poziome. Wybranych pasm są niewidzialne wiązki i zamocowane. Wiązki te farby stosuje się w odległości kilku centymetrów od korzeni.

Można zastosować farbę od połowy długości włosów aż po krańce. Po oczyszczeniu, końce nici powinny być traktowane substancją żądanego odcienia.

Trzymać farbę na włosach może wynosić od 10 do 30 minut. Na ciemnym czasie włosy muszą być zwiększone. Po mieszaniu płukania i zastosować maskę składnika.

Nie ważne gdzie, wynik przyniesie wiele pozytywnych emocji będzie podkreślenie. Przede wszystkim wynika to z faktu, że metoda ta nie zaszkodzi włosy. Dziewczyny mówią dobrze o tej metodzie barwienia. Gwiazdy wolą to w ten sposób. Włosy pozostają zawsze piękne i zadbane, a co najważniejsze, naturalny wygląd.

load...