Jak zrobić romantyczną: sposoby przynoszą świeżość w relacjach

Zawartość:

Niezależnie od tego, ekscytujące i namiętny ani to twoja historia miłosna, ale zastąpić uderzające uczucia stopniowo przychodzi i stabilność, nie ważne jak to boli uszach zwyczaj. Jeśli przed każdym słowem i dotknąć ukochanego wzbudził w was burza pozytywnych emocji, szczęśliwy i natchniony, po czym po chwili znajdziesz się myśleć o tym, że niektóre działania, nawyki i pragnienia zaczynają drażnić. I to nie znaczy, że miłość się skończyła – właśnie teraz przechodzi transformację, która znajduje się na rozdrożu. To jak dobrze znanej bajce, idź w lewo – stracisz kogoś bliskiego, idź w prawo – nuda znajdzie, a prawy – nieznane.

load...

Jednym ze sposobów, albo coś podobnego wyglądem etapie stosunków, kiedy nowość uczucie minęło, a zaczniesz się zastanawiać, jak postępować. Rzeczywiście, to go „w lewo” za poszukiwanie wrażeń – zły pomysł. Lepiej zakończyć relacje, które mają stać się ciężarem, i zacząć wszystko od nowa. Ale całe życie jak motyl, aby przemknąć z jednego kwiatka na drugi nie. Zwłaszcza, że ​​niektórzy ludzie potrafią utrzymać namiętność w związku zawsze.

I, co do zasady, nie jest wart szczęście spotkanie idealnego mężczyzny lub idealnej kobiety i zdolność do znalezienia romans gdzie wielu, i nie występuje: dom na filiżankę porannej kawy lub herbaty w godzinach wieczornych; na spacer w deszczowy dzień; morze w sezonie aksamitu, obserwując grę księżyca na powierzchni wody; czytanie ulubione wiersze do siebie, i tak dalej.

Komunikacja i życie z ukochaną osobą przestały być interesujące, intrygujące i ekscytujące? Spędzać więcej czasu przed telewizorem, nie mniej chodzić wieczorem w godzinach wieczornych oraz w weekendy każdy robi swoje rzeczy? Albo jesteś zmęczony stale były w tych samych miejscach – klubach, kawiarniach i tak dalej? Następnie w tym artykule znajdziesz niezbędne wskazówki na temat tego, co może stać się wieczór w towarzystwie mężczyzny, którego kochała, gdyby mogli dać go do stylu „romantyczny”.

Spacer po mieście lub w terminie, na łonie natury?

Z reguły jest to zazwyczaj jedno słowo prześladuje przywołuje skojarzenie: a kolacja przy świecach w domu, jesteś w negliżu, ona rozprzestrzenia się łóżko i noc miłości. W zasadzie, dość utartych skrypcie, ale kto czyni go śledzić, zwłaszcza jeśli to wszystko było więcej niż raz? Twój wspólny romantyczny, którego gospodarzem w domu, ja już przestała zadziwiać nowość, przeżyła jego przydatność jako źródło żywych i niezapomnianych przeżyć? Oznacza to, że nadszedł czas, aby przyjść do jego organizacji po drugiej stronie. Aby rozpocząć, należy spróbować zmienić komponent emocjonalny do obejmują program obowiązkowy rodzaj gry wstępnej.

load...

W każdym mieście były dowolny autobus lub tramwaj trasy, których transport jest późno na opustoszałych ulicach. Przejechać się razem, powiedz siebie o co przeżycia i emocje spowodować migotanie krajobrazy za oknem. Można również cicho nucić ulubione piosenki lub picia gorącej kawy i cichy uścisk. I nie zapominaj, że transport publiczny jest bardzo zadowolony podzielić buzi jak z pewnością stało się zarówno z was na początku relacji!

I nie zatrzymać się pomysł, że to jest uważane za złe maniery. Nie stać pocałunek w godzinach szczytu, mylące widoki uczniów i emerytów, a późno w nocy, kiedy transport publiczny jest zazwyczaj pusta. Więc co cię obchodzi reakcji rzadkich pasażerów, zwłaszcza jak są one patrząc na parę miłości, prawdopodobnie pamiętać o młodości i związanych szaleństw.

Wariant z wieczorny spacer w komunikacji miejskiej jest bardzo dobrze nadaje się do deszczowej pogody. I zakończyć to romantyczny może być w pokoju hotelowym, strzał z góry, albo po prostu z powrotem do domu i ogrzewa się w wannie z hydromasażem. I wierzcie mi, bez względu na to, co następuje potem przez posiadające spacer daje szczególną atmosferę zarówno czułość, zmysłowość i podziw – wszystkie te uczucia i emocje, które lubią i nie znikają, ale jakoś nieco „zakurzone” i straciły ostrość.

Oczywiście, nie można odejść i, i spędzić czas w miłej stoczni, siedzi na starym stanowisku – niemym świadkiem pierwszego namiętnym uścisku. Pozwól sobie powspominać randki drżeniem, niewygodnej pocałunku i tak dalej. Jeśli już powiedziano wszystkie historie, jazda tramwajem w godzinach wieczornych, nie bądź smutny, ponieważ nie można planować niczego i uczynić zaimprowizowany spotkanie: po prostu usiąść i policzyć gwiazdy, jeść lody lub angażować się w snach. Niebo, gwiazdy, noc, oczy ulubiony – nie jest romantyczny?

W zależności od obszaru, w którym mieszkasz, to byłoby miło pójść na każdej trasie i zdobyć nowe doświadczenia, aby podzielić się nimi z ukochaną osobą, to tak przynosi! Wiele miast posiadają szczególną noc dla miłośników spacerów w stylu „romantyczny”. Mimo że jest to możliwe, poprzez planowanie tras obecnie w tych miejscach, w których nigdy nie byłem. Równolegle ze swojej podróży nie zapomnij, aby uchwycić całe piękno miasta i oczywiście na tle ulicy w tajemniczym półmroku. Wybierz najlepsze zdjęcia i umieścić je w najbardziej widocznych miejscach – jako dowód przygód nocnych. Można również zrobić kolaż zdjęć i.

Lato – wspaniały czas na piknik, a nie tylko w ciągu dnia, ale również w nocy. Więc dlaczego spędzić kolejny sobotni wieczór w dusznym mieszkaniu, kłócili telewizora lub decydując którego kolej, aby dziś wieczorem na kolację? Aby zorganizować niezwykłą romantyczną datę out i uczynić go niezapomnianym, trzeba wybierać piękne miejsce w parku lub na brzegu, wziąć koc, dywan, termos z gorącym napojem lub butelką dobrego wina, kilka kanapek i gitarą, jeśli młody człowiek jest w stanie grać na nim.

Ale nie martw się, bo to jest niemożliwe, aby słuchać dźwięku ulubionego instrumentu muzycznego trubadurów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, ludzie mogą cieszyć romantyczne melodie niemal wszędzie. Czy trzeba tylko jedno – aby skonfigurować telefon komórkowy dla danej fali radiowej i do podziału między sobą słuchawki. Aby atmosferę nalotu tajemniczości i intymności, weź świecę. Ich drżące płomienie, odzwierciedlone w powierzchni wody, będzie doskonałym dodatkiem w godzinach wieczornych w stylu „romantyczny”.

Jeśli chcesz pozostać w domu …

A co można zrobić w zimie lub jesienią deszczowy dzień, więc kiedy chcę rozweselić nowe emocje, odzyska swój dawny oddech pasji? Która wersja powieszenie zgromadzi miłośników i wyostrzyć zmysły? W rzeczywistości, można znaleźć wiele romantycznych chwil i chodzić do kina, a gra śnieżkami w pobliskim parku, i udał się na lodowisko. A najlepsze jest to, zwłaszcza przy złej pogodzie, w domu i spędzić wieczór dnia sama z siebie.

Zazwyczaj kobiety są zawsze czeka na inicjatywy swoich mężczyzn. Co jeśli wziąć ją w swoje ręce i doprowadzić ukochaną do organizacji, co zwykle rozumie przez słowo „romantyczny”? Powiedz mu o tym, co tonu chcesz zapytać najbliższy wieczór, który będzie trzymać się razem. Usłyszeć kontrpropozycje i spróbować połączyć siły. A niektóre pomysły można wyciągnąć z tego artykułu.

Opcja pierwsza: zarówno w amerykańskim kinie. Pamiętasz, kiedy coś rewelacyjny film „Dziewięć i pół tygodnia”? Jeśli nie, należy sprawdzić ten rodzaj przewodnika po uwodzenia i uzbrojony w niektórych bardzo erotycznych technik. Po pierwsze, trzeba stworzyć romantyczną intymną atmosferę: Światło świec sprawiają, że pościel z jedwabiu, wybierz uwodzicielski strój. Jako obowiązkową atrybutu wytworzenia czarnej opaski.

Zamiast kolacji przy świecach lepiej jest zrobić mały bufet na nocnym stoliku, menu powinno obejmować wszystkie rodzaje owoców, mięsa i ser pokładzie, lekkiego wina, lody i płynnej czekolady. Spróbować zorganizować coś w rodzaju konkursu i zawiązanymi z kolei odgadnąć nazwy środka spożywczego, który będziesz karmić siebie. Nie zapomnij o programie rozrywki w postaci paska na dźwięk znanych melodii z filmu. Nawiasem mówiąc, zapytać i twój ukochany brać czynny udział w akcji, a nie być tylko postronnych, leniwie wylegiwać się na krześle.

Jeżeli pas – to nie twoja sprawa, a następnie po prostu tańczyć razem w romantycznej muzyki, rozmawiają ze sobą różne słowa-wytrychy przyjemne i ekscytujące wyobraźnia, pieszczoty i pocałunki wymiany. A jeśli traktować ludzi hazardu, a następnie grać w karty na pasku. To niezwykłe wydarzenie pięknie pobudzić wyobraźnię i obudzić pragnienie. Najważniejszą rzeczą jest to, aby zapomnieć o wszystkim, z wyjątkiem kochanej blisko. Reszta z was powie serce.

Opcja druga: wspólne pływanie. Jest to świetny sposób na romantyczny wieczór, dla tych, którzy są szczęśliwym posiadaczem dużej łazienki, w rzeczywistości jego rola jest Alcove kochankami. Pachnąca piana, świece, umieszczone wszędzie, kwiaty, szampan lodu w wysokich szklankach, łagodna muzyka – co może być lepiej?

Ponieważ nie mówimy o tym, jak urozmaicić życie seksualne pary (choć to też ważne), a jak wstrzykiwać romans w związku lub nie pozwolić mu zniknąć, nie spiesz się, aby przejść do miłosnych rozkoszy. Rozmawiać ze sobą i cieszyć się bliskością ciał i myśli, sen o przyszłości, pamiętają wspaniały początek relacji. Uwierz mi, jeśli można przekształcić zwykły narożna wanna z samotności, rodzaj wyspie miłości, możemy się razem i śmiech, i trochę vzgrustnut i stają się jeszcze bliżej i droższe.

Opcja trzecia: Romans w kuchni. Chodzi o to, jak zrobić rutynowe gotowanie w ekscytującą przygodę dla dwóch osób. Po pierwsze, wybrać danie, które nie istnieje w menu, na przykład: prawdziwą włoską pizzę, sushi, ravioli nadziewane z niezwykłą, egzotyczną sałatkę i tak dalej. Po drugie, należy spróbujmy ulubione składniki gotowy, ale nie z łyżką lub widelcem, ale z pomocą swoich warg. Nawiasem mówiąc, dlaczego nie smak sosu, sliznuv go z klatki piersiowej?

Jest prawdopodobne, że gotowanie potraw oboje nie może być zakończona w czasie, a przy kuchennym stole, przemoczony Mąka będzie świadkiem nagłego wybuchu namiętności. Ale wspomnienia z takiej wspólnej kolacji gotowania w domu przez dłuższy czas spowoduje znaczący uśmiech na ustach, aw oczach ukochanej już zapewne odczytać pragnienie, aby go powtarzać.

Opcja czwarta: romansu – na dachu! Śniadanie na świeżym powietrzu lub kolację w zmierzchu w towarzystwie bliskiej osoby – to zawsze dostosowuje się do szczególnego nastroju i daje wiele pozytywnych. Można skorzystać z usług wyspecjalizowanych firm, które będą w stanie zrobić wszystko na najwyższym poziomie. Zostaniesz poproszony, aby zorganizować romantyczną dachu wieżowca w centrum miasta, będzie stworzyć odpowiednie otoczenie, organizowanie muzyki i zapewniają doskonały wybór dań. Chociaż należy zauważyć, że wszystko to będzie wymagać pewnych nakładów finansowych.

Więc może zacząć wspinać się na dach swojego domu? I nagle to jest dość korzystne dla data-niespodziankę? Nie ma potrzeby, aby wyciągnąć tabelę – można zrobić kolację lub śniadanie w stylu orientalnym z poduszki i narzuty. Proszę sobie wyobrazić: rano w mieście, niezwykle cichy w sabat, i przy filiżance kawy, ciesząc się chłodem w przeddzień upalny dzień. Albo inny obraz: Wieczorem światła miasta, zapach kwiatów ofiarowanych przez ukochanego, pyszny obiad pod gwiazdami i całą noc …

Oczywiście, nie trzeba korzystać z przygotowanych skryptów. Gustów ludzi tak różne, a miłośnicy fantazja nie ma granic. Może twój mężczyzna inspirowane wieczór na brzegu jeziora zagubiony w lesie, spędzając noc w namiocie i kąpieli nago w zimnej wodzie. Ktoś może wydawać się bardzo romantyczny wieczór w domu, bez dodatkowego otoczenia, tylko w towarzystwie kobiety, którą kochał, butelkę szampana i starych filmów na telewizorze. I każda z tych opcji w jego własnego dobra, tylko widzisz, co chcesz go do was obu.

Oczywiście, większość naszych pragnień ze względu na możliwości finansowe. Ale dać sobie nawzajem trochę romans, będzie w stanie w każdym przypadku. Niech wasza akcja nie imponują jej zakresu, ale ciepły ciepły i oświetlania miłość. Nie bój się zaskoczyć i rozkoszą. Pamiętaj, że romantyczny ani nie wciągają wyobraźni, aby uświadomić sobie, że to pomoże wzajemne pragnienie, aby zachować świeżość zmysłów i zrobić ukochanej szczęśliwy. Eksperyment, ponieważ nowość – potężnym sprzymierzeńcem w budowaniu delikatny i czci postawę!

load...