Jak zrobić pudełko z rękami

„Wstążki, szpilki, igły, wstążki – wszystko aby doprowadzić ten pan szalony koronki, szpilki szminka. – Wszystko lyubeznitse konieczne”.

load...

Z pewnością wszyscy pamiętają tę piosenkę z popularnego filmu. A gdzie jest sprawiedliwy sklep seks wszystkie te dodatki? Oczywiście, w trumnie. Te mini-skrzynie do biżuterii zawsze była i będzie popularne wśród kobiet. Nawiasem mówiąc, można je dodawać nie tylko pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki. Skrzynie używane do przechowywania guziki, nitki, koralików, dżetów. W ogóle, to wszystko jest tak niezbędne dla kobiety, lubił robótek. A jeśli jesteś osobą kreatywną, a potem po prostu nie może się obejść bez takiego użytecznego elementu.

Szwaczka. Słowo to oznacza tylko jedno – miłośnikiem majstrować coś własnymi rękami. Koraliki dla siebie lalkę dla dziecka, ciepłe skarpety dla mojego męża, kwiaty do dekoracji wnętrz. Więc dlaczego nie zrobić własne okno? Szczególnie dużo wysiłku, pieniędzy i jakiś specjalny prezent dla których nie potrzebują. Akcesorium, które zostaną omówione w tym artykule są odpowiednie do przechowywania i biżuterii i różnych drobiazgów prawo. Więc jak zrobić pudełko z rąk? Spójrzmy na ten problem szczegółowo.

Co jest potrzebne?

  • Patyczki do manicure
  • Akrylowa farba biała
  • Klej PVA
  • Pudełko z tektury
  • Pędzle
  • Skorup
  • Papierową serwetkę z dowolnym wzorem
  • I oczywiście, trochę cierpliwości

Operacja

Weź karton z pokrywką. Rozmiar można wybrać dowolny – to zależy od tego jak będzie służyć jako gotowy produkt. Jeśli myślisz o tym, jak zrobić pudełko na biżuterię z ich rąk, a następnie można zatrzymać się na polu spod żelazka, na przykład. Ale jeśli masz zamiar przechowywać w nim przędzy i inne akcesoria dziewiarskie – wybierz kęsa powiększeniu.

load...

Tak więc, wybór z pudełka jest wykonany. Teraz, za pomocą papieru ściernego, przetwarzać nasze kawałka kartonu ze wszystkich stron. Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Musisz użyć dwóch typów „skórek”, pierwszy duży, to dobrze. Powierzchnia jest idealnie płaska. Następnie nanieść niewielką ilość kleju na oddzielnej części tektury, podejmują połowę lub jedną trzecią skorupki jaja jest stosowany i popycha różdżkę tak, że jest podzielone na jeszcze mniejsze kawałki. Ten sam trzpień tylko ostry koniec rozprowadzić powłokę, tworząc wzór na obwodzie okna. Można umieścić solidną sylwetkę, a może zrobić „wysp” w powłoce. Oto, gdzie się zwrócić fantazję!

Gdy wzór jest gotowy, musi być zabezpieczona klejem. Aby to zrobić, traktują całą powierzchnię pudełka. Teraz czekamy na mozaikę muszli suchych. Następnie trochę białej farby akrylowe jest najlepszy, ponieważ jest dobrze ukryć naturalny kolor płaszcza, a wszystkie kolory nasza przyszłość pudełko. Ponownie, należy odczekać do suszenia. I tu jest najważniejszy i trudny moment – klejenie serwetek papierowych.

Zazwyczaj serwetki wykonane są z trzech warstw, więc trzeba je rozdzielić. Wybór serwetek jest ogromny, dzięki czemu można wybrać odpowiedni kolor i wzór bez trudności. Ponownie pokrycie całej powierzchni klejem karton ma część podpaski, a następnie nałożyć na wybranej części. A teraz najtrudniejsza. Trzeba jak najszybciej PVA z małym pędzelkiem jak szmatki kłaczków. Jest to w celu uniknięcia skurczu i zwalniania papieru spod powietrzu. Powtarzać tę procedurę, aż cała powierzchnia nie jest uszczelniona pieluszki.

Cóż, to wszystko! Oryginalne akcesoria z kartonu gotowy. Teraz musimy wypełnić go słodkimi drobiazgami serca. A może to pole jest przeznaczone do utrzymania wiele tajemnic, które rozwiąże ręce wykwalifikowanych mistrzów? Koralik do stopki, przewlec sznurek – i rodzą się prawdziwe dzieła sztuki!

load...