Jak zrobić poprawnie. Tips & Tricks

Zawartość:

Aby móc zastosować właściwą makijaż, który był dobry dla każdej sytuacji – to znaczy zawsze elegancki wygląd. Jest to nauka, ale konieczne jest, aby wiedzieć, każdą kobietę. Przede wszystkim zrozumieć jedną zasadę – nie ma podstawy nie może narzucać żadnych, nawet codzienny makijaż.

load...

Staje się coraz bardziej popularne makijaż jak najbliżej do naturalnego stanu osoby. Nie stosować kilogramów fundamentowej, pudry i połysku – ten makijaż będzie wyglądać nie tylko niestosowne, ale również zabawne. W celu dokonania „właściwej osoby”, pamiętać o kilku prostych zasad:

  • Wybór Fundacja powinna być taka, że ​​nie różni się zbytnio od koloru skóry. Problem tonie znaczy ukryć wady, a nawet z kolorem: aby usunąć cienie pod oczami, rolety zbyt białe plamy, lekko dostosować kształt kości policzkowych i podbródka.
  • Zastosuj korektor powinien być lżejsze udary, w każdym razie nie pocierając skórę. Lepiej jest używać gąbki – są one sprzedawane w sklepach kosmetycznych.
  • Tone krem ​​jest stosowany nie tylko do twarzy, ale także na szyi. Ponadto, konieczne jest, aby rozpocząć w niej, a linia pomiędzy szyjką a twarzą niuansów.
  • Jeżeli dana osoba nie wyraża wady, można użyć przezroczystego proszku – to tylko poprawi ogólny wygląd.

Narysować brwi

Piękne brwi może dać wygląd zaskoczony, wizualnie otworzyć oczy i stworzyć niepowtarzalny wizerunek. Wykwalifikowani artystów makijażu stosować się do pewnych zasad podczas brwi podrisovki:

load...
  • Podrisovki wyłącznie do celów specjalnych ołówków.
  • Kresek nakładać krokami schludny i łatwą aplikację – podrisovki nie powinny być widoczne.
  • Na brwi nosa sporządzonych bardziej intensywnie, ale porusza się po łuku i zatonięcia do kącika oka, jasność powinna być odwrócona.
  • Najlepiej jest używać ołówka na czarno, tylko wieczorem makijażu, czy będzie bal maskowy, można improwizować i używać kredki do brwi.

Stosowania makijażu na oczy

Konieczne jest, aby bardzo ostrożnie traktować rysowania cieni procesowych i oczu liniowej. Przyjrzyj, jakiego koloru oczy ty – zależy cieniu cień. Ale za udany makijaż awangardowy i ekstrawaganckie kolory nadal nie stosuje się warto, trzymać się naturalne. Jeśli masz żadnej konkretnej struktury oka, a następnie odebrać takiej kombinacji kolorów, które ukryje lub odwrotnie je zaakcentować. Aby uniknąć kroczące cienie zastosować wcześniej trochę proszku na powiekach. W razie potrzeby, można zwrócić się intrygujące strzały, które są w stanie przedłużyć trochę okrągłe oczy, albo podnieść dangling górnej powieki. Należy pamiętać, że nie zawsze można użyć liniowej płynny, ale ołówek jest idealnym miejscem dla wszelkiego rodzaju oka.

Zastosuj maskary na rzęsy jest konieczne w kilku warstwach, ale najważniejsze jest to, aby nie przesadzić. Po wszystkie pięć warstw rzęsy mascara wyglądać brzydki i niegrzeczny: oni trzymać się razem, stają się masywne i bardzo nienaturalne. Należy postępować w następujący sposób: osadzanie pierwszej warstwy farby i dać go do wyschnięcia, a następnie zastosować drugi – to powinno wystarczyć. W razie potrzeby, igła dokładnie rozdzielać zmierzwione rzęs. Generalnie, gdy nie ma luksus własne rzęsy będą całkiem odpowiednie, aby się narastająco – piękny, praktyczny, nie jest konieczne stosowanie makijażu każdego ranka.

Tworząc piękny uśmiech

Przed nałożeniem szminki, spojrzeć na ustach: jeśli jesteś w pełni zadowolony z ich konturu, można je stosować bezpośrednio. Jeśli masz zbyt grube wargi, a następnie konspekt ołówka, redukując je nieznacznie. A jeśli tonkovat usta kontur niech trochę powyżej naturalnej linii. Szminka lepiej wybrać blady lub zdecydować się chwałą. Usta nie powinny być przydzielane na twarzy i wykazać swoją jasność. Wyjąć z kosmetycznego fioletowy, pomarańczowy, ciemne odcienie brązowe szminki – nie są istotne. Lepiej różowy, blady kawy, maliny, śliwki – w ogóle, najbardziej naturalne.

Pamiętaj, że każda kobieta powinna wiedzieć, jak zrobić makijaż tak, że tylko podkreśla naturalne piękno, nie utworzyły własne oczy, usta i brwi na twarzy. Harmonia i umiar powinny być w ogóle – jest tak miły, aby cieszyć się naturalnym pięknem, a nie jasny i niewygodne Painted Lady.

load...