Jak zrobić poduszkę oryginalne pomysły

Zawartość:

Prawdopodobnie każdy prawdziwy pani kocha, aby wnętrze jego domu różnego rodzaju elementów dekoracyjnych do blasku pokojowej z nowymi kolorami i stać się bardziej nowoczesny. Może to być wszelkiego rodzaju tafty, wazony, obrazy – cokolwiek chcesz. Dziś będziemy mówić o jednym ze sposobów, aby udekorować pokój – na poduszce. To może być z łóżkiem lub sofą, lub po prostu dekoracyjne. Przyjrzyjmy się, jak zrobić oryginalną poduszkę własnymi rękami, przy użyciu minimum dostępnych narzędzi.
Powrót do spisu treści

load...

Dekoracyjne poduszki-poduszka

Poduszka-poduszka pomoże Ci się zrelaksować i odprężyć, a zostaną uściślone dekorację domu dodając orientalny smak. Niech to nie jest trudne, oprócz jego poduszka zawsze lepiej jest kupić – tak, nikt nie będzie, a będzie wyglądać oryginalnie.

  • Koralik

Pierwszą rzeczą do zrobienia sobie rolkę. Do tego pasuje prosty pianę. Kawałki pianki trzeba zakasać i po prostu uszyć je na dłuższym boku (możliwe jest wymyślić, aby z pomocą maszyn, ale także własnymi rękami to zrobić dość szybko). Użyj zwartego grube nici. Drugi sposób, aby zwój – aby utworzyć wydrążony walec z kawałków pianki (lepiej się subtelny). Wewnątrz cylindra potrzeby wkładać żadnego wełniane przedmiotów, które nie są już potrzebne. Wystarczy rzucić je równomiernie wewnątrz wnęki.

  • Okładka

Muszę na pokrycie mocno usiadł na płycie, ponieważ jej wielkość powinna być nieco mniejsza. Zmierzyć szerokość i długość wszystkich szczegółów na rolce i dodać do nich kilka centymetrów na szwach. Otrzymany po wzór i złożyć na pół, przednia strona powinna być wewnątrz. Zrobić na każdym końcu linii, pozostawiając środkową neproshitoy. To trzeba uszyć zamek. Zdejmij pokrywę i uszyć dowolną dekoracyjne wstążki lub sznurka napięty.

  • Koniec

Specjalnie na koniec poduszki trzeba wykroić kilka pasków tkaniny, dodając pół centymetra na zasiłku. Długość pasków powinna być równa obwodowi rolki, a szerokość – promień koła. Krótkie końce mają być połączone i szyć. Teraz podlać końce skierowane do przykrywania i uszyć je. Sieciowania najbardziej szczelnie do wstążki.

load...

Ostatnią rzeczą, jaką możemy zrobić – pochyla i szyje wszystkie surowe krawędzie i wstążki gwintowanych i przewody w obudowie sznurkiem. Teraz włóż rolkę do obudowy poprzez dokręcenie boki taśmy. Aby mocniej go naprawić, trzeba dokręcić i pewnie zamocować końce przewodów są następnie ukryte w poduszce. Szyć górną dekorację, która będzie miała swój smak. Może to być dekoracyjne pędzla lub duże przyciski.


Powrót do spisu treści

Zima poduszki

Nie mniej oryginalna i piękna dzianina, ciepłe i przytulne „Zima” poduszki. Pomogą one stworzyć domową atmosferę spokoju i komfortu. W celu dokonania dzianiny poduszkę potrzeba resztki wełny lub starych przedmiotów z niego, jak również dzianiny. Inna przydatna Szydełko, która połączy wszystkie skrawki tkanin i Tie stawów i skorygować nieprawidłowości.

To bardzo proste. Związać dwa rozmiary pasów 72 o 72 cm przy użyciu dowolnego gęstą włókno. Może to być różne kolory i tekstury – Zabierz swoją wyobraźnię! Tkaniny z? Teraz uszyć je razem, pozostawiając po jednej stronie nieusieciowany. Wypełnić wełną syntetyczną wyściółka poduszek lub do takiego stopnia, że może być na nim wygodnie odpocząć, bo ktoś lubi bardziej gęste, a ktoś – łagodniejszą wersję. Można ozdobić poduszkę frędzle, przyciski i wstążkami.
Powrót do spisu treści

Poduszki nie dla sofy

Kolejna oryginalna poduszka własnymi rękami, co jest dość łatwe, mogą być przydatne nie tylko dla kanapie lub łóżku, a dla każdego mebla. Na przykład, można je stosować do krzesła kuchnia – to nie tylko piękne, ale również wygodne i krzesła z dekoracjami taki nowy wygląd. W tym przypadku, poduszki powietrznej jest wytwarzany w zwykły sposób, przez sieciowanie prostokątnych lub okrągłych kawałków materiału, ale w tym przypadku kolorów musi być wybrany zgodnie z kurtyny lub odcień tkaniny w kuchni.

Jeśli wolisz, aby poczytać książkę lub pooglądać telewizję, siedząc lub leżąc na podłodze, to poduszka może być również przydatna. Należy jednak być nieco większy. Wielu projektantów używać poduszki, niedbale rozrzucone na podłodze jako oryginalny element dekoracyjny. Na przykład, poduszki i dywan, który idealnie stapia się ze sobą, – doskonałe połączenie na życie.


Powrót do spisu treści

Stary-nowy

Może w mieszkaniu zgromadził wiele starych poduszek, które nie nadaje się do spania na nich lub ozdobić pokój? W takim przypadku może powinny one zostać unowocześniony i ze starego coś nowego? Aby wypełnić wnętrze z nowymi kolorami, przede wszystkim zmienić poduszki na starych spraw.

Ponadto, można korzystać z różnych aplikacji, teraz można kupić, że w każdym sklepie odzieżowym. Takie zastosowania łatwo przyklejona do różnych powierzchni, po prostu pod wpływem żelaza. Udekoruj wyświetleń poduszki prosty wstążkę szyte na krawędzi lub na boku. Jeśli lubisz haftować, użyj swojego talentu do dekoracji poduszkę – dowolny haft wygląda naprawdę urocza na każdej poduszce!
Powrót do spisu treści

Poduszka pozostałości tkanki

Być może najprostszym sposobem, aby wykonać poduszkę. Jeśli nie masz zbyt wiele czasu na drutach lub szyć, ale nadal chcesz mieć oryginalny pad, ta metoda jest odpowiednia dla najdoskonalszym ty. Wszystko to jest potrzebne – są to małe łatki z różnych materiałów, które są po prostu łączone ze sobą.

Poduszka może składać się paski i chusta tkanin i plastry. Tutaj pasuje skrawki płótna starych bluzki i szaliki. Miejsca interfejsu tkanka prosty ozdobiony wstążkami lub koronką. Można użyć koronki lub rzędy przycisków, które wyglądają szczególnie niepewna. Tutaj wszystko zależy od Twojej wyobraźni!
Powrót do spisu treści

Kilka porad

Wszystkie projektanci jak powiedzieć, że wzór tkaniny na poduszki dekoracyjne powinny być łatwe i zrelaksowany. Wygląda świetnie kwiatów drukuje lub po prostu tkanin. Główną zasadą nie powinien czuć różnicę między sztucznym i naturalnym.

Doskonała na poduszkach wyglądać odcieniach żółtych i zielonych barwach. Nawiasem mówiąc, są one całkowicie połączone ze światłem komórki. Jednak kolor zależy od wnętrza. Konieczne jest, aby zwracać uwagę na wszystkie szczegóły i wybrać odcienie, tak aby zharmonizować ze sobą. Gra kontrastów – kolejny sposób na nudny pokój jaśniejsze.

Należy pamiętać, że kolor odgrywa bardzo ważną. Jeśli kolor jest zbyt blady, może to przygnębiający wpływ na wszystkich mieszkańców apartamentu, – psychologicznej chwili bez znaczenia. Ale zbyt jasne kolory, a wręcz przeciwnie, będzie drażnić lub otwór – znaleźć właściwą równowagę. Aby to zrobić, wystarczy przestrzegać podstawowych zasad. Jeśli meble i zasłony są bardzo jasne poduszki muszą być bardziej powściągliwy. Jeśli, przeciwnie, wnętrze spokoju, poduszki zrobić żywy.

Poduszki z rękami – to nie tylko doskonały wystrój wnętrz, ale także wielkim darem. Zgadzam się, wszystko byłoby miło, aby uzyskać oryginalny prezent, wykonany własnymi rękami. Poduszka na pewno w każdym domu nie będzie zbędny! Uzyskać jak najwięcej ze swojego umysłu i wyobraźni, i można zrobić jasny element dekoracyjny dla Twojego domu.

load...